صفحه 523 از 1970 نخست ... 2342347351352052152252352452552653357362310231523 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,221 به 5,230 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hooh نمایش پست ها
    دوستان سلام
    اینجانب قبلابا اجازه از همه سهامداران به عنوان نماینده به جلسه دعوت شده ام تا انشاالله بتوانیم در این جلسه از حقوق سهامدار حقیقی دفاع نموده ونتیجه مثبتی از این نشست بگیریم .
    نظر من در مورد بازگشائی صدرا در اینده نزدیک خواهد بود تا اقایان به هدف خود رسیده با رضایت سهامداران ودر این موقعیت امتیازی هم از بورس به خاطر ماندن ، وگرقتن مجوز افزایش سرمایه از بورس می باشد. بخاطر این اول قندیها را قبل از باز شدن صدرا اجازه رشد دادند تا با امدن صدرا هر روز افت دسته جمعی شرکتهای قندی مثل قند ثابت را شاهد بوده و هر وقت به قیمت 150ت رسید به پایان بازی نزدیک شده واز بور س خداحافظی نمائید.
    لطفا در مورد زمان ومکان وجزئیات جلسه اصلا سوالی نفرمائید اطلاع رسانی میگردد
    با سلام ودرود خدمت دوستان محترم

جناب حاج حمید آقا لطفا در صورت موافقت و قبول زحمت از آقایان و جنابان محترم جناب طیب ،آرمین 777 ،سرمایه گذار67 ،دکتر مهربان،کدبان باستان ،هوه،خصدرا

و سایر دوستانی که اعلام آمادگی میکنند و مورد قبول عموم هستند و آگاهی کامل نسبت به تمام و یا اکثر وقایع پیرامونی صدرا دارند و ضمنا آشنایی کامل و اطلاعات دقیق

در مورد گزارشات مالی داشته باشند و یا هر کدام از دوستان در یکی از زمینه های فوق تخصص داشته باشند و از حق و حقوق سهامدار دفاع جانانه ایی داشته باشند.

با هماهنگی و توافق با دوستان منتخب ،دو نفر و یا سه نفر را انتخاب نمایید.و با هماهنگی کامل و متحد با هم ،از نا هماهنگی و تفرقه و نفی یکدیگر جلوگیری نمایید.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام :
    دوستان عزیز ضمن عرض پوزش خدمتتان عرض کنم بنده دیر نکردم در حال هماهنگی برای جای جلسه دوستانه فردا بودم .و من الله توفیق .

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز با شما موافق هستم و با خیلی از دوستانی که می فرمایید تماس داشته ام و لطفا بفرمایید خود شما هم برای فردا تشریف می آورید . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ریحانی نمایش پست ها
    با سلام ودرود خدمت دوستان محترم

جناب حاج حمید آقا لطفا در صورت موافقت و قبول زحمت از آقایان و جنابان محترم جناب طیب ،آرمین 777 ،سرمایه گذار67 ،دکتر مهربان،کدبان باستان ،هوه،خصدرا

و سایر دوستانی که اعلام آمادگی میکنند و مورد قبول عموم هستند و آگاهی کامل نسبت به تمام و یا اکثر وقایع پیرامونی صدرا دارند و ضمنا آشنایی کامل و اطلاعات دقیق

در مورد گزارشات مالی داشته باشند و یا هر کدام از دوستان در یکی از زمینه های فوق تخصص داشته باشند و از حق و حقوق سهامدار دفاع جانانه ایی داشته باشند.

با هماهنگی و توافق با دوستان منتخب ،دو نفر و یا سه نفر را انتخاب نمایید.و با هماهنگی کامل و متحد با هم ،از نا هماهنگی و تفرقه و نفی یکدیگر جلوگیری نمایید.

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...مهم نیست که چه کسی میره...هرچه اگاه تر...دور اندیش تر...مسلط تر به فن کلام ...دارای وجهه و کاریزمای تاثیر گزار...اشنا به صورتهای مالی و ریز فعالیت و عملیات شرکت و بعضا لایی کشیها و تقلب ها در صورتهای مالی باشد...منافع همه دوستان بهتر تامین میشه...الان همه سوار زورقی بنام صدرا هستیم کسی خود زنی نمیکنه....اون 3 دوست بزرگواری که انتخاب شدن...باید بدونند...که چه کار حساس... و وظیفه خطیری بعهده اشون سپرده شده....و زندگی و سرنوشت و خلاصه همه چیز 25 هزار سهامدار و تعداد زیادی از متعلقات به صحبتها و تواناییهای این دوستان در روز جلسه بسته شده....خلاصه...دوست دارم عزیزان انتخاب شده وزن و سنگینی کاری رو که بر عهده میگیرند بخوبی احساس کنند...
    ...حاج حمید...اخر شب باهات برای تعیین زمان جلسه کانکتم....من وارمین 777 با هم میاییم...

8. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز با شما موافق هستم و با خیلی از دوستانی که می فرمایید تماس داشته ام و لطفا بفرمایید خود شما هم برای فردا تشریف می آورید . و من الله توفیق .
    شرمنده هستم و برای دوستان آرزوی توفیق روز افزون و موفقیت برای تمام دوستان را خواستارم.

اجر و پاداشتان با خداوند بزرگ.

10. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز از تماسهای شما کمال تشکر را دارم و خواهشمندم لطف بفرمایید در ایمیل و یا تماس خودتان تواناییهایی که در این خصوص دارید را هم عنوان بفرمایید .ضمنا اطمینان داشته باشید مشکل حل خواهد شد و دوستانی که قرار می شود حضور داشته باشند از طریق ایمیل آدرس و زمان را دریافت می کنند و دیگر اینکه بدانید افراد توانمندی در کنار خودمان داریم و قبل از همه خدا باما است .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...مهم نیست که چه کسی میره...هرچه اگاه تر...دور اندیش تر...مسلط تر به فن کلام ...دارای وجهه و کاریزمای تاثیر گزار...اشنا به صورتهای مالی و ریز فعالیت و عملیات شرکت و بعضا لایی کشیها و تقلب ها در صورتهای مالی باشد...منافع همه دوستان بهتر تامین میشه...الان همه سوار زورقی بنام صدرا هستیم کسی خود زنی نمیکنه....اون 3 دوست بزرگواری که انتخاب شدن...باید بدونند...که چه کار حساس... و وظیفه خطیری بعهده اشون سپرده شده....و زندگی و سرنوشت و خلاصه همه چیز 25 هزار سهامدار و تعداد زیادی از متعلقات به صحبتها و تواناییهای این دوستان در روز جلسه بسته شده....خلاصه...دوست دارم عزیزان انتخاب شده وزن و سنگینی کاری رو که بر عهده میگیرند بخوبی احساس کنند...
    ...حاج حمید...اخر شب باهات برای تعیین زمان جلسه کانکتم....من وارمین 777 با هم میاییم...
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/06 در ساعت 19:44

12. 17 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز ساعت و قرار فردا مشخص شده است و در صورتیکه هنوز هم فرد توانایی هست که اطلاعات خوبی دارد و تا این لحظه سکوت کرده و مایل به حضور است .با بنده تماس بگیرد تا آدرس و ساعت را خدمت ایشان بدهم .ضمنا جناب مهربان وآرمین 777 و آن دسته از دوستانی که قرار گذاشتیم بیایند و گوشی آنها توان فارسی خواندن ندارد و یا کلا پیامک را دریافت نکرده اندو در هر صورت آدرس نا خوانا می باشدبه ایمیل بنده بیایند تا خدمتتان آدرس را بدهم . ولی باید خدمت آن دسته از دوستانی که به هر دلیل نتوانستم دعوت بعمل آورم کمال پوزش را می طلبم ولی بدانید ما همه نماینده شما هستیم و شک نکنید به حول و قوه الهی پیروز می شویم . از همه دوستان می خواهم دعای خیر خودشان را بدرقه راه ما کنند و بدانید که محدودیت جا و زمان داریم . و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/06 در ساعت 22:04

14. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    با درود

جناب مهربان امكانش هست بفرماييد سه نفر انتخاب شده

چه كاربراني هستند با تشكر
    سلامتي اونايي كه تو اوج سختي و مشكلات بجاي اينكه تركمون كنن در كمون ميکنن

16. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز لطفا دقیقتر مطالعه فرمایید . ضمنا بیشتر به فکر تعیین دو نماینده باشید چون امشب سعی خواهیم کرد برای فردا با دوستانیکه از اطلاعات خوبی برخوردار هستند و صاحب نظر هستند و حداقل از جنبه های خاص به موضوع نگاه می کنند .برای فردا جلسه حضوری بگذاریم چون باید تا 48 ساعت دیگر اسامی دو نفر دیگر را اعلام و خود را آماده و هماهنگ نماییم و من الله توفیق .
    با سلام خدمت هم سهمان گرامی همانگونه که مستحضرید سهامداران صدرا فقط به این سایت خلاصه نمیشوند. توصیه بنده اینست که در سایتهای موازی(همسایگان)ضمن اطلاع رسانی برای فرصت موجود از پتانسیل آنها هم استفاده کرده و در نهایت نمایندگانی با اطلاع و فن بیانی سرامد نسبت سایرین اعزام نماییم که تحقق اهداف ایشان هدف تمامی سهامداران صدراست یعنی از انزوا در امدن سهام صدرا در ضمن این نکته را متذکر میشوم که نویسنده بودن تنها شرط گویندگی نمیباشد. به طور مثال در جلسه 5شنبه با جناب اعتصام حدودا بیست نفر حاضر بودیم که از حق نگذریم در صورت حذف حاج حمید و دو سه تن از دوستان مابقی تماشاچی بودیم به قول شاعر سیاهی لشکر نیاید بکار ...

18. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبين نمایش پست ها
    با تشكر ازشما

ضمنا بنده از همينجا از دوست گرامي جناب كدبان تقا ضا ميكنم

در صورت امكان ما سهامداران صدرا لازم ميدانيم با ان اطلاعات دقيق خود و ريز بيني و دقتي كه ايشان

