صفحه 488 از 1667 نخست ... 3884384784854864874884894904914985385889881488 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,871 به 4,880 از 16662

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز از حضور شما بسیار خوشحال می شوم و امیدوارم نتیجه مطلوب بگیریم و اگر نتیجه مطلوب نبود و یا اگر نیاز بود یک جلسه هم در روز پنج شنبه با مهندس اعتصام می گذاریم .ضمنا دوستان عزیز امروز برای صحبت با مهندس مالمیر به سازمان بورس واقع در میدان ونک -خیابان ملا صدرا -شماره 13 -سازمان بورس در ساعت 12:30 می رویم .انشاالله که نتیجه خوبی بدست آید .و من الله توفیق

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها

...با سلام و شب بخیر...
    ...ماشالله چقدر وضعت خوبه چند تا لباس میخوای بپوشی...اینی که تو شمردی شد شیش تا...منم همونم که وقتی باادب ایستادی کنار در سازمان میزنه پشتت میگه چطوریی داش حمید...
    ....حمید جان...سیاست چماق و هویج...تهدیدو تطمیع باهم باشه....بزار من ببینم این دندی و فری کلک رو هم میتونم بیارم...

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما درست است که ناراحت هستی ولی لطفا قدری فکر کن و بعد عمل کن .ضمنا شما که می فرمایی شهرستان تشریف دارید و تمام دوستان شهرستانی دیگر می توانید به نامه نگاری خود ادامه دهید و بنده و دوستان دیگر مقیم تهران از جانب شما و دیگر دوستان حتما اقدامات لازم را انجام می دهیم و اگر لازم شد برای کارهایی مانند مجمع فوق العاده از شما هم خواهیم خواست در آن کار شرکت کنید .ضمنا سعی کنید بر اعصاب خود مسلط باشید .بنده مطمئن هستم کارها بخوبی پیش خواهد رفت .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط zafar3000 نمایش پست ها
    بعضيا جانشان در نيومده بلكه گند مسخره كردن سهامداران صدرا شان در آمده كه همه را به مضحكه ومسخره سركار گذاشتن ومشخص شد كه از قبل هم اين رفتار را در كارنامه خود دارند
    متاسفانه تا اين گونه افراد در فروم ها باعث سركار گذاشتن وبه دروغ خود را سهامدار معرفي كردن باشند دلسردي جز لاينفك در پيگيري امور توسط سهامداران مي شود
    ضمنا اينكه هر كس در حد توانش هركاري مي تواند انجام بدهد بد كه نيست بلكه بسيار شايسته است
    يكي پست ها را وعملكرد ها را به نام خود در سايت ديگر قبضه مي كند از نظر من حتي اين كار نيز اگر كمكي به بهبود شرايط بد فعلي و پيگير شدن سهامداران بكند عالي است
    ضمنا تا 23 /6 كه امتحان دارم (و اونايي كه ادعا بعضي حرفه ها را دارند تاريخ راميگيرند) جز همين نامه نگاري ها كه در هنگام استراحت از مطالعه انجام مي دهم فرصت كار ديگري را ندارم وهمين در حد توانم است تا از سهام خود دفاع كنم ولي بعد ..........

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی آرش 64 آواتار ها
    تشکر شده 780 بار در 199 ارسال
    دوستان اگه تجمع کنیم کسی جواب مارو می ده

عضو فعال
    تشکر شده 3,015 بار در 963 ارسال
    لطفا اگر جلسه اي برگزار گرديد اين را هم به مسوولين بورس و هم صدرا تفهيم كنيد كه همه در يك كشتي به نام صدرا نشسته ايم اگر به گل بنشيند براي همه بد خواهد شد

7. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 149 بار در 34 ارسال
    از ماست که بر ماست ! یعنی ما به اندازه این عزیزان نیستیم که برای احقاق حق خودمان کاری انجام دهیم ؟

کد خبر: ۲۶۰۴۵۹
    تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۱:۱۸

گروهی از مربیان پیشدبستانی امروز برای چندینبار پیاپی مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کردند و خواستار حل و فصل اشتغالشان شدند.

