صفحه 486 از 1970 نخست ... 3864364764834844854864874884894965365869861486 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,851 به 4,860 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    جناب حمید خان من هستم اگر قطعی شد ساعتی که باید آنجا باشیم و مکان آنرا قید کنید

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 361 بار در 93 ارسال
    با سلام
    دوستان من واقعا درگیر پایان نامه کارشناسی ارشدم هستم

صبح می روم و حدود 6بر می گردم خوابگاهی که با اینکه دانشگاه دولتی است خودمان برای خودمان با تنی خسته افطاری و سحری درست می کنیم
    چه می شود کرد دولت خدمت گزار است دیگر. بگذریم...
    من یه پیشنهاد داشتم. از دوستانی که قابلیت تهیه گزارش تصویری حتی به اندازه چند دقیقه دارند (مخصوصاً آنهایی که قابلیت کار با برنامه های میکس را دارند) خواهش می کنم فیلم کوتاهی در مورد وضعیت صدرا و بی لیاقتی مسئولان تهیه کنند و آن را در سایت های ماهواره ای که واقعاً تشنه چنین خبرهایی هستند بگذاریم تا آقایان بدانند که سرمایه خود را مثل خودشان با رانت بازی و ... به دست نیاورده ایم
    دوستان لطف کنند در صورت امکان فیلم یا حتی گزارش رو تهیه کنند، زحمت فرستادنش با من. با اینکه از مسئولین که در شبکه های ماهواره ای کار می کنند واقعا بدم می آید و اعتقادی به نظام فکریشان ندارم اما چاره چیست باید آبروی چنین مسئولان بی لیقاقت در صدرا را برد
    همچنین دوستان یه ایمیلی در مورد وضعیت صدرا و چگونگی بی لیقاتی و بالا کشیدن سرمایه سهامداران را بسازیم تا می توانیم برای دیگران بفرستیم تا این مسئله به مسئله ای ملی تبدیل شود
    دوستان خواهشاً همکاری کنید
    ضمناً از جناب وحید و سایر دوستانی که زحمت پیگیری سهام را به عهده گرفته اند صمیمانه سپاسگزاری می کنم
    امید آن دارم که زندگی شخصیتان مالامال از شادی و نشاط باشد
    به امید روزهای خوش
    ویرایش توسط به امید رشد : 2012/07/24 در ساعت 17:25

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید به امید رشد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,533 بار در 430 ارسال
    دوستان اگر قرار شد فردا هم به میدان ونک ونزد مالمیر برویم حتما مرا با خبر سازید

6. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ناظم از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی آرش 64 آواتار ها
    تشکر شده 780 بار در 199 ارسال
    غیرت نیشابوری داریم

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید آرش 64 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 264 بار در 62 ارسال
    مدیرعامل صدرا گفت: معتقدیم با ساخت اولین نفتكش در منطقه خاورمیانه بزودی شاهد پیشنهادهای گسترده برای ساخت شناور در شركت صدرا باشیم.

به گزارش مارین نیوز، مهدی اعتصام در حاشیه مراسم به‏آب‏اندازی اولین نفتکش ساخت ایران به خبرنگاران گفت: ساخت كشتی های نفتكش افراماكس توسط متخصصان ایرانی در شرایط ناعادلانه تحریم، كار بزرگی است كه نشانگر توان، علم و پشتكار متخصصان جمهوری اسلامی ایران برای نیل به خودكفایی و صادرات است.

وی افزود: با وجود توانایی‏های بالا، هم‏اكنون اعتماد كافی برای سفارش ساخت كشتی به صدرا در داخل وجود ندارد. این درحالی است كه كشور ونزوئلا ساخت چهار كشتی نفتكش افراماكس را به این شركت سفارش داده كه اولین آن به آب انداخته شد و مابقی نیز در دست ساخت است.

مدیرعامل صدرا با اشاره به اشتغالزا بودن صنعت كشتی‏سازی در كشور گفت: هم‏اكنون میزان اشتغال مستقیم در كارخانه کشتی‏سازی صدرا در بوشهر 2000 نفر است.

وی در ادامه تأکید كرد: با توجه به نفتی بودن كشور، نیازهای ویژه‏ای از جمله به شناور پالایشگاهی برای شمال و جنوب و شناورهای مخازن ذخیره وجود دارد كه زیرساخت‏های آن در صدرا موجود است.

مدیرعامل صدرا اضافه كرد: برای استفاده از محصولات ساخت ایران در حوزه كشتی‏سازی، در استان بوشهر بین 60 تا 100 حرفه صنعتی می‏تواند ایجاد شود كه نقش ویژه‏ای در اشتغال مستقیم و غیرمستقیم دارد.

گفتنی است، نخستین كشتی نفتكش 113 هزار تنی (افراماکس) ساخت ایران با پیشرفت 94 درصد روز گذشته در مراسمی با حضور مسؤولان محلی استان بوشهر به آب انداخته شد. این كشتی دارای 250 مترطول، 44 مترعرض، 21 مترارتفاع و ظرفیت 113 هزار تن با آب خور 8.14 متری و سرعت 16 گره دریایی است كه برای اولین بار در منطقه خاورمیانه ساخته میشود. این كشتی دارای 21 هزار تن وزن و توانایی حمل 750 هزار بشكه نفت است كه برای ساخت آن 328 كیلومتر جوشكاری و 56كیلومتر لوله‏كشی انجام شده است.

