صفحه 418 از 1968 نخست ... 3183684084154164174184194204214284685189181418 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,171 به 4,180 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 73 بار در 23 ارسال
    با اميد به بازگشايي مناسب وبيرون آمدن دوستان از برزخ وضرروزيانهاي مادي وروحي كه مديران نا لايق صدرا به دارندگان اين سهم وارد كرده است ان شاالله با مذاكرات مثبت مرتفع گردد.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید negin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال

"ملامت خود " تاثیر بسیار وسیع و مخربی در زندگی ما دارد . علت اینکه روحیه ما اغلب گرفته و پایین است علت اینکه هر کاری را با احساس پشیمانی و نارضائی انجام می دهیم این است که همیشه یک گوشه وجودمان عمل انجام شده را محکوم می کند و ما را وا میدارد تا با شلاق ملامت به جان خود بیفتیم . ما نه تنها به خاطر کارهایی که انجام می دهیم خود را ملامت می کنیم بلکه بدون انجام عمل هم چنین می کنیم زیرا تضاد جزئی از وجود ما است. بنابراین احساس نارضائی در وجود ما یک احساس همیشگی است. نمی دانم آیا لحظه ای از زندگی ما می گذرد که در حالت شادی بدون مخل باشیم؟ حالتی که در آن ما وضع موجود خود را بلاشرط بپذیریم و از آن رضایت کامل داشته باشیم؟

بشنو از نی چون حکایت می کند --- وز جدائی ها شکایت می کند

کز نیستان تا مرا ببریده اند --- وز نفیرم مرد و زن نالیده اند. -----( مولانا )

4. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز آمدم یک خبر عالی بدم که همین الان به دستم رسید ولی دیدم چنین تقاضایی از بنده شده است (در حالی که نمی دانم کدام حرف بنده غلط بوده و یا بی اساس بوده است)و بنده هم به نظر ایشان احترام می گذارم و پست نمی زنم مگر دوستان نظری غیر از نظر ایشان داشته باشند.راستی خبر را هم می گویم کسی فکر نکند قصد بازار گرمی دارم : سند کشتی سازی به نام صدرا شد و سند جزیره هم در مراحل پایانی است .خب اگر دوستان خدمت گذار نمی خواهند پس بنده چرا اسرار کنم و با این چشم دردم اینجا بنشینم و پست بزنم .بهتر است بروید و از آقای قنبری اطلاعات بگیرید .حتما بیشتر به کار شما خواهد آمد .در هر صورت همه شما را به خدا می سپارم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehi_1979 نمایش پست ها
    شما اگر لطف بکنی و در این تاپیک چیزی در مورد صدرا ننویسی یا حداقل اجازه بدی یک مورد از حرفهات به واقعیت بپیوندد در مورد صدرا حتما رضایت ماو خدا در ان هست مطمین باش
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/06/12 در ساعت 08:58

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 338 بار در 116 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز آمدم یک خبر عالی بدم که همین الان به دستم رسید ولی دیدم چنین تقاضایی از بنده شده است (در حالی که نمی دانم کدام حرف بنده غلط بوده و یا بی اساس بوده است)و بنده هم به نظر ایشان احترام می گذارم و پست نمی زنم مگر دوستان نظری غیر از نظر ایشان داشته باشند .و من الله توفیق .
    سلام دوست عزیز لطفا خبرتون بدین ممنون میشیم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید atashgah از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    تشکر شده 621 بار در 134 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز آمدم یک خبر عالی بدم که همین الان به دستم رسید ولی دیدم چنین تقاضایی از بنده شده است (در حالی که نمی دانم کدام حرف بنده غلط بوده و یا بی اساس بوده است)و بنده هم به نظر ایشان احترام می گذارم و پست نمی زنم مگر دوستان نظری غیر از نظر ایشان داشته باشند.راستی خبر را هم می گویم کسی فکر نکند قصد بازار گرمی دارم : سند کشتی سازی به نام صدرا شد و سند جزیره هم در مراحل پایانی است .خب اگر دوستان خدمت گذار نمی خواهند پس بنده چرا اسرار کنم و با این چشم دردم اینجا بنشینم و پست بزنم .بهتر است بروید و از آقای قنبری اطلاعات بگیرید .حتما بیشتر به کار شما خواهد آمد .در هر صورت همه شما را به خدا می سپارم .و من الله توفیق .

