صفحه 527 از 1970 نخست ... 2742747751752452552652752852953053757762710271527 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,261 به 5,270 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز نظر شما چیست جنجال یا رسیدن به حقیقت .آیا شما فکر می کنید با این بی صبری بجایی می رسید .از مطالب ............همه دوستان در تمام تالارها تشکر می کنم حتما حق بنده همین است در ضمن بنده یادم هست که خدمتتان عرض کردم سه توافق صورت گرفته است و بورس هم این توافقات را قبول دارد ولی بنده هرگز نگفتم این غایت تلاش بنده است و مگر سهامداران صدرا خونشان از دیگر سهامداران رنگین تر است ؟ بنده اگر هم تلاش می کنم برای رضای خدا تلاش می کنم و حداقل به نجات بورس فکر می کنم و بالاتر از آن و شاید این واکنش طبیعی برخی افرادی است که بنده را در دعوت نکردنشان به جلسه مقصر می دانند و این واکنش را از خود بروز داده اند و همین عمل ایشان بهترین دلیل برای دعوت نشدن ایشان است و همین افراد هم بخوبی نقش خاله خرسه را بازی خواهند کرد و شاید همین افراد باعث شکست هم اندیشی شوند . دوستان عزیز هشیار باشید حتی ممکن است برخی افراد آگاهانه و از روی حسادت و یا عناد با نظام جمهوری اسلامی و غیره اقدام به این اعمال می کنند . و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/07 در ساعت 23:45

2. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...خسته نباشید به همه دوستان....من با همه صحبت دارم...شوخی هم ندارم....

4. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

کاربر فعال سلطان زمان آواتار ها
    تشکر شده 769 بار در 160 ارسال
    با سلام جنجالي وجود نداره
    حقيقت هم اينه كه همه با مسوليت خودشون خريدن يا درست يا غلط يا از رو دست ديگران يا با تبليغ ديگران
    درست نيست انساني كه دم از حقيقت ميزنه از ديگران براي رسيدن به مقصود خود استفاده كنه
    Friday 18 November 11 19:13 #41499
    hamid672003
    hamid672003 آفلاين است
    مسدود شده

تاريخ عضويت
    Jul 2010
    تشکرها: 2,790 بار در 1,089 پست

اعتبار
    0

ارزيابي

پيش گزيده

با سلام:
    به به پنج روز رفتیم عقب و 250 تا از تشکرهای بنده حذف شده .کاش این منفی های صدرا که خورده حذف می شد .چون دلم خیلی برای اونا که فروختن می سوزه .آخه ما خرید تو این مقاومت رو هم شروع کردیم .و من الله توفیق .

شما يه زماني به ريش اونايي كه فروخته بودند ميخنديدي و دلت ميسوخت براشون حالا چي شده ميگي اوناي كه نفروختند بياين بريم شكايت تا شايد باز شود و ما هم بفروشيم ؟ يا اون زماني كه سهمو چاق ميكردين و در جواب يه بنده خدايي كه ميگفت بابا چاقش نكنيد اين سهم از نظر تكنيكي فلان حميتو شكسته و تا فلان حمايت خواهد ريخت مگه اين جواب شما نبود ؟
    Saturday 19 November 11 08:59 #41604
    hamid672003
    hamid672003 آفلاين است
    مسدود شده

تاريخ عضويت
    Jul 2010

اعتبار
    0

ارزيابي

پيش گزيده

با سلام:
    ما مثلا استاد ها چاقش می کنیم .شما استاد ممبعد از اینها اگه می تونید لاغرش کنید .ضمنا به همین خیال باش .تا صبح دولتت بدمد .

