صفحه 420 از 1968 نخست ... 3203704104174184194204214224234304705209201420 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,191 به 4,200 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 380 بار در 117 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط عليمردان نمایش پست ها
    سئوالات مشخص و هدفمند:
    1_چرا در بدو ورود تعدیل مثبت 25 تومانی مدیرقبلی را از سازمان بورس پس گرفت؟!
    اگر جدیدی (مدیرقبلی)بعنوان مدیرعامل که طبعآ اشراف کاملی به سودآوری داشت پس تعدیل 25 تومانی هم براساس واقعیت بود و نباسیتی پس گرفته می شد اگر اشتباه بود کار جدیدی چرا کسی در مقامی بهه اهمیت مدیرعامل در راس شرکتی به اهمیت و بزرگی صدرا بایستی چنین اشتباه عظیمی انجام دهد؟!اگر درست بود پس اینکار اعتصام چه توجیهی داشت ؟!آیا سرمایه و زندگی سهامداران آلت دست دعوا های مدیریتی این حضرات است برای اثبات لیاقت و شایستگی نداشته آنها؟!
    2_چرا وقتی قیمت صدرا 280 بود اعتصام مصاحبه کرد و گفت ارزش هر سهم شرکت بسیار بیش ارز این مبلغ هست؟!اما وقتی قیمت تا 145 تومان ریخت هزارو و یک دلیل و بهانه آورد که مشکلات ما چنین هست و چنان ؟! مگر این مشکلات وقتی گفت 280 تومان برای سهم کم است نبود!!! که یکسال و نیم بعد در قیمت 145 تومان تازه فهمید که هست؟!پس باز نشان میدهد این آقا در گفتار و رفتار و مصاحبه های خود به سهامداران و مطبوعات صداقت ندارد
    3_چرا هربار که صدرا 2زار رفت بالا ایشان با گل به خودی زدن و مصاحبه های جهت دار سهم را از مثبت به منفی و از صف خرید به صف فروش تبدیل کرد؟!آیا به خیال خودش به سهامداران و شرکت تحت مدیریتش خدمت کرده ؟!یا خیانت؟!
    4_قول و قرارهای مجمع 90 ایشان با تکان دادن نامه کارگروه و گرفتن وام 500 میلیونی و پروژهای جدید کجا رفت(از پارسال تا حالا حتی یک بروژجدید هم به بازار منعکس نشده
    5- قول حمایت از سهم و کاهش شناور بالای آن که بلای جان شرکت شده با کمک صندوق نفت که اینقدر لافش را برای سهامداران و خود شما و آن گروهی که دسته جمعی به حضور ایشان شرفیاب شدید زد چرا عملی نشد!؟مثل بقیه قول هاش!
    6- چرا بورس به هیچ شرکتی به اندازه صدرا بخاطر عدم شفافیت اطلاعات و دست بردن در صورتهای مالی تذکر نداره و نبسته و گله نکرده (تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها)
    7_آیا این شرکت اصلا چیزی هم از خودش دارد؟! یا یک شرکت هست روی کاغذ اصلا سند و مدرک برای مالکیت چیزی دارد یا خیر اگر دارد پس چرا رو نمیکند اگر ندارد پس مالک چیست و اصلا چرا املاک و دارایی هایی که هیچ مدرکی برایش ندارد را در اختیار گرفته ؟!
    8_آیا تو این 2سالی که از زمان ورود آقای اعتصام در این شرکت گذشته است ایشان کارمفیدی هم برای صدرا انجام داده است اگر بلی چرا ناله و نفرین هزاران سهامدار بدرقه راهش هست و قیمت هرسهم از زمان ورود ایشان کمتر از نصف شده است ؟!پس اگر قبول کنیم که همه تلاش و زحمات نکرده ایشان درقیمت سهم متبلور است پس مدیریت ایشان جز ویزانی برای سهم ارمغانی نداشته است به گواه افت قیمت از زمان ورود ایشان
    9_ فعلا همینها را جواب بدهند تا بقیه اش(فقط لطفآ صریح و روشن و بدون صغر و کبری چیدن و بهانه آوردن و رد گم کردن)
    ممنون از انتقال مطالب توسط شما
    آقا اگه خاطرتون باشه چند سال پیش یه شرکتی به نام صف راه انداختن که فکر میکنم آقایون مدیر دارایی های صدرا رو به اون انتقال دادند. نظرتون چیه؟

