صفحه 481 از 1663 نخست ... 3814314714784794804814824834844915315819811481 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,801 به 4,810 از 16630

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 91 بار در 25 ارسال
    من می گم تمام سهامدار جزء یک افطار مهمان حاج حمید باشیم شاید مشکل حل شود

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید بد شانس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    انشاالله تا خدا چه بخواهد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط بد شانس نمایش پست ها
    من می گم تمام سهامدار جزء یک افطار مهمان حاج حمید باشیم شاید مشکل حل شود
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/21 در ساعت 12:20

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یک نکته صحیح و قابل تعمل در سخن ایشان است که بنده هم بارها گفته ام و درمورد شماره مهندس هم درست می گوید ولی بدانید و گول نخورید که سهم خود را توافقی به قیمت کم بفروشید . در ضمن بنده معتقد هستم که شما در صورتی که ساده لوح نباشی (که معلوم شد نیستی)حتما فرد بسیار محترمی هستی و موفق باشی .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط زینب نمایش پست ها
    نقل قول از سجاد.....تالار اکسیر

با سلام خدمت دوستان عزیز

در جواب فرمایش این دوست عزیز باید بگویم ، بنده می دانستم که چنین بر خوردی با من میشود ...

درجواب این دوست گرامی باید بگویم که در آخر مجمع که اعتصام شماره همراه خود را به من داد بیش از 10 سهامدار این صحنه را دیدند وچند نفر از سهامدارها شماره را یاد داشت کردند وچند نفر هم از بنده شماره خودم راگرفتند که از نتیجه با خبر شوند

در ضمن قرار نیست که بنده شماره ایشان را در سایتها انتشار دهم ....در صورتی که خود ایشان در آن جلسه خصوصی به بنده گفت اگر دوست دیگری خواست با من ملاقت داشته باشد هیچ مانعی نیست ومی تواند 5 شنبه ها با من قرار ملاقات بگذارد

دوست عزیز درست است که بنده کارگر هستم ولی کارگر بودن دال بر بیسوادی نیست .....بنده در سال 71 دیپلم ادبیات گرفتم ودر کنکور بیش از 75 درصد امتیاز را از ادبیات و بینش اسلامی آوردم........متاسفانه به خاطر مشکلات مالی به دانشگاه نرفتم

دوست عزیز مطمئن باشید که بنده اهل دروغ نیستم....شما دلیل راست گویی بنده را 2 رقم آخر شماره مهندس می دانید .....بنده 3 رقم آخر را می گویم{541}

درآخر دوست عزیز به گفته خودتان خداوند ناظر اعمال ماست ......شما به راحتی بنده را جعلی می نامی ویک هموطن پست که می خواهد با روح وروان سهامدار بازی کند؟؟
    در صورتی که به هم اسمم علی ابن ابیطالب اینگونه نیست وبنده هم در شرایط بدی هستم وحاضر به ناراحتی هیچ کس نیستم
    فقط خواستم در مورد این دیدار اطلاع رسانی کرده باشم

در ضمن بنده به هیچ عنوان ساده لوح نیستم وقرار نیست که آرامش خود را از دست بدهم وسهمم را به ثلث قیمت به آقایان واگذار کنم......

دوستی در مورد اینکه چرا اعتصام در قیمت 280 تومان می گفت سهم ارزنده است ....بنده سوال کردم وایشان گفت بنده نگفتم این قیمت می ارزد یا نه بنده گفتم ارزش صدرا بیش از این قیمتهاست والان هم میگم....خدا شاهده عین حرفهای ایشان است

همگی را بر توکل کردن به خدا دعوت می کنم ......مطمئن باشیم که خدا در قلب شکسته بندگانش ساکن است

قدر تو به اندازه ی صبر توست ...

و رازهایت ، نهفته در صبرهایت

اصلا تو آمده ای که صبر کنی !