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید majidsa از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز شما اشتباه می کردید و هنوز هم در اشتباه هستی . به چند دلیل 1- اولا همیشه می گفتم که صدرا 1200 میلیارد زیان انباشته دارد . وهنوز 500 میلیارد آن رو شده است 2- چندین بار گفتم با برنامه خرید کنید و هرگز روی سهم کوتاه مدت فکر نکنید 3- چندین بار گفتم سال 94 را برای فروش سهم در نظر بگیرید 4- چندین بار گفتم کسانی که صدرا را برای ای پی اس91 و یا 92 می خرند سریعا از سهم خارج شوند 5- تازه مگر بنده هر روز تکرار نکردم سود و زیان شما از آن خودتان است و باید خودتان تصمیم بگیرید 6- بنده هنوز هم به مطلبی که گفتم یعنی صدرا سال 94 ده دلار اعتقاد دارم. درضمن بنده برای صحبت با جناب مهندس مالمیر فردا یعنی چارشنبه 91/05/4 راس ساعت 12:30در محل میدان ونک -ملاصدرا -شماره 13 انشاالله خواهم بود و البته صبح سعی می کنم با بورس تماس بگیرم و بگویم که عده ای سهامدار صدرا می خواهیم بامهندس مالمیر صحبتی داشته باشیم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط آزادی نمایش پست ها
    سلام 35 میلیمتری عزیز.منو یادت که میاد؟همه دروغهای تو و حمیدhamid 672003 رو رو میکردم.از موقعی که نبودم چند نفرو تا حالا با تبلیغاتت بدبخت کردی.یادته اون موقع که خودم صدرا داشتم و لی به همه توصیه میکردم من تو باتلاق گیر کردم ولی شما صدرا نخرید؟یادته چه قدر بهت میگفتم با تبلیغات الکی تو و اون حمید مردمو بدبخت نکنیین؟؟؟ پستهای منو با آیدی vahidshakib بیار بالا اگه مردی منم از امروز شروع میکنم به بالا آوردن پستهای چند ماه پیش تو که تازه واردها تو و اون حمید رو بشناسن.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/24 در ساعت 18:43

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی آرش 64 آواتار ها
    تشکر شده 780 بار در 199 ارسال
    در کشور های دیگه مقداری از آسایششون کم میشه می ریزن تو خیابون ما که سرمایه هامون با دزدی دیگران داره نابود میشه چی..........؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز شما اشتباه می کردید و هنوز هم در اشتباه هستی . به چند دلیل 1- اولا همیشه می گفتم که صدرا 1200 میلیارد زیان انباشته دارد . وهنوز 500 میلیارد آن رو شده است 2- چندین بار گفتم با برنامه خرید کنید و هرگز روی سهم کوتاه مدت فکر نکنید 3- چندین بار گفتم سال 94 را برای فروش سهم در نظر بگیرید 4- چندین بار گفتم کسانی که صدرا را برای ای پی اس91 و یا 92 می خرند سریعا از سهم خارج شوند 5- تازه مگر بنده هر روز تکرار نکردم سود و زیان شما از آن خودتان است و باید خودتان تصمیم بگیرید 6- بنده هنوز هم به مطلبی که گفتم یعنی صدرا سال 94 ده دلار اعتقاد دارم. درضمن بنده برای صحبت با جناب مهندس مالمیر فردا یعنی چارشنبه 91/05/4 راس ساعت 12:30در محل میدان ونک -ملاصدرا -شماره 13 انشاالله خواهم بود و البته صبح سعی می کنم با بورس تماس بگیرم و بگویم که عده ای سهامدار صدرا می خواهیم بامهندس مالمیر صحبتی داشته باشیم .و من الله توفیق .
    ....منزل من تو همون ملاصدراست...احتمال داره که منم بیام...حمید جان یه اماری از فرمت قیافه اتو لباس پوشیدنت بده اومدم اونجا بشناسمت....اشتباهی شهیدت نکنم...

15. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    مهربان جان
    تنها شخصی که هم حمید رو دیده هم تصویر شما را دیده منم .....

فقط ساعت یک میتونم بیام ......

اینم بگم که حاج حمید رو تا ببینی میشناسی نیازی نیست که مشخصات بگیری ....
    بعضی حرف ها مال نگفتن هستن
    مال آلوده نشدن در دایره کلمات
    همان جا............
    کنج پستوی دل که باشند حرمت دارند
    زاده که شوند انگار مرده اند.......

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامین آرتی نمایش پست ها
    مهربان جان
    تنها شخصی که هم حمید رو دیده هم تصویر شما را دیده منم .....

فقط ساعت یک میتونم بیام ......

اینم بگم که حاج حمید رو تا ببینی میشناسی نیازی نیست که مشخصات بگیری ....
    ...تصویرو دیدی دست از ترنج باز نشناختی اصل جنسو ببینی چیکار میکنی...
    ...رامین جان...بهتره چند نفر ورزیده و مغز خراب حضور داشته باشند فکر میکنم که دستاورد بهتری داشته باشیم....از این همه سهامدار صدرا که هرروز تو تاپیکهای صدرا سینه چاک میدنو هل من مبارز میکنن و توان بلند شدن از پای کامچیوتر رو ندارن و همه رو به همه چی متهم میکنند 4 نفر نیست که بخواد فردا بیاد یه بار هم که شده یه جمع متشکلی یه حلقه بهم فشرده ای از افراد یکدل و مخلص تشکیل بدیم ..متاسفم براتون...بازم گلی به گوشه غیرت حمید من الله توفیق...

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)