صفحه 531 از 1970 نخست ... 3143148152152852953053153253353454158163110311531 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,301 به 5,310 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,767 بار در 548 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز فکر کنم با توجه به توصیه دوستان که می فرمایید با قیمت توافقی سهم را بفروشیم . اگر این پست را که می خواهم بزنم . اگر بزنم دیگر کسی نمی داند چه بگوید ولی دوستان خواهش می کنم شما همه توانایی در حساب کردن دو دوتا چهار تا را دارید . بروید یکبار دیگر این اعداد را که بنده می دهم محاسبه کنید و پس از آن بگویید که در پایان جلسه به یک قیمت توافقی حاضر به فروش سهم هستید یا نه سپس بنده اطاعت خواهم کرد .
    1- ساختمان تهران صدرا به گفته مهندس اعتصام 250 میلیارد تومان .به قیمت توافق برای فروش سال 88 که به دلیل نبودن سند و در رهن بودن انجام نشد 450 میلیارد تومان .و به قیمت کارشناسی روز افراد خبره بالغ بر 550 میلیارد تومان می باشد .یعنی ارزشی بالغ بر چهار برابر ارزش اسمی صدرا .یعنی هر سهم بیش از 3600ريال .
    2- جزیره صدرا در قیمت مورد قبول مهندس جلیلی متری 50 هزار تومان و حداقل 1.5 میلیون متر مکعب یعنی 75میلیارد تومان بعلاوه 200 میلیارد تومان هزینه زیر ساختها یعنی به ازاء هر سهم 2850ريال
    3- جزیزه نکا 21 هکتار و یا بعبارتی 210 هزار متر مربع . حتی اگر متری صد هزار تومان حساب کنیم که در کجای دنیای چنین زمینی و آن ..... بماند .می شود 21 میلیارد تومان یعنی هر سهم چهارده تومان .
    4- جرثقیل هزار تنی به مبلغ قابل قبول آقایان 25 میلیون یورو .شما بفرمایید یورو را چند حساب کنیم 1500 خوبه .پس می شود بیش از 37 میلیارد تومان یعنی هر سهم 250 ريال .
    تا اینجای کار می شود حدود6489ريال بابت هر سهم اگر بازهم بگویم می رویم در اما و اگر ! ولی دوستان بنده برای هر سهم هنوز مبلغی بیش از این داراییها سراغ دارم و غیر از آن هرینه های آموزشی پرسنل و سرقفلی های معنوی و مادی که در حسابها گنجانده نی شود . آیا هنوز هم بر فروش توافقی تاکید دارید. ضمنا یکبار آقایان 10 درصد سهم را در 170 تومان جمع کردند و در 420 تومان به گمان همین بازی از نو فروخته اند ولی حالا آن پول مفت به مذاق ایشان خوش آمده اینبار دیگر این قیمتها راضییشان نمی کند . صلاح مملکت خویش خسروان دانند .بعد از فروش و رسیدن به خواسته خود افسوس سراغ شما نیاید و بنده را نفرین کنید چون آنچه شرط بلاغ بود بنده گفتم تو خواه پند گیر خواه ملال . قابل توجه آن دوستی که می خواست پستهای بنده را یافته و بالا بیاورد باید بگویم از شهریور پارسال دائما گفتم هر قدر سهم بخرم نمی فروشم مگر بالای 3200ريال (البته این نظر بنده است ولی در مورد امر شما بنده اطاعت امر می کنم)و بارها تذکر دادم سود و زیان شما از آن شماست پس خودتان تصمیم بگیرید که بخرید یا نه و شما هر گز غیر از این نوشته نخواهید یافت مگر نقل قول دیگران که مسئولیت آن با خودشان است و ضمنا هنوز هم به آن عدد که مورد تمسخر آن دوستان است در سال 94 اعتقاد دارم .و من الله توفیق .
    جناب حميد آقا با تشكر از زحماتي كه متقبل شديد بنده چند روز پيش مطلبي زدم كه در پاسخ شما خلاصه رو دوباره عرض ميكنم .