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    حرف های آقای اعتصام پشیزی برای هیچ سهامدار ارزش ندارد. ایشان یک روده راست در شکمشان نیست. مال یتیم و صغیر حکم باقلوا را دارد چه رسد به مال سید بالغ.
    باید عرض کنم ایشان اگر دلسوز سهامداران بودند نباید مدیرعاملی شرکتی که به قول خودشان زیانده بود را قبول می کردند. من خودم پانزده سال پیش مدرک کارشناسی ارشد خود را از دانشکده مهندسی شیمی و نفت دانشگاه صنعتی شریف گرفتم. در حال حاضر هم سمت مدیریتی دارم و اتفاقا حتی تحت همین شرایط هم شرکتی سودده می باشد. ایشان باید بدونند که برای هر پروژه زمان برگشت سرمایه مهمترین فاکتور هست اگر همین نکته را هم نمی دانند در مدرکشان باید شک کرد.
    آقای اعتصام تو که عرضه مدیریت نداری کنار بکش.
    این شرکت با این حجم پروژه اگر سود نمی کند بهتر است به مرغداری تبدیل شود در این صورت با امکاناتی که دارد ششماهه از زیان در میاید و برای مدیرعامل هم اجر دنیوی و اخروی دارد. قیمت سهام هم به سرعت رشد می کند آقای اعتصام هم می تواند پز بدهد که شرکت را به سود رسانده است.
    یک نکته دیگر اینکه کور خوندی که فکر کنی من سهامدار سهم را به ضرر می فروشم چون نه گیر این سهمم نه اینکه از ضررای اعلام شده می ترسم.

8. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال عليمردان آواتار ها
    تشکر شده 621 بار در 134 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط زینب نمایش پست ها
    دوستی در مورد اینکه چرا اعتصام در قیمت 280 تومان می گفت سهم ارزنده است ....بنده سوال کردم وایشان گفت بنده نگفتم این قیمت می ارزد یا نه بنده گفتم ارزش صدرا بیش از این قیمتهاست والان هم میگم...
    خیلی جالبه سفسطه گر خوبی هم هست این جناب!!!
    اونوقت وقتی ایشون در آن تاریخ که قیمت تابلو صدرا 280 بوده فرموده اند که ارزش صدرا بیش از این قیمتهاست یعنی اینکه قیمت صدرا 280 کمتر ارزش داشته که حالا دست پاچه شده و مغلطه میکنه که من نگفتم 280 می ارزد!!! از این گذشته وقتی ایشان دوسال پیش ارزش صدرا را بیش از قیمت تابلو 280 تومانی میدانسته چطوره که حالا که صحبت از خرید سهم سهامداران خرد می شود صحبت 50 تومان و 100 تومان برای خرید میکند!!!
    خدا از ایشان و همدستانش نگذره به حق این ماه شریف که خون به جگیر هزاران سهامدار کرده و زندگی و آینده آنها را به فنا داد.آمین
    خدايا عطا كن
    آرامشي تا بپذيرم آنچه را نميتوانم تغيير دهم
    شهامتي تا تغيير دهم آنچه را كه مي توانم
    بينشي تا بدانم تفاوت آن دو را

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید عليمردان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,141 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دکتر جان شما همون دکتر که با ما بوشهر بودی نیستی ؟ و من الله توفیق .
    ...خیر حمید عزیز....من اونجا نبودم و سعادت دیدار شما رو نداشتم....
    ....خوب...بنظر من...با توجه به سابقه و ارتباطات شما و درصد سهم و آشنایی بیشتری که با وضعیت شرکت و نقاط ضعف و قدرت اون دارید ...قرار یه گردهم ایی رو بزارید تا در روز و زمان ومکان خاصی همه دوستان حضور داشته و سعی در چاره اندیشی کنیم....ببینیم داستان ما و این سهم به کجا ختم میشه...
    ...در ضمن حمید عزیز....اگر این امکان برای شما فراهم باشه که قرار ملاقات مجددی با مهندس اعتصام بزارید قبل از مجمع فوق العاده کمک زیادی به جلو بردن کارمون میشه....

12. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 245 بار در 42 ارسال
    دوستان عزیز آیابهترنیست بجای جنگ وجدل بین خود که نتیجه ای جز به هدررفتن انرژی وخوشحالی
    امثال اعتصام می گردد بیاییم به دنبال راهکاری جهت فشاربه نامدیران صدرابه منظور افشای اطلاعات
    پنهان شده مربوط به مبلغ قراردادهاو.... باشیم
    یادمان نرودکه درمجمع عنوان گردیدکه یکی ازمواردگیربورس به صدرا عدم تاییدگزارشات مالی صدرا
    ودرخواست حسابرسی صورتهای مالی صدراتوسط حسابرسان موردتاییدبورس بوده که بامخالفت
    مدیران ارزشی!!!...صدراروبروگردید ظاهرا این نامدیران چیزهای زیادی برای پنهان کردن ازچشم
    نامحرمان (سازمان بورس...سهامداران ...مراجع ذیصلاح..)دارند

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید کورش از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 35 بار در 8 ارسال
    دوستان محترم وسهامداران صدرا لطفا پیشنهادهای عملی وکاربردی جهت احقاق حق ضایع شده اعلام نمائید ضمنا هزینه هرگونه اقدام درخصوص مراتب مذکور ازسوی سهامداران وذینعان قابل پرداخت می باشد .
    نقل قول نوشته اصلی توسط کورش نمایش پست ها
    دوستان عزیز آیابهترنیست بجای جنگ وجدل بین خود که نتیجه ای جز به هدررفتن انرژی وخوشحالی
    امثال اعتصام می گردد بیاییم به دنبال راهکاری جهت فشاربه نامدیران صدرابه منظور افشای اطلاعات
    پنهان شده مربوط به مبلغ قراردادهاو.... باشیم
    یادمان نرودکه درمجمع عنوان گردیدکه یکی ازمواردگیربورس به صدرا عدم تاییدگزارشات مالی صدرا
    ودرخواست حسابرسی صورتهای مالی صدراتوسط حسابرسان موردتاییدبورس بوده که بامخالفت
    مدیران ارزشی!!!...صدراروبروگردید ظاهرا این نامدیران چیزهای زیادی برای پنهان کردن ازچشم
    نامحرمان (سازمان بورس...سهامداران ...مراجع ذیصلاح..)دارند

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamhamham از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز و بسیار گرامی (در هر صورت از هم صحبتی با شما خوشحالم ) بنده با توجه به صحبتهایی که با مهندس اعتصام داشتم و اعلام ایشان که فرمودند آمادگی دارند در این هفته مجمع فوق العاده بگذارند . بنده نیز منتظر مجمع فوق العاده هستم ولی در هر صورت دیروز بیش از چهار ساعت با کارشناسان و افراد مختلف بورس صحبت کردم ولی همه آنها می فرمودند کارشناس صدرا در بورس و خود مهندس مالمیر دیگر حاضر نیستند در مورد صدرا با سهامداران صحبت کنند(بعلت حجم زیاد تماسها) . حالا ما دو راه داریم یکی اینکه از مهندس اعتصام بخواهیم یک نشست دیگر داشته باشیم ویا مجمع فوق العاده برگزار کند (که البته این مورد نیاز به این دارد که دوستان شرکت کننده در این نشست مسلط به مسائل و حدود حقمان شده باشند و دیگر حاضر نباشند توافقی سهم را به مفت بفروشیم و همچنین راهکاری ارائه دهیم که مورد توافق همه و عملی و بصورت برد و یا حداقل نباختن انجام پذیرد)و راه دوم اینکه بورس را مجاب کنیم که موضوع صدرا را در اولویت قرار دهند و این کار هم می تواند با حضور مسالمت آمیز جمعی از سهامداران مطلع برای گفتگو و عموم سهامداران جهت نشان دادن اهمیت قضیه باشد .در هر صورت بنده حاضرم در هر تاریخی که بفرمایید اقدامات لازم را انجام دهم . ضمنا دوستان توجه داشته باشند مشکل صدرا به گفته مهندس اعتصام با دو سند حل می شود ولی ما انتظار چند سند را داریم و حد اقل یکیش یعنی ساختمان صدرا در مراحل نهایی است و سند نکا هم گیر هفت میلیارد تومان است که شرکت دیگری که صدرا برای او در قبال آن زمین کار انجام داده به مالک فعلی بدهکار است و فقط او باید این مبلغ را بپردازد تا زمین بدون هر گونه پرداخت وجهی از سوی مالک به نام صدرا شود و ...... پس ما باید بر حق خودمان تاکید کنیم و نه اینکه سهم را توافقی به بهای کم بفروشیم (البته بنده تابع جمع هستم و اگر واقعا همه تصمیم به فروش توافقی بگیرید باید قیمت منصفانه و تک قیمتی باشد در غیر اینصورت باعث شکست اتحاد می شود) . .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...خیر حمید عزیز....من اونجا نبودم و سعادت دیدار شما رو نداشتم....
    ....خوب...بنظر من...با توجه به سابقه و ارتباطات شما و درصد سهم و آشنایی بیشتری که با وضعیت شرکت و نقاط ضعف و قدرت اون دارید ...قرار یه گردهم ایی رو بزارید تا در روز و زمان ومکان خاصی همه دوستان حضور داشته و سعی در چاره اندیشی کنیم....ببینیم داستان ما و این سهم به کجا ختم میشه...
    ...در ضمن حمید عزیز....اگر این امکان برای شما فراهم باشه که قرار ملاقات مجددی با مهندس اعتصام بزارید قبل از مجمع فوق العاده کمک زیادی به جلو بردن کارمون میشه....
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/22 در ساعت 10:22