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید حجازی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    چونکه گشتی هیچ از سندان مترس --- هر مصباح از فقر مطلق گیر درس( مولانا )

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 245 بار در 42 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز یک طرح دارم که خدمت شما عرض می کنم لطفا آنرا جدی بگیرید و مشارکت نمایید تا خیلی موثر برای گرفتن پاسخ اقدام کنیم .لطفا سوالات خود را از مهندس اعتصام خلاصه و هدفدار بنویسید .ضمنا این طرح شامل بهم پیوستن ما سهامداران حقیقی صدرا و درخواست به پاسخگویی مدیران و تشکیل یک تشکل سهامداری صدرا و شاید تعیین یک نماینده و تلاش در راه خروج از متاثر بودن و رسیدن به تاثیر گذاری در آینده سهم و سرمایه خودمان باشیم .البته بنده در این فکر هستم تا شاید با این تشکل و معرفی یک نماینده فعالیت نماییم تا توسط او هم در گرفتن خبر موفق تر باشیم و هم به گونه ای عمل کنیم تا مانع از این شویم که صدرا فقط قرارداد ببنده و کار کنه و سود شناسایی نکنه و حتی اموال صدرا را سر شماری کنیم و از نابودی اموالمان جلو گیری کنیم .تا همانند آن 140 میلیون یورو و آن موتور کشتی چیز دیگری گم نشود و برای پیدا شدنش هم اینجوری ما را سر ندوانند و بتوانیم تمامیت صدرا را به همگان معرفی کنیم و حتی با در دست داشتن بخش مهمی از سهام صدرا توسط ما حقیقی ها در تصمیم گیری های آن نیز بطور جدی موثر باشیم و البته این را هم بگم که اصلا هدف از بورس همین است که سهامدارن حقیقی در سهمشان مداخله کرده و باعث رشد آن باشند و انشاالله ما این کار را سنگ بنایی محکم بگذاریم . اگر با هم باشیم در همه امور می توانیم موثر باشیم و حتی از سایت خود صدرا بخشی را به خود اختصاص داده و در آنجا اخبار موثق را درج کنیم تا جای شک و شبهه ای باقی نماند.ببینم دوستان تا چه اندازه مشارکت میکنند .و من الله توفیق .
    دوست عزیز قبل ازهرچیزاطلاع رسانی حضرتعالی درخصوص صدرا بعنوان یک سهامدارجزء قابل تقدیرمی باشدکه امیدوارم این اطلاع رسانی استمراریابدودرمورد
    پیشنهاداخیرتان مبنی برهمکاری
    سهامداران جهت طرح سوال ازاعتصام به منظورپاسخگویی ایشان ... هرچندپیشنهادجنابعالی به شکل منطقی صحیح می باشد ولی مشکل کاردراینجا اولا
    تکراری بودن وناکارآمدبودن این راهکارمی باشد
    که خودجنابعالی قبلا جزءپایه گذاران چنین حرکتی بودید که درنهایت درجلسه ای اعتصام بشکلی کاملا حرفه ای وحساب شده توانست با بیان گوشه کوچکی از
    حقایق وعدم بیان مسائل مربوط به سود
    آوری و... منجر به عدم نتیجه گیری سهامداران شرکت کننده درجلسه گردید این راهکارزمانی موثرمی باشدکه اولا سهامداران شرکت کننده درجلسه
    بااطلاعات قوی از مسائل درونی شرکت
    قراردادها وتناقضات مربوط به صورتهای مالی و... درجلسه حاضرباشند وازهمه مهمتر اعتصام بخواهد باصداقت پاسخگو سوالات باشد که
    متاسفانه دراین اصل مهم باتوجه شواهدمتعدد
    مصاحبه های ایشان ماباشخصی روبروهستیم که تجسم واقعی دروغگوی حرفه ای که دروغ رایک واجب عینی برای خود می پندارد هستیم ...
    علی ایحال من فکرمی کنم درکنارراهکارشما می بایدازتمامی ابزارممکنه مانندرسانه ها جهت افشاء پنهانکاری باند حاکم درصدرا که خود حضرتعالی
    در بالابه گوشه ای ازآن اشاره نمودید وهمچنین
    طرح شکایت ازطریق مراجع ذیصلاح همچون قوه قضاییه ..سازمان بازرسی کل کشور .دفتررهبری.. مجلس شورای اسلامی .. بخصوص
    پی گیری
    توسط آقای توکلی نماینده مجلس که ظاهرا پی گیر
    چنین شکایتی می تواندباشد.. ... وپی گیری موضوع توسط خود قرارگاه خاتم ازاین جمله این راهکارها می باشد...
    منتظر اعلام نظر دوستان دراین خصوص می باشم...
    ویرایش توسط کورش : 2012/06/12 در ساعت 23:53

