صفحه 447 از 1664 نخست ... 3473974374444454464474484494504574975479471447 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,461 به 4,470 از 16635

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال مخبرالدوله آواتار ها
    تشکر شده 17,300 بار در 4,846 ارسال
    بیش از 100 تومن از زیان صدرا مربوط به سایر هزینه های عملیاتی است.
    کسی میدونه از کجا اومده؟؟

مردم میپرسند که ا.ن را چه کسانی حمایت میکنند؟؟؟

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مخبرالدوله از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meysam_sh_2020 آواتار ها
    تشکر شده 110,028 بار در 18,366 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها
    اتفاقا الان داشتم نگاه میکردم. منم تعجب کردم.........
    از کجا باید بدونیم ؟ شاید اثر تحریم هاست . هزینه های عملیاتی چرا اینقدر بالا رفته !!!!!!!!!!

این صدرا نه تکنیکال روش جواب میده نه بنیادی ....
    کانال بنده در تلگرام : T.me/investmentuntil1408

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meysam_sh_2020 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,746 بار در 873 ارسال
    آیا در این مملکت جایی هست که بشود طرح شکایت کرد و زیانهای ناشی از خرید صدرا را باز پس گرفت؟ این سهم کمر اکثریت قاطع سهامداران خود را شکسته و همه را بروز سیاه نشانده است.

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 176 بار در 34 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مخبرالدوله نمایش پست ها

مبلغ 1.350.000 ميليون ريال كاهش ارزش موجوديها
    مبلغ 172.298 ميليون ريال زيان حاصل از تسعير ارز
    مبلغ 162.758 ميليون ريال هزينه مطالبات مشكوك الوصول
    مبلغ 32.720 ميليون ريال هزينه هاي جذب نشده توليد به كسر فروش ضايعات و ساير درآمدها

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mahshid از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bourse آواتار ها
    تشکر شده 7,897 بار در 1,207 ارسال
    انسانیت در روزهای سخت…

چند وقت پیش با پدر و مادرم رفته بودیم رستوران که هم آشپزخانه بود هم چند تا میز گذاشته بود برای مشتریها ,, افراد زیادی اونجا نبودن , ۳نفر ما بودیم با یه زن و شوهر جوان و یه پیرزن پیر مرد که نهایتا ۶۰-۷۰ سالشون بود .

ما غذا مون رو سفارش داده بودیم که یه جوان نسبتا ۳۵ ساله اومد تو رستوران یه چند دقیقه ای گذشته بود که اون جوانه گوشیش زنگ خورد , البته من با اینکه بهش نزدیک بودم ولی صدای زنگ خوردن گوشیش رو نشنیدم , بگذریم شروع کرد با صدای بلند صحبت کردن و بعد از اینکه صحبتش تمام شد رو کرد به همه ما ها و با خوشحالی گفت که خدا بعد از ۸ سال یه بچه بهشون داده و همینطور که داشت از خوشحالی ذوق میکرد روکرد به صندوق دار رستوران و گفت این چند نفر مشتریتون مهمونه من هستن میخوام شیرینیه بچم رو بهشون بدم ,,

به همشون باقالی پلو با ماهیچه بده ,, خوب ما همه گیمون با تعجب و خوشحالی داشتیم بهش نگاه میکردیم که من از روی صندلیم بلند شدم و رفتم طرفش , اول بوسش کردم و بهش تبریک گفتم و بعد بهش گفتم ما قبلا غذا مون رو سفارش دادیم و مزاحم شما نمیشیم, اما بلاخره با اسرار زیاد پول غذای ما و اون زن و شوهر جوان و اون پیره زن پیره مرد رو حساب کرد و با غذای خودش که سفارش داده بود از رستوران خارج شد .

