صفحه 517 از 1970 نخست ... 1741746750751451551651751851952052756761710171517 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,161 به 5,170 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال محسن نظري آواتار ها
    تشکر شده 29,250 بار در 3,409 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mbs نمایش پست ها
    همه زحمت کشیده اند ولی قدرتی ندارند فکر نکنم با این تعداد سهام کسی بنواند داخل شرکت شود و آچار بی ارزشی از انجا بردارد رفتن به سازمان و گوش به حرف انها دادن کاری ندارد نهایتا 2 حرف تحلیلی هم بزنند و خودشان را راضی کنند آیا انها از وضع شرکت خودشان خبری ندارند و شما دارید انها را اگاه میکنید یک راه حلی هست که بسیار کار ساز است و کسی ان را مطرح نکرده و احتمال جواب گرفتن زیاد است
    دوست عزيز خود بنده هم درصد احتمال تحقق وعده سازمان را بسيار اندك ميدانم و تاكيد ميكنم اگر وعده ها محقق نشد راه كار دوم تجمع هست ولي صحبت من اينجاست ممكن است در اين راه تجمع هزار و يك اتفاق بيفتد و ممكن است نيفتد ولي يك درصد اگر بيفتد اين وسط نميان گردن چهار تا ايدي مجازي رو بچسبن ميرن دنبال ليدرهاي اصلي كه شناخته شده هستند پس اگر حركتي است بايد همه با هم وسط باشن با هويتي محرز و شناخته شده و بيرون امده از پشت نقاب ايدي مجازي من اين را بر اساس تجربه پروند پيام و ازمايش ميگويم...
    اين را هم براي عموم نميگويم اين را ميگويم براي دندي و مهربان و ساير دوستاني كه افتادن وسط و بس...
    به سان رود كه در نشيب دره سر به سنگ ميزند رونده باش
    اميد هيچ معجزي ز مرده نيست زنده باش

عضو عادی
    تشکر شده 92 بار در 14 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    ببينيد دوست عزيز بحث فاز منفي نيست يك حساب دو دوتاي سادست يك سري دوستان رفتند جلو خب دوحالت پيش مياد يا نتيجه ميگيرن يا نميگيرن گرفتن كه هيچ نگرفتن صد درصد تجمع برگزار ميشه ولي اينهايي كه الان ادعا دارن بايد پس فردا بيان ليدر اون تجمع بشن نه پشت پرده با اسم مجازي قائم بشن توقع داشته باشن يكي مثل مهربان و دندي با هويت واقعي بيفتن جلو اينو كه قبول داريد؟
    حاج حمید خیلی مرده
    زمانی که در تالار بورس شروع به نوشتن در مورد صدرا کرد،شدیدترین برخوردها باهاش شد،خیلی ها باهاش برخورد بدی کردند،تا جایی که مسدود شد.
    ولی کوچکترین بی ادبی به کسی نکرد و پای هدفش محکم ایستاد و به یاوه گویی ها گوش نداد.
    اگر قرار باشد به خاطر نظرات پراکنده و توقعات دیگران سرد شویم که واویلا.میشود قضیه خر و صاحبش.
    شما هفته پیش یک خبر از صدرا زدید و مورد لطف یکسری از دوستان واقع شدید،ولی بنده دوستانه به شما پیشنهاد میدهم که همیشه نیمه پر لیوان را نگاه کنید.
    به امید خدا و همکاری بچه ها به هدفمان که سرفرازی صدرا و به دنبال آن تمامیت بورس است، خواهیم رسید.
    شما از اساتید خوشنام هستید

3. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید اینکاره از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 40 بار در 7 ارسال
    دوست عزيز خود بنده هم درصد احتمال تحقق وعده سازمان را بسيار اندك ميدانم و تاكيد ميكنم اگر وعده ها محقق نشد راه كار دوم تجمع هست ولي صحبت من اينجاست ممكن است در اين راه تجمع هزار و يك اتفاق بيفتد و ممكن است نيفتد ولي يك درصد اگر بيفتد اين وسط نميان گردن چهار تا ايدي مجازي رو بچسبن ميرن دنبال ليدرهاي اصلي كه شناخته شده هستند پس اگر حركتي است بايد همه با هم وسط باشن با هويتي محرز و شناخته شده و بيرون امده از پشت نقاب ايدي مجازي من اين را بر اساس تجربه پروند پيام و ازمايش ميگويم...
    اين را هم براي عموم نميگويم اين را ميگويم براي دندي و مهربان و ساير دوستاني كه افتادن وسط و بس...
    طمع کار دست انسان میدهد اگر افراد نامبرده شده 1000 سهم داشتند باز هم همین حرکتها را میکردنند صحبت نتیجه گرفتن است نه دلخوش شدن و خودمان را گول زدن با منت اگر 100 یا 150 بخرند تورم چه میشود قیمت ملک و خوراک و...

