صفحه 491 از 1970 نخست ... 3914414814884894904914924934945015415919911491 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,901 به 4,910 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    كساني كه لطف مي كنند تحليل يا درد دلي به جا ارايه مي كنند چه در اين تالار چه در تالار بورس و چه بوركس تمام موارد بدرد بخورش را براي سايت خاتم و سايت آقاي لاريجاني و آقاي مطهري و شبكه هاي مختلف صدا وسيما پست مي كنم هر كس راضي نيست اعلام كند
    http://www.larijani.ir/Contact.aspx
    http://alimotahhari.com/index.php/contact-us.html
    http://khatam.com/?part=menu&inc=menu&id=99
    http://www.yjc.ir/fa/contacts
    http://www.webgardi2030.ir/fa/contacts
    http://www.irinn.ir/web/guest/contact
    و.......

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    hooh
    hooh هم اکنون آنلاين است
    عضو سایت

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    تشکرها: 31 بار در 3 پست

اعتبار
    4

ارزيابي

پيش گزيده

خبر امد خبری در راه است
    اقای صالح ابادی بدنبال حل مشکل صدرا با تیم 15نفری در تلاش است.
    بعلت لیدر بودن صدرا وتاثیرگزار بودن این سهم با افزایش سرمایه صدرا از طریق تجدید ارزیابی به زودی موافقت خواهد کرد.این افزایش 1000درصدی خواهدبود وبعد از مجمع فوق العاده بازگشایی خواهد شد وصدرای بدون زیان انباشته وبا سود خوب برای سال91مجددا لیدری وسروری خواهد کرد
    افراد بی جنبه که تحمل اخبار واقعی را که با زحمت بدست امده و حق سهامدار زجر کشیده میباشد را ندارند لطفا اظهار فضل ننمایند .بنده با اطلاعات 1000صفحه ایی در مورد صدرا وبیش از 8 سال سهامداری این مطالب را در اختیار سهامدار واقعی قرار داده وخواهم داد وخود را فدای دوستان واقعی ام در صدرا خواهم نمود.

باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

بله صدرا میتونه در یه شب ره چند ساله رو طی کنه همانطوریکه مدیر عاملش گفت .................. میتونه

فقط با یه ابلاغ و زدن سند جزیره صدرابنام صدرا و پشتیبانی مالی

باید سهامداران رنجور صدرا از این همه ............................ بسود برسند ..........................

وظیفه حکم کرد تا این مطلبو بنویسم

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 96 بار در 38 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    hooh
    hooh هم اکنون آنلاين است
    عضو سایت

تاريخ عضويت
    Jun 2012
    تشکرها: 31 بار در 3 پست

اعتبار
    4

ارزيابي

پيش گزيده

خبر امد خبری در راه است
    اقای صالح ابادی بدنبال حل مشکل صدرا با تیم 15نفری در تلاش است.
    بعلت لیدر بودن صدرا وتاثیرگزار بودن این سهم با افزایش سرمایه صدرا از طریق تجدید ارزیابی به زودی موافقت خواهد کرد.این افزایش 1000درصدی خواهدبود وبعد از مجمع فوق العاده بازگشایی خواهد شد وصدرای بدون زیان انباشته وبا سود خوب برای سال91مجددا لیدری وسروری خواهد کرد
    افراد بی جنبه که تحمل اخبار واقعی را که با زحمت بدست امده و حق سهامدار زجر کشیده میباشد را ندارند لطفا اظهار فضل ننمایند .بنده با اطلاعات 1000صفحه ایی در مورد صدرا وبیش از 8 سال سهامداری این مطالب را در اختیار سهامدار واقعی قرار داده وخواهم داد وخود را فدای دوستان واقعی ام در صدرا خواهم نمود.

باسلام وعرض ادب وبا احترام وافر

بله صدرا میتونه در یه شب ره چند ساله رو طی کنه همانطوریکه مدیر عاملش گفت .................. میتونه

فقط با یه ابلاغ و زدن سند جزیره صدرابنام صدرا و پشتیبانی مالی

باید سهامداران رنجور صدرا از این همه ............................ بسود برسند ..........................

