صفحه 473 از 1667 نخست ... 3734234634704714724734744754764835235739731473 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,721 به 4,730 از 16662

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 13,721 بار در 2,283 ارسال
    دوست گرامی در رابطه با جلسه پیش مجمع شاید از چند نفر پرسیده باشید ولی از بنده که درست روبروی شما نشسته بودم چیزی نپرسیدید که جوابی بدهم, و اما منظور بنده از حرفم این است که درایی های صدرا حتی اگر از 1000 میلیارد به 5000 میلیارد هم افزایش یابد ولی صدرا نخواهد سودی بسازد و در گزارش حسابرسی اش هر ساله زیان ثبت کند هیچ نفعی برای سهامدار در پی نخواهد داشت,وسلام حالا شما هر ماه هم اگر بازدید کنی و از رشد و شکوفایی صدرا گزارش تهیه کنی شاید جنبه تبلیغاتی آن بی تاثیر نباشد آن هم فقط برای خود شرکت صدرا ولی برای سهامدار و احقاق حقوق آن کاملآ بی تاثیر است. ,
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیزم اولا بگم که در پیش مجمع از چند نفر پرسیدم که شما سهامدار 67 هستی فرمودند خیر ! به هر حال مشتاق دیدار .و اما پاسخ شما : بله کارهایی باید انجام شود که پیش درآمد آن همین گزارش خواهد بود بعنوان مثال : خود شما دو عدد همین حالا عنوان کردی که بنده یکی را توضیح می دهم که صد البته خود شما می دانید ولی از دید بنده به موضوع نگاه کنید 1-در مورد( فقط توی این یکی دو سال اخیر مبلغی در حدود 200 میلیارد تومان فقط برای زیرساخت در محوطه کشتی سازی بوشهر و حوزه خشک( dry duck)هزینه شده) باید بگم که این یکی از آن دارایها است که بنده آنرا غیر مولد می دانم ولی همین دارای می تواند از چند جهت بسیار هم مهم باشد بعنوان مثال در جزیره امکان زدن بیش از پنجاه حوزه خشک است و همان جرثقیل 1000 تنی که باید هر پنج ماه چند روز کار کند کارایی آن به چند برابر تغییر کند و این امکان دارد و بنده از بعد از بازدید به این فکر بودم و باید اضافه کنم این چندین برابر تنها با پنجاه درصد هزینه ای که برای اولین بار اتفاق افتاده صورت گیرد . ویا هزینه ای که برای راه مراسلاتی جزیره صورت گرفته است : و درصورتی که می توان در جزیره بسیار مجتمع های صنعتی ساخته شود و همین پل و همین راه کفایت می کند و در تملک صدرا باشد . پس نتیجه می گیریم که ما حداقل یک جزیره 150 هکتاری داریم و جاده و مخارج اولیه انجام شده حالا ساخت مجتمع جدید می شود مانند (حلو برو توگلو ) . پس گزارش و تولید فکر لازمه سود گرفتن است .البته خیلی موضوعات دیگری هم هست که بنده بعدا توضیح خواهم داد .ومن الله توفیق .

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز طبق قانون اجازه حسابرسی برای بورس بی معنا است اگر بورس اراده کنه شرکت بورسی نمی تواند مانع شود ولی خدمت شما عرض کنم که بورس ما دارای ابزار لازم نیست که بتواند این کار را انجام دهد وگرنه تجدید ارزیابی مگر از طرف شرکت درخواست نشده است و یا شما فکر می کنید حسابرس اگر محاکمه شود و از او سوال شود چرا برخی موارد ذکر نشده است چه می گوید : می گوید به موارد مشکوک بر نخورده است و این بند در تمام گزارشات حسابرسان هست و یعنی اگر بوده من ندیدم و یا از چشم من پنهان شده است و دیگر مسئولیتی ندارد .و در مورد حضور بنده یا هر کسی که از طرف ما حقیقی ها نماینده شود واضح است که باید به بررسی همین موارد و صد البته بنده معتقدم بیشتر به دنبال اطلاع رسانی به سهامداران باشد و اطلاعات او برای ما سند باشد تا باخیالی آسوده منتظر پایان سال برای گرفتن سود و بالا رفتن ارزش سهام خود باشیم .ضمنا بنده درست است که حاضرم هر کاری از دستم بر می آید برای هم وطن هایم انجام دهم ولی اگر شما نخواسته باشید بنده هم اصراری ندارم .واما سهام آذر آب که در مجموع 45 میلیارد تومان بیشتر نیست و کو تا 500 میلیارد تومان و تازه جزء دارائیهایمان هست .باید به فکر چیزهایی که نیست باشیم و حتی با رشد صدرا روزگار فاذر هم خیلی از این بهتر خواهد شد آنهم که تجدید ارزیابی ندارد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر حسینی نمایش پست ها
    جناب hamid672003
    با سلام
    چرا این آقای اعتصام یا شرکت اجازه حسابرسی از طرف حسابرسای بورس رو نمیده همانطور که آقای مالمیر گفته . آنوقت حضور شما چه تاثیری میتونه داشته باشه شما که خودتون بدون رفتن به این نقاط برای شناسائی از تمام دارائیها باخبرید، بهتر شما اصرار داشته باشید حسابرسای بورس بیان حسابهای شرکت رو یه بررسی کوچولویی داشته باشند . یا چرا سهم آذراب رو نمیفروشند تا از بدهیها کم بشه و سریعتر از زیان خارج بشند.