من بنا به وظيفه خواستم اطلاع رساني كنم فقط همين
    باز هم عذر خواهي از تمامي كاربران و مديريت سايت
    هميشه 20 درصد نقد جهت نوسان و كنترل قيمت سبد
    پر سود باشيد و سالم

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز نظر شما چیست جنجال یا رسیدن به حقیقت .آیا شما فکر می کنید با این بی صبری بجایی می رسید .از مطالب ............همه دوستان در تمام تالارها تشکر می کنم حتما حق بنده همین است در ضمن بنده یادم هست که خدمتتان عرض کردم سه توافق صورت گرفته است و بورس هم این توافقات را قبول دارد ولی بنده هرگز نگفتم این غایت تلاش بنده است و مگر سهامداران صدرا خونشان از دیگر سهامداران رنگین تر است ؟ بنده اگر هم تلاش می کنم برای رضای خدا تلاش می کنم و حداقل به نجات بورس فکر می کنم و بالاتر از آن و شاید این واکنش طبیعی برخی افرادی است که بنده را در دعوت نکردنشان به جلسه مقصر می دانند و این واکنش را از خود بروز داده اند و همین عمل ایشان بهترین دلیل برای دعوت نشدن ایشان است و همین افراد هم بخوبی نقش خاله خرسه را بازی خواهند کرد و شاید همین افراد باعث شکست هم اندیشی شوند . دوستان عزیز هشیار باشید حتی ممکن است برخی افراد آگاهانه و از روی حسادت و یا عناد با نظام جمهوری اسلامی و غیره اقدام به این اعمال می کنند . و من الله توفیق .
    حضور سبزهقبايي ميان شبدرها
    خراش صورت احساس را مرمت كرد
    ببين هميشه خراشيست روي صورت احساس

متاسفانه عده اي بيرون گود پاي يك كامپيوتر و يا حتي يك موبايل نشسه اند و مي گويند لنگش كن.
    در سهمهاي گنده تر از صدرا كه سود خوبي هم دارند قيمت سهم به 25٪ رسيده است حتي يك نفر حقيقي صحبت از اعتراض نمي كند حال كه شيرمردي مثل حميد پيدا شده است لطفا انرژي ايشان را هدر ندهيد و اين قدر سنگ اندازي و تهمت نزنيد و اگر مرد عمل هستيد پا پيش نهيد و گرنه سكوت كنيد.
    و به قول شاعر طوس
    سياهي لشكر نيايد به كار
    يكي مرد جنگي به از صد هزار

7. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محسن نظري نمایش پست ها
    بنده شخصا با سازمان تماس داشته ام و نشست تاييد شده است خيالتان از اين بابت راحت باشد
    با درود

كاربر محترم لطف ميكنيد وبگوييد با كدام سازمان تماس گرفته ايد و با چه شخصي صحبت كرده ايد

همينطور ان شماره اي كه با ان سازمان تماس گرفته ايد را در اين تايپيك بگذاريد تا بقيه سهامداران

هم تماس بگيرند اين حق همه سهامداران ميباشد چون سهامداران صدرا خيالشان از بابت تاييد شما

راحت نميشود
    سلامتي اونايي كه تو اوج سختي و مشكلات بجاي اينكه تركمون كنن در كمون ميکنن

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    دوستان کمی صبر کنید ببینیم چگونه میشود این هفته که تمام است به نظر من تا اخر هفته اینده هم صبر میکنیم ببینیم چگونه میشود اگر به نتیجه رسیدیم که جا دارد از تلاش همه دوستان تشکر میکنیم اما اگر به نتیجه نرسیدیم تصمیم میگیریم که چکار کنیم

دوستان تلاش خودشان را میکنند اما اگر به نتیجه ای نرسیدیم فکر نمیکنم بهانه ای وجود داشته باشد

فعلا عجله نکنیم بهتر است

ما همه با هم دوست هستیم و یک هدف داریم

از اول هم دو هفته فرصت نیاز داشتند ما هم گفتیم به روی چشم
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

11. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 238 بار در 49 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سلطان زمان نمایش پست ها
    با سلام جنجالي وجود نداره
    حقيقت هم اينه كه همه با مسوليت خودشون خريدن يا درست يا غلط يا از رو دست ديگران يا با تبليغ ديگران
    درست نيست انساني كه دم از حقيقت ميزنه از ديگران براي رسيدن به مقصود خود استفاده كنه
    Friday 18 November 11 19:13 #41499
    hamid672003
    hamid672003 آفلاين است
    مسدود شده

تاريخ عضويت
    Jul 2010

اعتبار
    0

ارزيابي

پيش گزيده

با سلام:
    به به پنج روز رفتیم عقب و 250 تا از تشکرهای بنده حذف شده .کاش این منفی های صدرا که خورده حذف می شد .چون دلم خیلی برای اونا که فروختن می سوزه .آخه ما خرید تو این مقاومت رو هم شروع کردیم .و من الله توفیق .