خب این جریان تا این جاش معمولی و زیبا بود , اما اونجایی خیلی تعجب کردم که دیشب با دوستام رفتیم سینما که تو صف برای گرفتن بلیط ایستاده بودیم , ناگهان با تعجب همون پسر جوان رو دیدم که با یه دختر بچه ۴-۵ ساله ایستاده بود تو صف ,,, از دوستام جدا شدم و یه جوری که متوجه من نشه نزدیکش شدم و باز هم با تعجب دیدم که دختره داره اون جوان رو بابا خطاب میکنه ,,

دیگه داشتم از کنجکاوی میمردم , دل زدم به دریا و رفتم از پشت زدم رو کتفش ,, به محض اینکه برگشت من رو شناخت , یه ذره رنگ و روش پرید ,, اول با هم سلام و علیک کردیم بعد من با طعنه بهش گفتم , ماشالله از ۲-۳ هفته پیش بچتون بدنیا اومدو بزرگم شده ,, همینطور که داشتم صحبت میکردم پرید تو حرفم گفت ,, داداش او جریان یه دروغ بود , یه دروغ شیرین که خودم میدونم و خدای خودم,,

دیگه با هزار خواهشو تمنا گفت ,,,,, اون روز وقتی وارد رستوران شدم دستام کثیف بود و قبل از هر کاری رفتم دستام رو شستم ,, همینطور که داشتم دستام رو میشستم صدای اون پیرمرد و پیر زن رو شنیدم البته اونا نمیتونستن منو ببینن که دارن با خنده باهم صحبت میکنن , پیرزن گفت کاشکی می شد یکم ولخرجی کنی امروز یه باقالی پلو با ماهیچه بخوریم ,, الان یه سال میشه که ماهیچه نخوردم ,,, پیر مرده در جوابش گفت , ببین امدی نسازیها قرار شد بریم رستوران و یه سوپ بخریم و برگردیم خونه اینم فقط بخاطر اینکه حوصلت سر رفته بود ,, من اگه الان هم بخوام ولخرجی کنم نمیتونم بخاطر اینکه ۱۸ هزار تومان بیشتر تا سر برج برامون نمونده ,,

همینطور که داشتن با هم صحبت میکردن او کسی که سفارش غذا رو میگیره اومد سر میزشون و گفت چی میل دارین ,, پیرمرده هم بیدرنگ جواب داد , پسرم ما هردومون مریضیم اگه میشه دو تا سوپ با یه دونه از اون نونای داغتون برامون بیار ,,

من تو حالو هوای خودم نبودم همینطور اب باز بود و داشت هدر میرفت , تمام بدنم سرد شده بود احساس کردم دارم میمیرم ,, رو کردم به اسمون و گفتم خدا شکرت فقط کمکم کن ,, بعد امدم بیرون یه جوری فیلم بازی کردم که اون پیر زنه بتونه یه باقالی پلو با ماهیچه بخوره همین ,,

ازش پرسیدم که چرا دیگه پول غذای بقیه رو دادی ماهاکه دیگه احتیاج نداشتیم ,, گفت داداشمی ,, پول غذای شما که سهل بود من حاضرم دنیای خودم و بچم رو بدم ولی ابروی یه انسان رو تحقیر نکنم ,, این و گفت و رفت ,,

یادم نمیاد که باهاش خداحافظی کردم یا نه , ولی یادمه که چند ساعت روی جدول نشسته بودم و به درودیوار نگاه میکردم و مبهوت بودم …
    زنده بودن حرکتی افقی است از گهواره تا گور

و زندگی کردن حرکتی عمودی است از زمین تا آسمان . . .

