صفحه 461 از 1968 نخست ... 3614114514584594604614624634644715115619611461 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,601 به 4,610 از 19674

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز دیشب از ساعت 18 در مجمع بودیم و تا بعد از ساعت 22 شب هم به بحث مشغول بودیم و بعد از آنهم لختی با سه مدیر بطور خصوصی صحبت کردیم و بنده حتی دیر تر از همه از ساختمان خارج شدم و خدا شاهد است که تمام تلاشم را کردم تا حرف خودم را در گوش آقایان فرو کنم و برای دوستانی که حوصله خواندن کلیه مطلب را ندارند اول یک مختصر توضیح می دهم سپس در پستهای بعدی از جنبه های مختلف به بحث در مورد نتایج بدست آمده خواهیم نشست .ابتدا بنده خدمتتان عرض کنم به هیچ وجه قصد ندارم که باعث شوم شما ساکت شوید و پیگیر نباشید بلکه بر عکس مانند همیشه می خواهم که حضوری فعال و با درایت داشته باشید .خب آن خلاصه این است که بنده تمام تلاشم را کردم و دوستان نیز هر کدام براساس نظریه خود تلاش کردند به نوعی حرفی بشنوند که باعث دلگرمی شود ولی فقط در اواخر مجمع مهندس اعتصام پس از کلی تو سر مال زدن فرمودن : ما با دوتا سند مشکلمان حل می شود (البته منظور ایشان سند ساختمان اصلی و سند جزیره بود)و سپس فرمودند صدرا سهمی ناشناخته است و ممکن است روزی راه صد ساله را یک شبه برود و ممکن است روزی یک شبه صد سال به عقب برگردیم .
    در هر حال بنده از این ساده تر و خلاصه تر صفر تا صد صدرا را از منظر جناب مدیر نمی توانم به تصویر بکشم .ولی دوستان عزیزی که می خواهند ریز مطالب مجمع را در جریان قرار گیرند می توانند تا ساعتی دیگر پست بعدی را مطالعه نمایند .
    راستی در مجمع برخی دوستان به بنده فرمودند این و من الله توفیق بدجوری رو اعصابشون است .آخه نمی دونم مشکل از بنده است یا ..............ولی شما را به خدا این اعتقاد بنده است لطفا تحمل کنید .
    یک توضیح دیگر اینکه یکی از دوستان در مجمع به بنده گفت چرا اینقدر مودب هستم و قدری پرخاشگری کنم .بنده در پاسخ کفتم بله شما یک روی سکه را دیده ای . در پشت سر . همه می توانند هر حرفی بگویند وکسی نیست که در مقابل او در آید ولی حالا آقایان هستند شما یکی بگو بنده دوتا خواهم گفت .اگر مردی شروع کن تا ببینی کم نمی آورم ولی آیا شما جگر چنین کاری را داری تا بنده پشت سرت باشم .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/16 در ساعت 14:02

2. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی فشارکی آواتار ها
    تشکر شده 162 بار در 66 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط esi_mohammadi نمایش پست ها
    دوست عزیز خواهشا کمی مراعات نمایید
    این انجمن با بورکس و انجمن های دیگه کمی فرق میکنه
    از مطرح نمودن صحبت ها و خبر های بی اساس و بی پایه خواهشا خود داری نمایید
    با تشکر
    بله همه سایت ها با هم فرق میکنن در این شکی نیست اما چون اخبار من درباره صدرا همیشه درست بوده 1سری از افراد حقیقی یا حقوقی از اخبار من خوششون نمیاد چون منافع خود را در خطر میبینن بنده گزارش صدرا دیده بودم 100 بار گفتم وکالتی بدید بره کو گوش شنوا اما چنتا از دوستان وکالتی فروختن و الان خیالشون هم راحته

الان هم میگم صدرا میان مدت زیر 100 هستش

قراره جلسه ای درباره صدرا بزارن که بره بازاره پایه یا نه

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید فشارکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    صدرا سهمی است که کسی از فردای ان خبر نداره این سهم یک سهم صدر درصد سیاسی است و هیچ حقیقی وحقوقی از ان خبر دقیقی نداره واز اینکه شما ادعا کنی و خودت هم تایید کنی میشه همان روباه .........