دارند در اين جلسه حضور به هم برسانند تا انشالله بتوانيم از

علم واگاهي ايشان در اين جلسه استفاده نماييم در هر صورت چشم هزاران سهامدار

صدرا در اين مقطع از زمان به كدبانها و ديگر سهامداران اهل فن دوخته است
    دوست گرامی درود بر شما
    تردید نداشته باشید اگر احساس میکردم بودنم در این جلسه میتواند مفید فایده باشد ، بی درنگ در آن حضور پیدا میکردم.
    این جلسه بیشتر به افراد متخصص در خصوص حسابرسی و کارشناس مطلع از بنیاد سهم نیازمند است.
    چند روزیست که در حال مطالعه چند باره ،نوشته های تاپیک های مرتبط با صدرا هستم.
    بررسی روند ، نمایانگر این است که دست های پنهان در صدرا ، تمام این سیاه بازی ها را برای همین فینال تدارک دیده اند که سهام حقیقی های خسته را با قیمتی که مد نظرشان است خریداری نمایند.
    حال بر اساس چه سیاستی کار را بدین جا رسانده اند ، من نمیدانم.
    زیرا حضور صدرای سود آور در بورس با توجه گستردگی فعالیت های درون مرزی و به تازگی برون مرزی اش ، میتواند آبروی نظام اقتصادی کشور باشد بگونه ای که هر ایرانی شریف و میهن دوستی به وجود چنین شرکتی افتخار کند.
    این صدرای واقعی و سود آور ، با حضور سهامداران حقیقی و جزء است که میتواند اخبار توانمندی های کشور را به سایر هم میهنان مخابره کند.
    حال با توجه به این نکات ، چه امر مهمتری در پشت پرده وجود دارد که آقایان ترجیح میدهند ، صدرا نه تنها آبروی نظام اقتصادی کشور نباشد ، بلکه به عنوان یک عضو ناهنجار سیستم آن را نشان میدهند.
    با توجه به اینکه در حال حاضر کشور عزیزمان در یک اقتصاد مقاومتی وارد شده است ، نظام سیاسی و اقتصادی به شرکت های بزرگی مانند صدرا با پتانسیل های بالا برای ایجاد غرور ملی و تجمیع افکار عمومی برای ساختن کشور و تحمل دشواری ها نیاز دارد.
    باید به دنبال پاسخ این پرسش بود ، چه کسی یا چه کسانی از هدر رفتن این پتانسیل سود می برند و شاد می شوند ؟
    با توجه به نکته ای که عرض کردم ، گمان میکنم ، چون یکی از مباحث اصلی گفتگو ، چانه زنی بر سر قیمت خرید سهام حقیقی در بازگشایی است ، تا پیش از آن باید نظر سنجی ای بصورت سیستماتیک برگزار نمود و از سهامداران صدرا پرسید با چه رنج قیمتی حاضر به فروش سهام خود پس از بازگشایی هستند.
    پاسخ نظر سنجی ، دوستان گرامی ای که قبول زحمت کرده اند و در جلسه شرکت میکنند را کمک میکند تا به پشتوانه افکار عمومی سهامداران به چانه زنی بپردازند. و اگر خدای ناکرده نظر عمده سهامداران حقیقی تامین نشد ، با اقتدار ، نه بگویند و جلسه را ترک کنند.
    پس از آن به قول حکیم توس » اگر جز به کام من آید جواب ، من و گرز و میدان افراسیاب
    آنگاه سهامداران به قطع یقین پی خواهند برد که ماجرای این سیاه بازی ها ، صرفا یک بزخری ناجوانمردانه است و بصورت طبیعی هر سهامدار آزاده ای تن به این ظلم نخواهد داد و داد خود را بگوش دادگران و بزرگان کشور خواهند رساند.
    پس از این مرحله ، ویژگی ها و اندک توانایی های حقیر میتواند کمک شایانی به دوستان انجام دهد.
    با توجه به اینکه تخصص بنده در زمینه بنیاد سهم و امور حسابداری در حد و اندازه حضور در چنین جلسه ای نیست ، هیچگاه به خود پروانه نمیدهم ، کاری را بر دوش بکشم که ممکن است از سر ناآگاهی و کم دانشی بنده ، خدای ناکرده سایر سهامداران بیش از این زیان ببینند و تا آخر عمر مدیون هزاران انسان رنج کشیده و خانواده های محترمشان باشم.
    شخصا چنین شجاعتی را ندارم که ناخواسته مدیون دیگران شوم.
    همانگونه که با صراحت کم دانشی خود را در این مورد بیان میکنم ، با صراحت هم عرض میکنم ، اگر توافقی میان دوستان در این جلسه انجام نگیرد ، همانگونه که پیشتر خدمت گرامیان عرض کردم ، نه برای مقدار اندک سهمی که خود دارم ، بلکه به خاطر مردانی که در شرایط کنونی نمیتوانند با غرور در برابر خانواده هایشان سربلند کنند و هر روز به سبب این ناجوانمردی ها ، شخصیت و غرورشان برای ابتدایی ترین مایحتاج زندگی خورد شده است ، تمام قد خواهم ایستاد و تمام دانش تکنیکی و تاکتیکی بنده برای یک هماورد روانی ، رسانه ای و حقوقی و کاملا در چهارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ، در خدمت سهامداران مظلومی که زیر پای زیاده خواهی های عده ای ناجوانمرد له شده اند ، خواهد بود.
    عزیزانی را که من و بسیاری از شما دوستان در هشت سال دفاع مقدس از دست دادیم و خونهای پاکشان برای سربلندی و غرور ملت ایران به زمین ریخته شده ، از ما نخواهند گذشت اگر در خاک خودمان مورد هجوم خودکامگان از خدا بی خبر قرار بگیریم و دم بر نیاوریم. به فرموده پیشوای سوم شیعیان ، اگر دین ندارید ، لااقل آزاده باشید.
    اگر از سالها عزاداری و سیه پوشی برای جانباختگان کربلا ، همین اندک آزادگی را نیاموخته باشیم ، با عرض تاسف باید بگویم ، فقط سر خود را به فیگورهای مذهبی گرم کرده ایم و از جان کلام غافل مانده ایم.
    جدای از مسائل اقتصادی ، ایستادن در برابر کسانی که با عملکرد های پی در پی اشتباه خود ، به عمد یا به سهو ، موجبات بدبینی و دلسردی مردم را به انقلاب و کشور به وجود می آورند ، یک وظیفه ملی و انقلابی است. آنهم در شرایط کنونی که کشور عزیز ما از چهارگوشه دنیا تحت فشار است و بیش از هر زمان دیگری کشور نیازمند اقتدار و همدلی میان مردم است.
    کوتاه سخن اینکه بنده در حوزه ای به خود پروانه ورود و حضور میدهم که بدانم تخصص دارم و با تمام وجود آگاه باشم که میتوانم موج ایجاد کنم.

از همین روی ، جهت سهولت در کار ، این نظر سنجی را آماده ساختم و درخواست میکنم تمام سهامدارن دلسوز در آن شرکت کنند تا دوستانمان که بنا دارند در جلسه حاضر شوند از افکار درونی همکاران سهامدار آگاه باشند و با اقتدار و پشتوانه به رایزنی و گفتگو بپردازند تا خدای ناکرده ، طمع بر طرف مقابل چیره نشده و در اندیشه زمین گیر کردن سهامداران متضرر نباشند.
    برای سرعت در کار لطفا لینک را برای هر سهامدار صدرا که می شناسید ارسال کنید. در تالار های مرتبط نیز از دوستان صدرایی دعوت به عمل آورید

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)