شما يه زماني به ريش اونايي كه فروخته بودند ميخنديدي و دلت ميسوخت براشون حالا چي شده ميگي اوناي كه نفروختند بياين بريم شكايت تا شايد باز شود و ما هم بفروشيم ؟ يا اون زماني كه سهمو چاق ميكردين و در جواب يه بنده خدايي كه ميگفت بابا چاقش نكنيد اين سهم از نظر تكنيكي فلان حميتو شكسته و تا فلان حمايت خواهد ريخت مگه اين جواب شما نبود ؟
    Saturday 19 November 11 08:59 #41604
    hamid672003
    hamid672003 آفلاين است
    مسدود شده

تاريخ عضويت
    Jul 2010

اعتبار
    0

ارزيابي

پيش گزيده

با سلام:
    ما مثلا استاد ها چاقش می کنیم .شما استاد ممبعد از اینها اگه می تونید لاغرش کنید .ضمنا به همین خیال باش .تا صبح دولتت بدمد .

من بنا به وظيفه خواستم اطلاع رساني كنم فقط همين
    باز هم عذر خواهي از تمامي كاربران و مديريت سايت

با درود برشما كه اين چنين اطلاع رساني ميفرماييد

دوست گرامي ضمنا بدليل اشكال در سيستم خود قادر به تشكر كردن

در زير پستهاي بعضي از دوستان منجمله شما نميباشم كه از شما هم پوزش مي طلبم
    سلامتي اونايي كه تو اوج سختي و مشكلات بجاي اينكه تركمون كنن در كمون ميکنن

13. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید خوشبين از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 435 بار در 63 ارسال

تصییح

درود:
    جناب حوش بین ببحشید شما که اینقدر پست میزنید و همش منتظر مچ گرفتن هستید چرا به حلسه سهامداران نیامدید؟ از نظر بنده هیچ ایرادی به حمید و دیگر دوستان وارد نیست و اگه براتون اینقدر صدرا مهمه که اینقدر پست میزنید میتونستید به حلسه امروز بیائید و هر چی براتون مبهمه بر طرف بشه.نمیشه که شما از جاتون تکون نخورید و بعد فقط به دوستان خرده بگیرید.بنده ممکنه در بعصی نکات با حاح حمید هم نظر نباشم ولی تاونجا که حضور ذهن دارم ایشون برنامه دیدار حضوری و تحمع رو آغاز کرد .نه شما ونه هیچکدوم از دوستان که تهران یا اطراف بودن و به جلسه امروز نیومدن بهتره نظر و کمک بکنن تا حلسه هفته آینده با موفقیت و به نفع ما سهامداران خرد تموم بشه.شخصا از ایشون تشکر میکنم هم بخاطر ایده تجمع و هم بخاطر حلسات حضوری. جالبه صحبت تحمع رو ایشون پیش کشید ولی متاسفانه عده ای منحمله شما سعی در بی ارزش کردن اون دارید.تا اونجا که من اطلاع دارم ولوله ای تو سازمان شده و حودشون هم میخوان این مسئله حل بشه.یکی از دلایل کاندید نشدن خودم حرف و حدیث های امثال شما بود.
    انشاالله حلسه با نماینده قرارگاه به نفع ما تموم بشه ولی اکه نشد این گوی و این میدان.
    ویرایش توسط armin777 : 2012/08/08 در ساعت 01:34

15. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید armin777 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط armin777 نمایش پست ها
    درود:
    امروز جلسه ای برای معرفی 3 نفر برای جبسه هفته آینده با سازمان و خاتم برگزار شد که 3 نفر انتخاب شدند و چون تعداد بیشتری از دوستان مایل به حضور در این جلسه بودند 2 نفر هم به عنوان علی البدل اگه اسمشو بشه گذاشت قرار شد اگه تونستن در جلسه هم حضور داشته باشند. آقا حمید 2- یکی از دوستان برای امور مالی و حسابرسی 3-یک حاج آقائی که با رهبر و قرارگاه از نزدیک آشنائی دارند.
    نکته دیگر به نظرم با این بازار توهمات قیمتی بعضی از دوستان بود که حتی به 250 در این جلسه هم راضی نیستند و قیمتهای بالای 300 مد نظرشون هست که البته بنده با این طرز تفکر مخالف بودم.شاید دوستان دلایل خود را دارند ولی واقعیت بازار حتی با 40-50 پیشبینی سود و بدون زیان انباشته 333 تومنی هر سهم به نظرم چیز دیگری است.در هر صورت اگر توافقی ضورت بگیرد در قیمت خاص در مجمع فوق العاده باید به تصویب برسد
    شخصا نظرم تمرکز به روی قیمت توافقی و باز شدن سهم در اولین فرصت و خروج افرادی که فروشنده هستند است و افرادی که فکر میکنند سهم بیشتر میآرزد میتوانند سهم خود را نگه دارند.به نظرم 80% سهامداران بین 200-250 فروشنده باشند.بهتره من دیگه سکوت کنم چون تو جلسه هم به من ایراد قیمت پائین گرفته شد چون میانگین بنده حدود 200 است. فقط امیدوارم هر چه زودتر باز بشه تا ببینید چطور خیلی از دوستان که مخالف هستند قبل از طلوع آفتاب تو صف زنبیل میزارن
    درود بر شما
    نظر سنجی تا این لحظه چیز دیگری را نشان میدهد. لطفا مستند و مستدل سخن بگویید. این 80% آمار منبع علمی هم دارد؟
    دستپاچگی خاصی در نوشته شما حس میکنم. با توجه به اینکه فرمودید میانگین خرید 200 دارید ، یعنی اینکه با 250 فروش در سود خواهید بود و همچنین میانگین خرید 200 یعنی کمتر از 1 سال است که سهم را دارید.و هر چه توافق زودتر انجام شود شما با سود و خواب پول متعارف از سهم خارج می شوید. و دستپاچگی شما کاملا قابل درک خواهد بود.
    اما آیا همه شرایط شما را دارند ؟ کسی که بالای یک میلیون سهم دارد و بیش از چند سال است در سهم با قیمت ها بالا حضور دارد ، آیا براستی میتواند از دریچه شما به موضوع نگاه کند ؟ بنابراین بهتر است به جای تحمیل کردن قیمت خود ، بگذارید ، برآیند درونیات تمام سهامداران در یک نظر سنجی بی طرفانه خود را نشان دهد.
    وقتی نظر سنجی انجام می شود ، تکلیف کسانی که در جلسه حاضر می شود روشن است. میدانند که کمتر از یک قیمتی نمیتوانند توافق کنند (هر چند این توافق باید در مجمع مصوب شود ، اما اگر نتیجه دلخواه سهامداران در این جلسه به دست نیاید ، دیگر به مجمع و این چیز ها کسی نمی رود. همه ابتدا در برابر سازمان بورس تکلیف خود را روشن خواهند کرد)
    این نظر سنجی نشان میدهد که میانگین خواست سهامداران با توجه به زمان خرید و قیمت تمام شده و خواب پول و تورم برای هرکدامشان چند است.
    طبیعی است کسی که 100هزار سهم 400 تومانی و سابقه خرید چند ساله دارد با کسی که 1میلیون سهم 148 تومانی آنهم با زمان خرید دو روز پیش از بسته شدن نماد دارد ، نمیتواند برابر باشد. این دومی هر قیمتی بدهند کلاهش را می اندازد بالا و میرود.
    نظر سنجی مشخص میکند ، کفه کدام دسته از سهامداران در صدرا سنگین تر است. هرکدام سنگین تر بود ، طبیعتا باید به خواست آنها احترام گذاشت.
    از همه دوستان درخواست میکنم اگر تا کنون در نظر سنجی شرکت نکرده اند ، حتما شرکت کنند و آدرس آن را در تالار های گوناگون در اختیار سایر سهامداران قرار دهند.
    با سپاس
    پیروز باشید