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید bourse از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (66) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 108,903 بار در 24,634 ارسال

با بررسی روند سه ساله قیمت سهام
    تبلور نوستالژی "چوپان دروغگو "در نماد صدرا
    آقایان مدیر، مسئول و سهامدار مگر مسلمان چند بار از یک سوراخ گزیده می شود؟مگر بارها مدیران این شرکت اطلاعات متناقض اعلام نکرده اند که با واکنش شما (توقف نماد + دریافت گزارش شفافیت) روبرو شده پس چرا طبق قوانین بازار سرمایه برای این مدیران به عنوان مدعی العموم تشکیل پرونده نمی دهید و اگر تشکیل پرونده داده اید پس چرا حکم مورد نظر را اعلام نمی کنید تا سهامداران بدانند که به تخلفات و ارایه اطلاعات غلط از سوی مدیران شرکتهای بورسی رسیدگی می شود و بالاخره کی باید شاهد ارایه حکم قاطع در این زمینه باشیم.
    در بهار سال 1388 قرارگاه خاتم الانبیا به عنوان خریدار بلوک صدرا معرفی و پس از طی مراحل قانونی به عنوان سهامدار جدید و عمده شرکت شناخته شد اما دقیقاً پس از این نقل وانتقال سهام، روند قیمت سهام صدرا در بورس دستخوش تغییر وتحول شد و همواره طی سه سال گذشته با نوسانات عجیب و غریب روبرو بوده که گاهاً به قیمت پولدار شدن برخی از افراد خاص (ره صد ساله را یک شبه رفتن) و بیچاره شدن اکثریت سهامداران انجامیده است.
    بخشش عطای سهام به لقای آن

بنا بر گزارش بورس نیوز این رفتار آن قدر ادامه یافته که حالا به زعم برخی بورس بازان خاطره چوپان دروغگو که در ادبیات فارسی این کشور جایگاه ویژه ای دارد به ذهن ها تبادر می کند و به همین دلیل خرید و فروش این سهم از سوی این افراد تحریم شده و عطای سود و زیان در این سهم را به لقایش بخشیده اند اما همچنان عده زیادی سهامدار این شرکت هستند.
    البته بورس نیوز هم به عنوان یک سایت خبری و تحلیلی با توجه به تناقضات فراوان مدیران شرکت در ارایه اطلاعات به سازمان بورس و سهامداران مدتهاست که عطای خبر رسانی وقایع این شرکت را به لقایش بخشیده اما برخی اوقات اتفاقهایی رخ می دهد که اگر در باب آن قلم نزنی، خودت گمان می کنی که خائن هستی و به حرفه خود خیانت کرده ای .

اگر ننوبسیم خائن هستیم

الان همان زمان است نه از آن باب که دوباره این شرکت بر خلاف انتظار بازار نتوانسته سودآوری داشته باشد و گزارش نا مناسبی به سازمان بورس ارایه کرده بلکه از آن جهت که باز هم تناقض گویی مدیران شرکت و عدم موضع گیری شفاف سازمان بورس در قبال آن و گول خوردن مجدد سهامداران باز هم تکرار شده است.
    مسلمان چند بار از یک سوراخ گزیده می شود ؟

آقایان مدیر، مسئول و سهامدار مگر مسلمان چند بار از یک سوراخ گزیده می شود؟

مدیر عامل محترم مگر شما بارها ندیدی با مصاحبه های شما مردم سهام می خرند و می فروشند پس چرا دوباره در 19 مهر ماه سال جاری نشست خبری می گذارید و به خبرنگاران اعلام می کنید که همه چیز خوب است و اجرای پروژه ها همچون ستاره بزرگ خلیج فارس و اخذ وام 30 میلیون یورویی از بانک صادرات و ساخت کارخانه سیمان بلاروس توسط آذر آب بر صدرا تأثیر خواهد گذاشت و پیش پرداخت فازهای پارس جنوبی هم به موقع در حال دریافت است.
    مدیر عامل محترم مگر شما نگفتید که در گزارش شش ماهه روند فعالیت ها طبق پیش بینی هاست و مگر طبق پیش بینی ها و با توجه به گزارش سه ماهه اول سال 1390که 26 ريال سود از 98 ريال پیش بینی سود کل سال تحقق یافته بود نباید در سه ماهه دوم سال هم حداقل 49 ريال سود (یعنی نصف سود کل سال) پوشش داده می شد؟ پس چطور نه تنها طی این مدت پوشش سود افزایش نیافته بلکه 26 ريال پوشش سود سه ماهه اول کاهش یافته و در شش ماهه 9 ريال سود پوشش داده شده یعنی شرکت در سه ماهه دوم سال 15 ريال از سود سه ماهه اول را هم بلعیده است! آیا اگر با همین اشتها پیش بروید در آخر سال باز هم زیان اعلام می کنید؟