وظیفه حکم کرد تا این مطلبو بنویسم
    سلام طیب جان
    شبت بخیر و طاعات و عباداتت قبول درگاه الهی
    ممنون از محبت و احساس مسئولیت وافری که داری
    امامتاسفانه اخباری که آقای hooh در سایت تالار بورس و دیگر سایت ها منتشر می کند با حقایقی که از این شرکت بر روی کدال قرار گرفته فاصله بسیار زیادی داره و بیشتر به رویا شباهت داره تا واقعیت( حداقل که در حال حاضر گزارش صدرا داره اینو می گه)
    لذا از شما بزرگوار تقاضا دارم با توجه به اعتباری که در میان اعضای تالار دارید از مطالب اینگونه افراد تعبیر مثبت به عمل نیاورید زیرا اذهان کاربران دچار شبهه و .... خواهد شد
    با تشکر از شما دوست عزیز
    امیدوارم که این مطالب حمل بر بی ادبی من و آزرده خاطر شدن شما نشده باشد
    بدرود

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید komiser از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    پیشنهاد بنده اینست که با sms جمعی برای اینچنین فراخوانهایی حداقل 3-2روز قبل اطلاع رسانی شود تا امثال ما از قافله جا نمانند .در ضمن امروزه هزینه چنین طرحی با سیستمهای مخابراتی (مانندبا ارسال عدد xروزانه برای شما فلان مطلب را میفرستیم هزینه هر پیامک nتومان) براحتی قابل جمع اوری سهامداران میباشد.
    ویرایش توسط سپهری : 2012/07/26 در ساعت 23:38

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    باید قبول کرد سیستم اطلاع رسانی ضعف دارد. شمادر مجمع از حدود20تازیر 70سال دیدید . کجا میشود با یک مطلب درج شده در سایت این جماعتو خبر کرد.[QUOTE=مهربان;185841]
    نقل قول نوشته اصلی توسط رامین آرتی نمایش پست ها
    مهربان جان ما برای دفاع از سرمایه خودمان جمع شده ایم و باز جای شکرش باقیه که 5 نفری هستیم ...... ( غم عدم همراهی سهامداران رو تو چهره شما دیدم )

امروز که رفتیم بورس به شرط اینکه سر و صدا نکنیم تونستیم از نگهبانی رد بشیم و به ساختمان بریم .....

یعنی اینکه اینها از سر و صدا و آشوب و بلوا خیلی میترسن

ما باید در مرحله بعدی حداقل بیست نفر بشیم .....

:([/quo...همین داش حمید که ده تا پست در میان یکی میاد اینجا هر چی میخواد بهش میگه میره و کاسه داغ تر از اشو دایه مهربان تر از مادر میشه رامین عزیز بالا که بودیم داشت برا اون کارشناس صحبت میکرد دیدم صورتش زرد شده و رنگش پریده...اینقدر تواضع و فروتنی داشت که صندلی که کم بود ننشست چون بقیه ایستاده بودن....ولی اخرش من نشستم....:)....
    ...من پشت سر این ادم میام حتی اگر اشتباه کنه چون اینقدر غیرت و تعصب داره که سعی کنه جلوی یه کلاشی بزرگ بایسته و باوجود خوابو رخوت همقطارای بیحالو رمقش برای یه کور سو امید این درو اوندر بزنه.
    ...شهرستانی که هستی.مگه پولت نیست....مگه سرمایه ات نبود....پول مفت بود....پس نوش جونت که رفت باد اورده ور وباد میبره...ولی اگر مالته.....اگر سرمایه اته اگر لقمه نون دهن زن و بچه اته...اگر اصلا نه....هیچکدوم....مسلمونی...شیع? ? ای....همکیشت....نه مسلمونم نیستی...؟؟؟کیش میش نمیفهمی چیه....اقا ایرانی که هستی....هموطنت الان به کمک تو احتیاج داره...برا هزار تا خلاف میشه مرخصی گرفتبرا حققت نمیتونی....امتحان دانشگاه داری....؟؟؟چطور برا صدتا دلیل موجه و غیر موجه میتونی بزور از یه پزشک ننه قمری گواهی بگیری برا این موضوع که شد امتحان ورودی استانفورد شد؟؟؟...
    ویرایش توسط سپهری : 2012/07/27 در ساعت 00:04