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کورش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    از زحمات شما و تمام دوستان عزیز تشکر می کنم .اما درخواست بنده بیشتر در سه موضوع خلاصه می شود .1- اطلاع از دارایهای صدرا به نرخ روز و کلیه قرادادها و حاشیه سود آنها و در کل امور مالی حتی بدون تجدید ارزیابی . یعنی حداقل بدانیم مالک چه چیزهایی هستیم (یک مثال اینکه بنده در مورد یکی از دارایهای صدرا با امور حسابداری شرکت تماس گرفتم و ایشان پاسخ دادن اون دارایی مربوط به خاتم الانبیا است و نه صدرا و صدرا فقط دارد آنجا کار می کند و البته نتیجه گیری بنده این است که با پول ما حقوق پرداخت می شود و کار برای خاتم انجام می شود و در واقع هزینه و تلاش از صدرا و سود به کام خاتم).2- ورود به صدرا توسط یک نماینده که روزانه در جریان امور باشیم 3- تاثیر گذار بودن بر قراردادها و امور شرکت بعنوان یک ید واحد و سهامدار حقیقی .و موارد معقولی که سهامدارن حقیقی خواهان آن باشند .لطفا در موارد فوق دقت کنید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط عليمردان نمایش پست ها
    سئوالات مشخص و هدفمند:
    1_چرا در بدو ورود تعدیل مثبت 25 تومانی مدیرقبلی را از سازمان بورس پس گرفت؟!
    اگر جدیدی (مدیرقبلی)بعنوان مدیرعامل که طبعآ اشراف کاملی به سودآوری داشت پس تعدیل 25 تومانی هم براساس واقعیت بود و نباسیتی پس گرفته می شد اگر اشتباه بود کار جدیدی چرا کسی در مقامی بهه اهمیت مدیرعامل در راس شرکتی به اهمیت و بزرگی صدرا بایستی چنین اشتباه عظیمی انجام دهد؟!اگر درست بود پس اینکار اعتصام چه توجیهی داشت ؟!آیا سرمایه و زندگی سهامداران آلت دست دعوا های مدیریتی این حضرات است برای اثبات لیاقت و شایستگی نداشته آنها؟!
    2_چرا وقتی قیمت صدرا 280 بود اعتصام مصاحبه کرد و گفت ارزش هر سهم شرکت بسیار بیش ارز این مبلغ هست؟!اما وقتی قیمت تا 145 تومان ریخت هزارو و یک دلیل و بهانه آورد که مشکلات ما چنین هست و چنان ؟! مگر این مشکلات وقتی گفت 280 تومان برای سهم کم است نبود!!! که یکسال و نیم بعد در قیمت 145 تومان تازه فهمید که هست؟!پس باز نشان میدهد این آقا در گفتار و رفتار و مصاحبه های خود به سهامداران و مطبوعات صداقت ندارد
    3_چرا هربار که صدرا 2زار رفت بالا ایشان با گل به خودی زدن و مصاحبه های جهت دار سهم را از مثبت به منفی و از صف خرید به صف فروش تبدیل کرد؟!آیا به خیال خودش به سهامداران و شرکت تحت مدیریتش خدمت کرده ؟!یا خیانت؟!
    4_قول و قرارهای مجمع 90 ایشان با تکان دادن نامه کارگروه و گرفتن وام 500 میلیونی و پروژهای جدید کجا رفت(از پارسال تا حالا حتی یک بروژجدید هم به بازار منعکس نشده
    5- قول حمایت از سهم و کاهش شناور بالای آن که بلای جان شرکت شده با کمک صندوق نفت که اینقدر لافش را برای سهامداران و خود شما و آن گروهی که دسته جمعی به حضور ایشان شرفیاب شدید زد چرا عملی نشد!؟مثل بقیه قول هاش!
    6- چرا بورس به هیچ شرکتی به اندازه صدرا بخاطر عدم شفافیت اطلاعات و دست بردن در صورتهای مالی تذکر نداره و نبسته و گله نکرده (تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها)
    7_آیا این شرکت اصلا چیزی هم از خودش دارد؟! یا یک شرکت هست روی کاغذ اصلا سند و مدرک برای مالکیت چیزی دارد یا خیر اگر دارد پس چرا رو نمیکند اگر ندارد پس مالک چیست و اصلا چرا املاک و دارایی هایی که هیچ مدرکی برایش ندارد را در اختیار گرفته ؟!
    8_آیا تو این 2سالی که از زمان ورود آقای اعتصام در این شرکت گذشته است ایشان کارمفیدی هم برای صدرا انجام داده است اگر بلی چرا ناله و نفرین هزاران سهامدار بدرقه راهش هست و قیمت هرسهم از زمان ورود ایشان کمتر از نصف شده است ؟!پس اگر قبول کنیم که همه تلاش و زحمات نکرده ایشان درقیمت سهم متبلور است پس مدیریت ایشان جز ویزانی برای سهم ارمغانی نداشته است به گواه افت قیمت از زمان ورود ایشان
    9_ فعلا همینها را جواب بدهند تا بقیه اش(فقط لطفآ صریح و روشن و بدون صغر و کبری چیدن و بهانه آوردن و رد گم کردن)
    ممنون از انتقال مطالب توسط شما