آقایان مسئول سازمان بورس مگر بارها مدیران این شرکت اطلاعات متناقض اعلام نکرده اند که با واکنش شما (توقف نماد + دریافت گزارش شفافیت) روبرو شده پس چرا طبق قوانین بازار سرمایه برای این مدیران به عنوان مدعی العموم تشکیل پرونده نمی دهید و اگر تشکیل پرونده داده اید پس چرا حکم مورد نظر را اعلام نمی کنید تا سهامداران بدانند که به تخلفات و ارایه اطلاعات غلط از سوی مدیران شرکتهای بورسی رسیدگی می شود و بالاخره کی باید شاهد ارایه حکم قاطع در این زمینه باشیم.
    آقایان مسئول سازمان بورس، این شرکت کلکسیون تناقض گویی و عدم افشای اطلاعات به موقع است که طی سه سال گذشته بارها تکرار شده و هر بار نیز با ارایه گزارشهای این شرکت کل بازار بورس تحت تأثیر قرار گرفته است.
    آقایان مسئول سازمان بورس، شما را به بزرگی خدای متعال نگذارید روند بورس قربانی ندانم کاری مدیران یک شرکت شود و بارها ضربه بخورد مگر وظیفه شما حفظ و حراست از سرمایه های مردم در برابر متخلفان نیست؟
    آقایان مسئول سازمان بورس، این همه شرکت از بورس اخراج شده اند و اتفاقی نیافتاده است. این شرکت با توجه به نوع ماهیت فعالیتش اصلاً برای معامله در بورس مناسب نیست آیا بهتر نیست در مورد این شرکت هم یک تصمیم گیری جدید بکنید!
    آقایان سهامدار جز، شما تا بحال چند بار به رفتار مدیران شرکت در ارایه اطلاعات اعتراض کرده اید پس چرا دوباره سهام این شرکت را می خرید و دوباره گلایه می کنید.
    آقایان سهامدار عمده، مگر شما زمانی که بلوک صدرا را خریداری کردید نگفتید که مدیریت شرکت سرمایه گذاری بانک ملی در این شرکت درست نبوده ولی پس از سه سال فعالیت حاصل کار شما چیست؟
    آقایان سهامدار عمده، مگر قرارگاه خاتم متولی پروژه های بالای یکصد میلیارد تومان در کشور نیست پس چگونه توان اجرای این همه پروژه در کشور را دارید ولی از مدیریت یک شرکت با بالاترین سابقه در صنعت (پیمانکاری) عاجز مانده اید و مدام مشکلات شرکت افزایش می یابد واقعاً مشکل کجاست؟
    سوال اصلی از اعتصام

درخاتمه یک سوال مشخص از آقای اعتصام ذهن نگارنده را درگیر کرده است زیرا طی تماسی که خبرنگار خبرگزاری فارس در خصوص دلیل عدم پوشش مناسب سود از مدیر عامل صدرا داشته وی پاسخ داده که فعلاً به دلیل حضور در جلسه ای فرصت پاسخگویی ندارد و بعداً پاسخ خود را اعلام خواهد کرد.