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 31 بار در 5 ارسال
    سلام به همه عزيزان صدرايي مخصوصآ حميد آقاي گل

طي تماس تلفني خدمت حميد عزيز گفتم که هر وقت ايشون فرمايش بدهند بنده هم از شيراز ميام تا افتخار همراهي با ديگر عزيزان رو داشته
    باشم که البته ايشون گفتند فعلا نيازي نيست انشااله با حضور پررنگتر عزيزان در جلسات آتي و هماهنگي قبلي که بازم زحمتش برا حاج
    حميد عزيز هست شاهد نتايج مثبت و خبرهاي خوب باشيم اگر لازم بود من هم در خدمتتون هستم
    حميد خان از تو به يک اشاره . . . . .

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید mforouzani از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 477 بار در 132 ارسال
    سلام آقا من هم از اراک اعلام آمادگی میکنم هروقت بخواهید بصورت گروهی به هرجا جلو شرکت صدرا (سلسله جنبان دزدان دریایی )و یا تالار بورس حضور یابید در خدمتیم فقط به نظرم لازم است یکی از دوستان به عنوان لیدر برنامه ریزی اینکار را بکند و به یک شکلی شماره موبایل دوستان سهامدار را داشته باشه تا با ارسال پیامک همه مطلع شوند زیرا ممکن است از طریق سایت مطلع نشوند ضمن آنکه لازم است به سایتهای تالار بورس و بورکس هم اطلاع داده شود تا همه یکپارچه عمل کنیم تا آنجا که من اطلاع دارم سایت خیلی از سهامداران عضو سایتهای تالار بورس و بورکس هستند و لازم است با درج فراخوانی بصورت همزمان در هر سه سایت جمع کثیری از سهامداران را با خود همراه کنیم یا علی مدد .

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi9990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی mahfirouzi آواتار ها
    تشکر شده 142 بار در 23 ارسال
    با سلام به همگی دوستان
    من هم بی اطلاع بودم چون خیلی وقته که به سایت سر نزدم . در هر صورت من و چند تا از دوستان همراهیم. یا علی

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mahfirouzi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 382 بار در 66 ارسال
    من مجددن پیشنهاد می دهم،یک نفر را که بقیه قبول دارند
    مثل حاج حمید یا دکتر مهربان اعلام آمادگی کنند
    تا دوستان از طریق پیام خصوصی شماره همراهاشون یا ایمیل ها را بدهند
    تا در موقع لزوم با اس ام اس یا ایمیل جهت گردهمایی اطلاع رسانی گردد
    تا دوستان بیشتری بتوانند در این امور مشارکت داشته باشند
    از حسن نیت تمامی دوستان نیز کمال تشکر را دارم

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید shokouhi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال

املایی

نقل قول نوشته اصلی توسط komiser نمایش پست ها
    سلام طیب جان
    شبت بخیر و طاعات و عباداتت قبول درگاه الهی
    ممنون از محبت و احساس مسئولیت وافری که داری
    امامتاسفانه اخباری که آقای hooh در سایت تالار بورس و دیگر سایت ها منتشر می کند با حقایقی که از این شرکت بر روی کدال قرار گرفته فاصله بسیار زیادی داره و بیشتر به رویا شباهت داره تا واقعیت( حداقل که در حال حاضر گزارش صدرا داره اینو می گه)
    لذا از شما بزرگوار تقاضا دارم با توجه به اعتباری که در میان اعضای تالار دارید از مطالب اینگونه افراد تعبیر مثبت به عمل نیاورید زیرا اذهان کاربران دچار شبهه و .... خواهد شد
    با تشکر از شما دوست عزیز
    امیدوارم که این مطالب حمل بر بی ادبی من و آزرده خاطر شدن شما نشده باشد
    بدرود
    باسلام وعرض ادب وبااحترام وافر