بهگزارش خانه ملت٬ گروهی از مربیان پیشدبستانی آموزش و پرورش امروز( چهارشنبه ۴ مرداد) مقابل درب شمال مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

نماینده گروه مربیان پیشدبستانی٬ با بیان اینکه آموزش و پرورش باید هر چه سریعتر اقدام به استخدام ما کند٬ گفت: با وجود مشکلات اقتصادی شدید٬ مربیان برای رساندن صدای خود از تمام نقاط کشور در اینجا جمع شدهاند.

وی ادامه داد: هماکنون جمعیت مربیان پیشدبستانی اخراج شده از سوی آموزش و پرورش حدود ۲۵ هزار نفر است.

لازم به ذکر است که مربیان پیش دبستانی برای چندمین بار است که مقابل مجلس تجمع میکنند.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید مینا از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال فری زبل آواتار ها
    تشکر شده 4,577 بار در 835 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها

...با سلام و شب بخیر...
    ...ماشالله چقدر وضعت خوبه چند تا لباس میخوای بپوشی...اینی که تو شمردی شد شیش تا...منم همونم که وقتی باادب ایستادی کنار در سازمان میزنه پشتت میگه چطوریی داش حمید...
    ....حمید جان...سیاست چماق و هویج...تهدیدو تطمیع باهم باشه....بزار من ببینم این دندی و فری کلک رو هم میتونم بیارم...
    دکتر کجا بایست بریم
    بگو سه ثانیه اونجا باشم

11. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید فری زبل از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز امروز بنده به همراه دکتر مهربان و جناب ناظم و دوست خوبم جناب رامین ار تی که به همراه پسرشان تشریف آورده بودند و آقا وحید در سازمان بورس حضور بهم رسانیدیم و درابتدا مانع ورود ما شدند و پس از اینکه بنده تعهد دادم که شلوغ کاری در کار نیست و آنقدر حرف حق برای زدن داریم که نیازی به شلوغ کردن نیست و خودم را معرفی کردم . پذیرفتند با کارشناس صدرا آقای مهندس محمدی دیدار کنیم و از دو منظر 1- مشکلات را بیان کردیم و اینکه صدرا چه بوده و هست و خواهد بود و مقایسه ای هم با وملت و سایپا از دو جنبه خواست با صدرا داشتیم 2- اینکه چه خلافی در صدرا از نظر حسابرسی صورت گرفته است و باید زیان هر سال به همان سال بر گردد و همان مدیران در هر مقامی که هستند پاسخگو باشند .و البته این مطالب مقدماتی بر درخواست وقت برای صحبت کردن با مهندس مالمیر بود . که خوب قرار شد وقتی را تعیین و با بنده تماس بگیرند و در ضمن فرمودند که خروج از بورس مورد قبول مقامات بورس هم نیست و .............. در هر صورت از اینکه دوستان کمی تشریف آورده بودند بنده گله مند هستم ولی انشاالله در موارد دیگر همکاری فرمایید .ضمنا دوستانی که در بالا نام بردم فرمودند بهتر است با مهندس اعتصام هم نشستی داشته باشیم تا پیگیری های خود را ادامه دهیم وچون مهندس در جلسه بودند پاسخ تلفن را ندادند اما یک ساعت بعد خود ایشان تماس گرفتند و بنده از ایشان درخواست لازم را مطرح کردم و قرار شد اگر امشب خبر دهند فردا و اگر بعدا خبر دهند در هفته آینده با حضور ایشان و تعدادی از شما دوستان جلسه ای داشته باشیم و انشاالله موفق به حل مشکلات شویم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط فری زبل نمایش پست ها
    دکتر کجا بایست بریم
    بگو سه ثانیه اونجا باشم
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/25 در ساعت 17:02

13. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما لطف می کردید امروز تشریف می آوردید .شاید در اینصورت خود شما لااقل خود شما از اتهام خودتان مبرا می بودید .بنده معتقدم در صورتیکه صدرا آینده ای نداشته باشد و همه ماهم در زیان باشیم باز هم حق نداریم دیگران (سهامداران حقیقی)را مسئول زیان خودمان بدانیم . یک کارشناس بورس که از یک جنبه دیگر به صدرا نگاه می کرد فرمودند اگر صدرا همانطور که همه می گفتند به آن قیمتها آنچنانی می رسید آیا کسی یک تلفن تشکر به بورس می زد و می گفت شما باعث شدید که من با پول پیش اجاره خانه ام صاحب خانه و ماشین و غیره شده ام .ضمنا بهتر است بجای ناله و نفرین یک تکانی به خودمان دهیم چرا که هرکس می تواند بر اساس اندیشه خودش عمل کند و انشاالله نتیجه هم خواهد گرفت .یا علی هر کس هر طور می تواند کمک کند . شما هم هینطور از تفرقه بپرهیزید و به اتحاد فکر کنید . آینده خوش کشور و صدرا درهم آمیخته شده است . هیچکس در این مملکت نمی تواند یک پیمان کار قوی در حوضه ساخت و امور دریای و نفت را نادیده بگیرد .مضاف بر اینکه قطر روزانه چند صد برابر اینها در حال دزدی از اموال ما در خلیج همیشگی فارس است . خواهشا از زدن اتهام به یکدیگر بپرهیزید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن فقيه نمایش پست ها
    مهم

داشتم پستهاي بعد از پست خودم رو ميخوندم
    ديدم دوستان در تلاشند كه تجمعي برگزار كنند.

اول يك نكته مهم رو بايد بگم:
    اونم اينكه شما هم حتما ميدونيد كه زماني كه سهم ميريخت كساني بودند كه از سابقه شون سواستفاده ميكردند تا در همين تاپيك بقيه رو تشويق به خريد كنند، حالا چه با حمايت پشت پرده 90% چه ندونسته 10%

الان هم كه داريد يك اتحاد تشكيل ميديد به وضوح تلاششون براي منحرف كردن افكار مشخصه مثل اين پست ها:

1: متهم كردن هميديكه به دروغ گويي
    2: به قول خودشان رسوا كردن بقيه
    3:متهم كردن بقيه به زير آبي رفتن و ترساندن ديگران با اين روش(كه ببينيد اين موضوع شايد دردسر ساز باشه كه بعضي ها نميان جلو)
    و ديگر روشها كه در آينده خواهيم ديد.

اينجا هم همينه 10% ندوسته و 90% هم (عامل نفوذي دونسته و با برنامه قبلي) دارن جلو اين اتحاد رو ميگيرن.

انصافا هم تا الان ميبينم به اهدافشون رسيدن ،مثل زماني كه شما تو روند نزولي ميخريديد.

نكته دوم:
    اينكه شما فقط دلخوش به يك تجمع نباشيد.
    به نظرم همين جا يك تاپيك تشكيل بديد مثلا (اتحاديه سهام داران صدرا) و از همين جا برنامه ريزي كنيد. بايد منسجم باشيد تا دلسرد نشين.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/07/25 در ساعت 18:20

15. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 264 بار در 62 ارسال
    خوندن این متن کمتر از 2 دقیقه وقت میگیره

بخون و لذت ببر

یاد من هم باش....

اومد پيشم حالش خيلي عجيب بود فهميدم با بقيه فرق ميکنه

گفت :حاج آقا يه سوال دارم که خيلي جوابش برام مهمه

گفتم :چشم اگه جوابشو بدونم خوشحال ميشم بتونم کمکتون کنم

گفت: من رفتني ام!

گفتم: يعني چي؟

گفت: دارم ميميرم

گفتم: دکتر ديگه اي رفتی، خارج از کشور؟

گفت: نه همه اتفاق نظر دارن، گفتن خارج هم کاري نميشه کرد.