حال سوال این است که صدرا با توجه به ارزش روز 300 میلیارد تومانی در بازار سرمایه هر روز که 4 درصد منفی بخورد حدود 12 میلیارد تومان زیان برای سهامداران ثبت می شود و طبق اطلاعیه پیش بینی درآمد اگر کل سال طبق همین پیش بینی اولیه کار کند حدود 14 میلیارد ( پس از تعدیل منفی حدود 11.2 میلیارد تومان ) سود می سازد یعنی اگر یک روز منفی بخورد به اندازه کل سود سال 90 سهامدار اصلی آن زیان می کند پس چه کاری مهمتر از توجه به سهم و پاسخگویی به سهامداران وجود دارد.
    ===========
    مطلب مال 2 آبان 90 هست که خوندن مجددش خالی از لطف نیست
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

12. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (66) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 108,903 بار در 24,634 ارسال
    اینم مال 12 مرداد سال قبله

در پی اعلام خبر آغاز ساخت سازه های دریایی فازهای 22 ، 23 و 24 در جزیره صدرا
    سکوت و پنهان کاری مدیران صدرا به چه دلیل است ؟!
    طی تماس خبرنگار ما با مهندس اعتصام مدیرعامل شرکت صدرا صحت و سقم شایعه های روز گذشته بازار در خصوص صدرا را جویا شدیم که با اظهار نظر عجیبی از سوی اعتصام مواجه گشتیم که شاید برای اولین بار از سوی مدیرعامل یک شرکت بورسی عنوان می شد .
    در حالی بازار سرمایه کشور طی معاملات روز گذشته از روندی تقریباً متعادل برخوردار بود که انتشار شایعه ای مبنی بر بخشودگی جرایم صدرا توسط بانکها و استمهال بدهی های این شرکت منجر به تشکیل صف خرید بیش از 15 میلیونی بر سهام صدرا شد .
    براساس گزارش بورس نیوز طی تماس خبرنگار ما با مهندس اعتصام مدیرعامل شرکت صدرا صحت و سقم شایعه های روز گذشته بازار در خصوص صدرا را جویا شدیم که با اظهار نظر عجیبی از سوی اعتصام مواجه گشتیم که شاید برای اولین بار از سوی مدیرعامل یک شرکت بورسی عنوان می شد .
    بر این اساس مدیرعامل شرکت صدرا در ارتباط با رشد سهام بواسطه شایعات موجود عنوان کرد : ما از رشد قیمت سهام شرکت به هر دلیل وهر شایعه ای استقبال می کنیم و مهم نیست که شایعه در چه خصوص است ، درست باشد یا نادرست و به همین جهت ما به شایعات پاسخ نمی دهیم .

وی افزود : صحت و سقم شایعات را باید از شایعه پراکنان جستجو کنید اما ما به علت اینکه از رشد قیمت سهم خوشحال هستیم در برابر پاسخ به شایعات سکوت می کنیم .

اعتصام در برابر سوال خبرنگار ما مبنی بر اینکه آیا ضرر و زیان سهام داران در صورتیکه شایعات درست نباشد و سهم مجدداً با کاهش قیمت روبرو شود برای شما مهم نیست ؟ گفت : فعلاً که سهم در حال افزایش قیمت است و ما هم به شایعات پاسخ نمی دهیم چون از روند شکل گرفته استقبال می کنیم و فرقی ندارد شایعه ، خبر و یا هر چیز دیگری باعث ایجاد این روند بشود .

