صفحه 497 از 1968 نخست ... 3974474874944954964974984995005075475979971497 ... آخرین
نمایش نتایج: از 4,961 به 4,970 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...من با توام حمید...اگر عمری بودو نفسی 8 صبح روبروی ساختمان صدرا منتظرتم....ببینم چند تا مرد همچین ...چطوری بگم که هم نگفته باشم هم شما فهمیده باشین....5 شنبه صبح پا میشن بیان....نیومدید هم صد البته نیومدید جاتون رو صندلیا کاتالوگ یکی از پروژه های صدرا تو فاز جنوبی رو میزاریم...

2. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیزی که آدرس صدرا را ندارند .آدرس صدرا :شهرک غرب بلوار دادمان فاز هفت خیابان دکتر دادمان خیابان شفق پلاک 2 .و من الله توفیق .

4. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ..همچنان بر ابن نظرم که این سهم خون میخواد...تا خون سرخ عده ای سهامدار در پای دکلهاش جاری نشه و فامیل چند تا سهامدار نگون بخت رو بعنوان شهید رو دکلهاش تو پارس جنوبی نزارن کارش بسامان نمیشه....
    ...میخوام باشم و ببینم که اون سهامدارای خوشبخت که خدا گلچینشون کرده وبهشون نظر کیا هستند....

6. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    محض اطلاع رساني مجدد و دقت بزرگواران وعدم خوشحالي سريع از تغيير روند دروغين برخورد مسولين صدرا ،با اميد به آنكه بزرگواراني كه پيگير فيزيكي واز نزديك هستند هيچ چيز را غير كتبي قبول نكنند.
    اعلام حضور سهامداران صدرا با نام جنبش سهامداران و بيداري سهامداران و شروع جنبش تسخير صدرا ،در اول وقت امروز براي سايت هاي ذكر شده در زير و سايت http://www.sena.ir/Default.aspxبوسيله پست الكترونيك info@sena.ir فرستاده شد .
    پيروز باشيد
    تكرار
    كساني كه لطف مي كنند تحليل يا درد دلي به جا ارايه مي كنند چه در اين تالار چه در تالار بورس و چه بوركس تمام موارد بدرد بخورش را براي سايت خاتم و سايت آقاي لاريجاني و آقاي مطهري و شبكه هاي مختلف صدا وسيما پست مي كنم هر كس راضي نيست اعلام كند
    http://www.larijani.ir/Contact.aspx
    http://alimotahhari.com/index.php/contact-us.html
    http://khatam.com/?part=menu&inc=menu&id=99
    http://www.yjc.ir/fa/contacts
    http://www.webgardi2030.ir/fa/contacts
    http://www.irinn.ir/web/guest/contact
    و.......
    اعلام حضور سهامداران صدرا با نام جنبش سهامداران و بيداري سهامداران و شروع جنبش تسخير صدرا ،در اول وقت امروز براي سايت هاي ذكر شده در بالا و سايت http://www.sena.ir/Default.aspxبوسيله پست الكترونيك info@sena.ir فرستاده شد
    پيروز باشيد

8. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    لطفا دوستان در سایتهای موازی و یا به هر طریق ممکن جهت کثرت جمعیت در روز شنبه اطلاع رسانی فرمایند
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ....ببینیم حالا من اگر بنشینم تو اگر بنشینی ساعت 10 چند نفر مرد میدون جلوی ساختمان بورس دیده میشه....

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز یک خبر خوش برای شما دارم .مهندس اعتصام با توجه به درخواستی که بنده از ایشان کرده بودم لحظاتی پیش تماس گرفتند و فرمودند برای روز پنج شنبه از ساعت 8 صبح الی 9:30 آمادگی دارند با چند نفر از سهامداران دیداری داشته باشند و ضمن آن خبر هایی را هم که طی این چند روز اتفاق افتاده( تعبیر بنده اینست که اخبار خوبی است) ولی نمی توان آنها را رسانه ای کرد را به نظر ایشان برساند .
    دوستان عزیز قرار شنبه به قوت خود باقی است ولی بنده معتقدم چند نفر از دوستان راه نزدیک و افرادی مانند جناب کدبان باستان عزیز و سرمایه گذار 67 محترم وجناب دکتر مهربان و احیانا اگر دوستی باشد که بخواهد تشریف بیاورد .البته می دانم که طیب عزیز نمی توانند تشریف بیاورند هر چند که حضورشان باعث خوشحالی است. در این نشست حضور بهم رسانیم تا شاید توانستیم مسالمت آمیز تر از آنچه که فکرش را می کردیم به نتیجه برسیم. دوستان عزیز این نشست به منزله انصراف از تجمع مسالمت آمیز روز شنبه نیست و آن موضوع به قوت خود باقی است .و من الله توفیق .
    الحق که قدیمیها خوب گفته اند که تا چوب را برداری...... حساب کار رو میکنه.