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال
    به نظر من برخوردی که با دوستان ما در ملاقات پنج شنبه شد، همون سیستم چماق و هویچ بود.از یک طرف وعده و وعید دادند(هویچ)واز یک طرف هشدار دادن که اگر تجمع کنین کار از دست ما خارج میشه و آب به آسیاب دشمن میریزین و ....(چماق).
    این که آیا واقعا چماقی وجود داره یا نه را نمیشه تایید کرد .ولی آنچه که مسلم هست این که اصلا نمیشه به حرف های آقای اعتصام و مالمیر و ...اعتماد کرد.یعنی اینکه اونها فقط عکس هویچ را نشون میدن.
    اما اگه دوستان با توجه به جوی که پنج شنبه بوده احساس میکنن تجمع با خطراتی ممکنه همراه باشه ،حداقل میتونیم از راههای دیگه ای اقدام کنیم.
    مثلا اینکه آقای کدبان میگن به ارگان ها وبیت وخبرگزاری ها نامه بدین کار خوبی هست.اما من میگم بصورت دسته جمعی و بحالت طومار ابنکار را بکنیم.این که چند صد نفر یا حتی چند هزار نفر یه رنج نامه برای بیت رهبری بفرستیم قطعا سریع تر ممکنه پیگیری بشه تا اینکه تک تک فرستاده باشیم.حتی میشه هم بصورت تکی فرستاد هم دسته جمعی.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز مطلب شما را خواندم و آنچه را که در ماورای ذهن شماست یافتم و تایید می نمایم از متفکرانی هستید که باید در راستای تفکراتتان اقدام عملی هم داشته باشید .سعی می کنم از پند شما به درستی استفاده کنم و توصیه می کنم قدری هم خوش بین باشید. و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    تایید سخن چه ارزشی دارد ؟ اثبات تنها زمانی است که بر تابلو بورس اعداد و ارقام کنار نام نماد نقش ببندد.
    اینکه اعتصام یا هر کس دیگری عددی را تایید کند چه دردی را دوا میکند ؟
    مگر تایید آنها اعداد و ارقام روی تابلوی بورس و نماد مربوطه را دگرگون میکند ؟
    که اگر چنین بود ، مگر تایید و تاکید اعتصام را مبنی بر با ارزش تر بودن صدرا در قیمت 280 تومان نداریم ؟ آیا این تایید و تاکید دردی را دوا کرد ؟ یا اینکه صرفا حرفی مفت بود که لحظه خروج از مجمع به زبان آورده بود ؟!!
    این چگونه تایید بی خاصیتی بود که زیان 142 تومانی را در دامان سهامداران فلک زده نهاد ؟!!!
    اثبات یک قضیه چیزیست ، اعمال آن چیز دیگر است.
    نباید این دو را ، این همان دانست.
    از شبی که گفتگوی اعتصام را در شبکه جام جم دیدم ، زوایایی از شخصیت اعتصام را بدست آوردم که تازه میفهمم چرا چنین آشوبی بر سر صدرا پدیدار شده است.
    پدر من در سالهای نه چندان دور ، شریکی داشت که نزدیک به 40 سال با یکدیگر کار میکردند.
    این شریک نازنین ، از چنان روحیه سستی برخوردار بود که بر اساس سیاست های شخصی اش ، مخالف نظر هیچ کس سخن نمیگفت.
    حرف و سخن همه را تایید میکرد. به محض اینکه طرف چشم چپ میکرد و رویش را بر میگرداند ، با چشم و ابرو و سخن زیر لبی چهار تا لیچار هم بار طرف میکرد و او را به مسخره میگرفت.
    در میان همکاران ، نام این جناب شریک را گذاشته بودند آقای تایید !!!! حکایت این آقای تایید ما ، ضرب المثل خاص و عام شده بود.
    تا پیش از شب مصاحبه من تنها عکس های اعتصام را دیده بودم که از نظر روانشناختی صرفا یک سری اطلاعات محدود را در اختیار من قرار میداد. البته مصاحبه های وی نیز از نظر جمله بندی اندکی مرا با روحیاتش آشنا کرده بود. اما اینکه تصویر و صدا و شیوه سخن گفتن و زبان بدنش را در جام جم دیدم ، نکات ارزشمندی را در اختیارم قرار داد که از این پس بیشتر از آنها بهره خواهم گرفت.
    یکی از سیگنال هایی که اعتصام به من صادر کرد ، ویژگی آقای تایید بود. و برخی مسائل دیگر که در همان شب طی نوشته ای با دوستان مطرح کردم.
    غرض از این همه پرگویی ، این بود که خود را به تایید های اعتصام و غیره دلخوش نکنید.
    باور کنید اینها سم است. ابتدا برای شما و سپس برای کسانی که در مجاورت نگاه شما قرار میگیرند.
    داشتن چنین دیدگاه و چشم اندازی نسبت به صدرا خوبست . زیرا میتواند مغز شما را برنامه ریزی کند تا پتانسیل های نهفته صدرا را کشف و بعنوان مشاور در اختیار مدیران قرار دهید. اما اینکه کادر مدیریتی صدرا با توجه به شناختی نسبی که همگان بر آن واقف هستیم ، از مشاوره شما درست بهره بگیرند یا نه ، چیز دیگریست.
    دوست گرامی ، تنها زمانی به این پیش بینی خود ایمان بیاورید که آن را نقش بسته بر تابلوی تالار بورس و در کنار نماد خصدرا ببینید.
    ولاتقف و مالیس لک بهی علم
    پیروز و سربلند باشید

