صفحه 411 از 1663 نخست ... 3113614014084094104114124134144214615119111411 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,101 به 4,110 از 16630

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    بدون شرح .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط HAMSAFAR نمایش پست ها
    نظرات بینندگان:

من فكر مي كنم كه شما بايد در مورد تجيديد ارزيابي دارايي هاي ثابت به نظر كارشناس رسمي دادگستري مربوطه تمكين كنيد چون تخصص مربوطه را نداريد. در مورد سود آوري تجديد ارزيابي هم اگر شركتهاي زيان ده و مشمول ماده 141 قانون تجارت با اين مهم از شمول زيان خارج شوند در بلند مدت در سود آوري آنها تاثير خواهد داشت . ساختار سرمايه آنها هم اصلاح مي شود و مي توانند تامين مالي جديد نمايند. چون از زيان خارجي مي شوند سودهاي آتي آنها از شمول معافيت مالياتي خارج مي شود پس يك نفعي هم براي اداره مالياتي خواهد داشت. استهلاك آنها مشمول ماليات خواهد بود درست است اما جريان نقدي ناشي از استهلاك در شركت كماكان باقي خواهد ماند و به نفع شركت خواهد بود و دلايل ديگر كه از حوصله اين بحث خارج است متاسفم برای تحریریه بورس نیوز که اینقدر متن را سانسور شده روی سایت قرار میده همین سرکوب انتقاد سهامداران باعث حال و روز تاسف برانگیر فعلی بورس شده شما هم با این ممیزی و سانسور مطالب شریک جرم مسببان هستید خوب قدرت و تحمل انتشار نظرات خوانندگان را ندارید مگر مجبورید این پایین جایی برای اظهار نظر بگذارید خودتون ببرید و خودتان هم بدوزید و بپوشید به تن خوانندگان !!!متاسفم این مطلب "خوبه والله تو این مملکت تنها چیزی که اهمیت نداره و فقط روی کاغذ هست قانونه... آب از سرچشمه آن گل آلود است .بیخود نیست هرروز صدها سهامدار حقیقی و حقوقی عطای این بورس را به لقای آن میبخشند و سر از بازارهای کاذب و دلالی در می آورند!!! ما هم رفتیم خدا حافظ شما بمانید و حوض کم عمق و خالی بورس نقره ایتون" حتی 10% از انتقاد منطقی من نبود و حرف اصلی من که خودمحوری و ان قلت آوردنهای بورس بود لحاظ نشده بود بابا من میگم کلی کارکارشناسی اول توسط کارشناسان دولت راجعبه اعطای مجوز افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی شده بعد تو کمسیون های تخصصی مجلس بازبینی و کارشناسی مجدد شده بعد دوباره شورای نگهبان مغایرتی با قوانین دیگر درش ندیده حالا چرا بورس هیچکس را قبول نداره و میگه هرچی م بگم درسته اینطوری از بورس حمایت میکنید!!! خواهشآ مطالب را درست و کامل انتقال بدید مگر من چی گفتم که سانسور کردید!!! توهین کردم یا فحاشی یا....آخه انصاف هم چیز خوبیه
    خارج كردن يك سهم از بورس اوراق بهادر به مدت طولاني به هر دليلي كه شده باشد وارد آوردن زيان به سهامداران ميباشد يعني بلوكه كردن سرمايه سهامداران بدون پرداخت سود ي سرمايه گذاري در سهام در اين كشور يعني خود كشي

http://www.boursenews.ir/fa/pages/?cid=67461

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده فقط با گرفتن پاسخ یک سوال اونم از جناب خود مهندس مالمیر حاضر قبول کنم اشتباه می کنم که افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی تاثیری بر شرکت صدرا ندارد و این سوال را در چندنوبت با تماس با اداره ناشران بورس مطرح کردم و خواهان پاسخ خود مهندس مالمیر هستم .چرا با وجود تصویب قانون توسط مجلس باز هم جناب مالمیر در مصاحبه های خود موضع مخالف دارند .آیا هر دو مقام مرجع باید نظری 100% مخالف داشته باشند اونهم بر سر یک کار کارشناسی شده به این مهمی که حتی قانون آنهم تصویب شده است و یا این ترفند جدیدی است بر خروج سهامداران زیان دیده خسته و سود بردن پولداران ظالم در پروژه جدید تجهیزاتی ها خصوصا صدرا و آذراب است. و به نظر بنده فاراک که کمترین ارزش سهم را در بین تجهیزاتیها دارد در آینده قیمت 8000ريالی را خواهد دید .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/05/30 در ساعت 12:32

