صفحه 513 از 1970 نخست ... 1341346350351051151251351451551652356361310131513 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,121 به 5,130 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو جدید
    تشکر شده 51 بار در 14 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده در همینجا اعلام می کنم هر دوستی که توانایی در احقاق حق ما دارد باید به کمک ما بشتابد .و من الله توفیق .
    سلام
    یکی از دوستام خبر گردهمایی را بهم داده بود و گفت بیام توی این سایت و بخونم چی به چی هست
    من ادیمو دیشب درست کردم و 10 صفحه اخر را خوندم تا حدودی دستم هست چی به چی هست
    اما حالا که یک جنبش مسالمت امیزی رخ داده و حمید هم دعوت به همکاری کرده >>> کلمه باید حمید در پست بالا بنده را مجاب به زدن این پست کرد <<<
    در اینجا اعلام می کنم بعد از چند جلسه اگر احساس کردید اقا مهندس مهدی اعتصام در صدد پیچوندن و گرفتن وقت هستند و ب دادن وعده های تو خالی بدون عمل ادامه دادند بنده می توانم موضوع را با تاخیر حداکثر یک روزه به دست مستقیم مقام معظم رهبری برسانم.
    توصیه دارم که در پایان هر نشست صورت جلسه مکتوب تهیه شود و به امضا شرکت کنند گان برسد تا هم مستندی در دستانمان باشد که نشان از همت سهامداران در حل این مشکل از روشهای مسالمت امیز بر پایه احترام به ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از این جنبش به نفع دشمنان قسم خورده نظام باشد.

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید saeed2153 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    باسلام وعرض ادب

صدرا شرکتی استراتژیک محسوب میشود وصاحبان آن صاحبان قدرت در تمامی عرصه ها وبه همین دلیل شکست صدرا یعنی اظهار علنی ما نمیتوانیم خواهد بود و شکست آن شکست نظام

محسوب خواهد شد و خوشحال کردن دشمنان قسم خورده ملت ایران

حالا باید ببینیم چه کسانی درراه حل شدن مشکلات صدرا سنگ اندازی میکنند واب به آسیاب دشمنان قسم خورده میریزند ؟!!!!!!!!!

وچه کسانی دوست دارند صدرا رو ورشکسته نشان دهند و عدم کارایی را بنمایش بگذارند .....................حیف نون وصد حیف که حماقت خود را ................... تثبیت کردند .

وصد البته در صورتیکه این حماقت ادامه پیدا کند صدمات جبران ناپذیری رو همراه خواهد داشت و کلا نظام باید کل بورس را مدفون کند ودیگه ملت کوچکترین اعتمادی برای سرمایه گزاری نخواهد

داشت و البته محق هم خواهد بود .

اگه قرار بر این باشه که لیدر شرکت های بورسی که به چندین دلیل لیدر محسوب میشه رو بفنا برود بهیچوجه سایر شرکت ها قابل دفاع در کل نخواهند بود .

به امید روزیکه با یه حرکت عاقلانه از طرف مسئولین سهامداران صدرا منتفع شوند و منتفع شدن سهامداران صدرا موجب حل مشکلات زیادی در اکثر عرصه ها خواهد بود ...........................

کاری نکنید که زبان .............بسته شود ................چون پرده بیفتد نه تو مانی و نه من

4. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بدانید در صورت داشتن اتحاد و یک دلی و دوری از هرگونه تشنج و ایجاد مشکل برای کشور عزیزمان که ما عزیز این مرز و بوم هستیم و این کشور عزیز ماست بنده در حال آماده شدن برای این قضیه هستم که در انتهای جلسه در پیش رو با حضور مدیران ارشد ضمن اثبات ارزش فیزیکی هزار تومانی صدرا و حتی گرفتن تایید از ایشان به طور حتم و پس از آن برگ برنده ای رو کنم که هرگز کسی به آن نپرداخته و هرگز کسی منکر آن نیست و ادعای ارزش ده دلاری هرسهم صدرا را به اثبات قطع برسانم .ضمنا دوستان هم فکر دوست عزیز ما جناب کدبان باستان عزیز لطفا نفرمایید که این تفکر سم است و در عوض بیاید و این اثبات را ببینید و خواهید دید که چه آسان تایید همه را خواهم گرفت .فقط همگی در زمانی که به این مهم می پردازم تنها گوش کنید تا کلمات مفهوم خود را در ذهن شما بگذارد. ضمنا این کار را بدون گفتن کوچکترین حرف محیر العقولی ویا اثبات تخلفی و یا اتهام به مقامی انجام خواهم داد.و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/03 در ساعت 13:38

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیزی که در جریان نیستند لطفا توجه فرمایید با توجه به قبول تمام سهامداران و یا سوکت معنی دار آنها مبنی بر پذیرفتن شرایط .بنده اعلام می کنم فردا شنبه هیچگونه گردهمایی نخواهیم داشت . و من الله توفیق .

8. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    اين دد تايم كي هست جالبه اقا حميد تا حالا تو نوشته ها چند تا زمان. داده اند
    هفته اينده
    اخر ماه
    بعد از ماه رمضان
    زمان نامشخص جلسه بورس و صدرا

در عجبم كه شما فكر. ميكنيد مثلا اونا اين چيزا رو نميفهمند بورس با اون گردن كلفتيش كاري نميكنه
    اعت... هم مرد دروغگو براي تمام فصول است
    قرارگاه هم الان به دفاع در جنگ فكر ميكنه
    واقعا يه تنه حاج حميد زدي به صف تجمع كنندگان و پيروز شدي تبريك. ميگم
    هر چند اگه صورتجلسه هم داشتيد فرقي نميكرد اما از حالا همه دنبال اقتصاد مقاومتي هستن پول خلق الله هم در همين راستا

اين افراد گير كرده تو صدرا دو ديدگاه دارند بخشي در جهت حكومت برخي هم با حكومت كاري ندارند اگه نخواهيم بگيم مخالف
    با يكي از كساني كه تو جلسه صدرا بود حرف زدم گفتم فلاني چه خبر گفت همون حرفاي كلي چيزي توش پيدا نميشه همش دروغ

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز مطالب شما بسیار شیوا و در عین سادگی پر معنی می باشد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

صدرا شرکتی استراتژیک محسوب میشود وصاحبان آن صاحبان قدرت در تمامی عرصه ها وبه همین دلیل شکست صدرا یعنی اظهار علنی ما نمیتوانیم خواهد بود و شکست آن شکست نظام

محسوب خواهد شد و خوشحال کردن دشمنان قسم خورده ملت ایران

حالا باید ببینیم چه کسانی درراه حل شدن مشکلات صدرا سنگ اندازی میکنند واب به آسیاب دشمنان قسم خورده میریزند ؟!!!!!!!!!

وچه کسانی دوست دارند صدرا رو ورشکسته نشان دهند و عدم کارایی را بنمایش بگذارند .....................حیف نون وصد حیف که حماقت خود را ................... تثبیت کردند .

وصد البته در صورتیکه این حماقت ادامه پیدا کند صدمات جبران ناپذیری رو همراه خواهد داشت و کلا نظام باید کل بورس را مدفون کند ودیگه ملت کوچکترین اعتمادی برای سرمایه گزاری نخواهد

داشت و البته محق هم خواهد بود .

اگه قرار بر این باشه که لیدر شرکت های بورسی که به چندین دلیل لیدر محسوب میشه رو بفنا برود بهیچوجه سایر شرکت ها قابل دفاع در کل نخواهند بود .

به امید روزیکه با یه حرکت عاقلانه از طرف مسئولین سهامداران صدرا منتفع شوند و منتفع شدن سهامداران صدرا موجب حل مشکلات زیادی در اکثر عرصه ها خواهد بود ...........................

کاری نکنید که زبان .............بسته شود ................چون پرده بیفتد نه تو مانی و نه من

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 361 بار در 93 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed2153 نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستام خبر گردهمایی را بهم داده بود و گفت بیام توی این سایت و بخونم چی به چی هست
    من ادیمو دیشب درست کردم و 10 صفحه اخر را خوندم تا حدودی دستم هست چی به چی هست
    اما حالا که یک جنبش مسالمت امیزی رخ داده و حمید هم دعوت به همکاری کرده >>> کلمه باید حمید در پست بالا بنده را مجاب به زدن این پست کرد <<<
    در اینجا اعلام می کنم بعد از چند جلسه اگر احساس کردید اقا مهندس مهدی اعتصام در صدد پیچوندن و گرفتن وقت هستند و ب دادن وعده های تو خالی بدون عمل ادامه دادند بنده می توانم موضوع را با تاخیر حداکثر یک روزه به دست مستقیم مقام معظم رهبری برسانم.

