صفحه 417 از 1968 نخست ... 3173674074144154164174184194204274675179171417 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,161 به 4,170 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 94 بار در 35 ارسال
    دوستان به هر حال من معتقدم اگر كسي اطلاعاتي از حساب سازي ها و يا هر مورد ديگري كه اين حال و روز را بوجود آورده و موجب آزرده دلي ما سهامداران جزء شده بداند و به زبان نياورد همدست دزد ميباشد و در پيشگاه خداوند يقش رو خواهيم گرفت

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید majidmarmo0oz از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز می خواستم ار جناب طیب عزیز در حضور همگی بخاطر پاسخ گویی مناسب به دوستان تشکر کنم .و من الله توفیق .
    باسلام وعرض ادب و با احترام وافر

ممنونم

انجام وظیفه بود

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    زیاد هم مجمع شلوغ بشه ساندیس به ما نمیرسه ...

از طرف جماعت فقط ساندیس خور
    بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 218 بار در 26 ارسال
    انشاالله با خواندن این دعا در ماه رجب از بلا دور بوده حاجت رواشوید . نیت كنید. (سبحان الله يافارج الهمّ وياكاشف الغم فرّج همي ويسرّ أمري وأرحم ضعفي وقلة حيلتي و أرزقنی من حيث لاأحتسب يارب العالمين)
حضرت رسول فرمودند: هركس مردم رااز اين دعا باخبركند درگرفتاريش گشايش پيدا ميشود. انشاا...

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید خصدرا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    حالم بدنيست غم كم ميخورم ، كم كه نه!هرروز كم كم ميخورم ، آب ميخواهم سرابم ميدهند ، عشق مي ورزم عذابم ميدهند ، خنجري برقلب بيمارم زدند بي گناهي بودم ودارم زدند ، چند روزيست حال و روزم ديدنيست ، حال و روزم از اين و آن پرسيدنيست ، گاه بر روي زمين زل ميزنم ، گاه بر حافظ تفأل ميزنم ، حافظ ديوانه فالم را گرفت ، يك غزل آمد كه حالم را گرفت ، ما ز ياران چشم ياري داشتيم ، خود غلط بود آنچه ميپنداشتيم

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    انشاالله همه ما کاری می کنیم که رضایت خدا در آن باشد و خداوند نیز ما را یاری نماید .نمی دانم که در مورد شک دوستان چه باید کرد ولی بارها گفته ام خودتان تصمیم بگیرید و سود و زیان آن نیز تماما برای خودتان است .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا نمایش پست ها
    قواعد بازي كردن با كلمات را به خوبي ميدانيد و پاسخهاي گنگ و مبهمتان بر اين امر صحه ميگذارد
    و مطلب آخرتان بايد بگويم با اسم واقعي خود در فروم مينويسم و آقاي دكتر جمالي عزيز نيز ميتوانند گواه بدهند
    نقل قول نوشته اصلی توسط majidmarmo0oz نمایش پست ها
    دوستان به هر حال من معتقدم اگر كسي اطلاعاتي از حساب سازي ها و يا هر مورد ديگري كه اين حال و روز را بوجود آورده و موجب آزرده دلي ما سهامداران جزء شده بداند و به زبان نياورد همدست دزد ميباشد و در پيشگاه خداوند يقش رو خواهيم گرفت

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    انشاالله همه ما کاری می کنیم که رضایت خدا در آن باشد و خداوند نیز ما را یاری نماید .نمی دانم که در مورد شک دوستان چه باید کرد ولی بارها گفته ام خودتان تصمیم بگیرید و سود و زیان آن نیز تماما برای خودتان است .و من الله توفیق .
    شما اگر لطف بکنی و در این تاپیک چیزی در مورد صدرا ننویسی یا حداقل اجازه بدی یک مورد از حرفهات به واقعیت بپیوندد در مورد صدرا حتما رضایت ماو خدا در ان هست مطمین باش

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 3,344 بار در 763 ارسال
    دوستان عزیز بنظر من بهتره اخبار صدرا را از گزارشاتی که خود صدرا منتشر میکنه مورد توجه قرار بدهید من یکی دوتا از پستهای آقا حمید را در گذشته خواندم که مثلا میفرمودند که فلانی با اعتصام تلفنی تماس گرفته و یا ....با توجه به شناختی که از موقعیت آقای اعتصام دارم اینگونه صحبتها نزد من از ارزش و اعتبار بسیار پایینی برخورداره من اصلا کاری به شخصیت آقای اعتصام ندارم اما آنچه مسلمه اینه که هر شخصیتی که در این نظام سمتی میگیره شخصیتش از مثبت به منفی از خوب به بد و از صداقت به بی صداقتی و هر آنچه خصلت خوب در اون شخص یافت میشد به یکباره دقیقا برعکس میشه بگذریم .... همین آقای اعتصام بارها گفته به اخباری که از خود صدرا منتشر میشه توجه کنید حالا این ما سهامداران هستیم که باید اخبار راست و از دروغ تشخیص بدیم و بتوانیم حدس بزنیم که انتشار اخبار دروغ چه نییتی پشتش خوابیده چه کسانی از این اخبار جعلی قراره سود ببرند ودر واقع بتوانیم نیت و افکار آنها را حدس بزنیم حالا آقای اعتصام اومده گفته صدرا برای سال 90 زیان اعلام میکنه گرچه همه میدانند که این زیان ساختگی هست حالا بورس هم اگه بخواد بهش گیر بده با یک تغییر جزیی بالاخره گزارش باب میل سهامدار نمیده بیرون و بعد از باز کردن آنچنان صف فروشی براش میچینند تا بتونند به هدفشون برسند پس بنظر من بهتره بجای گوش دادن به اخباری که هیچ اعتباری بهشون نیست بیاییم فکر اعتصام و دارودسته اشو بخونیم و پا به پای اونها قدم برداریم

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بنان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال zereshkkk آواتار ها
    تشکر شده 10,839 بار در 3,115 ارسال
    متاسفانه شنیده شده مدیر عامل صدرا از احتمال پیشبینی زیان برای عملکرد سال 91 خبر داده!

عضو عادی
    تشکر شده 245 بار در 42 ارسال
    واقعا من مانده ام که یعنی دراین مملکت کسی هست که جواب یاوه بافی این اعتصام دروغگو رابدهد مصاحبه های ایشان راکنارهم قراردهید جز تناقص گویی
    وآیه یا س خواندن ودروغ به قصدتخریب بیشترسهم وناامیدکردن سهامداران چیزی نمی یابید...
    زمانی که اعتصام مدیریت صدرا رادردست گرفت سود اعلام شده توسط مدیرعامل قبلی راتبدیل به زیان نمودودرتمام صحبت های خود شرکت رایک شرکت به
    تمام معنا مقروض جلوه داده که تمام قراردادهای موجود مثل قراردادهای پارس جنوبی به میزان سه ونیم میلیارد دلار برای شرکت هیچ سودی در
    برنداشته که هیچ ...بلکه اگرتمام قراردادهای وزارت نفت را به صدرای تحت مدیریت اعتصام هم بدهند ذره ای اززیان صدرا کسرنخواهدگردید...
    ای کاش دوستانی که این مطالب رامی خوانند بتوانندراهکاری جهت پاسخگوکردن این نامدیر جهت عملکرد وتناقض گویی نامبرده ارائه نمایند
    حق گرفتنی است دادنی نیست....

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کورش از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 46 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 46 مهمان ها)