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز از جنبه عمومی قضیه را دیدی و چه ساده و خوب دیدی .و من الله توفیق .

تو اون جمعي كه رفتن جلسه بنده دكتر مهربان و دندي رو از نزديك ميشناسم انسانهايي كه دست خير دارند واقعا متاسفم كه از كار و زندگيشان زدند و پيگير اين قضيه شدند هنوز هيچي نشده همه شمشير رو از رو بستند واي به اون روزي كه وعده ها تحقق پيدا نكنه همه طوري ازتون طلبكار ميشن كه ان سرش ناپيدا البته تا بوده همين بوده اين ملت نمك نشناسي هستند كه تو دنيا پيدا نميكنيد سر قضيه پيام و ازمايش خدا اون بالا سر شاهده يه عده افتادن دنبال حق همين ملت سر دادگاه مسئولان پيام و ازمايش يك نفر به عنوان شاكي حاضر نشد

10. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    با سلام و شب به خیر:
    دوست عزیز, ما جمعیت اقلیت نیستیم,بلکه یقین بدانید در اکثریت قاطع هستیم, دوستانی که به نمایندگی بعضی از سهامداران وبه مدعای خود کل سهامداران به ملاقات اعتصام و مالمیر رفتند به نظر شما نماینده چند نفر می باشند؟مگه چه تعداد از سهامداران حقیقی صدرا برای جستجوی اخبار صدرا وارد تالارهای گفتمان می شوند؟100 نفر؟یا بیشتر از این تعداد؟خیلی خوشبینانه بخواهیم فرض کنیم 1000 نفر و نه بیشتر,آیا به نظر شما کل سهامداران حقیقی صدرا که 510 میلیون حجم شناوری صدرا را در اختیار دارند در همین تعداد خلاصه می شوند ؟یا اینکه نه, خیلی بیشتر از این تعدادند؟ خیلی احمقانه و ساده اندیشی است که همه سهامداران حقیقی را بخواهیم در این تعدادی که در این تالار به گفتگو و بحث و تبادل نظر می نشینند خلاصه کنیم. برای مثال فقط بنده که البته ادعایی ندارم اعتراف می کنم که شخصآ نماینده 35 نفر از سهامداران صدرا در تهران و کرج می باشم که تا آنجایی که اطلاع دارم هیچکدام از آنها در تالارهای گفتمان نه تا به حال ثبت نام و ورود کردنده اند ونه حتی نگاهی به تاپیکهای صدرا می اندازند,و اصلآ در این وادی نیستند, که در بین آنها از کارگر و فرهنگی بازنشسته و بازاری گرفته تا جانباز و آزاده و مذهبی و غیر مذهبی و... همه را شامل می شوند که جمعآ 1% کل سهام صدرا و یا به عبارتی3% سهام شناوری صدرا را در اختیار دارند,از 2 روز پیش بنده یک شکوایه و طوماری را تهیه کرده بودم که به امضای تک تک این عزیزان رسیده بود , و قرار بر این بود که فردا در روز تجمع تقدیم سازمان بورس کنم که متاصفانه به دلیل دو دستگی و اختلاف نظر پیش آمده از ادامه این کار منصرف شدم,و قول وقرار تجمع فردا را بنا به ملاحظاتی و به خاطر دیگر سهامداران حاضر به اجبار با این عزیزان کنسل کردم , همه حرفها و نکات ظریف را هم دوست عزیز و گرانقدرمان جناب کدبان بستان تمام و کمال تشریح کرده اند, واتمام حجت ها نیز شده و دیگر نکته ای باقی نمانده که شرح و بیان نگردیده باشد ,بنده هم مثل ایشان تسلیم مصلحت وخواست و اتفاق نظر دوستان می شوم, منتظر میمانیم و باز صبر می کنیم تا به نتیجه مطلوب و دلخواهمان برسیم,انشالله

