صفحه 470 از 1664 نخست ... 3704204604674684694704714724734805205709701470 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,691 به 4,700 از 16639

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی فشارکی آواتار ها
    تشکر شده 162 بار در 66 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط فشارکی نمایش پست ها

بنده درگیر نماینده بورس بودم اونجا نماینده خاتم الانبیا به ایشون گفت ما حداکثر 100 ت سهم خرید می کنیم که
    برنامه خرید سهم منتقی شد
    این مجمع هیچ نتیجه ای نداشت
    بیمه ایران هم از سهم میخواد خارج بشه.

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید فشارکی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,141 بار در 1,753 ارسال
    .....دوستان مخلص کلام و نتیجه ایین مجمع همون بود که محسن عزیز و سایر دوستان گفتن....بی پدرو مادر میگه حداکثر 100 تومن میخریم ....خدارو شکر که امسال رو رهبری سال حفظ سرمایه ایرانی اعلام کردن...ولی جدا....این مساله برای من جای تعجب داره که چرا هر سالی رو که رهبری به یه عنوانی نامگذاری میکنند من کاری به وضعیت کشور ندارم تو این شرکت صدرا با تمام قوا عکسش عمل میشه....پستهای دوستا نرو که نگاه میکنم هر کس از هر منظری که صحبت میکنه کلامش درسته....چه حمید...چه ما....چه اونا....چه بورس...چه خاتم....چه رهبری...چه وزیر...چه امپریالیسم...نمیدونم پس گیر کار کجاست...

4. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,183 بار در 533 ارسال
    اگر هم قرار باشه با قيمت توافقي خريد بشه بايد بر اساس متوسط قيمت خريد هر سهامدار با يك ضريبي به منظور جبران خواب سرمايه خريد بشه
    چون بعضي ها ممكن 150 و بعضي 420 خريد داشته باشند.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 264 بار در 62 ارسال
    با سلام
    من که مطمئن هستم همه این زیان ها دروغ است
    1 سهم هم نمی فروشم
    اینجا دیگه آخر بازی هستش
    به خیال خودشون با این سیاه بازیا می تونن به جایی یرسن
    اما نباید یادشون بره اگه اونا گرگ هستن
    ما هم بره هایی هستیم که با این گرگها آشنا هستیم به واسطه اینکه زیاد گرگ دیدیم.

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید majidsa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز این مطلب شما یعنی تفرقه .سهم با سهم فرقی نمی کنه یکی هم ممکنه یک ماه پیش از بسته شدن خریده باشد و بگوید خانه خودم را فروختم و حالا خانه من چند برابر شده است پس باید یک نرخ را در نظر گرفت تا همه باهم یک دل باشند وگرنه اتحاد شکسته می شود .در هر صورت بنده تا زمانی که بالای 30% حقیقی سهامدار است اصلا فروشنده نیستم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
    اگر هم قرار باشه با قيمت توافقي خريد بشه بايد بر اساس متوسط قيمت خريد هر سهامدار با يك ضريبي به منظور جبران خواب سرمايه خريد بشه
    چون بعضي ها ممكن 150 و بعضي 420 خريد داشته باشند.

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    .....دوستان مخلص کلام و نتیجه ایین مجمع همون بود که محسن عزیز و سایر دوستان گفتن....بی پدرو مادر میگه حداکثر 100 تومن میخریم ....خدارو شکر که امسال رو رهبری سال حفظ سرمایه ایرانی اعلام کردن...ولی جدا....این مساله برای من جای تعجب داره که چرا هر سالی رو که رهبری به یه عنوانی نامگذاری میکنند من کاری به وضعیت کشور ندارم تو این شرکت صدرا با تمام قوا عکسش عمل میشه....پستهای دوستا نرو که نگاه میکنم هر کس از هر منظری که صحبت میکنه کلامش درسته....چه حمید...چه ما....چه اونا....چه بورس...چه خاتم....چه رهبری...چه وزیر...چه امپریالیسم...نمیدونم پس گیر کار کجاست...
    دکتر جان 20 درصد شناور را هم که سهمی ماکزیمم 100 تومان به فرض بخرند میشود 30 میلیارد تومان که راحت پولش براشون فراهم میشد. هدف خوبیه سهم را بیرون ببنرد دیگه جوابگو کسی هم نیستند اختلاس 3000 میلیاردی دیگه را براشون راحت دارد . میموند سازمان که با انها هم بتوافق میرسند کلا وقتی پای اختلاس باشد همه موافق میشند و این اختلاس اخیر هم کار یک نفر نبود کار یک تیم از حروف الفبا بود .

