صفحه 458 از 1968 نخست ... 3584084484554564574584594604614685085589581458 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,571 به 4,580 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    ضمنا خدا امثال عبد....نيامرزد هنوز خيلي ها از اون زمان و حباب ساختماني ها و سيماني ها و يا همين صدرا كه خصوصي سازي شد وبعد يك كله افت تا زير 100 تومان در ضررند

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز مطمئن هستی سهامداری یا دنبال چه می گردی .بنده از صدام و توپ وتانکش نترسیدم از شما هم نمی ترسم اگر فکر می کنی داری راه درست را می روی در اشتباه هستی .تمام سهامداران باید یک ید واحد باشند برای رسیدن به حق خودشان در حالی که شما به دنبال در گیری با بنده هستی که مثل خودت یک سهامدار هستم .در هر حال اگر توانستی هر کاری خواستی بگن ولی فکر نکن که اینجوری ضرر شما جبران می شود راه حل موضوع پیش بنده است اگر خواستی کمکت خواهم کرد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    منتظرتم حمید خان می خوام ببینم ایندفه با این روش فوق تخصصی ات می خوای چه گلی به سرمون بزنی ؟ انشالله که موفق باشی.یه ساعت قبلش دم در شرکت با پنجه بکس در انتظارتم,اوون رفیق فابریکت وحید را با خودت بیار کمی آب بندی بشید, و از این حالت پاستوریزگی کمی خارج بشید.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز کجای حرفهام اشتباه است .لطفا راهنمایی کنید .در ضمن مگر کسی از شما با حرفهای بنده سهام خریده است .بنده آمار دارم که تمام آقایان منجمله سرمایه کزار 67 را دارم که همگی قبل از بنده سهامدار صدرا بوده اید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....خود من خیلی با این نحوه اطلاع رسانی حمید حال نمیکنم....ولی در هر حال حضور ایشون و اطلاعاتش از هیچی بهتره....
    ....این چه طرز پست زدنه مگه لات باازیه که با پنجه بکس همدیگرو بزنید....متاسفانه چادر دشمنو گم کردید.....
    ....جناب حمید توفیقی تو با پستهایی که میزنی مسوولیت همه چیزو متوجه خودت کردی...
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/15 در ساعت 11:42

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز کجای حرفهام اشتباه است .لطفا راهنمایی کنید .در ضمن مگر کسی از شما با حرفهای بنده سهام خریده است .بنده آمار دارم که تمام آقایان منجمله سرمایه کزار 67 را دارم که همگی قبل از بنده سهامدار صدرا بوده اید .و من الله توفیق .
    ...حمید خان ...مگه شما نمیگی که من تنها کسی هستم که میتونم شمارو نجات بدم....خوب...این گوی و این میدان...حالا همه افتادیم دنبال شما....تو این یک سال چه نتیجه ای از این مذاکرات و شفاف سازیا گرفتید....یا انتظار دارید تا 4سال همه برای رسیدن به قیمت 10هزار تومنی صبر کنیم....

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال مهرداد آواتار ها
    تشکر شده 1,181 بار در 183 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرداد نمایش پست ها
    شاید مطالعه فایل زیر بد نباشد .
    دراین فایل فرض براین است که فروش سالانه 65%افزایش هزینه ها سالانه 20% افزایش ونسبت بهای تمام شده به فروش 85% باشد وبا این مفروضات صدرا باید تاپایان سال 94 از زیان خارج شده وبه سوددهی برسد .