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,015 بار در 963 ارسال
    می گویند آنکه خواب است را می شود بیدار کرد ولی آنکه خودش را به خواب زده نه
    مگر تحلیل تکنیکال تا حالا در مورد این سهم دوستان تکنیکال کار کم زحمت کشیدن وزدند
    مگر کم همه دوستان دست به دست هم دادند وتحلیل در مورد ارزش قراردادهای این شرکت دادند اما آخرش چه شد هر آنچه که سهامدار عمده وهیات حاکم بر سهم بخواهد
    الان اگر سهم باز بود وکسی منفی می گفت وهمچنین سهام دار این شرکت نبود می توانستید متهم کنید به جو دادن اما حالا که بسته است
    ضمنا آیا اگر سال قبل همین حملات علیه این دزدان نبود در مجمع در حال خیس کردن خشتک مبارکشان نبودند، اما متاسفانه در مجمع سریع کوتاه آمدیم
    دوستان مواظب باشید که این دزدان مشغول مطالعه این سایت ها هستند وخوشحال از خسته شدن جوش وحرارت سهامداران وچه بسا با آیدی هایی باز مشغول جو دادن و ایجاد خیال در ما سهامداران تا در مجمع کوتاه بیاییم
    من نه به تجدید ارزیابی شرکت کار دارم ونه به .......فقط یک چیز آنهم چرا شرکتی 150 میلیارد تومانی که بالغ بر 4000 میلیارد تومان قرارداد در پارس جنوبی دارد وبه گفته خودشان نزدیک 60 درصد کار را تحویل داده است یعنی معادل 2400 میلیارد تومان که با حاشیه سود 10 درصد هم بگیریم می شود 240 میلیارد تومان سود اگر روزی 200 میلیون هم بدهی داشته باشد باید معادل 100 میلیارد تومان سود تا کنون ساخته باشد یعنی به ازا هر سهم حد اقل 65 تومان با این وضع تاسف بار باید در حسابسازی ها روبرو باشد
    یا قراردادها دروغ است ویا 60 درصد دروغ است و یا حساب های شرکت از این ساده تر
    ضمنا خیلی از شرکت ها در پارس جنوبی حاشیه سود خود را بسیار بالاتر از این میزان وحتی تا 17 درصد محاسبه می کنند پس من دست بالا نگرفتم بقیه حرف ها همه اش رد گم کنی است والسلام

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,504 بار در 1,807 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده فقط با گرفتن پاسخ یک سوال اونم از جناب خود مهندس مالمیر حاضر قبول کنم اشتباه می کنم که افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی تاثیری بر شرکت صدرا ندارد و این سوال را در چندنوبت با تماس با اداره ناشران بورس مطرح کردم و خواهان پاسخ خود مهندس مالمیر هستم .چرا با وجود تصویب قانون توسط مجلس باز هم جناب مالمیر در مصاحبه های خود موضع مخالف دارند .آیا هر دو مقام مرجع باید نظری 100% مخالف داشته باشند اونهم بر سر یک کار کارشناسی شده به این مهمی که حتی قانون آنهم تصویب شده است و یا این ترفند جدیدی است بر خروج سهامداران زیان دیده خسته و سود بردن پولداران ظالم در پروژه جدید تجهیزاتی ها خصوصا صدرا و آذراب است. و به نظر بنده فاراک که کمترین ارزش سهم را در بین تجهیزاتیها دارد در آینده قیمت 8000ريالی را خواهد دید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش ارسال ها
    باسلام:
    با توجه به بسته بودن صدرا و رویکرد بناچار علاقمند به تجهیزاتی ها به عنوان یک شخصی که در تمام تجهیزاتی ها در زمانهای مختلف فعالیت مطالعاتی در مورد آنها نموده ام و از فعالان سهمشان بوده ام : خدمت دوستان عرض می کنم آذراب به چند دلیل پسر خلف صدرا است و بنده تصور می کنم پس از جمع آوری بالای ده میلیون سهم آذراب صف خرید آن شکل خواهد گرفت و این شاید با آغاز معاملات فردا در پیش سفارشات باعث تکرار حکایت امروز رمپنا باشد (منظورم ساعت 8:30 است) در هر صورت پس از آن معاملات هیجانی مپنا در پایان کار با حجم معامله 13/5 میلیونی به صف خرید رفت و آه از نهاد فروشندگان در آورد .البته بنده دیروز قصد دادن اخطار را داشتم ولی چون در مپنا بیش از یک یا دو روز ورود و خروجم طول نمی کشد .به خودم اجازه دخالت ندادم .ضمنا این دوستمان نظرش این بوده که در این مقطع صدرا بیش از 1800ريال سود اعلام نمی کند و بنده نیز تایید می کنم(شوخی).و من الله توفیق .
    باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

