صفحه 508 از 1664 نخست ... 840845849850550650750850951051151855860810081508 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,071 به 5,080 از 16635

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده برای تمام سوالات شما پاسخ دارم اما نیاز به زمان است تا پاسخ دهم :چرا که یک سالی هست که تفکرات شما را می شناسم و اگر به بنده اعتماد دارید به شما می گویم بنده از نیرویی که در اتحاد شماست می توانم بهترین نتایج را برای همه مان بدست آورم که پیروزی ما و صدرا و بورس در آن است و اگر قبول ندارید بفرمایید که چه نتیجه ای می خواستید از گردهمایی بگیرید که اکنون حاصل نشده است و بنده به شما قول می دهم آنرا در صورتیکه بخواهید در جمع بالاترین رده قابل دسترسی عنوان کنم لطفا به سه نتیجه بدست آمده توجه فرمایید و نا امید نباشید.ولی در صورتیکه این اتحاد نباشد و کسی قصد ایجاد هرج و مرج داشته باشد .از سهم خودم در صدرا چشم پوشی کرده و آنگاه خواهید دید که هیچکدام افرادی که ساز مخالف می زنند حتی از پشت کامپیوتر خود تکان نخواهند خورد و امری که بنده را به این تلاش وا می دارد .تنها برای احقاق حق سهامداران خرد صدرا می باشد و لاغیر (یعنی در هر صورت بنده مدعی هستم با مال خودم جهاد کرده ام و در این جهاد تنها به شکستن دست نامرئی لشگر کفر می اندیشم ). و من الله توفیق .

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 101 بار در 18 ارسال
    بسمه تعالی
    بنده بعنوان یک سهامدار صدرا که تقریبا تمام سرمایه ام در صدرا گیر کرده ( البته سرمایه بنده در مقایسه با دوستان عزیز خیلی کم است ) و جبران آن واقعا برایم مشکل است
    از زحمات و تلاشهایی که عزیزان انجام دادند مخصوصا جناب آقای حاج حمید ،دکتر مهربان ،دندی عزیز، و بقیه عزیزان که امروز در جلسه حضور داشتند تقدیر و تشکر می کنم

4. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید ساوالان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    دوست بسیار عزیز و گرامی جناب کدبان باستان,بنده پستی را در تالار همسایه برای شما تایپ کرده ام, درست زمانی که از تهران برگشتم حدودآ ساعت 1525,قبل از اینکه کسی از اخبار حاصله جلسه دوستان با مالمیر مطلع شوند, لطفآ آنرا بخوانید, با تشکر
    درود بر شما
    بسیار سپاسگزارم.
    همین الان نوشته شما را خواندم. کاملا نوشته شما را تایید میکنم ، ضمن اینکه نشانه هایی را در ساعات پس از یادداشت شما در همین تاپیک دیدیم که مقابلشان ایستادگی کردم و متاسفانه چیز به در بخوری برای بیان نداشتند.
    کس نخارد پشت من ، جز ناخن انگشت من
    پیروز و سربلند باشید

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی خراباتی آواتار ها
    تشکر شده 227 بار در 62 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    بسیار سپاسگزارم.
    همین الان نوشته شما را خواندم. کاملا نوشته شما را تایید میکنم ، ضمن اینکه نشانه هایی را در ساعات پس از یادداشت شما در همین تاپیک دیدیم که مقابلشان ایستادگی کردم و متاسفانه چیز به در بخوری برای بیان نداشتند.
    کس نخارد پشت من ، جز ناخن انگشت من
    پیروز و سربلند باشید
    صنایع مملکت بخاک سیاه نشسته است

سال حمایت از تولید وهمی بیش نیست

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید خراباتی از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 361 بار در 93 ارسال
    خب من باید فعلا برم
    اما به تجربه بزرگان سایت احترام می زارم و منتظر شنیدن گفته های آقا حمید و سایر دوستان می شینیم
    اما این رو میگم چون می دونم مسئولین بورس و صدرا میان صحبت های ما رو میخونن
    به شرفم قسم، به ناموس قسم اگر باز هم سر کاری باشه
    اینبار نه در جلو سازمان بورس، نه جلو شرکت صدرا
    بلکه در جلوی بیت رهبری عزیز تجمع خواهیم کرد
    اعتصام، جناب مالمیر، حواستون رو جمع کنید
    این بار دیگه تا آخر ایستاده ایم
    یادتون هم باشه من و امثال من فرزندان انسان هایی هستیم که دو بار معجزه آفریدند. یک بار در انقلاب و یک بار در هشت سال جنگ تحمیلی.
    از دوستان هم خواهشمندم با بحث بحث و نقد انجام دهند نه مچ گیری و خداییکه نکرده اتهام
    باز هم به امید روز موفقیت

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید به امید رشد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 99 بار در 23 ارسال
    عبید زاکانی :