بنابر گزارش بورس نیوز صحبت های مهندس اعتصام در حالی بیان شد که یک مقام مسئول در شرکت صدرا که خواست نامش فاش نشود اظهار داشت : بانکها در شرایطی اقدام به بخشودگی جرایم می کنند که شرکت نحوه پرداخت بدهی را مشخص کرده و مورد قبول بانک باشد که هنوز شرکت صدرا با هیچ بانکی در رابطه با این موضوع صحبتی نداشته و در حال بررسی هستیم .
    همچنین بانکها عنوان کرده اند که نهایت امکان تقسیط بدهی ها طی 5 سال می باشد که در شرایط فعلی صدرا قادر به پرداخت بدهی های خود بصورت 5 ساله نبوده و عملاً این راهکار برای ما ثمر بخش نخواهد بود .
    از طرفی این مصوبه یک طرفه نیست و بانک ها در شرایطی جرایم را می بخشند که شرکت بتواند شرایط آنها را بپذیرد و هم اکنون صدرا در حال رایزنی با سهامدار عمده است که مشخص شود توان پرداخت پنج ساله بدهی ها را دارد یا خیر ؟ به همین منظور فعلاً هیچکدام از شایعات موجود در بازار سرمایه را تأیید نمی کنم .
    براساس گزارش بورس نیوز در حالی بین گفته های مسئولین شرکت صدرا تناقض دیده می شود که روز گذشته روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس طی ارسال ایمیلی به تحریریه بورس نیوز خبر از آغاز ساخت سازه های دریایی فازهای 22 ، 23 و 24 در جزیره صدرا داده است .
    بر این اساس در این خبر که لینک آن در ذیل موجود می باشد مجری طرح توسعه فازهای 22 ، 23 و 24 پارس جنوبی ضمن تقدیر از شرکت صدرا و توانمندیهای این شرکت در اجرای سریع پروژه ها ، خبر از ساخت اولین جکت این فازها توسط صدرا به منظور استقرار در دکل حفاری دوم تا دی ماه سال جاری داده که این خبر می تواند بسیار برای سهامداران این شرکت خوشایند باشد.
    اما موضوع اینجاست که چرا این خبر که بسیار مهم بوده و می تواند بر صدرا و سهام آن در بورس تأثیر مثبت داشته باشد از سوی مدیران صدرا و روابط عمومی این شرکت کتمان شده و مدیرعامل این شرکت به رشد قیمت سهم بر اساس یک شایعه که درست و غلط بودن آن نیز مشخص نمی باشد اکتفا نموده است ؟
    آیا سکوت مدیران شرکت در برابر شایعات رخ داده که تغییر فاحش قیمتی را در سهام صدرا به همراه داشته ، نوعی دستکاری قیمتی و یا حداقل خوشنودی و سکوت در برابر دستکاری قیمت سهام نیست ؟
    شاید هم روابط عمومی این شرکت که به عنوان پل ارتباطی میان صدرا و رسانه ها و بازار می باشد به علت کم کاری ، یا اطلاعی از اخبار شرکت ندارد و یا نسبت به سهامداران خرد و حقیقی که به دنبال کمترین خبر برای تصمیم گیری در خصوصی سرمایه زندگیشان می باشند بی اهمیت بوده و برای آنان ارزشی قائل نمی باشد.
    در پایان بنظر می رسد روندی که سهامداران صدرا خیلی پیش تر منتظر آن بوده اند آغاز شده و این شرکت با توجه به فعالیتهای در دست و نیز اخبار مثبت پیرامونی راه صعود را پیدا کرده و با اندکی صبر سهامداران بتواند در آینده ای نزدیک انتظارات را برآورده کند اما سیاستهای دو گانه ، عدم هماهنگی مدیران و تصمیمات گزینشی مدیران صدرا به مثابه ترمز دستی اتوموبیلی می باشد که در سرعت بالا سبب واژگونی خودرو می شود .
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 245 بار در 42 ارسال
    صدرانمادموثربودن تحریمها

اعتصام نماد بی لیاقتی وشیادی

مشکل اساسی صدرا مدیرانی است که ازقرارگاه خاتم مامور به کاردرصدراگردیدند وصدرا راتبدیل به سازمان زیر

مجموعه قرارگاه خاتم نمودندکه فقط تابع دستور ازقرارگاه فرامین رااجراء می نمایند که برادر اعتصام نماد

ناتوانی ودروغگویی ازآنجمله برادران می باشد

وظیفه برادران انجام کار(که عرضه انجام آنراهم ندارند)می باشد ولی سودحاصل باید به حساب قرارگاه

وشرکتها ی صوری وابسته واریز گردد وسهم سهامدار جزء چیزی بیش ازبادهوانخواهدبود

وچاره کارهم ساختن صورتهای مالی(زیانده) نه چندان ماهرانه است که سرسازمان بورس وسهامداران

جزء رابه طاق می کوبد ومطمئنا فریادرسی هم نخواهد بود...