خب شما شوخی فرض کردید ولی بنده جدی عرض میکنم که صدرا در طول زمانی سود سازی خود در 2الی 3سال بعد 1800ریال سود میتونه اعلام کنه

شرکت های پیمانکاری با افزایش حاشیه سود و افزودن قراردادهای جدید روند سود سازیشان تصاعدی پیش میرود .

حالا عده ای میخان سهامشونو مفت بفروشند بخودشان مربوط است و یا عده ای میخواهند قیمت صدرا بقیمت یه آدامس هم نباشه و آبروی ..............................

را ببرند باز هم بخودشان مربوطه

سال قبل سال جهاد اقتصادی تبدیل شد به سال افت قیمتی سهام شرکت های تجهیزاتی !!!!!!!!!!!! عجب جهادی بود (جهاد اصغر)

امسال هم سال حمایت از تولید ببینیم بازهم گزارشات صدرا غیر واقعی و کاملا دستکاری شده خواهد بود و قیمت آن در راستای حمایت از تولید؟!!!!!!!!(جهاد اکبر)

.................................................. ............

بدون شرح

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,504 بار در 1,807 ارسال
    واما

بررسی

ایا زور و قدرت آقای مالمیر بیشتر از مقام معظم رهبریست؟

آیا زور و قدرت آقای مالمیر بیشتر از مجلس است؟

آیا زور و قدرت آقای مالمیر بیشتر از سرداران قرارگاه خاتم الانبیاست ؟

آیا زور و قدرت آقای مالمیر بیشتر از حاکمیت است؟

پس چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

..................................................

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    جناب طیب با زهم می گویم با حلوا حلوا کردن دهان شیرین نمی شود تمام شواهد حاکی از آن است که اوضاع شرکت بسیار بسیار عالی است و پرداخت ها همه سر موقع است کار ها در حال تحویل دادن به موقع و.....اما این ما سهامداران هستیم که در این سهم براساس حساب سازی حضرات سر کاریم ضمنا مسولین این شرکت اگر می خواستند همانطور که زمانی سود 25 تومانی در ابتدا بستن قراردادها اعلام کردند وبعد کل سیاست ها عوض شد امسال باید بالاتر از 100 تومان اعلام می کردند اما با مرگ گرفتن همه را به تب راضی کرده اند وابتدا حرف ضرر را در بازار می اندازند وبعد حداقل 1.5 میلیارد تومان سود اعلام می کنند وبعد در مجمع همه را ارجاع به زیان های هنگفت وتحریم و پرداخت نشدن وام ذخیره ارزی عدم ارزیابی مجدد داراییها سند نداشتن و.........ووووووووومی دهند کلا توسط این سیستم مدیریتی همه سرکارند منجمله خودم

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    مدیرعامل صدرا در ادامه این گفت‏وگو با اشاره به پیشرفت پروژه‏های ساخت جکت و سازه‏های دریایی برای فازهای 35 ماهه پارس جنوبی گفت: فعالیت‏های ساخت جکت این پروژه‏ها تا 5 ماه آینده در شرکت صدرا و دیگر یاردهای فراساحلی در بندرعباس و خرمشهر پایان خواهد یافت.

وی با بیان اینکه «با پایان این پروژه‏ها ظرفیت زیادی از یاردهای ساخت سازه‏های دریایی خالی خواهد شد»، تأکید کرد: وزارت نفت و دیگر دستگاه‏های مسؤول باید هرچه سریع‏تر نسبت به تعریف پروژه‏های جدید اقدام کنند که ساخت جک‏آپ‏های حفاری دریایی که هم نیاز جدی در کشور برای ساخت آنها وجود دارد و هم اشتغالزایی بسیار بالایی خواهد داشت؛ یکی از مهمترین گزینه‏ها خواهد بود.

