صفحه 429 از 1970 نخست ... 3293794194264274284294304314324394795299291429 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,281 به 4,290 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    دوستان تبلیغاتی صدرا فرض کنید تبلیغات و رویا پردازی شما درست باشد و معجزه شود و سود واقعی را اعلام کنند تو مرحله اول که ماکزیمم بیشتر از 50 تومان که اعلام نمیکنند ببینید خیلی دیگه دست بالا گفتم الان فاذر و حفاری با سودهای نزدیک 50 تومان قیمتشون چند هستش یا مپنا پس خونش رنگی تر از بقیه نیست پس تو این شرایط امید بالایی براش نیست و ریزش میکند این یک واقعیت هست

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط msalehi_1979 نمایش پست ها
    دوستان تبلیغاتی صدرا فرض کنید تبلیغات و رویا پردازی شما درست باشد و معجزه شود و سود واقعی را اعلام کنند تو مرحله اول که ماکزیمم بیشتر از 50 تومان که اعلام نمیکنند ببینید خیلی دیگه دست بالا گفتم الان فاذر و حفاری با سودهای نزدیک 50 تومان قیمتشون چند هستش یا مپنا پس خونش رنگی تر از بقیه نیست پس تو این شرایط امید بالایی براش نیست و ریزش میکند این یک واقعیت هست
    اقای محترم تبلیغات چیه این واقعیتی است که اطلاع رسانی میکنم کسی با زور به من نمیگه که اینها روبگم چون خودم سهامدارشم واما در مورد صدرا درسته که مبنا و حفاری سود خوبی دارن ولی این دلیل نیست که چون اینها سودشون خوبه رشد کنن بیشترین عامل در رشد یک سهم حمایت سهامدار است نه سود سهم می بینید با توجه به اینکه سود اذراب و مبنا و فاراک و حفاری خوبه ولی رشدی که نیست نزول هم هست و این همان مطلبی است که من بازها گفتم تا زمانیکه تکلیف صدرا مشخص نشه این سهامها سرگردانند

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط felfel نمایش پست ها
    اقای محترم تبلیغات چیه این واقعیتی است که اطلاع رسانی میکنم کسی با زور به من نمیگه که اینها روبگم چون خودم سهامدارشم واما در مورد صدرا درسته که مبنا و حفاری سود خوبی دارن ولی این دلیل نیست که چون اینها سودشون خوبه رشد کنن بیشترین عامل در رشد یک سهم حمایت سهامدار است نه سود سهم می بینید با توجه به اینکه سود اذراب و مبنا و فاراک و حفاری خوبه ولی رشدی که نیست نزول هم هست و این همان مطلبی است که من بازها گفتم تا زمانیکه تکلیف صدرا مشخص نشه این سهامها سرگردانند
    بفرماییند در سهام صدرا حمایت سهامدار کجا بوده یک نمونش را بگیند مطمین باش صدرا هم باز بود به سرگردانی انها بیشتر اضافه میکرد تو این اوضاع صدرا تکلیفش مشخصه اقایان با اختلاس نمیخواهند صدرا رشد بکند حالاحالاها هم این موش و گربه بازی ادامه دارد حالا شما بیا به قول خودت در مورد سهم بدون تبلیغ حرف بزن فایده ایی ندارد برادر من

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    بفرماییند در سهام صدرا حمایت سهامدار کجا بوده یک نمونش را بگیند مطمین باش صدرا هم باز بود به سرگردانی انها بیشتر اضافه میکرد تو این اوضاع صدرا تکلیفش مشخصه اقایان با اختلاس نمیخواهند صدرا رشد بکند حالاحالاها هم این موش و گربه بازی ادامه دارد حالا شما بیا به قول خودت در مورد سهم بدون تبلیغ حرف بزن فایده ایی ندارد برادر من
    شما درست میگید حق با شماست (( برادر )) تا حالا که صبر کردی مدتی تحمل کن ببین زمانش که شد متوجه خواهی شد که خوابی برای صدرا دیدن

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    رد یک چیز و چسبیدن به چیز دیگر و همگونی با آن منجر به محدودیت دید می گردد و محدودیت یعنی غیر حساس و غیر هوشیار بودن . " حساسیت " چیزی نیست که ذهن بتواند آنرا در خود بپروراند. ذهن عامل تجزیه است چیزها را جدا می کند یکی را رد می کند و به دیگری می چسبد ولی جستجوی یکی و اجتناب از دیگری مانع حساسیتی است که حقیقت تنها در آن شکوفا می گردد.