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز لطفا در زمینه شرکت صف اطلاعات بیشتری ارائه دهید . چون بنده هم باتوجه به اینکه از خود مهندس هم پرسیدم چیز زیادی دستگیرم نشد و فقط می گفت با توجه به سهامدار عمده بودن در صف ولی به ما اطلاعات نمی دهند و ضمنا می فرمود (مهندس اعتصام)که به بورس هم نامه زدن و پیگیری هم کردن ولی نتیجه نداده است و به اعتقاد بنده این هم موضوع مهمی است و باید پی گیری کنیم . در واقع بخشی از اموالمان است که روی هواست .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط حجازی نمایش پست ها
    آقا اگه خاطرتون باشه چند سال پیش یه شرکتی به نام صف راه انداختن که فکر میکنم آقایون مدیر دارایی های صدرا رو به اون انتقال دادند. نظرتون چیه؟

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز فکر می کردم یک تشکل حداقل ده درصدی از سهامداران صدرا ایجاد کنیم و یک نماینده در شرکت داشته باشیم و بتوانیم ...................... بگذریم .انشاالله خدا خودش به کمک مان می آید .چون ما که حال کمک کردن به خودمان را نداریم .البته بنده به کار خودم ادامه می دهم.و من الله توفیق .

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز فکر می کردم یک تشکل حداقل ده درصدی از سهامداران صدرا ایجاد کنیم و یک نماینده در شرکت داشته باشیم و بتوانیم ...................... بگذریم .انشاالله خدا خودش به کمک مان می آید .چون ما که حال کمک کردن به خودمان را نداریم .البته بنده به کار خودم ادامه می دهم.و من الله توفیق .

باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

حاجی پرس وجویی از نظرات دوستانم داشتم !!!!!!!!!!!!!!!!! میگفتند وقتیکه قرارگاه خاتم الانبیا و نماینده آن میخواهد این شرکت را زیانده اعلام کند و با اعلام این ناتوانی در عرصه مدیریتی

راضی هست پس ما هم راضی هستیم!!!!!!!!!!!!!!!! بزارید هر چقدر میتوانند اعلام ناتوانی کنند ؟!!!!!!!!!!!