البته مفروضات بنده براین اساس است که شرایط اقتصادی ایده آل وتیم مدیریتی قوی مثل فاراک یا فاذر راس کار باشد که درآن صورت رسیدن به هدف خروج از زیان وسود سازی در زمان کوتاه تری امکان پذیر خواهد بود .

http://upin.ir/download.php?file=edl...4pc2ogjlh.xlsx
    صورتهای مالی صدرا آنچنان غیر قابل اعتماد واتکا است که بنده به عنوان یه مالی چی نه به زیان ابرازیش اعتماد دارم نه سودی که دوستان می فرمایند این برادران از خدابی خبر پنهان می کنند . ولی به هر حال یه سهامدار صدرا که فکر کنم بیش از صد بار تو این چن ساله ازش نوسان مثبت ومنفی گرفتم وبه عنوان یه مالی چی معتقدم باید این زیان 1426 ریالی رو به فال نیک گرفت چون شفاف ترین صورت مالی ممکن تو این چند ساله بوده .
    بنده قبلا تو صفحات قبلی یه فایل اکسلی از پیش بینی 5 سال آتی صدرا ارئه نمودم که ممکنه برخی دوستان رویت نفرموده باشند پس با اجازهدوباره می زارمش .

http://upin.ir/download.php?file=edl...4pc2ogjlh.xlsx
    خنده بدمستیست در ایام ما هوشیار باش / محتسب بو میکند اینجا دهان بسته را

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مهرداد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    فرهنگ ايراني هاي جديد : گرانديوزيتي + از رو نرفتن در قبال هم +
    پاچه خواري در برابر مسولين حتي از نوع خلافكار (حتي به قيمت ضرر رسيدن به خودشان وعدم منفعت )
    ضمنا نگيد من نگفتم :از الان اين افتخار به نام من ثبت كنيد كه بلاخره صدرا يا امسال يا سال ديگر يا سال بعد .....سود ده مي شود (البته اگر ورشكستگي اعلام نكند واز بورس اخراج نشود)
    هر وقت سود ده شد اين پست را بالا مي آورم تا ببينيد من گفتم و من چقدر باهوشم

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بنده خدمتتان عرض کردم راه صحیح را نشان دهم و البته منظورم اینه که به راهی بریم که باید بریم لطفا دقیق بخوان منظورم راهی است که دارن هدایتمون می کنن یعنی نوشتن و فرستادن شکواییه به بزرگان کشور تا صدرا حمایت شود وسپس با دارائیهای موجود و توان موجود صدرا . صدرای ده دلاری دور از دسترس نیست حالا هر کس خودش می داند .فکر نکنم که از این شفافتر بشه صحبت کرد .همه بیاین مجمع و همه به هر کس که دستتان می رسد شکایت کنین ولی اتحاد را از دست ندهید و بخواهید دارایها سریعا تجدید ارزیابی شود . یکبار دیگه هم می گویم :
    1-جرثقیل 1000 تنی هزار تنی نیست 3800 تنی است و قیمتش دفتری نا چیز ولی ارزش واقعی بالای 25 میلیون یورو . زمین جزیره قیمتش را حالا نمی توانم بگم ولی بالای ارزش روز صدرا است 3- هتل بوشهر هتل نکا و زمین نکا 21 هکتاری ارزش خیلی ولی دفتری کم 4- کار ها در فازهای مختلف با حاشیه سود حسابی ولی اعلام نمی شود چون یک برگ برنده برای دولت است و خاتم .5-کشتی لوله گذار درآمدش ساعتی ...............آخه چطور بگم یک جرثقیل 250 تنی ساعتی پنج میلیون اجاره اش است و حالا شما در مورد چهار تا کشتی حساب کنید و آن همه حجم قراردادها .6- بخدا بارها مطلب را گفته ام اگر بنویسم باید 30 یا چهل بند بنویسم . اصلا تا اقای سرمایه گذار 67 نگوید نمی آیم و خودتان برید همین مطالب و مطالب قبل را بگویید. بنده درسته 90 درصد سهامم صدرا است ولی ده درصد دارایهایم در بورس است پس لازم نیست خیلی هم خودم را ناراحت کنم .بنده فکر می کردم دارم به شما کمک می کنم حالا که شما غیر این فکر می کنید خدا نگهدار همگی .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...حمید خان ...مگه شما نمیگی که من تنها کسی هستم که میتونم شمارو نجات بدم....خوب...این گوی و این میدان...حالا همه افتادیم دنبال شما....تو این یک سال چه نتیجه ای از این مذاکرات و شفاف سازیا گرفتید....یا انتظار دارید تا 4سال همه برای رسیدن به قیمت 10هزار تومنی صبر کنیم....
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/15 در ساعت 12:15