طاعات قبول حضرت حق

دوست بزرگوارم درنوشته های قبلی در سایت تالار در تایپک بزرگان دررابطه با صورت های مالی که مقایسه 6تا 12ماهه بود رو توضیح دادم ودر همین گزارشات که دقیقا با کاهش موجودی کالا در

عرض 3ماه که حدودا برای هر سهم 50تومان رو هواست رو عرض کردم ونکات دیگه ای که در تایپک مربوطه است این از گزارشات کدال که فرمودید .

واما با اسم و سابقه و غیره و سایر افراد کاری ندارم ولی اعتبار چندین ساله فاروم نویسی رو هم از .....پیدا نکرده ام تا بهمین راحتی ................

واما نوشته جناب hoh

تاکید ایشون به افزایش سرمایه کاملا مطلبی علمیست ویکی از راه کارها برای تغییرات بنیادیست که با همین راه کار میتونه بافروش مازاد دارایی ها که در گزارشات هم قید شده بدهی های

بانکی رو تسویه کنه والبته در گزارشات به تهاتر هم اشاره شده .........

واما ملحوظ کردن زیان از بابت کشتی های ریکمرز که مربوط به 8سال پیش است در گزارشات سال 90غیر قانونیست وقابل تغییر وصدالبته کاغذی که در مجمع اقای ......قبول کردند البته با توضیح

یکی از دوستان بنده که سالیان زیادیست سهامدار شرکت است و همیشه هم در مجمع صحبت میفرمایند وسوالات ایشون باتوجه به سطح علمیشون همیشه قابل توجه تحلیلگران طراز اول بازار

میباشد ....................

مدیر عامل صدرا هم تاکید داشته که صدرا میتونه یکشبه راه چندین سال رو طی کنه وصد البته شرکت های تجهیزاتی و پیمانکاری همیشه ودر همه جا گزارشاتشون باتغییرات مهمی همراه بوده

واین در ذات این شرکت ها نهفته است ودر سالیان اخیر شاهد ازبین رفتن زیان چندین ساله این شرکت ها به عینه بوده ایم مثل فاراک و فاذر و...... پس درنتیجه طبق فرمایش جناب hohصدرا هم

میتونه بدون زیان انباشته باشه و کاملا هم شدنی پس در نتیجه علمیست نه رویایی ......................

واینکه جناب hohفرموده اند که مدیران بدنبال حل مشکل صدرا هستند کاملا هم درسته وباید هم باشند ............

دوست بزرگوارم همانطور که در مجمع هم اشاره شده باتوجه مدیران مشکلات صدرا کاملا قابل حل میباشد و اصلا هم سنگین نیست .

بنده هم طبق وظیفه از فرمایشات جناب hoh حمایت کردم .

متاسفانه در فاروم ها رعایت ................................نمیشود واین موجب ترک بزرگان خواهد بود و متضرر شدن سهامداران واین همیشه به اثبات رسیده

صاحبان مخابرات صاحبان صدرا هستند .........................همانطوریکه در سالیان قبل عرض کرده بودم شورای رقابت و مجلس و............ قدرت اخراج کردن ابدارچی مخابرات را هم ندارند

چه برسه به ابطال واگذاری ان ......................والان هم عرض میکنم که همین صاحبان صدرا ............................بجایی برسانند که حتی این روزهارو از یاد ببرید و مثل اخابر اکثر فاندمنتالیست ها

چنانکه به خرید اخابر توصیه میکنند روزی بخرید صدرا توصیه کنند و هر سبدی و هر صندوقی و هر شرکت هلدینگی بداشتنش افتخار کند .................

حرفه ای های بازار به پیشبینی های اتی پول میدهند وافزایش حاشیه سود واگر دقیقا بگزارشات صدرا نگاه کنیم سود عملیاتی سال 90رو خواهیم دید و قیاس آن با سال های قبل (فعلا تا اینجا)

موفق باشید

20. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)