دوستی درتا یپکی ازقول سرداررستم قاسمی نقل قول کرده بود که نخواهیم گذاشت مازیر گرمای

شدیدکارکنیم ودیگران (بخوان سهامدار)زیرکولردرتهران سودآنراببرد...

گزارش صدراصحت مطلب فوق رابه همگان ثابت نمود...

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کورش از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2) negar آواتار ها
    تشکر شده 2,585 بار در 512 ارسال
    کورش:

صدرانمادموثربودن تحریمها

اعتصام نماد بی لیاقتی وشیادی

مشکل اساسی صدرا مدیرانی است که ازقرارگاه خاتم مامور به کاردرصدراگردیدند وصدرا راتبدیل به سازمان زیر

مجموعه قرارگاه خاتم نمودندکه فقط تابع دستور ازقرارگاه فرامین رااجراء می نمایند که برادر اعتصام نماد

ناتوانی ودروغگویی ازآنجمله برادران می باشد

وظیفه برادران انجام کار(که عرضه انجام آنراهم ندارند)می باشد ولی سودحاصل باید به حساب قرارگاه

وشرکتها ی صوری وابسته واریز گردد وسهم سهامدار جزء چیزی بیش ازبادهوانخواهدبود

وچاره کارهم ساختن صورتهای مالی(زیانده) نه چندان ماهرانه است که سرسازمان بورس وسهامداران

جزء رابه طاق می کوبد ومطمئنا فریادرسی هم نخواهد بود...

دوستی درتا یپکی ازقول سرداررستم قاسمی نقل قول کرده بود که نخواهیم گذاشت مازیر گرمای

شدیدکارکنیم ودیگران (بخوان سهامدار)زیرکولردرتهران سودآنراببرد...

گزارش صدراصحت مطلب فوق رابه همگان ثابت نمود...

(((((دوستی درتا یپکی ازقول سرداررستم قاسمی نقل قول کرده بود که نخواهیم گذاشت مازیر گرمای

شدیدکارکنیم ودیگران (بخوان سهامدار)زیرکولردرتهران سودآنراببرد...))))
    ---------------------------------------

ببرین بدین فلسطین و لبنان بخورند((نه خود خوری نه کس دهی گنده کنی به ... دهی ))

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید negar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,015 بار در 963 ارسال
    مملکته داریم!!!!!!؟ (طنز)

فقط 1% جمعیت دنیا رو داریم، اونوقت 30% کشتههای سوانح هوایی دنیا ایرانیاند، مملکته داریم؟

سوار هواپیما بشی انگار سوار عزرائیل شدی؛ اصفانیا راس میگن که دیگه بلیط دوطرفه رفت و برگشت بخری ریسک داره، باید فقط یهطرفه خرید که ضرر توش نباشه! مملکته داریم؟

ساعت دوازده شب چنان برفی اومد كه نگو، بعد يهو ابرا رفتن برفا آب شد كم مونده بود خورشيدم نصفه شبی طلوع كنه... مملکته داريم؟

بچهها دور هم جمع شدن مثلا دارن میجنگن، بهشون میگم اسم چند تا پهلوان ایرانی رو بگین، میگن: اسپایدرمن، جومونگ، مختار! مملکته داریم؟

پول شارژ باطری موبایلمون از پول کارت شارژش بیشتر میشه، مملکته داریم؟

پلوپز خریدم، ساخت ایران (نمیگم کدوم شهر تا توهین حساب نشه!) روش نوشته «اتوماتیک» ولی توی دفترچهاش نوشته: اگه تهدیگ قهوهای کمرنگ دوست دارین نیم ساعت، قهوهای پررنگ 45 دقیقه و قهوهای تیره یک ساعت صبر کنین و بعد پلوپز رو خاموش کنین! مملکته داریم؟