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    يك ضرب المثل قديمي : با حلوا حلوا كردن دهان شيرين نمي شود (حالا باز يك عده پيدا مي شوند ومي گويند: گر صبر كني زغوره حلوا سازيم )
    ضمنا اگر گير دست رحيم خان در دفتر حضرت والا باشد ايشان زرنگ تر وپوست كلفت تر از اين هستند كه با اين شكايت ها تكاني بخورند تازه در مواردي كه كار به حق است و شكايت از ايشان درست اقدامي نشده است
    در حاليكه در اين مورد خود حريف شديدتر از ايشان به جاده خاكي زده است و شايد امثال من سهامدار را با اين صورت هاي مالي بتوانند بپيچانند اما امثال آقا رحيم كه خودشان قراردادهاي پرمنفعت را به اينها داده اندو از دخل وخرج اينان به خوبي اطلاع دارند با اين كارها تكاني نمي خورند
    تنها راه شكايت ما از سهامدار عمده اين سهم است به مسوولين بالاتر
    شايد اينان روششان را با توصيه بالاتري ها و سر وصداي ما اصلاح كنند و گرنه از دفتر با سر وصداهاي ما تا درگير دعوا سياسي با همند خيري بلند نمي شود
    ویرایش توسط zafar3000 : 2012/07/15 در ساعت 12:24

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    حمید خان از شوخی گذشته حرفهایتان کاملآ صحیح می باشدو بنده هیچگونه اعتراضی به صحبتهای شما ندارم , شاید نتونم بیام, شما اگه رفتی تا میتونی روی مسئله حمایت سهم در بازار بطور جدی تاکید کنید, کما اینکه جلسه پیش که ازش خواستیم و همانطور که خودش گفت از طریق مذاکره و رایزنی با صندوق بازنشستگی نفت سعی اش رو هم تا حدودی کرد ولی متاسفانه نماد صدرا در هنگام حمایت توسط سازمان بورس متوقف گردید.انشالله که از این جلسه نیز نتایج مثبتی حاصل شود. موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما همیشه لطف داشته و دارید. یادم هست دفعه قبل شما پست زدید و فرمودید با دیدن بنده متوجه شده اید که بنده فرد معقولی هستم . خدا شاهد است که بنده هم بیشتر به فکر دوستانی هستم که سهم کمی دارند والبته همه دارایهایشان است و اگر ضرری هم باشد متوجه این افراد است .در هر صورت امیدوارم شما هم حضور داشته باشید ولی چشم بنده شرکت می کنم و سعی می کنم منتظر باشم تا ببینم اگر دوستی توانایی دادن استدلال و وارد کردن ایراد به گزارش و دادن پیشنهاد خوب را دارد .ایشان این کار را کند در غیر اینصورت سعی خواهم کرد از حقوق دوستان حمایت کنم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    حمید خان از شوخی گذشته حرفهایتان کاملآ صحیح می باشدو بنده هیچگونه اعتراضی به صحبتهای شما ندارم , شاید نتونم بیام, شما اگه رفتی تا میتونی روی مسئله حمایت سهم در بازار بطور جدی تاکید کنید, کما اینکه جلسه پیش که ازش خواستیم و همانطور که خودش گفت از طریق مذاکره و رایزنی با صندوق بازنشستگی نفت سعی اش رو هم تا حدودی کرد ولی متاسفانه نماد صدرا در هنگام حمایت توسط سازمان بورس متوقف گردید.انشالله که از این جلسه نیز نتایج مثبتی حاصل شود. موفق باشید

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 19 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 19 مهمان ها)