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 338 بار در 116 ارسال
    دوستان لطفا همه همکاری کنید هر طور که از دستتان بر می آید هر نامه ما خیلی مهم است لطفا دست کم نگیرید ایمیلها را حتما بفرستید

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید atashgah از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 96 بار در 38 ارسال
    اجتماع اعتراض آمیز سهامداران صدرا

با خبر شدیم سهامداران شرکت صنعتی دریایی ایران تصمیم دارند در روز شنبه چهاردهم مرداد ماه سال جاری در اعتراض به عملکرد این شرکت راس ساعت 10 صبح در مقابل سازمان بورس اوراق بهادار واقع در میدان ونک خیابان ملاصدرا شماره 13 گرد هم آیند و درباره وضعیت این شرکت با مسئولان سازمان بورس به صورت مسالمت آمیز مذاکره نمایند و چنانچه از این مرجع موفق به کسب نتیجه نشوند در مقابل دفتر مرکزی شرکت صنعتی دریایی ایران واقع در شهرک غرب بلوار دادمان فاز هفت خیابان دکتر دادمان خیابان شفق پلاک 2 حضور بهم خواهند رساند و در آنجا تجمع می کنند.

لذا در این بیانیه از تمام سهامداران این شرکت تقاضا شده در ساعت مقرر و در اعتراضی مسالمت آمیز به عملکرد شرکت صنعتی دریایی ایران در مقابل سازمان بورس اوراق بهادار حضور بهم رسانند تا وضعیت این شرکت هر چه زودتر مشخص شده و سرمایه سهامداران که در این مدت بلوکه شده با بازگشایی مناسب نماد معاملاتی خصدرا آزاد گردد.

http://www.bankbourse.com/web/%D8%A2...%B1%D8%A7.html

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید komiser از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز با توجه به پستهای شما کاملا مشخص است توانایی تحلیل مناسب رویدادهای رخ داده و رویدادهایی که عکس العمل آن رویدادها می باشند را می توانی به خوبی تحلیل کنید . پس خوب دقت کنید که بنده ناچار هستم برخی سخنان را مطرح نکنم !و دلیل آنهم عکس العملی است که رخ خواهد داد .اما باید چند مطلب را به شما بگویم تا دلایل قبول این نشست را برای شما تا حد ممکن گفته باشم .اولا که قدرت چانه زنی برای ما سهامداران تا پیش از تجمع بسیار بالاتر خواهد بود .چون قراری است که حتمی است و از پشتیبانی خوبی هم برخورداریم و این را همه بخوبی درک کرده اند و چون هنوز به وقوع نپیوسته همانند آبی است که هنوز در کوزه است امکان نگهداری دارد ولی اگر کوزه شکست دیگر اتفاقی است که افتاده است و شکسته است .دوما :ما که قرار نیست خام سخنی شویم که خودمان بر آن خبر واقف هستیم .بعنوان مثال شما را داریم که فقط آمدن گزارش بر روی کدال قانع اش می کند . و یا افرادی که فقط و به هر طریقی می گویند ما اصل و فرع سرمایه خود را می خواهیم .و یا بنده که حاضر نیستم سهم خودم را کمتر از (نمی گویم چون با شما قرار گذاشتم که نگویم) بفروشم یا بهتر است بگویم در هر صورتی بنده به بقای صدرا در بورس و سهامدار بودن خودم در این سهم فکر می کنم .سوما این نشست یک شانس اضافی است . در واقع منظورم این است که فرض محال محال نیست و شاید این گره به حول و قوه الهی بسیار آسانتر از آنچه که ما فکر می کنیم هم آسانتر باز شود .البته باید خدمتتان عرض کنم دلایل دیگری هم دارم که اگر لازم شد بعدا عرض خواهم کرد . ولی در هر صورت بنده از شما خواهش می کنم (خطاب تنها به جناب کدبان باستان عزیز)حتی اگر شنبه هم تشریف نمی آورید (با توجه به دیدگاه منحصر به فرد شما ) لااقل پنج شنبه در کنار ما باشید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط kadban bastan نمایش پست ها
    وشته اصلی توسط hamid672003
    باسلام:
    دوستان عزیز یک خبر خوش برای شما دارم .مهندس اعتصام با توجه به درخواستی که بنده از ایشان کرده بودم لحظاتی پیش تماس گرفتند و فرمودند برای روز پنج شنبه از ساعت 8 صبح الی 9:30 آمادگی دارند با چند نفر از سهامداران دیداری داشته باشند و ضمن آن خبر هایی را هم که طی این چند روز اتفاق افتاده( تعبیر بنده اینست که اخبار خوبی است) ولی نمی توان آنها را رسانه ای کرد را به نظر ایشان برساند .
    دوستان عزیز قرار شنبه به قوت خود باقی است ولی بنده معتقدم چند نفر از دوستان راه نزدیک و افرادی مانند جناب کدبان باستان عزیز و سرمایه گذار 67 محترم وجناب دکتر مهربان و احیانا اگر دوستی باشد که بخواهد تشریف بیاورد .البته می دانم که طیب عزیز نمی توانند تشریف بیاورند هر چند که حضورشان باعث خوشحالی است. در این نشست حضور بهم رسانیم تا شاید توانستیم مسالمت آمیز تر از آنچه که فکرش را می کردیم به نتیجه برسیم. دوستان عزیز این نشست به منزله انصراف از تجمع مسالمت آمیز روز شنبه نیست و آن موضوع به قوت خود باقی است .و من الله توفیق .

