صفحه 503 از 1970 نخست ... 340345349350050150250350450550651355360310031503 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,021 به 5,030 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 19,322 بار در 2,623 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ریحانی نمایش پست ها
    از حاج حمید آقا خبری نیست

از دیروز که آخرین پست خود را زده دیگه هیچ خبری نیست

حاج حمید کسی نبود که این همه بی خبر دوستان خودش را رها کند؟

به نظرم خبری هست که از دیروز حاج حمید هیچ نوشته ایی را ارسال نکرده؟

امید وارم هر چه سریعتر آنلاین شوند و اطلاع رسانی نمایند.

ایشون الان در دفتر صدراست وادامه گفتگو

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

اولا خبر رو دیگه همه میدونن ...............

در ثانی سایر سایت های تحلیلی هم وجود داره مثل همین سایت بورسی که میشه پیام هارو ادامه داد ودر ضمن اگه خبر جدیدی باشه بنده در سایت تالار بورس قرار میدهم

تایپک های پربیینده در تالار میتونه منعکس کننده اخبار جدید باشه ویکیش هم تایپک بازی بزرگان است .

با تشكر از شما جناب طيب

كاربران عزيز به علت اشكال در سيستم بنده قادر به تشكر زدن در زير پستهاي دوستان

نميباشم لذا از همين جا از همه شما پوزش ميطلبم مخصوصا كدبان عزيز كه تازه در اين

تالار حضور بهم رساندن-
    سلامتي اونايي كه تو اوج سختي و مشكلات بجاي اينكه تركمون كنن در كمون ميکنن

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ریحانی نمایش پست ها
    از حاج حمید آقا خبری نیست

از دیروز که آخرین پست خود را زده دیگه هیچ خبری نیست

حاج حمید کسی نبود که این همه بی خبر دوستان خودش را رها کند؟

به نظرم خبری هست که از دیروز حاج حمید هیچ نوشته ایی را ارسال نکرده؟

امید وارم هر چه سریعتر آنلاین شوند و اطلاع رسانی نمایند.
    جناب ریحانی
    درود بر شما
    هیچ هراسی به خود راه ندهید. نه خبری است و نه کسی پیگیر سهامداران است. مگر حاج حمید اختلاس کرده یا مال کسی را خورده که بخواهند نازک تر از گل به او بگویند؟
    آن بزرگوارانی هم که دانسته یا نا دانسته میخواهند موجب نگرانی سهامداران شوند ، بهتر است بدانند ، سهامداران صدرا مال باخته اند. مال کسی را نخورده اند که نگران باشند.
    زجر کشیده تر و دلسوخته تر از سهامدار صدرا در بازار نداریم. کدام وجدان پاکیزه ایست که این را نداند و نفهمد ؟
    از همه دوستان درخواست میکنم از پراکندن شایعات پرهیز کنند.
    پیروز باشید

6. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 149 بار در 34 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط baradaran نمایش پست ها
    از همان روز برگزاري مجمع معتقد بودم مديران شركت با هماهنگي قبلي موفق به آرام كردن جلسه مجمع و تصويب صورتهاي مالي بدون دادن امتياز خاص شده اند اكنون نيز سهامدارن صدرا بايد هوشيار باشند اگر جلسه اي برگزار شد بايد تمام توافقات قطعي و حتي امكان مكتوب شود و مورد مهم حتما و حتما در مورد مجمع فوق العاده كه قبلا قول آن را داده اند بايد زمان قطعي آن مشخص شود به نظرم اگر حاصل اين جلسه فقط همين مشخص شدن مجمع فوق العاده هم باشد نتيجه قابل قبولي خواهد بود .
    ضمن اينكه حتي در صورتي كه جلسه با جناب اعتصام مثبت هم باشد نبايد مانع از جلسه شنبه در محل سازمان بورس باشد چرا كه بخشي از مشكلات صدرا ناشي از نگاه بدبينانه مديران بورس به ويژه شخص مالمير است چگونه است وقتي نمادهاي قندي بيش از 500 درصد رشد كرده بودند جناب مالمير اين رشد را منطقي اعلام كرد ولي صدرا به محض اينكه دو روز صف خريد داشت نماد متوقف شد در حالي كه زماني كه قيمت صدرا در عرض يك ماه بيش از 50 درصد افت داشت هيچ واكنشي نشان داد .
    و يا چگونه در حالي كه پست بانك حدود 20 ماه از مهلت قانوني جهت برگزاري مجمع گذشته بود و هيچ گزارش فصلي ارائه نميكرد باز بود ولي صدرا به دليل تاخير يك ماهه در گزاش فصلي متوقف شد و آن هم تا زماني كه در حال افت بود باز بود و به محض صف خريد شدن به يكباره ناظرين بورس به فكر گزارش فصلي و گزارش شفاف سازي افتادند .
    ضمن اينكه چگونه گزارش زيان 142 توماني تائيد و در كدال قرار گرفت ولي اعلام سود اندك سال 91 هنوز مورد تائيد قرار نگرفته و نسبت به كسب سود بسيار اندك نيز ترديد شده است .
    بنابراين به نظرم جلسه با مسئولين بورس هيچ ارتباطي با جلسه با مديران صدرا ندارد و تحت هر شرايطي به نظرم بهتر است جلسه شنبه البته به صورت كاملا مسالمت آميز و با رعايت ادب براي بيان درخواست به حق با مسئولين بورس برگزار شود .
    ویرایش توسط مینا : 2012/08/02 در ساعت 14:12