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مات آواتار ها
    تشکر شده 13,899 بار در 4,563 ارسال
    صدرا سهمي هستش كه از لحاظ بنيادي هيچي توش نيست و حرفي براي گفتن نداره
    سهامدار عمدشم قسطي 100 تومن خريدتش كه ادعا كرده حاضره كله سهامشو پس بده اگر باز شد و خواستن حمايت كنند فقط بفروشيد
    تو اين بازار سهامهاي به مراتب بهتري هست نسبت به صدرا

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید مات از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز اکنون شرح جلسه را به حضورتان می رسانم .پیش از شروع مجمع بنده از دوستان خواستم که سر وشکلی به سوالات خود بدهند تا وقتی مسئولین آمدند و جلسه رسمی شد بصورت معقول پیش رویم و بتوانیم نتیجه مطلوب بگیریم که معلوم شد هیچ توافق وجود ندارد . سپس با آمدن مهندس اعتصام و مهندس قلی پور و مهندس جلیلی و حضور حاضرین سهامدار و خانم احمدی و دو مهندس دیگر که تا پایان کلامی نگفتن جلسه آغاز شد . اولا که جلسه بدون هر گونه تشریفاتی بر گزار شد و دریغ از حتی بسم الله . در شروع مهندس پرسید شما می پرسید یا من توضیح بدهم بعد اگر برای شما سوالی پیش آمد سوال کنید ؟ دوستان گفتن ما می پرسیم ولی هیچ نظمی در کار نبود و فقط وقتی کسی مطلبش را آغاز می کرد دیگران گوش می کردند تا زمانی که حوصله شان سر می رفت ودر وسط حرف یگران می پریدند .ولی انصافا سوالات در مجموع بد نبود ولی همگی قابل پیش بینی بود .البته بنده سوال و جواب را بدون در نظر گرفتن ترتیب و بر اساس چیزی که در یاداشتم است می نویسم .1- یکی از سوالات بنده ؟ چرا هر زیانی در جای خودش و در سال خودش نیست واین یک تخلف است شما همه را در سال 90 جمع کردید و باید هر زیانی به سال تحقق خودش بر گردد و مدیر وقت پاسخگو باشد و در صورت لزوم محاکمه شود .پاسخ : پاسخ درستی به مطلب داده نشد و یک سری سخن بیهوده فرمودند که انگار هیچ قصدی در انجام این امر ندارند .بنده که قانع نشدم .2-مالکیت سهام آذراب چرا در صدرا 11.95 ثبت شده در حالی که در خود آذراب 27.39 می باشد؟ پاسخ مهندس قلی پور این بود که بخشی از سهم فاذر را به صف فروختیم ولی آنها می گویند در کار تاخیر بوده و می خواهند سهم را پس دهند ولی چون ما این موضوع را قبول نداریم آن بخش فروخته شده را از حسابهای خودمان خارج کردیم تا سندی دال بر موضوع نباشد .(تا نظر شما چه باشد)3- سوالی که بنده بارها تکرار کردم و پاسخ ندادند البته پاسخ آنر گرفتم ولی در آخر مجمع اونم جواب به صورت مشروط و بدون عواقب برای پاسخ دهنده .چرا داراییها بر اساس ارزش دفتری مورد محاسبه قرار گرفته است و از گفتن ارزش روز آن خودداری می کنید ؟ پاسخ همان قضیه بماند برای وقتش و سند نداریم چطوری بگیم و به ضرر سهامدار است و غیره .(شما پاسخ این سوال را در نکته : شاید صدرا یک شبه راه صد ساله برود . ببینید) 4- در خواست خیلی از دوستان داشتن یکی دو نماینده حقیقی در هیئت مدیره .پاسخ : بی توجهی به سوال در تمامی موارد 5- چرا 68% هزینه ها به مقدار زیان هر سهم 1141 یکجا آمده و کمترین توضیح ممکن در مورد آن داده شده است .پاسخ :سوال خوبی کردید . شما در پایان بمانید مهندس قلی پور توضیح می دهد .6- پنجاه سال حق سر قفلی کشتی سازی به کجا کشیده ؟ پاسخ :آن مرحوم مالک ظاهرا چشم داشتی نداشته ولی پسرش از آمریکا آمده وکیل گرفته و ما هم در صدد خریدیم تا ببینیم به توافق می رسیم .(مثل اینکه آقا فراموش کرده قبلا چی گفته بوده و حالا چه می گوید)7-خب شما برای گرفتن سند مایملک صدرا چه کرده اید ؟ ما در تمام سطوح تا ریاست جمهوری حتی رهبری رایزنی کردیم ولی فعلا که هیچی(نظر بنده اینست که سند را از ثبت اسناد می گیرند و صد البته با اسنادی که بر اساس آن زمین را در تملک گرفته اند حالا در شرکتی که موتور کشتی پیدا می شود چه اشکالی دارد چندتا سند هم گم شود .به نظر شما چی عیب دارد .حتما پاسخ می دهید عیب ندارد و اگر اسناد شما گم شده باید بری از رهبر سندش را بگیری ) .8-بنده پرسیدم (البته پاسخ آنرا می دانستم ولی خب پرسیدم) آیا این مایملک و یا حتی تجهیزات در دفاتر شما به ثبت رسیده که حقوق صاحبان سهام شفاف سازی شده باشد .پاسخ مهندس اعتصام نه ! سند که نداریم چی در دفتر ثبت کنیم (آقا به روی مبارک خودش هم نیاورد که در مورد داراییهای صحبت می کند که چند برابر زیان حاصل شده می باشد).اجازه دهید یک مقدار نفس بگیرم . و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/16 در ساعت 15:07

10. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    9- در مورد ساختمان مروارید بفرمایید اون در چه وضعی است ؟ اونهم به حال خودش رها شده بود و ما همت کردیم با فروش ضایعات و برداشتن یک میلیارد از58 میلیارد پول ضایعات هتل مروارید را احیا کردیم و گرنه ما هم قصد هتل سازی نداشتیم .10 پروژ سه فروندی 63000 تنی را توضیح دهید ؟ یک پروژ 97 میلیون دلاری که در آن 60 میلیون دلار هزینه شده است و هیچ امیدی بهش نیست و تصور من (یعنی مهندس اعتصام ) این است که پروژه کاملا سیاسی بوده .11- چرا از بخشودگی جرائم استفاده نمی کنید ؟ برای استفاده از بخشودگی جرائم شرایطی دارد که یکی از آن اینست که باید حاضر به تسویه کامل بدهی شویم تا از 6 درصد بخشودگی استفاده کنیم .12- ساختمانی که توش نشستیم چی ؟ اینهم چون سند نزدیم چیزی تو حسابها نیاوردیم ولی رای دادگاه 70 درصد برای ما حتمی است و برای 30 درصد بقیه در تلاشیم. 13-زمین نکا چطور؟ همون 21 هکتاری ؟ اونجا هم سند نداریم ولی خب در بخش خزر هم با توجه به یافتن نفت کارهای در حال انجام شدن است .14-بلاخره بنده به زبان آمدم و سوال کردم با همه اینها شما نمی خواهی بفرمایید داراییهای صدرا چقدر است و ما باید چه کنیم ؟ با خیلی کش و قوس و کلی خواهش تمنا و اینکه این حرف غیر قابل استناد است فرمودند بیش از 600 میلیارد تومان .
    سر شما را درد نیاورم خیلی سوالهای دیگه هم شد و پاسخ هم دادند ولی در آخر خلاصه برای شما بگم :مراجعه کنید به پست اول و سپس بدانید که فرمودند: صدرا براشون شده چی و چه ها و ناراحت هستند از بیکاری 7000 پرسنل در صورت ور شکستگی و اینکه سهامدار جز ضرر کنه و فرمودند قصد حمایت دارند و ما پرسیدم به چه قیمتی آنقدر پایین آمدند که دوستان متوجه نشدن موضوع چی است و شروع به استقبال کردن و یکی گفت بله 300 تومان بخرید خوبه اون یکی گفت 154 تومان با بیست در صد بالاتر خوبه یکی دیگه فرمودند نه از بورس بازها نخرید و دیگری گفت بله از کسانی بخرید که حداقل سه سال سهامدار بودند .خلاصه تفرقه افتاد و آقایان گفتن ما پنجاه هم حاضریم در صورتی که شرکتی باشد که قبول تعهد نماید .سپس آقایان حاضر شدن سهم خاتم را به ما هبه کنند .بنده سریعا گفتم قبول است به هر سهم حقیقی دو سهم تعلق می گیرد کی سند می زنید ولی ایشان گفتن خیر باید شرکتی باشد که بتواند پشت سفته ها را امضا نماید .بنده گفتم نخواستیم شما که آنقدر می گویی مشکلات دولتی بودن و ناراحت هستید 16 % سهم صدرا را به ما سهامداران بدهید تا هم راحت شوید هم دیگر شرکت خصوصی شوید .فرمودند خیر ما هر کجا دولتی کارمان جلو برود می گوییم دولتی هستم و بر عکس آنهم صدق می نماید .ببخشید خسته شدم شما خود بخوانید حدیث مفصل. حکایت همچنان باقی است .ولی از بنده به شما نصیحت لزوم رسیدن به نتیجه اتحاد است . و بدانید دارنده هر یک سهم یک سهم حق رای دارد و تقدم و تاخر باعث از هم گسستگی شما نشود . و من الله توفیق .