جناب حمید خان
    درود بر شما
    با توجه به شرایط کنونی ، پیشنهاد میکنم ، قرار با اعتصام را به پس از تجمع در برابر بورس موکول کنید و همراه تمام کسانی که حضور بهم رساندند به محل شرکت بروید . در آنجا میتوانید چند نفر خبره از سهامداران به نمایندگی سایرین به اتاق اعتصام بروند و گفتگو کنند.
    زیرا ممکن است ، وعده های پوچ و واهی ای پنجشنبه داده شود که گردهم آیی شنبه را تحت الشعاع قرار دهد.
    هرگونه ملاقاتی پیش از گردهم آیی روز شنبه ، پتانسیل حضور سهامداران و مطالبات آنها را کاهش میدهد. این را از بنده بعنوان یک تحلیل گر رویداد ها بپذیرید.
    جز خیر در کلام و اندیشه من نیست . از همین روی در پذیرفتن آن تردید به خود راه ندهید.
    تا باز نظر سایر گرامیان چه باشد.
    پیروز باشید
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/01 در ساعت 00:26

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    درود بر شما دوست عزیز : بله بنده فکر آنراهم کرده بودم و با توجه به تذکر شما می توانیم قرار بگذاریم اگر قانع نشدیم هیچ خبری از آن جلسه را انعکاس ندهیم تا اثر بدی بر روی دوستانمان نگذارد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط kadban bastan نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز ...............
    حمید خان
    درود دوباره بر شما
    آنچه پیش از هر چیز مرا به این دیدار بدبین میکند ، این است که فرمودید : اعتصام گفته خبرهایی دارد که نمی تواند رسانه ای کند و میخواهد به سهامداران حاضر بگوید.
    از همین آغاز با این سخن روشن است که صداقتی در کارش نیست. چگونه است ، خبری دارد که نمیتواند رسانه ای کند و آن را فرادست افکار عمومی قرار دهد ولی میخواهد آن را حضورا به سهامداران بگوید ؟!! مگر سهامداران افکار عمومی نیستند ؟ مگر قرار نیست سهامداران پس از شنیدن این خبر از زبان اعتصام ، آن را نشر دهند ؟
    خوب اینکه میشود همان رسانه ای شدن خبر. این پارادکس مرا به تردید می اندازد.
    ضمن اینکه نکات دیگری که در نوشته پیشین به عرض رسید نیز بر این پارادکس پیوند میابد.
    نباید از یاد ببریم که مدیران صدرا ، استراتژیست های قهاری هستند و این دیدار محض رضای خدا نیست. آنهم 48 ساعت پیش از گردهم آیی اصلی.
    با این حال ممکن است ، چیزهایی پشت پرده باشد که همانطور که فرمودید ، ناتوان از بیان آن هستید و ملاحظاتی دارید.
    اما آنچه روی صحنه است ، نقش دلپذیری نمی نمایاند.
    پیروز باشید

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 13 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 13 مهمان ها)