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر (6) مجيد رادمنش آواتار ها
    تشکر شده 24,870 بار در 4,794 ارسال
    شنیده های مجمع صدرا از نمابورس:

مجمع صدرا در حالی به پایان رسید که تقریبا می توان گفت اتفاق خاصی رخ نداد.تنها مقداری دعوا و سروصدای سهامداران خرد کمی رنگ و بوی اعتراض به مجمع داده بود.سهامداران در مقاطعی به مدیران و مسولان صدرا توهین کردند که صحبتهای آنها نصفه کاره رها شد. سهامداران حاضر در مجمع حالا دیگر تارگتهای رویایی ندارند و به گونه ای دنبال خروج از سهم هستند به گونه ای که به فروش سهم خود با قیمت توافقی رضایت دارند. صحبتهایی هم از انحلال شرکت و مجمع فوق العاده به میان آمد که بیشتر شوخی به نظر می رسد. در کل، سهامداران متوجه شدند که تقریبا با یک مجمع فرمایشی و تشریفاتی طرف هستند و بلاتکلیفی بر همه چیره بود.
    یـــــاد خــــــدا آرامش بخش دلهــــــاست ..... کجایند مردان بی ادعـــــــا

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید مجيد رادمنش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    دیشب از سفر برگشتم فقط به خاطر شرکت در مجمع

سرود ملی رو که زدن بعضی ها بلند نشدند ....

گزارش حسابرس شروع شد برعکس همه مجامع که گزارش هیئت مدیره اول خونده میشه ...

سه تا بند که خونده شد اعتراضات شروع شد . که چرا هیئت مدیره گزارشش رو اول نخونده ....

هر کسی هر حرفی پارسال زده بود زد زیرش .... حتی برای موی سردار قاسمی هم دیگه ارزش قائل نشدن .....

یه ایرادی هم که گرفته شد و فقط اون به رای گیری گذاشته شد و رای هم نیاورد اون بود که یک قراردادی رو با یکی از شرکت های زیر مجموعه امضاء کرده که نباید اینکار رو میکرده .. با اینکه به سود صدرا بود (حدود 15 میلیون دلار) ولی کسی رای نداد ...

حتی از ریز صورت های مالی و یا حق الزحمه اعضای هیئت مدیره نیز صحبتی نشد

آخرش 2500 تومن به نفع من شد ......

این هفته سی دی قهوه تلخ رو نمیخرم آخه همون کار ها رو این جماعت پشت میز برامون انجام دادند

اینها حتی قانون تجارت رو یکبار هم نخونده اند ولی میان به ما درس قانون میدن .....

در ضمن طبق قانون هیچ شرکتی نمیتونه برای شرکت خودش ارزش و قیمت تعیین کنه ( اونم در مجمع) ولی رئیس مجمع در مجمع فوق العاده پیش رو قول اینکار رو داد .... تا اگر از بورس خارج بشوند از سهامداران به قیمت توافقی سهم را خریداری کنند

درسته که آدم هم دردهای خودشو میبینه آروم میشه ولی خیلی از سهامداران بسیار برافروخته بودند ... بخدا غم هام بیشتر شد ...

اعتصام 2 دوساعت اول چیزی نگفت تا اینکه یکی از سهامداران به تعبیری قشنگ برایش ابراز داشت وی را مجبور به حرف زدن نمود .....

در ضمن دکتر مهربان در قسمت بیرون پذیرایی دیدم یک گوشی دکتری و روپوش دکتری روی یک صندلیه ... مال شما که نبود ؟ دوست داشتم ببینمت ولی خیلی عجله داشتم و سریع رفتم
    بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,248 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    دكتر جان اون خواجه علي 100 تومن بيشتر كف دست سهامدار نميذاره تازه اونم با هزار منت امروز خبر رسيد گاز سيمانيها رو قطع كردن اينها كم اوردن خيلي هم كم اوردن كاهش روز افزون فروش نفت و كاهش درامدهاي ارزيشون شوخي نيست دكتر هزينه هاي اينها روز به روز بالا ميره ولي درامداشون داره كم ميشه اين كاهش درامد بايد از جيب من و تو جبران بشه...
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محسن نظري از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,532 بار در 430 ارسال
    مجمع صدرا بدون نتیجه پایان یافت من در مجمع بودم وحتی یکبار میکروفن را گرفتم و در ارتباط با ورشکستگی صدرا واثر تحریم ها گفتم چرا مسئولین می گویند تحریم ها اثر ندارد و گفتم و رشکستگی صدرا و اثر تحریم ها را باید به اطلاع روزنا مه ها ومحا فل خارجی رساند

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 8 مهمان ها)

1. محمود