توصیه دارم که در پایان هر نشست صورت جلسه مکتوب تهیه شود و به امضا شرکت کنند گان برسد تا هم مستندی در دستانمان باشد که نشان از همت سهامداران در حل این مشکل از روشهای مسالمت امیز بر پایه احترام به ارزشهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و جلوگیری از هر گونه سوء استفاده از این جنبش به نفع دشمنان قسم خورده نظام باشد.
    با سلام
    من نیز موافق نیز دوست عزیزمان هستم
    آقا حمید مسلماً در صلاحیت شما و گروه مذاکره کننده شکی نیست
    اما ار فضای دانشگاه و مسئولینش یاد گرفتم در آخر هر کاری سند مکتوبی داشته باشم
    چه خوب خواهد بود که در صورت امکان بعد از هر جلسه با مدیران گزارش مکتوبی تهیه نمائید. با همین سندهای مکتوب خیلی کارها میشه کرد
    با سپاس از همه دوستان عزیزی که در کنار هم متحد به فکر راهگشایی هستند

14. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید به امید رشد از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز اصلا تعجب نکنید . تمام سوالات مشکل یک پاسخ ساده دارد .درمورد تاریخ هم خدمتتان عرض کنم بهتر بود سوال می فرمودید :این تاریخهای مختلف هر کدام به چه منظوری عنوان شده است ؟ بنده توضیح می دهم ولی فقط تاریخهای که از اهمیت برخوردا هستند .هفته آینده : قرار به تشکیل جلسه همفکری در رده بالای بورس و قرارگاه خاتم الانبیا (ص) و صدرا و نمایندگان سهامدار حقیقی صدرا می باشد . و آخر ماه هم همان پایان ماه رمضان نیز می باشد و قرار است پس از عید فطر مجمع فوقالعاده مبنی بر شرکت تمام سهامداران در مجمع و رای گیری برای نتیجه بدست آمده تا وجه قانونی تصمیمات را به اجرا بگذارد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط Fmoradi نمایش پست ها
    اين دد تايم كي هست جالبه اقا حميد تا حالا تو نوشته ها چند تا زمان. داده اند
    هفته اينده
    اخر ماه
    بعد از ماه رمضان
    زمان نامشخص جلسه بورس و صدرا

در عجبم كه شما فكر. ميكنيد مثلا اونا اين چيزا رو نميفهمند بورس با اون گردن كلفتيش كاري نميكنه
    اعت... هم مرد دروغگو براي تمام فصول است
    قرارگاه هم الان به دفاع در جنگ فكر ميكنه
    واقعا يه تنه حاج حميد زدي به صف تجمع كنندگان و پيروز شدي تبريك. ميگم
    هر چند اگه صورتجلسه هم داشتيد فرقي نميكرد اما از حالا همه دنبال اقتصاد مقاومتي هستن پول خلق الله هم در همين راستا

اين افراد گير كرده تو صدرا دو ديدگاه دارند بخشي در جهت حكومت برخي هم با حكومت كاري ندارند اگه نخواهيم بگيم مخالف
    با يكي از كساني كه تو جلسه صدرا بود حرف زدم گفتم فلاني چه خبر گفت همون حرفاي كلي چيزي توش پيدا نميشه همش دروغ

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,449 بار در 296 ارسال
    اقا حميد مثلا اگه مسئولين گفتن هفته ديگه وقت نداريم و جلسه و افطاري و مسافرت هستيم و هفته بعدش اونوقت چه ميكنيد اگه تا انقلاب مهدي طول دادن چه
    اخرش هم ميگن مملكت تو وضعيت اقتصاد مقاومتي هست چه ميكنيد حالا همون اوليش رو بگي ممنون

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید Fmoradi از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    بله دوست عزیز موافق هستم و به همین منظور قرار است مجمع فوق العاده پس از عید فطر تشکیل و در مورد تصمیمات بدست آمده رای نهایی صادر نماید و وجهه قانونی کامل داشته باشد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط به امید رشد نمایش پست ها
    با سلام
    من نیز موافق نیز دوست عزیزمان هستم
    آقا حمید مسلماً در صلاحیت شما و گروه مذاکره کننده شکی نیست
    اما ار فضای دانشگاه و مسئولینش یاد گرفتم در آخر هر کاری سند مکتوبی داشته باشم
    چه خوب خواهد بود که در صورت امکان بعد از هر جلسه با مدیران گزارش مکتوبی تهیه نمائید. با همین سندهای مکتوب خیلی کارها میشه کرد
    با سپاس از همه دوستان عزیزی که در کنار هم متحد به فکر راهگشایی هستند

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)