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط خوشبين نمایش پست ها
    با درود برشما

دوست عزيز شما ديگه چرا از فرد ي مثل شما بعيد است كه باور كنيد مديران صدرا

مي ايند ابروي مديريتي خود را زير سوال ببرند وبه حرف يكي دو نفر سهامدار حقيقي

در جلسه گوش فرا دهندو زيان شركت را از روي كدال برداشته و بگويند ما اشتباه كرديم و صورتهاي

مالي را اصلاح ميكنيم ميدانيد اين كار يعني چه دوست عزيز بنده هر بار از اين كاربر حميد

يك حرف شنيدم يك بار ميگوييد كه قراراست جلسه براي خريد توافقي سهم باشد يكبار ميگويد بايد

در صدد ماندن صدرا در بورس باشيم وحالا هم كه رسالت فراتر از اين موارد را دارد و متاسفانه بنده هم كه به دفعات پرسشي

از ايشان ميكنم درباره گفتگوهاي قبلي در باره توافق خريد تضميني از پاسخ دادن تفره ميرود

سوال بنده اين است هفته پيش قرار براين شد كه گردهمايي لغو شود چون قرار شده

در جلسه قبلي برسر قيمت توافقي جلسه اي گذاشته شود و نماد باز گشايي شود جز اين هم

چيز ديگري نبود نميدانم چه شده كه اينبار صحبت از ماندن صدرا در بورس ميشود و رسالتهاي مهمتر.؟

بازگشايي نماد و حمايت وخريد در روز بازگشايي مهمترين رسالت است براي سهامداران ايا نظر شما جز اين ميباشد
    درود بر شما
    فرمایش شما کاملا درست و به جاست.
    نکته بایسته گفتن اینکه ، من توقع ندارم که صدرا چیزی را که روی کدال فرستاده بردارد و عکسش را بگذارد.
    اما به شفاف سازی معتقدم.
    دیگر اینکه در پاسخ به حمید خان عرض کردم اینکه شما میخواهید شفاف سازی و تصیح صورت ها را بقبولانید ، خیلی هم خوب است. اما نتیجه آن باید ظرف کمتر از یک هفته باقی مانده ، برود روی کدال. در غیر اینصورت سهامدار و گرز و میدان افراسیاب... ( یعنی اینکه بهانه ای برای اتلاف وقت بیشتر از چند روز باقی مانده وجود ندارد. یا قبول میکنند یا نمیکنند )
    همچنین که در خصوص تمایل توافق احتمالی بر سر قیمت هم ، مبنا را نتیجه نظر سنجی عرض کردم. به زبانی ساده سلیقه شخصی یا استراتژی های لحظه ای که میتواند ناشی جو جلسه باشد نباید اعمال شود. (یعنی اینکه من صلاح دانستم یا جو اینگونه حکم میکرد یا رودربایستی قرار گرفتیم یا فشار آوردند و تهدید کردند و اینها ندارد )حاضرین جلسه اگر بنا به قیمت توافقی بود ، باید خواست سهامداران که در نظر سنجی آمده را بدون نظر شخصی محقق کنند. اگر هم نظر عمومی سهامداران که در نظر سنجی آمده را هم قبول نکردند ، دوستان از جلسه بیایند بیرون و باقی را بر عهده سهامداران بگذارند تا تکلیف خود را در برابر سازمان بورس روشن کنند.
    تمام این عرایض یعنی اینکه هر کس بخواهد از این چهارچوب خارج شود ، جز وقت تلف کردن و بیراهه رفتن نیست.
    درست است مردم فراموشکاری هستیم. اما به لطف تکنولوژی و گفتگو های نوشتاری و تالاری ، امکان یادآوری بسیاری از نوشته ها وجود دارد.
    اگر کسی خود را سخنگوی یک جمع میداند ، باید برآیند نظر جمع باشد نه اینکه به اعمال سلیقه های شخصی بپردازد. نظر سنجی ای که براه انداختیم به همین دلیل است که کسی اعمال سلیقه شخصی نکند.
    پیروز و سربلند باشید

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 21 مهمان ها)