با سلا و درود به شما دوست گرامي

منظور بنده از اقليت /اقليت در اين تالار بود در هر صورت هر گلي يك بويي دارد

دوست داريم كه نقطه نظرات شما را هم درباره تيم گفتگو كننده جويا باشيم

با تشكر
    سلامتي اونايي كه تو اوج سختي و مشكلات بجاي اينكه تركمون كنن در كمون ميکنن

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    با سلام و شب به خیر:
    دوست عزیز, ما جمعیت اقلیت نیستیم,بلکه یقین بدانید در اکثریت قاطع هستیم, دوستانی که به نمایندگی بعضی از سهامداران وبه مدعای خود کل سهامداران به ملاقات اعتصام و مالمیر رفتند به نظر شما نماینده چند نفر می باشند؟مگه چه تعداد از سهامداران حقیقی صدرا برای جستجوی اخبار صدرا وارد تالارهای گفتمان می شوند؟100 نفر؟یا بیشتر از این تعداد؟خیلی خوشبینانه بخواهیم فرض کنیم 1000 نفر و نه بیشتر,آیا به نظر شما کل سهامداران حقیقی صدرا که 510 میلیون حجم شناوری صدرا را در اختیار دارند در همین تعداد خلاصه می شوند ؟یا اینکه نه, خیلی بیشتر از این تعدادند؟ خیلی احمقانه و ساده اندیشی است که همه سهامداران حقیقی را بخواهیم در این تعدادی که در این تالار به گفتگو و بحث و تبادل نظر می نشینند خلاصه کنیم. برای مثال فقط بنده که البته ادعایی ندارم اعتراف می کنم که شخصآ نماینده 35 نفر از سهامداران صدرا در تهران و کرج می باشم که تا آنجایی که اطلاع دارم هیچکدام از آنها در تالارهای گفتمان نه تا به حال ثبت نام و ورود کردنده اند ونه حتی نگاهی به تاپیکهای صدرا می اندازند,و اصلآ در این وادی نیستند, که در بین آنها از کارگر و فرهنگی بازنشسته و بازاری گرفته تا جانباز و آزاده و مذهبی و غیر مذهبی و... همه را شامل می شوند که جمعآ 1% کل سهام صدرا و یا به عبارتی3% سهام شناوری صدرا را در اختیار دارند,از 2 روز پیش بنده یک شکوایه و طوماری را تهیه کرده بودم که به امضای تک تک این عزیزان رسیده بود , و قرار بر این بود که فردا در روز تجمع تقدیم سازمان بورس کنم که متاصفانه به دلیل دو دستگی و اختلاف نظر پیش آمده از ادامه این کار منصرف شدم,و قول وقرار تجمع فردا را بنا به ملاحظاتی و به خاطر دیگر سهامداران حاضر به اجبار با این عزیزان کنسل کردم , همه حرفها و نکات ظریف را هم دوست عزیز و گرانقدرمان جناب کدبان بستان تمام و کمال تشریح کرده اند, واتمام حجت ها نیز شده و دیگر نکته ای باقی نمانده که شرح و بیان نگردیده باشد ,بنده هم مثل ایشان تسلیم مصلحت وخواست و اتفاق نظر دوستان می شوم, منتظر میمانیم و باز صبر می کنیم تا به نتیجه مطلوب و دلخواهمان برسیم,انشالله
    با سلام ودرود خدمت دوست عزیزم

از صبر و شکیبایی جنابعالی و دوستان و سهامداران محترم کمال تشکر را دارم.

امیدوارم روسای محترم نیز این اتفاق را به فال نیک گرفته و با واقعیت موجود و خشم سهامداران که هر لحظه امکان شعله ور شدن آن بیشتر و بشتر میگردد.