سلام آقا حمید به دوستان حق بدبد از دست این مدیران نالایق 10 رنگ و 100 حرف ناراحت و ناراضی باشند خداوکیلی شما خودت سهامدار صدرا هستی کلاهتون را قاضی کنید ببینید این جناب اعتصام از روز ورودش تا امروز چقدر ضدو نقیض صحبت کرده از اون روزی که درقیمت 280 تومان مصاحبه کرد وگفت حق صدرا بیشتر از این قیمتهاست و وعده های پوچ و توخالیش تا امروز که سهم بخاطر لاپوشانی های این حضرات الان چند ماهه بسته و سرمایه همه سهامداران قفل شده شما هم که تا میگن بالای چشمت ابرو رود قهر میکنی و با اعلام خبر و نگفتنش و تشنه نگه داشتن بچه ها نفت میریزید روی آتش!آخه این انصافه شما که نمیخواهی خبرت را اعلام کنی چرا اینطوری پست میزنی !نکن اینکار را خداقهرش میگیره سهامداران صدرا خودشون کم مصیبت نکشیدن شما دیگه نمک به زخمشون نپاش روزگار و مسئولین بورس و صدرا و خاتم و بقدر کفایت مارو نقره داغ کردن تو این دوساله نان دونه ای 50 تومان شده 500 تومان 10 برابر شده (این فقط یک نمونه هست بقیش را شما هم اگر از بقالی سرکوچه رئیس جمهور خرید نکنید تا حالا به جهش وحشتناک قیمتها پی ردید)اما صدرای 420 تومانی شده 160 تومان !!!
    پس لطفآ برای التیام دل این همه سهامدار دردمند که برای دوزتر ده شاهی سود سرمایه خودشون را به آتش کشیدن با خرید این سهم بخاطر در باغ سبز نشان دادن های نامدیران نالایق و وعده های پوچ آنها خبری اگر داری اعلام کن اگر نهنمک به زخممون نپاش خدا خیرت بده.
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 574 بار در 109 ارسال
    با سلام
    اگر اخبار شما نباشد که دیگه ما دق میکنیم خواهشمندم ما را از اخبار خود بی نصیب نکنید وصحبت چند نفر که دلیل آنها مشخص نیست را ملاک تصمیم گیری قرار ندهید
    باسلام:

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید danaisp از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    [QUOTE=hamid672003;168536]باسلام:
    دوستان عزیز آمدم یک خبر عالی بدم که همین الان به دستم رسید ولی دیدم چنین تقاضایی از بنده شده است (در حالی که نمی دانم کدام حرف بنده غلط بوده و یا بی اساس بوده است)و بنده هم به نظر ایشان احترام می گذارم و پست نمی زنم مگر دوستان نظری غیر از نظر ایشان داشته باشند.راستی خبر را هم می گویم کسی فکر نکند قصد بازار گرمی دارم : سند کشتی سازی به نام صدرا شد و سند جزیره هم در مراحل پایانی است .خب اگر دوستان خدمت گذار نمی خواهند پس بنده چرا اسرار کنم و با این چشم دردم اینجا بنشینم و پست بزنم .بهتر است بروید و از آقای قنبری اطلاعات بگیرید .حتما بیشتر به کار شما خواهد آمد .در هر صورت همه شما را به خدا می سپارم .و من الله توفیق .[/Q
    پر....خواهشی دارم و درخواستی....و اگر احساس نیاز بشه....دخالت....عزیزان و خواهران و برادرانی که در این برهوت بی اعتمادی و حبس اطلاعات توسط افراد اگاه و نزدیک به منابع اطلاعاتی و یا حاشیه نشینی و صرفا بیننده بودن و بی تفاوت بودن نسبت به نگرانیها و دغدغه های بقیه سهاهداران که در خلا عدم دسترسی به اطلاعات پنهان شرکت ممکنه سرمایه اشونو به ثمن بخس بفروشند به اطلاع رسانی حمید خرده میگیرند پس لطف کنند و محبت داشته باشند خودشون هرروز این اخبارو در اختیار ما قرار بدند تا بعد ما از ایشون خواهش کنیم چیزی ننویسند....
    ...اخه عزیزم...ایشون راست با دروغ راوی اخبار هستند این سهم هم سهمی نیست که یه نفر اونهم حقیقی بخواد و یابتونه تو روندش تاثیر گذار باشه....این سهم سکانش دست از ما بهترونه که به هر طرف بخوان هدایتش میکنند....پس اجازه بدید حالا که ما سهمادارای جز و بینوا در کنارمون عزیزی هست که میتونه تا حدی این گپ اطلاعاتی رو
    کنه با الفاظ درشت و طعنه و کنایه از خودمون نرنجونیمش تا ببینیم که انتهای کار به کجا میکشه....

14. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    باسلام:

باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

حاجی متاسفانه عملکرد این نامدیر عامل موجب تند مزاجی سهام داران شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر که بامش بیس برفش بیشتر

حالا بشما گیر ندن پس به کی ؟!!!!!!!!!!

به دل نگیرید بزارید بحساب سنشون و کم تجربگی

شما بهتر از هر کسی میدانید چقدر این رفتار های نادرست را تحمل کرده ام

اونایی که حتی توهین کرده بودند الان از دوستان بنده هستند

گذر زمان موجب حقایقی خواهد بود که شما بطور کامل به آن اشاره فرموده اید

سپاس

اجرتون با خدا (این خوبه)

16. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز از لطف همگی شما کمال تشکر را دارم خصوصا طیب عزیز و تمام کسانی که با پست خودشان بنده نوازی کردن .اما بنده فکر کردم شاید این درخواست دوست متضرر مون شروع حکایت گفتمان بورس باشه و برای همین سریعا خواستم خودم محترمانه خداحافظی کنم ولی چشم بنده کماکان در خدمت هستم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

حاجی متاسفانه عملکرد این نامدیر عامل موجب تند مزاجی سهام داران شده !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هر که بامش بیس برفش بیشتر

حالا بشما گیر ندن پس به کی ؟!!!!!!!!!!

به دل نگیرید بزارید بحساب سنشون و کم تجربگی

شما بهتر از هر کسی میدانید چقدر این رفتار های نادرست را تحمل کرده ام

اونایی که حتی توهین کرده بودند الان از دوستان بنده هستند

گذر زمان موجب حقایقی خواهد بود که شما بطور کامل به آن اشاره فرموده اید

سپاس

اجرتون با خدا (این خوبه)

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز از لطف همگی شما کمال تشکر را دارم خصوصا طیب عزیز و تمام کسانی که با پست خودشان بنده نوازی کردن .اما بنده فکر کردم شاید این درخواست دوست متضرر مون شروع حکایت گفتمان بورس باشه و برای همین سریعا خواستم خودم محترمانه خداحافظی کنم ولی چشم بنده کماکان در خدمت هستم .و من الله توفیق .
    من هم قدیما یکبار با این حمید آقا یک جورایی بحث کردم .... ولی بعدا وقتی حضوری دیدمشون قانع شدم ... و اینو میدونم که ایشون از بزرگواریشونه که پست میزنه و این

راهی رو که پیش گرفته به خوبی داره به سرانجام میرسونه ... در یک کلام بی همگان به سر شود --- بی تو به سر نمیشود

موفق باشید

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)