اگر داری تو عقل و دانش و هوش

بیا بشنو حدیث گربه و موش

بخوانم از برایت داستانی

که در معنای آن حیران بمانی
    http://ganjoor.net/obeyd/moosh-gorbe/

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید naeim از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده می خواهم یک مورد که جناب کدبان باستان عزیز که خیلی بر روی آن حساس هستند را روشنگری کنم و آن اینست که بنده بارها گفته ام صدرا ده دلار و امروز با مهندس اعتصام بر سر این موضوع بحث کردم تا ایشان را وادار به ابراز نظر در این مورد کنم و ایشان پس از طفره رفتن بسیار ناچارا زمانی که بنده به ایشان اشاره کردم که اگر تایید نکردید بنده حاضرم ............... بماند . ایشان در حضور همه دوستانی که تشریف آورده بودند پاسخ دادند .بله شما کاملا درست می فرمایید صدرا از نظر ارزش جایگزینی ارزشی بالغ بر 1500 میلیارد تومان و یا بعبارتی ده برابر ارزش اسمی و یا از جنبه دیگر هر سهم ده دلار دارد و همچنین زمانی پنج ساله می خواهد تا به این نقطه از موقعیت برسد .
    حالا دوستان خودتان قضاوت کنید که آیا بنده بیهوده تلاش می کنم و یا دارم امید واهی می دهم و بنده از شما می پرسم مگر بورس جای سود و زیان نیست و حالا که ما زیان کردیم و اگر قبول کنیم صدرا بی ارزش است پس چرا باید بخواهیم سهم بی ارزش را از ما خریداری کنند و اصلا چرا آنها باید حاضر به خرید شوند . و نکته دیگر اینکه ارزش صدرا هر چه باشد نباید موضوع اختشاش باشد و بنده هم به این نکته تاکید کرده ام و آقایان پذیرفته اند که ما سهامداران در هر صورت نباید دچار مشکلات عدیده ای شویم که ضمینه ساز آن عدم شفاف سازی و تاخیر و یا هر گونه مسائل از قبیل قراردادهای شفاف سازی نشده گذشته صدرا شویم . و دوباره تاکید می کنم جناب مالمیر قول دادند به همراه مدیران رده بالای بورس موضوع را پیگیری می کنند تا سهام حقیقی در بالاترین قیمت ممکن از سهامداران خریداری شود حتی اگر قرار باشد صدرا از بوری خارج شود . و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/02 در ساعت 19:15

14. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    دوستان بزرگان و اساتيد تالار يك بارعرض كردم ونوشتم كه نه وام ونه سند ساختمان ونه سند جزيره

هيچ كدام به درد ما سهامدارن زيان ديده صدرا نمي خورد چون عمر نوح و صبر ايوب ميخواهد كه ما

نداريم در حال حاضر تنها راه براي ما سهامدارن اين است كه اقايان اگر قصد كمك دارند به ما زيان ديدگان

با بورس هماهنگ كنند و نماد را براي يك روز باز گشايي نمايند در يك قيمت منصفانه و بعد نماد را بسته

و هر خاكي وهر بلايي كه ميخواهند برسر صدرا بياورند اگر نيت اين است خوب چرا باز دو هفته ديگر بايد ما صبر كنيم

تا جلسه برگزار شود مگر طبق صحبت عزيزان قرار نيست صدرا با قيمت بالا باز شود خوب همين فردا چرا دو هفته ديگر

دوستان و بزرگواران باور كنيد اين تنها راه براي ما سهامدارن است ولا غير
    سلامتي اونايي كه تو اوج سختي و مشكلات بجاي اينكه تركمون كنن در كمون ميکنن

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال bahary آواتار ها
    تشکر شده 3,746 بار در 873 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز برای دوستانی که خلاصه و مفید می خواهند از مطلب آگاه شوند خدمتشان این پست را اختصاص به ایشان می دهم و سپس در پست دیگری شرح مطلب را عرض خواهم نمود .
    همانطور که خدمتتان عرض کردم پس از نشت با مهندس اعتصام و گرفتن یک قول مبنی بر همکاری کامل برای یک مجمع فوق العاده بلا فاصله پس از عید فطر و استقبال ایشان از یک نشست ویژه با مسئولین ارشد سازمان بورس و نمایندگان سهامداران حقیقی و قرارگاه خاتم بنده از امور سهام صدرا (خانم احمدی) تقاضا کردم امکان ارتباط با مهندس مالمیر را فراهم آورند و تاکید کردم : این ارتباط نباید پس از مرگ سهراب باشد و اشاره به گردهمایی شنبه نمودم و ایشان در کمال اخلاص این امکان را فراهم نمودند . که جلسه ای با حضور مهندس مالمیر و مهندس مستشار شکل گرفت و ماحصل آن به این شرح است .
    1- بورس حمایت خودر را از صدرا به گونه ای اعمال می نماید : که در بالاترین قیمت معامله شود.
    2- حمایت از صدرا به گونه ای که پرروژهای سود آوری به شرکت صدرا واگذار شود (البته با رایزنی هایی که فرمودند کاملا این امکان برایشان هست و توان آنرا به سهولت دارند)