میریم تو مغازه میپرسیم آقا شارژ دوتومنی ایرانسل چند؟ مملکته داریم؟

صندوق پیشنهادات و انتقادات گذاشتن تو بیمارستان، پره پوله. مملکته داریم؟

مدير باغ وحش پارك ارم تهران گفته مرگ ببر سیبری ممکن است ناشی از مصرف «گوشت خر» باشد. یعنی ما از ببر هم پوست کلفتتریم؟! مملکته داریم؟

زنگ زدم ۱۳۴ (سامانه هواگو) برای هواشناسی، میگه هوا هم اکنون صاف تا قسمتی ابری همراه با افزایش ابر، وزش باد و گردوغبار، با بارش پراکنده برف و باران و مه صبحگاهی. مملکته داریم؟

ماشین صفر رو از کمپانی تحویل گرفتیم، تا برسیم پمپ بنزین، بنزینش تموم شد؛ مملکته داریم؟

رفتم کلانتری میگم گوشیم رو گم کردم. میگه کجا گم گردی؟ میگم پارک. میگه چرا رفتی پارک؟؟؟؟ مملکته داریم؟

دختر 11 ساله به مامانش میگه: "آخه تو از عشق چی میدونی؟"، مملکته داریم؟

ساعت ۶ صبح از ایرانسل اساماس اومده: با شارژ ۹۰۰۰ تومان دیگر، برندهی ۲۱۰ تومان شارژ هدیه خواهید شد! مملکته داریم؟

دانشگاه میزنن شروع سال تحصیلی یک مهر، استاداش بیست مهر میان، دانشجوهاش یه ماه بعدش! مملکته داریم؟

آمار جراحی بینی انجام شده در تهران 23 برابر کل قاره آسیا است، مملکته داریم؟

با هر کی دوست میشیم، همون هفته تولدشه. مملکته داریم؟

پوشکِ بچه از غذایِ بچه گرونتره! مملكته داريم؟

یه میلیون وام میخوایم بگیریم، میگن ده میلیون پول باید تو حسابت باشه! مملکته داریم؟

مسئول خوابگاه میگه چرا دیر اومدی؟ میگم کلاس زبان بودم مامانم در جریان هست. میتونین زنگ بزنین بپرسین.. میگه از کجا معلوم؟ شاید خودت و مامانت از قبل با هم هماهنگ کرده باشین!!! مملکته داریم؟

اساماس خالی ارسال میکنی انگلیسی حساب میکنن، مملکته داریم؟

همین روزهاست که گداها با یه دستگاه کارتخوان بیفتن دنبالمون! مملکته داریم؟

دزدگیر ماشینمو دزدیدن! مملکته داریم؟

طرف سر هیچکدوم از کلاسهای دانشگاه نمیره اما هر ترم سر کلاس تنظیم خانواده بدون غیبت حاضر میشه! مملکته داریم؟

یارو دیگه تو خیابون نون جلو پاش میبینه بوس نمیکنه بزاره کنار، برمیداره میخوره! مملکته داریم؟

دوتا تیشرت خریدم یکی دو ایکس لارج یکی اسمال.جفتشم اندازمه. مملکته داریم؟
    تور هشت روزه مالزی ویژه ایام محرم! مملکته داریم؟
    یکی از راه های رسیدن به خدا ؛ هواپیمایی ایران است!! مملکته داریم؟
    عتیقه و اشیای باستانی رو عوض اینکه سازمان میراث فرهنگی کشف کنه، نیروی انتظامی کشف میکنه! مملکته داریم؟
    یکی از معیارهای اصلی در تعیین کیفیت یک سایت یا وبلاگ، اینه که فیلترش کرده باشن! مملکته داریم؟
    هر بلای طبیعی که سر خارجیها بیاد عذاب الهیه، ولی هر بلای طبیعی که سر ایرانیها بیاد امتحان الهی! مملکته داریم؟
    صدرا مي خريم تا از جهاد وتوليد وسرمايه ايراني دفاع كنيم نقره داغ مي شيم مملكته داريم ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (4 کاربران و 35 مهمان ها)

1. ali1230،
  2. Shahvar2،
  3. گرگ سفید،
  4. علیرضا حقی