گفتم: خدا کريمه، انشاله که بهت سلامتي ميده

با تعجب نگاه کرد و گفت: اگه من بميرم یعنی خدا کريم نيست؟

فهميدم آدم فهميده ايه و نميشه گل ماليد سرش

گفتم: راست ميگي، حالا سوالت چيه؟

گفت: من از وقتي فهميدم دارم ميميرم خيلي ناراحت شدم از خونه بيرون نميومدم

کارم شده بود تو اتاق موندن و غصه خوردن

تا اينکه يه روز به خودم گفتم تا کي منتظر مرگ باشم

خلاصه يه روز صبح از خونه زدم بيرون مثل همه شروع به کار کردم

اما با مردم فرق داشتم، چون من قرار بود برم و انگار اين حال منو کسي نداشت

خيلي مهربون شدم، ديگه رفتاراي غلط مردم خيلي اذيتم نميکرد

با خودم ميگفتم بذار دلشون خوش باشه که سر من کلاه گذاشتن

آخه من رفتني ام و اونا انگار موندنی

سرتونو درد نيارم من کار ميکردم اما حرص نداشتم

بين مردم بودم اما بهشون ظلم نميکردم و دوستشون داشتم

ماشين عروس که ميديم از ته دل شاد ميشدم و دعا ميکردم

گدا که ميديدم از ته دل غصه ميخوردم و بدون اينکه حساب کتاب کنم کمک ميکردم

مثل پير مردا برای همه جوونا آرزوي خوشبختي ميکردم

الغرض اينکه اين ماجرا منو آدم خوبي کرد و مهربون شدم

حالا سوالم اينه که من به خاطر مرگ خوب شدم و آيا خدا اين خوب شدن منو

قبول ميکنه؟

گفتم: بله، اونجور که میدونم و به نظرم ميرسه آدما تا دم رفتن خوب شدنشون
    واسه خدا عزيزه

آرام آرام خدا حافظي کرد و تشکر، وقتی داشت ميرفت گفتم: راستي نگفتي چقدر وقت داري؟

گفت: معلوم نيست بين يک روز تا چند هزار روز!!!

يه چرتکه انداختم ديدم منم تقريبا همين قدرا وقت دارم. با تعجب گفتم: مگه
    بيماريت چيه؟

گفت: بيمار نيستم!

گفتم: پس چي؟

گفت: فهميدم مردنيم، رفتم دکتر گفتم: ميتونيد کاري کنيد که نميرم گفتن:
    نه گفتم: خارج چي؟ و باز گفتند : نه! خلاصه حاجي

مارفتني هستيم وقتش فرقي داره مگه؟ باز خنديد و رفت و دل منو با خودش برد

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید majidsa از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,141 بار در 1,753 ارسال
    ....از اون صداهاو نعره ها...اشک و نفرینو شکایت از هم پاشیدن خاناوده و تباه شدن سرمایه....فقط 5 نفر جمع شدند....
    ....جماعت سینه چاک و هل من مبارز طلب تو پستوی خونه ها و پشت دکمه های کیبورد پنهان شدن و گاهی از ترس سرشونو بیرون میارن و صدایی ازشون بیرون میاد....
    ...افراد ترسو و بزدل که وقتی سهم رو میخریدن دستشون میلرزید و الان هم در صفر مطلق نیستی و تباهی همون رعشه رو دارند ولی حاضر نیستند سرشونو از لاک مرگشون بیرون بیارن و یکبار هم که شده نشون بدن که وجودی دارن و نیمچه غیرتی....
    ...یکی امتحان داره...یکی شهرستانه ....یکی بچه هاش گلاب برو شده اون یکی کارمنده ...کاش میمردید...که این حالتون از مرگ بدتره..[-

19. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (4 کاربران و 21 مهمان ها)

1. alijalalpour،
  2. aveen،
  3. گرگ سفید،
  4. علیرضا حقی