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز اگر مهندس اعتصام با اون قیافه حق به جانب . صحبتهایی را که با سهامداران کرده است را بخواهد با مالمیر هم بنماید و ایشان بدون کار شناسی حرف او را بپذیرد حتما ما بازنده خواهیم شد .پس قبل از رخ دادن چنین امری باید اقدام نماییم و آقایان را از اینکه حقوق خود را می شناسیم مطلع کنیم (ضمنا موردی که در حسابها کاملا مشهود است 1- نیاوردن اغلب دارایها در حتی حساب دفتری مانند زمینها و ساختمان شرکت و خیلی از تجهیزات که باید به نرخ روز محاسبه شود 2- انجام امور توسعه ای و رشد داخلی بجای اعلام ای پی اس . که به نظر بنده سیاه نمایی برای جلوگبری از پرداخت بدهی ها است که البته می توان به این صورت بجای گرفتن وام پولها را در اختیار داشت و از آن پولها استفاده کرد و بعد از اینکه خواستن بدهی ها را پرداخت کنند و یا مجبور به پرداخت شدن در خواست تخفیف و غیره نمایند ) . ضمنا پیشنهاد بنده برای نشست با مهندس پنج شنبه است در صورتی که تاریخ پیش مجمع را اعلام ننماید .دوستان در صورت موافقت اعلام نمایید و بگویید که چه کسانی می آیند تا کارهای لازم را انجام دهیم . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سرمایه گزار 67 نمایش پست ها
    با سلام و شب به خیر:
    در جلسه پیش مجمع در رابطه با بازگشایینماد صدرا اعتصام اذعان داشت که شخص مالمیر به گفته خودش تا اراده نکند و نخواهد نماد صدرا باز نخواهد شد و به ما گفته بعد از فصل مجامع به شرکت خواهد آمد, برای رایزنی و ارائه راهکار برای بازگشایی نماد صدرا و تصمیم گیری در این خصوص. بنده هم از اعتصام پرسیدم پس با اینحال امکان دارد که تا یک ماه آینده بازگشایی نخواهد شد؟ ایشان پاسخ دادند که احتمالآ همینطوره ولی ما دیشب با وزیر نفت و بنیاد تعاون و مدیران خاتم نشستی داشتیم برای حمایت سهم در هنگام بازگشایی, که هر 3 گروه اعلام آمادگی کردند که در حد توان و پشتوانه مالی خود از صدرا حمایت خواهند کرد.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/22 در ساعت 10:58

20. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 31 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (4 کاربران و 27 مهمان ها)

1. amin h،
  2. aveen،
  3. محمود،
  4. جوگیر خان