کلا همه چیز خوب است ولی این ما سهمداران هستیم که باید غصه فقط مشکلات صدرا را بخوریم
    ببخشید طرف خر را با بارش دارد جلو چشم بار می زند ومی دزد و ما نگران این که سر ردپای این حیوان چه بلایی خواهد آمد آیا ارزیابی می شود آیا با بانک ها سر رد پاقرارداد می بندد آیا مالمیر کمتر به رد پاگیر می دهد و.....

ستاره‌دار (66) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 108,882 بار در 24,631 ارسال
    یک مقام مسئول در شرکت صنعتی دریایی ایران خبر داد:
    احتمال برگزاری مجمع عادی سالیانه صدرا بدون بازگشایی نماد/جزییات جدیدترین پروژه های دریایی
    سازمان بورس نسبت به گزارش های مالی سال گذشته توضیحاتی را از شرکت درخواست کرده و این در حالی است که مباحث مورد نظر میان امور مالی شرکت و حسابرس همچنان در دست پیگیری است. براین اساس گزارش عملکردی سال مالی گذشته با آمار و ارقام مثبتی همراه بوده که دلایل شناسایی آن، موضوع این بررسی ها است.
    حدود سه ماه از توقف نماد معاملاتی شرکت صنعتی دریایی ایران سپری می شود اما هنوز نسبت به بودجه برآوردی سال مالی 91 و گزارش عملکردی این شرکت خبر در دسترس نیست. به گزارش بورس نیوز، شرکت صنعتی دریایی ایران بنا به روال سال های گذشته تا پنج هفته دیگر مجمع عادی سالیانه صاحبان سهام خود را برگزار می کند و این در حالی است که حسابرس این شرکت در جدیدترین اقدام خود نسبت به صورت های مالی آن اظهار نظر مردود اعلام کرده است. از سویی دیگر طی روزهای اخیر مدیر اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس اوراق بهادار در گفتگو با خبرنگار ما با تأیید اظهار نظر مردود حسابرس صدرا در مورد صورت های مالی عملکرد سال گذشته این شرکت، شرط بازگشایی نماد معاملاتی "خصدرا" را تغییر نظر حسابرس به اظهار نظر مشروط در گزارش های مالی منوط کرد. امیر حمزه مالمیر در جایی دیگر، گزارش مردود حسابرس "خصدرا" را ناشی از عدم موافقت با درآمدهای شناسایی شده در یک بخش عنوان کرده است. در این زمینه مدیر روابط عمومی و امور بین الملل صدرا در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز با اشاره به ارسال گزارش های مالی شرکت برای حسابرس و بازرس قانونی، اظهار کرد: در حال حاضر شرکت در انتظار اظهار نظر حسابرس نسبت به بودجه برآوردی سال مالی 91 و رفع ابهام ها از گزارش های عملکردی سال مالی گذشته است. محمد زارعی با استناد به مصاحبه اخیر مدیر اداره نظارت بر ناشران سازمان بورس، خاطر نشان کرد: سازمان بورس نسبت به گزارش های مالی سال گذشته توضیحاتی را از شرکت درخواست کرده و این در حالی است که مباحث مورد نظر میان امور مالی شرکت و حسابرس همچنان در دست پیگیری است. براین اساس گزارش عملکردی سال مالی گذشته با آمار و ارقام مثبتی همراه بوده که دلایل شناسایی آن، موضوع این بررسی ها است. وی از تلاش "خصدرا" برای بازگشایی نماد معاملاتی خود خبر داد و گفت: با وجود پیگیری مراحل اداری اما بازگشایی نماد معاملاتی شرکت تا قبل از برگزاری مجمع عادی سالیانه بعید به نظر می رسد. این مقام مسئول در ادامه از حل نشدن موضوع اسناد مالکیت دارایی های ثابت شرکت صدرا سخن گفت و افزود: در این ارتباط جزیره صدرا در بوشهر با وجود درخواست پیگیری از نهاد ریاست جمهوری، همچنان با عدم قطعیت اسناد مواجه بوده و در خصوص سایر دارایی ها نیز هیچ گونه ارزیابی دارایی صورت نگرفته و از طرفی موضوع دریافت وام از صندوق توسعه ملی هم اکنون در حال پیگیری است. زارعی از آب اندازی اولین کشتی نفتکش افراماکس در خرداد ماه امسال خبر داد و گفت: در دیگر فعالیت ها پروژه ساخت بارج های جمع آوری آلودگی نفتی با سازمان بنادر در دریای خزر منعقد شده که به لحاظ درآمدی چندان قابل اهمیت نیست. در استان بوشهر نیز فعالیت های شرکت در فازهای مورد نظر طبق برنامه همچنان ادامه داشته و مشکلی تاکنون وجود نداشته است. از طرفی به رغم وجود مشتری برای واگذاری کشتی چهار هزار و 800 تنی ایران – نکا، به لحاظ شناسایی منابع نفتی در دریای خزر و احتمال استفاده از توان شرکت، فعلاً از دستورکار فروش خارج شده است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسام حسيني
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپهسالار

مدیرعامل صدرا در ادامه این گفت‏وگو با اشاره به پیشرفت پروژه‏های ساخت جکت و سازه‏های دریایی برای فازهای 35 ماهه پارس جنوبی گفت: فعالیت‏های ساخت جکت این پروژه‏ها تا 5 ماه آینده در شرکت صدرا و دیگر یاردهای فراساحلی در بندرعباس و خرمشهر پایان خواهد یافت.
    يه روده راست تو شكم اين آقا نيست

اتمام پروژه هاي ساخت جكت و سازه هاي دريايي فازهاي پارس جنوبي به معني شناسايي درآمدي بيش از 2000 ميليارد تومان ( با توجه به افزايش نرخ ارز رسمي و تعديل قراردادهاي پارس جنوبي كه بر اساس دلار منعقد گرديده) است كه با همان حاشيه سود 13٪ و ساير قرار دادهاي شركت بالاي 300 ميليارد تومان سود ناخالص بايد شناسايي بشه

50 ميليارد هزينه مالي
    15 ميليارد هزينه اداري عمومي
    30 ميليارد ذخيره كشتي هاي 63 هزار تني+20ميليارد ذخيره مطالبات + 20 ميليارد ذخيره تسعير ارز+15 ميليارد هزينه هاي تحميل شده ديگه كه ديگه واقعا به ذهنم نميرسه هزينه اي بخواد علاوه بر چيزايي نوشتم اضافه كنند در بودجه 91

در اين حالت صدرا بايد 100 تومان اعلام كند!!!

نه اينكه بنده بگويم 100 تومان اعلام ميكند خير بنده ميگويم بر اساس صحبت اين اقا مبني بر تموم شدن كار آفشور پروژه هاي پارس جنوبي تا 5 ماه ديگه صدرا بايد براي سال 91 در بدترين شريط 100 تومان سود اعلام كند در حاليكه احتمالا فقط يه صفر ناقابل ازش بزنند و در بهترين حالت 10 تومان به بورس اعلام كنند

اين شركت از سوء مديريت و فساد رنج ميبرد
    تحلیل دوست و استاد گلم جناب حسینی عزیز از سایت همسایه
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    تشکر شده 621 بار در 134 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسام حسيني
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپهسالار

يه روده راست تو شكم اين آقا نيست

اتمام پروژه هاي ساخت جكت و سازه هاي دريايي فازهاي پارس جنوبي به معني شناسايي درآمدي بيش از 2000 ميليارد تومان ( با توجه به افزايش نرخ ارز رسمي و تعديل قراردادهاي پارس جنوبي كه بر اساس دلار منعقد گرديده) است كه با همان حاشيه سود 13٪ و ساير قرار دادهاي شركت بالاي 300 ميليارد تومان سود ناخالص بايد شناسايي بشه

50 ميليارد هزينه مالي
    15 ميليارد هزينه اداري عمومي
    30 ميليارد ذخيره كشتي هاي 63 هزار تني+20ميليارد ذخيره مطالبات + 20 ميليارد ذخيره تسعير ارز+15 ميليارد هزينه هاي تحميل شده ديگه كه ديگه واقعا به ذهنم نميرسه هزينه اي بخواد علاوه بر چيزايي نوشتم اضافه كنند در بودجه 91

در اين حالت صدرا بايد 100 تومان اعلام كند!!!

نه اينكه بنده بگويم 100 تومان اعلام ميكند خير بنده ميگويم بر اساس صحبت اين اقا مبني بر تموم شدن كار آفشور پروژه هاي پارس جنوبي تا 5 ماه ديگه صدرا بايد براي سال 91 در بدترين شريط 100 تومان سود اعلام كند در حاليكه احتمالا فقط يه صفر ناقابل ازش بزنند و در بهترين حالت 10 تومان به بورس اعلام كنند

اين شركت از سوء مديريت و فساد رنج ميبرد
    http://www.bourexpro.com/viewtopic.p...42&start=11220

بدون شرح
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

19. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 16 مهمان ها)

1. amin h