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز و بسیار خوبم و همینطور تمامی دوستان تایپیک سلام ویژه خدمتتان دارم و خواهش می کنم بنده را معذور دارید از آنچه که می خواهم به شما اطلاع رسانی کنم ولی قبلا بگم تصمیم با شما و بنده هم مانند شما سهامدارم . پس بهتر است با هم به راه چاره بیندیشیم .و اما خبر اون نظر سنجی و طرح سوال از مهندس اعتصام در دو روز پیش که یاد شما هست ؟ دلیل اون طرح سوال یکیش این بود که آقا وحید امروز پنجشنبه 90/03/25 با مهندس اعتصام دیدار خصوصی در دفتر ایشان داشتن .و بنده خلاصه مطلب را از زبان ایشان به نظر شما می رسانم . ضمنا بنده را معاف فرمایید از هرگونه برخورد شدید چون بنده هنوز بر باور قبلی خود یعنی چشم انداز 94 هستم .حالا خلاصه موضوعات مطرح شده در این جلسه خصوصی از زبان مهندس . اول خبرهای خوب 1-جرثقیل دروازه ای توسط چینی ها در حال راه اندازی می باشد .2- کشتی افراماکس آماده به آب اندازی است .3-حمایت صندوق نفت را خواهیم داشت در باز شدن سهم انشاالله (به نظر بنده احتمالا پس از صف فروش)4-تجدید ارزیابی تمام اموال صورت خواهد گرفت تا پایان شهریور به احتمال قوی .بعنوان مثال 70 درصد ساختمان تهران از آن صدرا است که ارزش آن بیش از 400 میلیارد تومان است و تجدید ارزیابی از این ساختمان به تنهایی به میزان 200 درصد .سند کشتی سازی انجام شده و سند 200 هکتاری جزیره صدرا در تاریخ 90/03/28 انجام خواهد شد و همچنین منطقه آزاد تجاری هم می شود .5- حتی اموال داخل انبارها هم در تجدید ارزیابی منظور خواهد شد .6- زیان از بابت تسعیر ارز چون دلار را حواله ای دریافت می کنند دلیل این شناسایی ضرر می باشد و خبر خوب در این مورد این است که در دراز مدت این تفاوت به دلیل بالا بردن نرخ پروژه توسط دولت جبران ضرر شده و در زمان خودش دلیل بر رشد خواهد بود .و حالا اخبار بد 1- زیان 5 میلیون یورویی از بابت کشتی ریکمرز .(خوبه والا 140 میلیون یورو هیچی پنج میلیون یورو زیان فورا : خب البته دیر هم شده است)2-می خواستن با وام دریافتی این خرابکاری ها را لا پوشی کنن وام که جور نشد خب لاپوشی هم نشد 3-حتی رئیس جمهور در جریان مشکلات صدرا هست 4- مهندس فرمودند : می دانم در مجمع به من فحش خواهند داد و ضمنا فرمودند می دانم صف فروش می شود چون قرار است حسابرس یک زیان وحشتناک اعلام کند در واقع تمام لاپوشی های قبل را می خواهند رو کنند ولی در لحظات آخر با حمایت صندوق سرمایه گذاری نفت جمعش کنن و به آقا وحید که به ایشان فرمودند بگو چجوری من ................ بکنم (با کمال پوزش) آقا مهندس فرمودند کاری نمی توانی کنی چون کار از کار گذشته است و برگه سهمت را بنداز یک گوشه و انگار کن نداری چون به موقعش فروشنده ها نخواهند توانست وارد شوند و افزایش سرمایه قریب الوقع است ! .ببخشید خسته شدم و اجازه دهید فقط قبل از اینکه دوستان نظرم را بپرسند خودم بگم : بله درست فهمیدید دزدی گرگی تو روز روشن .خب اینجوری است دیگه بنده که از اعمال وقیح ایشان خجالت می کشم ولی هنوز به آینده صدرا امیدوارم و مطمئن هستم روز های خوش فرا خواهد رسید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

حاجی پرس وجویی از نظرات دوستانم داشتم !!!!!!!!!!!!!!!!! میگفتند وقتیکه قرارگاه خاتم الانبیا و نماینده آن میخواهد این شرکت را زیانده اعلام کند و با اعلام این ناتوانی در عرصه مدیریتی

راضی هست پس ما هم راضی هستیم!!!!!!!!!!!!!!!! بزارید هر چقدر میتوانند اعلام ناتوانی کنند ؟!!!!!!!!!!!