3-بنده از ایشان خواستم که جهت گرفتن اسناد شرکت هم به صدرا کمک کنند و مهندس مالمیر در نهایت فرمودند : بله در این موردهم تمام تلاش خود را می نماییم .
    4- پس از هم اندیشی در کلیه موارد ضروری صحبتی هم از تجمع شنبه شد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که : کار کارشناسی باید در فضای کار شناسی صورت پذیرد و این مهم در همین هفته آینده همانطور که قبلا ذکر کردم در در جلسه ای به همین منظور در هفته آینده که تاریخ دقیقا آنرا به اطلاع می رسانند با حضور مهندس اعتصام و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و مدیریت رده بالای بورس و نمایندگان سهامداران حقیقی برگزار شود . ضمن اینکه شرح بیشتری را در مورد موضاعات مطروحه خواهم داد در اینجا اعلام می کنم از نظر بنده به خواسته خود رسیدیم و گردهمایی روز شنبه هیچ لزومی ندارد و بنده ضمن دعوت از متفکران سهامدار صدرا برای شرکت در جلسه فوق هیچ گونه گردهمایی برگزار نکنند و ما انشاالله به حق خودمان دست خواهیم یافت. ضمنا اگر دوستی هنوز بر این باور است که باید این گردهمایی صورت گیرد خدمت ایشان عرض کنم که این گردهمایی تنها دست آوردهای ما را به باد خواهد داد در حالی که رسیده ایم به آنچه که می خواهیم .. و من الله توفیق .
    -
    برادر من این خذعبلات را کی گفته که با قیمت خوب باز کنند .کدام دیوانه است که بیاید سهام این شرکت ورشکسته را با قیمت بالا بخرد . خود شما خریداری؟
    اینها کشتی ساختند مجانی دادند به هوگو چاوز اونوقت زیانش را از جیب ماها در اوردند و حالا هم به دست و پا افتادند که مشکل را حل می کنیم . دلتون را به چی خوش کرده اید اینها کی حرف راست زذه اند که این بار دومش باشه؟
    اینها اگر توان انجام کار داشتند مثل ادم های با کلاس و متخصص در مناقصه ها شرکت می کردند و در یک رقابت علمی و فنی در صورت برنده شدن پروژه می گرفتند نه اینکه با رانت و سفارشهای موکد این و ان و زور سرنیزه همه پروژه های ملی را تصاحب کنند و آخر کار هم به این جا بکشد.

18. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید bahary از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده می خواهم یک مورد را که جناب کدبان باستان عزیز که خیلی بر روی آن حساس هستند را روشنگری کنم و آن اینست که بنده بارها گفته ام صدرا ده دلار و امروز با مهندس اعتصام بر سر این موضوع بحث کردم تا ایشان را وادار به ابراز نظر در این مورد کنم و ایشان پس از طفره رفتن بسیار ناچارا زمانی که بنده به ایشان اشاره کردم که اگر تایید نکردید بنده حاضرم ............... بماند . ایشان در حضور همه دوستانی که تشریف آورده بودند :پاسخ دادند .بله شما کاملا درست می فرمایید صدرا از نظر ارزش جایگزینی ارزشی بالق بر 1500 میلیارد تومان و یا بعبارتی ده برابر ارزش اسمی و یا از جنبه دیگر هر سهم ده دلار دارد و همچنین زمانی پنج ساله می خواهد تا به این نقطه از موقعیت برسد .
    حالا دوستان خودتان قضاوت کنید که آیا بنده بیهوده تلاش می کنم و یا دارم امید واهی می دهم و بنده از شما می پرسم مگر بورس جای سود و زیان نیست و حالا که ما زیان کردیم و اگر قبول کنیم صدرا بی ارزش است : پس چرا باید بخواهیم سهم بی ارزش را از ما خریداری کنند و اصلا چرا آنها باید حاضر به خرید شوند . و نکته دیگر اینکه
    حمید خان
    درود بر شما
    اکنون سخن بر سر 1قران و 10 دلار بودن صدرا نیست. ضمن اینکه پیشتر هم وعده داده بودند 3 ساله صدرا را گلستان کنند که 3 سال هم گذشت. بنابراین وعده 5 ساله هم از همین قانون پیروی میکند.
    پرسش های بنده نکات دیگری در خود دارد که درخواست میکنم آنها را پاسخ دهید.
    از زحمات شما سپاسگزارم.
    فعلا برای افطار میهمان هستم ، در پایان شب اگر عمر و اعصابی بود ، درخدمت دوستان خواهم بود.
    پیروز باشید

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 37 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (4 کاربران و 33 مهمان ها)

1. ali1230،
  2. Shahvar2،
  3. محمود،
  4. گرگ سفید