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مینا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 218 بار در 26 ارسال
    دوستان من دسترسي درست و حسابي به اينترنت ندارم فقط همين رو بگم كه من به اتفاق حميد خان و دكتر مهربان و رامين آرتي عزيز و يه ١٠ الي ١٥ نفر از بقيه دوستان امروز با اعتصام جلسه داشتيم كه روي هم رفته نسبت به جلسه هاي قبل بهتر بود هيچ جو امنيتي هم نبود حتي در حضور اعتصام هم بر قرار شنبه تاكيد شد كه حتي يكي از دوستان از خود اعتصام هم خواست شنبه خود اعتصام هم حضور داشته باشه كه البته ايشون خواست كه قرار شنبه به همين صورت مسالمت آميز و با جلسه برگزار بشه كه در اين صورت ايشون هم حاضره كه با مالمير بياد تو اون جلسه شركت كنه و يه راهكار درست از توش در بياد.
    بصورت كلي يكم از همون آه وناله ها بود و يكم هم اميدواري كه وام ٥٠٠ ميليون يورويي داره به نتيجه ميرسه و با بانك ملي دارند هماهنگ ميكنن كه عامليت اون رو بگيره و ساختمان شركت هم كه حكم بدويش به نفع شركت بوده منتظر حكم تجديد نظرش هستيم البته فكر ميكنم منظورش تا اواخر مرداد بود زمين نكا رو هم گفت وزير شخصاً دستورش رو داده و اون هم تو بروكراسي وزارت نفت داره انجام ميشه ... يه سري هم از اون خبر بدا كه نميدونم كي رفته شكايت كرده و... خبرا بيشتره ولي من كلي يه قسمتاييش رو گفتم انشاالله بقيشو دوستان ميان و بهتر ميگن فقط گفتم كه نگران نباشيد امنيتي و اين حرفا خبري نيست در ضمن من بيرون بودم armin777 زنگ زد گفت مثل اين كه حميد خان زنگ زده گفته داره ميره پيش مالمير اون هم داشت ميرفت اونجا احتمالاً الان پيش مالمير هستن
    ببخشيد من با گوشي بيشتر از اين نميتونم تايپ كنم انشاالله بقيش بعداً
    ویرایش توسط خصدرا : 2012/08/02 در ساعت 14:09

10. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید خصدرا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 149 بار در 34 ارسال
    به سهم خود از آقای حمید تشکر ویژه میکنم و همچنین اعلام حمایت از ایشان در جهت پیشبرد اهداف سهامداران متضرر صدرا که سعی در هدایت این کشتی طوفان زده به ساحل هستند.
    ویرایش توسط مینا : 2012/08/02 در ساعت 14:12

12. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید مینا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    جناب ریحانی
    درود بر شما
    هیچ هراسی به خود راه ندهید. نه خبری است و نه کسی پیگیر سهامداران است. مگر حاج حمید اختلاس کرده یا مال کسی را خورده که بخواهند نازک تر از گل به او بگویند؟
    آن بزرگوارانی هم که دانسته یا نا دانسته میخواهند موجب نگرانی سهامداران شوند ، بهتر است بدانند ، سهامداران صدرا مال باخته اند. مال کسی را نخورده اند که نگران باشند.
    زجر کشیده تر و دلسوخته تر از سهامدار صدرا در بازار نداریم. کدام وجدان پاکیزه ایست که این را نداند و نفهمد ؟
    از همه دوستان درخواست میکنم از پراکندن شایعات پرهیز کنند.
    پیروز باشید
    با سلام ودرود بر کدبان باستان عزیز و دوستان

دوست عزیز چه هراسی ،مگر شورشی و یا ضد انقلاب و ضد نظام هستیم ،همه ما سهامداران با سرمایه گذاری در بورس و علی الخصوص در سهام صدرا در پیشرفت پروژه های

ملی کشور اقدام نمودیم و حقمان است که از مدیران و روسای این بورس و صدرا بخواهیم که نسبت به شفاف سازی اسناد و گزارشات صدرا اقدام نمایند.چون اکیپ مدیریت صدرا

تاکنون علی الرغم ضرر های سنگینی که به سهامداران زده و ایجاد کرده ،باز هم ادعای ضرر های بیشتر از این هم دارد.سوال اینجاست که اگر این شرکت با این همه پرسنل و متخصص

و نیرو و امکانات و تجهیزات و تبلیغات در رسانه ملی مبنی بر افتخار آفرینی و پیشرفت پروژه ها با تمام کارشکنی دشمنان ایران و مقابله با تحریم ها ،و اجرای پروژه های عظیم نفتی و گازی

چرا چنین گزارشات متناقضی داشته باشد یا پیشرفت پروژه ها و رسانه ملی دروغ میگوید یا اکیپ مدیریتی صدرا.

پیگیری این حقایق یکی از اصول سهامداری می باشد.و مسعولین محترم نیز باید به سهامداران یاری و کمک نمایند.و این وظیفه همه

است هم من هم شما هم مسعولان کشور که مدیران را نسبت به عملکردشان باز خواست کنند.پس چرا نگران باشم جای چه نگرانی وجود دارد. همه ما از آباد گران این مرز و بوم هستیم.

14. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 218 بار در 26 ارسال
    دوستان الان با armin777 تماس داشتم تازه از جلسه با مالمير اومده بود بيرون گفت كه نتايج خوبي گرفتيم مالمير گفته ميخوايم با هماهنگي خاتم و سهامدارا هفته ديگه يه جلسه بزارن و حتماً سهم بايد با قيمت بالا باز بشه چون آبروي نظامه ( مثل اينكه قرار شنبه كار خودشو كرده) تصميم هم بر اين شده كه شنبه كنسل بشه چون گفته اگر كسي از اين قضيه سو استفاده كنه ديگه از دست ما خارج ميشه( من نظرم اينه كه حالاكه قول دادن هفته ديگه يه كاري بكنن يه فرصت بهشون بديم ) اين هم بصورت كلي چيزايي كه من شنيدم باقيش بادوستان. مُردم از بس با گوشي تايپيدم...
    ویرایش توسط خصدرا : 2012/08/02 در ساعت 14:31

16. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید خصدرا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ....بسم الرب الشهدا و الصدیقین....
    ...بنام خدا...با تشکر از شما دوستان و عزیزان...و تشکر ویژه و خاص از همه اون عزیزان و دوستانی که زحمت کشیدن و امروز با حضور گرمشون راهگشای حل مشکلات بودن...
    ....و تشکر و خسته نباشید به برو بچ شرکت صدرا و مهندس اعتصام و سر کار خانم احمدی که علیرغم گرفتاری و ضیق وقت و مشکلاتی که بود با سعه صدر و حوصله وارامش مسایل ریزو و درشت مربوط به صدرا رو بخوبی باز کردند و قول هرگونه همکاری دادند....
    ...خدمت عزیزان ودستان عارضم که حاج حمید و بقیه دوستان الان از جلسه با جناب مالمیر خارج شدند و دارای اخبار بسیار خوب و دلگرم کننده برای دوستان سهامدار میباشند...
    ...که من بیان ریز و جزییات مطالب ردو بدل شده هم در جلسه با جناب اعتصام و هم جناب مالمیرو به خود حاج حمید میسپارم که واقعا از جان و دل مایه گذاشت....
    ...فقط میخواستم با توجه به مطالب خونده شده در این چند صفحه یه چند خط بنویسم و رفع زحمت کنم....
    ...ابتدا با تشکر از محسن عزیز دوست خوب من که دغدغه خاطر و نگرانیش ستودنیه....
    ....عزیزان....ما سهامداران صدرا...تکرار میکنم و تاکید میکنم...ما سهامداران صدرا...همه ملتزم به اصل ولایت فقیه....قانون اساسی و تمام قوانین نظام جمهوری اسلامی و حامی دست اوردهای انقلاب و پاسدار خون عزیزان و شهیدانمون هستیم....اجازه توطیه چینی و دخالت به هیچ فرد فتنه گر و اشوب طلب و فرصت طلب ...و یا هرمعاند و منافقی برای ماهی گیری از اب گل الود رو نمیدهیم....و هیچ گروه و یا فردی که افکار مریض و جنجالی داره این اجازه و حق رو نداره که مساله ای صرفا اقتصادی و مربوط به عملکرد یه شرکت بورسی که ته داستانش چیزی جز ای پی اس و سودو زیان و قیمت سهمو مسایلی از این دست هست رو به توهماتش گره بزنه....
    ...بحمدالله جلسه خیلی خوبی برگزار شد...مهندس اعتصام توضیحات خیلی خوبی در رابطه با وضعیت سهم درایی ها اقدامات انجام شده مشکلات پیش رو وثایق بانکی کارهای صورت گرفته و جلسات فشرد های که با قرار گاه خاتم و سایر حقوقیهای ذینفع انجام شده داد....دوستان و عزیزان که جمعی بالغ بر 17 نفر میشدیم همه نگرانیها و مشکلات سهمادار جز و بعضی از مواردی که بنظر میتونه شبهه برانگیز باشه در صورتهای مالی صدرا مثل همین انتقال زیان 6 سال به سال 91 و داراییها و عملکر د سهم و طریقه حمایت از سهم رو بیان گردن و مهندس هم قول همکاری داد....حتی با برگزاری جلسه با مهندس مالمیر در حضور دوستانی که امروز حضور داشتند تاکید کرد و حتی ما از ایشون خواستیم که بیان کنند که ما با صحبتهایی که با مسوولین بورس میکنیم چه نکاتی به نظر خودش میرسه که ما از مسوولین بورس برای تسریع در بسرانجام رسیدن مشکلات صدرا بخواهیم....
    ...بعد از اون هم دوستان حاج حمید و جناب اقبال اقا وحید و دندی عزیز با تماسی که از جانب اقای مالمیر گرفته شده بود به دفتر ایشون رفتن که الان که با دوستان صحبت میکردم حاوی خبرهای خیلی خوب امید وار کننده ای برای سهامداران هست...
    ...فلذا...تاکید میکنم...بخصوص دوستان عزیزی که از شهرستان میخوا نتشریف بیارن ....جلسه روز شنبه ما با مسوولین بورس کان لم یکن...و دوستان از هرگونه حضور خودداری کنند که اب به اسیاب دشمنان نظام و این مرزو بوم که مثل کفتار منتظر ناتوان شدن نظام و ملت برای زدن ضربه هستند نریزیم و مشکلات ساحتاری مربوط به این سهم روانشالله با جلسه ای که در هفته جاری بین مسوولین بورس و عزیزان خاتم و مسوولین صدرا و 2-3 نماینده از بین دوستان حقیقی برگزار میشه بسپریم که همه ما چیزی جز خیر و نیکی برای این مملکت و سربلندی نظام اسلامی و ایران عزیزمون نمیخواهیم...ومن االله توفیق...انا لله و انا الیه راجعون...

عضو فعال
    تشکر شده 3,016 بار در 963 ارسال
    با توجه به نوشته جناب مهربان متن زير براي سايت هاي خبري ارسال گرديد

قرار تجمع شنبه سهامداران با توجه به رايزني هاي انجام شده و امكان سو استفاده افراد فرصت طلب بر ضد نظام و با دادن فرصت به سهامدار عمده و سازمان بورس در حل مشكلات سهم تا اطلاع ثانوي لغو گرديد.

19. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 42 مهمان ها)

1. بارسا