سهامداران با اعتماد به جلسات برگذار شده در روز پنجشنبه و تعهد شفاهی روسا مبنی بر بازگشایی هر چه سریعتر با قیمت توافقی که حق سهامداران

ضایع نگردد و پیرو آن نسبت به شفاف سازی سهم در اسرع وقت اقدام نمایند.که در صورت محقق شدن اهداف سهامداران ،موضوع خاتمه یافته و به بهترین

نحو ممکن خواهد بود که این امر موجب اعتماد بیشتر بازار به سایر سهام گردیده و موجب رشد شاخص نیز میگردد.

ولی در صورت عدم حصول نتیجه و بازی دادن سهامداران توسط روسای بورس و مدیران صدرا دیگر هیچ بهانه و عذری باقی نمی ماند و بر تک تک سهامداران

واجب است که برای گرفتن حق خود قیام کنند. و هزینه این قیام و تجمع بر عهده روسای محترم خواهد بود.به نظرم این صبر از چند جهت به نفع سهامداران است؟

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط provo نمایش پست ها
    به نظر من برخوردی که با دوستان ما در ملاقات پنج شنبه شد، همون سیستم چماق و هویچ بود.از یک طرف وعده و وعید دادند(هویچ)واز یک طرف هشدار دادن که اگر تجمع کنین کار از دست ما خارج میشه و آب به آسیاب دشمن میریزین و ....(چماق).
    این که آیا واقعا چماقی وجود داره یا نه را نمیشه تایید کرد .ولی آنچه که مسلم هست این که اصلا نمیشه به حرف های آقای اعتصام و مالمیر و ...اعتماد کرد.یعنی اینکه اونها فقط عکس هویچ را نشون میدن.
    اما اگه دوستان با توجه به جوی که پنج شنبه بوده احساس میکنن تجمع با خطراتی ممکنه همراه باشه ،حداقل میتونیم از راههای دیگه ای اقدام کنیم.
    مثلا اینکه آقای کدبان میگن به ارگان ها وبیت وخبرگزاری ها نامه بدین کار خوبی هست.اما من میگم بصورت دسته جمعی و بحالت طومار ابنکار را بکنیم.این که چند صد نفر یا حتی چند هزار نفر یه رنج نامه برای بیت رهبری بفرستیم قطعا سریع تر ممکنه پیگیری بشه تا اینکه تک تک فرستاده باشیم.حتی میشه هم بصورت تکی فرستاد هم دسته جمعی.
    دوست عزیز مگر کم از این نامه ها و اعتراضات ارسال شده است

متاسفانه تاکنون کوچکترین نشانه هایی از برخورد با این شرکت دیده نشده است؟تازه وقیح تر و پر ادعاتر هم شده اند.که در اعمالشان مشاهده میگردد.

تجمع تفکر خوبی بود و اینشاالله با مذاکراتی که دوستان انجام دادند و انجام میدهند به نتایج مطلوبی برسیم.در غیر این صورت این راه ادامه خواهد داشت

و مسعولیت تشکیل دوباره تجمعات متوجه دوستان روسا و مدیران خواهد بود .امیدوارم که متوجه اهمیت این موضوع شده باشند.

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز پنج شنبه در اول جلسه و آخر جلسه بیش از پنج بار صدا کردم جناب سرمایه گذار 67 فردا نفرمایید که در جناه راست بودید یا چپ و یا در مقابل . ولی دوست عزیز هیچ نشنیدم .بدانید اگر هر تعداد سهم دارید (که می فرمایید بک میلیون و دویست هزار سهم)و یا هر تعداد پشتیبان که گاهی می فرمایید (گاهی پنجاه و گاهی مثل الان 35 نفر)و یا هر تفکری که دارید . اگر فکر می کنید اهل عمل هستید و بهتر می دانید : شما بفرمایید جلو و ما پشت سر شما . ضمنا دوست عزیز اگر این هم اندیشی پاسخ مورد نظر بنده را نداشته باشد . به احتمال قوی بنده برگه سهم صدرای خودم را می گذارم پیش وصیت نامه ام و دیگر به آن نخواهم اندیشید چون پس از آن اطمینان دارم تمام تلاش خودم را کرده ام و دیگر مظلوم نیستم چون صدای خودم را به گوش مسئولین رسانده ام و اگر هم هر اقدام انجام دهم انفرادی خواهد بود و شما بیفتید جلو به مجلس بروید و هر کجا که فکر می کنید صحیح است و می توانید حق خودتان را بگیرید و بنده از شخص شما بعلت داشتن نظر مخالف با شما پوزش می طلبم و امیدوارم هیچ دلخوری از بنده نداشته باشید .و من الله توفیق .

با سلام و شب به خیر:
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/04 در ساعت 01:15

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)