راه فانی گشته راهی دیگر است--زآنکه هوشیاری گناهی دیگر است
    هست هشیاری زیاد ما مضی --- ماضی و مستقبلت پرده خدا
    آتشی در زن به هر دو تا به کی --- پر گره باشی از این هر دو چو نی
    تا گره بانی بود همراز نیست --- همنشین آن لب و آواز نیست(مولانا)

10. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    نقل قول نوشته اصلی توسط felfel نمایش پست ها
    شما درست میگید حق با شماست (( برادر )) تا حالا که صبر کردی مدتی تحمل کن ببین زمانش که شد متوجه خواهی شد که خوابی برای صدرا دیدن
    مگر شما خبری داری که اینطور مطمین حرف میزنی صبر اندازه دارد و تازه انهم صبر با مزد نه بی مزد ناامید نیستم اما خوب خیری هم ندیدم مثل خیلیهای دیگه در ثانی الان هم چه بخواهیم چه نخواهیم سهم بسته هست و کاری از ما برنمیاد اما خوب امیدوارم که عاقبت بخیری باشد اما خوب شواهد امر اصلا جالب نیست

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    مگر شما خبری داری که اینطور مطمین حرف میزنی صبر اندازه دارد و تازه انهم صبر با مزد نه بی مزد ناامید نیستم اما خوب خیری هم ندیدم مثل خیلیهای دیگه در ثانی الان هم چه بخواهیم چه نخواهیم سهم بسته هست و کاری از ما برنمیاد اما خوب امیدوارم که عاقبت بخیری باشد اما خوب شواهد امر اصلا جالب نیست
    دوست عزیز این سهم باز هم بشه از دست هیچ کس کاری برنمیاد چه حقوقی و چه حقیقی چرا که کسانی که در این سهم نقش دارن بر کل بورس هم احاطه کامل دارن و می توانند روند بورس را تغییر بدن

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 264 بار در 62 ارسال
    سلام به همه دوستان و بزرگان
    خبر جدید از سهم دارین؟
    از کشتی افراماکس چه خبر؟
    از جرثقیل چه خبر؟
    آقا حمید اگه خبری در مورد صدرا دارین،لطفا اطلاع رسانی کنید

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید majidsa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    دوستان صدرايي گوش به حرف يك عده كابر منفي باف و كسي كه حتي يك سهم صدرا ندارد ندهيد شما با تحليل خود به ارزندگي صدرا وارد اين سهم شده ايد و اطمينان داشته باشيد مانند شركت صدرا در ايران وجود ندارد و بزودي همه ما سهامدارهاي زجر كشيده و زخم خورده از بعضي كاربران به سود خوبي خواهيم رسيد وان زمان موقع نوشتن من وشما در اين تايپيك است

18. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبين نمایش پست ها
    دوستان صدرايي گوش به حرف يك عده كابر منفي باف و كسي كه حتي يك سهم صدرا ندارد ندهيد شما با تحليل خود به ارزندگي صدرا وارد اين سهم شده ايد و اطمينان داشته باشيد مانند شركت صدرا در ايران وجود ندارد و بزودي همه ما سهامدارهاي زجر كشيده و زخم خورده از بعضي كاربران به سود خوبي خواهيم رسيد وان زمان موقع نوشتن من وشما در اين تايپيك است
    بدون شک صدرا یکی از ارزنده ترین سهم های بورسه و روز خواهد رسید که 10 سهم از سهمهای خوب بورس را خواهند فروخت برای خرید یک سهم صدرا به گفته حمید 67صدرا سهم 10 دلاری بورسه که جزء گرونترین سهمهای بورس خواهد شد روزهای بسیار پر تلاطم صدرا روز به روز کمتر میشه و قرار نیست کسی که در بورس ریسک نمیکنه به اندازه کسی که صدرا خریده به یک نسبت سود کنه

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 42 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 42 مهمان ها)