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یک نظر دیگه هم دارم و اون اینکه اگر منظور مهندس از اون صف فروشهای آنچنانی باشه . بنده خدمتش عرض کنم لازم نیست سرمایه گذاری صنعت نفت را به زحمت بندازند چون اولا اون جمع کردن اسمش جمع کردن نیست و استفاده از آب گل آلود است و دوما ما که نمردیم آقایان بیان زیرش رو بگیرن به خیال خودشون .فروشنده باشه ما هم خریداریم .اگر می خوان مدیریت هم بلدیم خیلی بهتر از اونا هم این ترفندها را بلدیم اگر راه پول در آوردن و نگهداریشو بلد نبودیم خب از اول نمی توانستیم پول در بیاریم که حالا آقایون بتوانند از دستمان در بیاورند .زیاد پا فشاری کنن باید بیان سهم خاتم را عرضه کنن . یک نکته دیگه اینکه برای چند سهم آذراب که بورس از سهامهای صدرا را فروخت گریه آقایان در آمد .حالا می خواهند به ما برگ بزنن .حالا که ناراحتم کردن دو تا نه ولش کن سه تا نکته به شما می گویم شما خود حدیث مفصل بخوان (از اون خبر ها که برای بعد بود یادتون هست) 1- صدرا در نکا 20 هکتار زمین دارد و دارند از کنارش ریل می کشند و قرار است با توجه به نفت پیدا شده در خزر داخلش پالایشگاه بزنن و سرمایه گذار دارد له له می زند که در آن سرمایه گذاری کند که ارزش آن چند برابر خود صدرا در حال حاضر می شود 2- آبگیر بندر عباس طرح آب خنک کن و طلب آنچنانی از دولت ار این رهگذر 3- کمپ ستاره خلیج فارس . حالا اگر مرد هستید سهمتان را بگذارید تو صف فروشش کنید و هر قدر که می خواهید زیان اعلام کنید. این چه حسابرسی است که حساب این گونه مطالب را ندارد .باید منتظر گزارش بمانیم .تا حالا که این آقا احترام کت خوش رو هم نگه نداشته .نه همین لباس زیباست نشان آدمیت .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/06/14 در ساعت 16:21

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,296 بار در 2,616 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز و بسیار خوبم و همینطور تمامی دوستان تایپیک سلام ویژه خدمتتان دارم و خواهش می کنم بنده را معذور دارید از آنچه که می خواهم به شما اطلاع رسانی کنم ولی قبلا بگم تصمیم با شما و بنده هم مانند شما سهامدارم . پس بهتر است با هم به راه چاره بیندیشیم .و اما خبر اون نظر سنجی و طرح سوال از مهندس اعتصام در دو روز پیش که یاد شما هست ؟ دلیل اون طرح سوال یکیش این بود که آقا وحید امروز پنجشنبه 90/03/25 با مهندس اعتصام دیدار خصوصی در دفتر ایشان داشتن .و بنده خلاصه مطلب را از زبان ایشان به نظر شما می رسانم . ضمنا بنده را معاف فرمایید از هرگونه برخورد شدید چون بنده هنوز بر باور قبلی خود یعنی چشم انداز 94 هستم .حالا خلاصه موضوعات مطرح شده در این جلسه خصوصی از زبان مهندس . اول خبرهای خوب 1-جرثقیل دروازه ای توسط چینی ها در حال راه اندازی می باشد .2- کشتی افراماکس آماده به آب اندازی است .3-حمایت صندوق نفت را خواهیم داشت در باز شدن سهم انشاالله (به نظر بنده احتمالا پس از صف فروش)4-تجدید ارزیابی تمام اموال صورت خواهد گرفت تا پایان شهریور به احتمال قوی .بعنوان مثال 70 درصد ساختمان تهران از آن صدرا است که ارزش آن بیش از 400 میلیارد تومان است و تجدید ارزیابی از این ساختمان به تنهایی به میزان 200 درصد .سند کشتی سازی انجام شده و سند 200 هکتاری جزیره صدرا در تاریخ 90/03/28 انجام خواهد شد و همچنین منطقه آزاد تجاری هم می شود .5- حتی اموال داخل انبارها هم در تجدید ارزیابی منظور خواهد شد .6- زیان از بابت تسعیر ارز چون دلار را حواله ای دریافت می کنند دلیل این شناسایی ضرر می باشد و خبر خوب در این مورد این است که در دراز مدت این تفاوت به دلیل بالا بردن نرخ پروژه توسط دولت جبران ضرر شده و در زمان خودش دلیل بر رشد خواهد بود .و حالا اخبار بد 1- زیان 5 میلیون یورویی از بابت کشتی ریکمرز .(خوبه والا 140 میلیون یورو هیچی پنج میلیون یورو زیان فورا : خب البته دیر هم شده است)2-می خواستن با وام دریافتی این خرابکاری ها را لا پوشی کنن وام که جور نشد خب لاپوشی هم نشد 3-حتی رئیس جمهور در جریان مشکلات صدرا هست 4- مهندس فرمودند : می دانم در مجمع به من فحش خواهند داد و ضمنا فرمودند می دانم صف فروش می شود چون قرار است حسابرس یک زیان وحشتناک اعلام کند در واقع تمام لاپوشی های قبل را می خواهند رو کنند ولی در لحظات آخر با حمایت صندوق سرمایه گذاری نفت جمعش کنن و به آقا وحید که به ایشان فرمودند بگو چجوری من ................ بکنم (با کمال پوزش) آقا مهندس فرمودند کاری نمی توانی کنی چون کار از کار گذشته است و برگه سهمت را بنداز یک گوشه و انگار کن نداری چون به موقعش فروشنده ها نخواهند توانست وارد شوند و افزایش سرمایه قریب الوقع است ! .ببخشید خسته شدم و اجازه دهید فقط قبل از اینکه دوستان نظرم را بپرسند خودم بگم : بله درست فهمیدید دزدی گرگی تو روز روشن .خب اینجوری است دیگه بنده که از اعمال وقیح ایشان خجالت می کشم ولی هنوز به آینده صدرا امیدوارم و مطمئن هستم روز های خوش فرا خواهد رسید .و من الله توفیق .