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    خب حالا شد دوست عزیز اولا که شماره خودت را در برگه ننوشته ای چون اگر نوشته بودی الان خصوصی یک توضیحی بهت می دادم . دوما هم فامیلی مادر همسر بنده هستی و اولش (ص) است و سوما در اون نشست قبلی ندیدمت و بنده به دنبال کسی میگشتم که در نشست قبلی دیده باشمش در حالی که فرموده بودید در آن نشست بودید.در هر صورت hamid672003 ایمیل بنده است خواستی در خدمت هستم .ولی اگر بخواهی اون عددی را که به بنده گفتی در ضرر هستی و ناراحت کننده ترین حرفی بود که به بنده زدی جبران کنی باید قدری به بنده اعتماد کنی راهی که دارم می گویم را هنوز به تمامی نگفته ام ولی عاقبت خوشی در انتظار همه ما خواهد بود. ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    دوست گرامی در رابطه با جلسه پیش مجمع شاید از چند نفر پرسیده باشید ولی از بنده که درست روبروی شما نشسته بودم چیزی نپرسیدید که جوابی بدهم, و اما منظور بنده از حرفم این است که درایی های صدرا حتی اگر از 1000 میلیارد به 5000 میلیارد هم افزایش یابد ولی صدرا نخواهد سودی بسازد و در گزارش حسابرسی اش هر ساله زیان ثبت کند هیچ نفعی برای سهامدار در پی نخواهد داشت,وسلام حالا شما هر ماه هم اگر بازدید کنی و از رشد و شکوفایی صدرا گزارش تهیه کنی شاید جنبه تبلیغاتی آن بی تاثیر نباشد آن هم فقط برای خود شرکت صدرا ولی برای سهامدار و احقاق حقوق آن کاملآ بی تاثیر است. ,

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 13,721 بار در 2,283 ارسال
    جناب حمید خان بنده با شما صحبتی در جلسه پیش مجمع نکردم.ظاهرآ ما را با بغل دستی یا دیگری اشتباهی گرفتی, بنده کی با شما در مود ضررهایم درد دل کردم؟توفیق من الله
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    خب حالا شد دوست عزیز اولا که شماره خودت را در برگه ننوشته ای چون اگر نوشته بودی الان خصوصی یک توضیحی بهت می دادم . دوما هم فامیلی مادر همسر بنده هستی و اولش (ص) است و سوما در اون نشست قبلی ندیدمت و بنده به دنبال کسی میگشتم که در نشست قبلی دیده باشمش .در هر صورت hamid672003 ایمیل بنده است خواستی در خدمت هستم .ولی اگر بخواهی اون عددی را که به بنده گفتی در ضرر هستی و ناراحت کننده ترین حرفی بود که به بنده زدی جبران کنی باید قدری به بنده اعتماد کنی راهی که دارم می گویم را هنوز به تمامی نگفته ام ولی عاقبت خوشی در انتظار همه ما خواهد بود. ومن الله توفیق .

باسلام:
    دوستان عزیز بنده باید یک توضیح خدمت همه شما بدهم و آن اینست که بنده نمی خواهم با امید واهی دادن به شما و تعریف از صدرا بازار گرمی کنم تا بتوانیم یا بتوانم سهم خودمان را به دیگران بفروشیم و خلاص شویم .بلکه قصد دارم .صدرا را با داراییهایی که دارد و در حال حاضر غیر مولد است را به گونه ای مدیریت کنیم که سود آور باشد .که در آنصورت هم بورس استقبال خواهد کرد و هم سهامداران عمده و هم در راه شکوفای کشور شرکت کرده ایم و بنده مطمئن هستم در آنصورت دو پاداش خواهیم داشت هم این دنیا هم اون دنیا .و من الله توفیق .

9. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    شما فرمودی دقیقا روبروی بنده نشسته بودی . اگر شما همان هستی که در آخر با مهندس جلیلی در راهرو صحبت کردیم تایید فرمایید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    جناب حمید خان بنده با شما صحبتی در جلسه پیش مجمع نکردم.ظاهرآ ما را با بغل دستی یا دیگری اشتباهی گرفتی, بنده کی با شما در مود ضررهایم درد دل کردم؟توفیق من الله

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,532 بار در 430 ارسال
    دوستان اگر کسی می داند اعتصام اهل کدام شهر است خواهشا مطرح سازد

عضو فعال داش مهدی آواتار ها
    تشکر شده 3,367 بار در 599 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظم نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی می داند اعتصام اهل کدام شهر است خواهشا مطرح سازد
    کاشان فکر کنم
    مَن عَشَقَنی عَشَقتُهُ وَ مَن عَشَقتُهُ قَتَلتُهُ

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید داش مهدی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال بیل گیتس آواتار ها
    تشکر شده 9,172 بار در 1,704 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط فشارکی نمایش پست ها
    بیمه ایران هم از سهم میخواد خارج بشه.
    دیگه یهو همه بدن به خاتم و بعدم از بورس بندازنش بیرون.
    ولی بیرون بورس این بخور بخورو نمیتونن بکنن.ولی اینجا میتونن با قیمت خوشگل بازی کنن و نون دونی دائمی داشته باشن.
    با چیزایی که دوستان تعریف کردن فعلا چیزی از کثافت کاری ها در نمیاد.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید بیل گیتس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,532 بار در 430 ارسال
    یکی از هم کلاسیهای من در دبیرستان امام خمینی کاشان در سالهای 1362 تا 1365 فردی بود به نام مهدی اعتصام نمی دانم این اعتصام همان است یا نه ضمنا من الان 45 سالم هست و مهدی اعتصام همکلاسی من یکی دو سال بزرگتر از من بود

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (5 کاربران و 18 مهمان ها)

1. alijalalpour،
  2. aveen،
  3. General،
  4. گرگ سفید،
  5. علیرضا حقی