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    ببخشید در پایان بنده که دیدم نتیجه ای حاصل نشد گفتم .ببینید بنده به شما اخطار می کنم زمین زدن صدرا یعنی زمین زدن بورس و زمین زدن بورس یعنی خوراک تبلیغاتی برای رسانه های خارجی و این یعنی تاثیر بر تمامیت ارضی مملکت .با دم شیر بازی نکنید .
    در پایان از همه شما می خواهم هر چه در توان دارید انجام دهید و معقول و موثر باشید تا از این سختی به در آییم . بخدا بنده در مجمع هم گفتم بنده زمانی که سکه 170 هزار تومان بود برایم مثل روز روشن بود قیمت سکه تا یک میلیون هم می رود ولی گفتم بنده حرام خوار نیستم که علیه مملکت جو سازی کنم و بجای آن پا در جهاد با مال خویش گذاشتم تا به پشتیبانی از مملکت خویش باشم و قسم یاد کردم که اگر دروغ بگویم از زن هم کمتر هستم و سپس از خانم احمدی عذر خواهی کردم و توضیح دادم مردی که زنانه عمل کند وگرنه زنها خیلی هم با شرافتند .و من الله توفیق .

14. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان شایعه به بازار پایه رفتن صدرا تا این لحظه دروغ است .حتی مهندس اعتصام فرمودند : بورس می گوید که صدرا لیدر است و باید برگردد و صورتهای مالی خودش را اصلاح کند .و من الله توفیق .

16. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 245 بار در 42 ارسال
    دوستان بزرگوار ازبیانات این نامدیر (اعتصام)اینچنین برمیآیدکه برنامه مشخصی جهت حمایت
    ازسهم وجودندارد وآرزوی ناگفته آنان عدم بازگشایی سهم می باشدوبازیرکی تمام می خواهدتوپ رابه زمین
    مالمیر وبورس بیندازد .
    هرچندکه به اعتقادمن کارنامه بورس وشخص مالمیرکارنامه ای سراسرغلط واشتباه بالاخص درموردصدرا بوده
    ونمی توان به بی طرفی مدیران بورس رای دادولی مالمیردرمصاحبه اخیرخود هرچنددرظاهرمطالبی رامطرح
    نموده که به سود سهامدران صدرامی باشد ازجمله قبول نکردن صورتهای زیانده اخیرشرکت ودرخواست جهت
    بازبینی مجددصورتهای مالی... وهمچنین درخواست ازمدیران صدرا جهت ارائه برنامه حمایت ازسهام درروز
    بازگشایی وهمچنین ارائه راهکارجهت خروج صدرااززیان ازطریق فروش سهام آذرآب و....ودرپایان خواستار
    مذاکره بامدیران صدرا جهت حل مشکلات گردید... (البته به اعتقادمن موافقت باافزایش سرمایه ازطریق
    تجدیدارزیابی بهترین کمک به صدراخواهدبود)...
    ولی بیانات اخیراعتصام نشان ازعزم نامدیران صدرا جهت وادارکردن بورس به اخراج صدرامی باشدکه خیال آنان را
    ازپاسخگویی به عملکرد خود به سهامداران وبه بورس راحت می نماید
    دوستان خطر بزرگی سرمایه ماسهامدارانی راکه دراین شرکت سرمایه گذاری کرده ایم تهدیدمی کند
    ازبیانات اعتصام بوی خوشی به مشام نمی رسد...این درحالی است که شرکت به راحتی می تواند
    بافروش املاک مازاد وساختمان هتل خود نه تنها زیان راپوشش دهد بلکه سودخوبی هم شناسایی
    نماید...
    مشکل صدرا نه درگرفتن پروژه ونه درحل وفصل بدهی شرکت بلکه تصمیم آقایان است اززمانی که قرارگاه

خاتم صدراراتصاحب نمودوقصدی جهت دادن سودبه غیرخودیها(سهامدار) وجودنداشته واین سیاست قرارگاه

می باشدکه اعتصام وشرکاء دنبال می کنند پس انتظار حسن نیت وآینده مبهم درخشان جهت صدرا

تازمانی که سیاست قرارگاه نپرداختن سود ازطریق ارائه صورتهای زیانده باشد خیالی باطل خواهدبود

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید کورش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    فردا در مجمع اگر به جاي سوال وجواب همه با هم 2 تا شعار بدهند اون موقع مي بينيد كه باز اينها همين قدر از روي غرور ونخوت با سهامداران صحبت مي كنند يا نه با پاچه دريده ،مودب صحبت كردن بيفايده ترين كار است
    فردا شعار :
    مرگ بر ضد ولايت فقيه
    گروه انحرافي اخراج بايد گردد
    فردا بسيجي وار بايد شعار داد

20. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)