سلام وعرض ادب

مزد صبر و نتیجه اعتماد به جناب قاسمی و مدیریت صحیح ایشون

گزارش کامل فارس از مجمع صدرا:

*عملکرد سال مالی 88 صدرا

*حداقل به سه سال زمان نیاز داریم

جدیدی با اشاره به سود عملیاتی شرکت خاطرنشان کرد: زیان 3 سال گذشته صدرا و 211 ریالی هر سهم آن در سال گذشته در بودجه 89 مثبت شده است، اما سهامداران انتظار نداشته باشند که در دوره کوتاه مدت صدرا به سود برسد چرا که به حداقل سه سال زمان نیاز داریم، اما واقعیت این است که جهتگیری صدرا مثبت و این شرکت با تمهیداتی از جمله کاهش هزینهها رو به رشد است.

===================

تصاويري بدون برفك از وضعيت صدرا
    سردار قاسمي در جمع سهامداران ارائه كرد

مديريت نادرست مشكل اصلي صدرا
    سردار قاسمي مسوول قرارگاه سازندگي خاتم الانبيا در مجمع صدرا مشكلات مديريتي را مهم ترين عامل وضع كنوني صدرا عنوان كرد و افزود: ما به صدرا وارد شديم تا شركت را از اين وضعيت نامطلوب نجات داده و صدرا را به وضعيت گذشته خود برگردانيم.
    وي با اشاره به افزايش قيمت سهام صدرا به مرز 4هزار تومان در بورس گفت: تلاش ما بازگشت صدرا به صدر فهرست شركت هاي اول پيمانكاري است. زماني قيمت صدرا در بورس 4هزار تومان بود و بانك ملي، سهام صدرا را به قيمت 2هزارو 300تومان خريداري كرده بود ولي اين شركت با قدمت 40ساله وضعيت بسيار نامطلوبي را تجربه كرد كه مهمترين علت آن هم ضعف مديريتي بود.

بهبود صدرا تا 3سال ديگر ...
    قاسمي در پاسخ به پرسش يكي از سهامداران مبني بر اين كه وضعيت نامطلوب صدرا ظرف چه مدت زماني بهبود پيدا مي كند، گفت: دست كم 2 تا 3سال زمان نياز است كه صدرا از وضعيت يك شركت ورشكسته كامل به جايگاه واقعي خود برسد، چرا كه اداره صدرا در گذشته بسيار بد بوده و شرايط شركت بحراني است اما ما با تكيه بر بدنه توانمند و كارشناسي صدرا اميدواريم كه ظرف اين مدت بتوانيم وضعيت صدرا را بهبود بخشيم.

سهامدار: به سپاه اعتماد كرديم
    در اين حال، يكي از سهامداران خطاب به قاسمي گفت: ما سهام صدرا را فقط به اعتبار سپاه خريداري كرده ايم و اميدواريم شما كاري كنيد كه اين شركت متحول شود.
    قاسمي هم در پاسخ گفت كه تمام تلاش ما در صدرا بهبود اوضاع فعلي است.

عليرضا باغاني

روزنامه دنياي اقتصاد، شماره 1806 به تاريخ 4/3/88

دوستان گرامی امید است که بعد از گذشت 3 سال و سهامداری کردن در این سهم ؛مزد صبرتان را بگیرید وپیروز شوید

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)