    ممكن است حقيقت در مورد صدرا همين مواردي كه شما بيان كرديد باشد( صرف نظر از اينكه به نظر من خيلي خوش بينانه بررسي شده ) ولي جناب حميد خان واقعيت كنوني صدرا چيز ديگري است .
    واقعيت كنوني صدرا اين است كه سهم زيان بسيار سنگين 142 توماني براي سال گذشته پوشش داده است و واقعيت ديگر اين است كه سهم اكنون متوقف است و اين احتمال كه اين توقف مدتها به طول انجامد اصلا بعيد نيست .
    يكي از مشكلاتي كه سهامدارن صدرا تا كنون داشته اند اينكه همواره گزارشات رسمي را غير واقعي دانسته و به شايعات پر زرق و برق بيشتر اهميت داده اند .
    اگر فرض كنيم كه خاتم قصد خارج كردن سهم از سهامدار را داشته باشد خيلي راحت ميتواند سهم را بازگشائي كند و با اين وضعيت بازار كه قيمت بيشتر نمادها نسبت به شش ماه گذشته كاهش شديد داشته سهم را در قيمت پائين جمع كند .
    تصور ميكنيد اگر اكنون سهم در اين وضعيت و با در نظر گرفتن زيان شديد و متوقف بودن شش ماهه باز شود با چه فشار فروشي مواجه خواهد شد و در چه قيمت بازگشائي ميشود .؟
    به خلاصه به تمام سهامداران صدرا عرض ميكنم لطفا قيمت سهم قبل از بسته شدن و اعلام زيان سنگين و وضعيت كنوني بازار بورس و احتمال توقف طولاني مدت نماد را در نظر داشته باشند .
    با دادن قيمتهاي بالا حتي اگر سهامدار عمده نيت توافق و خريد هم داشته باشد هيچ توافقي حاصل نخواهد شد .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 53 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز فکر کنم با توجه به توصیه دوستان که می فرمایید با قیمت توافقی سهم را بفروشیم . اگر این پست را که می خواهم بزنم . اگر بزنم دیگر کسی نمی داند چه بگوید ولی دوستان خواهش می کنم شما همه توانایی در حساب کردن دو دوتا چهار تا را دارید . بروید یکبار دیگر این اعداد را که بنده می دهم محاسبه کنید و پس از آن بگویید که در پایان جلسه به یک قیمت توافقی حاضر به فروش سهم هستید یا نه سپس بنده اطاعت خواهم کرد .
    1- ساختمان تهران صدرا به گفته مهندس اعتصام 250 میلیارد تومان .به قیمت توافق برای فروش سال 88 که به دلیل نبودن سند و در رهن بودن انجام نشد 450 میلیارد تومان .و به قیمت کارشناسی روز افراد خبره بالغ بر 550 میلیارد تومان می باشد .یعنی ارزشی بالغ بر چهار برابر ارزش اسمی صدرا .یعنی هر سهم بیش از 3600ريال .
    2- جزیره صدرا در قیمت مورد قبول مهندس جلیلی متری 50 هزار تومان و حداقل 1.5 میلیون متر مکعب یعنی 75میلیارد تومان بعلاوه 200 میلیارد تومان هزینه زیر ساختها یعنی به ازاء هر سهم 2850ريال
    3- جزیزه نکا 21 هکتار و یا بعبارتی 210 هزار متر مربع . حتی اگر متری صد هزار تومان حساب کنیم که در کجای دنیای چنین زمینی و آن ..... بماند .می شود 21 میلیارد تومان یعنی هر سهم چهارده تومان .
    4- جرثقیل هزار تنی به مبلغ قابل قبول آقایان 25 میلیون یورو .شما بفرمایید یورو را چند حساب کنیم 1500 خوبه .پس می شود بیش از 37 میلیارد تومان یعنی هر سهم 250 ريال .
    تا اینجای کار می شود حدود6489ريال بابت هر سهم اگر بازهم بگویم می رویم در اما و اگر ! ولی دوستان بنده برای هر سهم هنوز مبلغی بیش از این داراییها سراغ دارم و غیر از آن هرینه های آموزشی پرسنل و سرقفلی های معنوی و مادی که در حسابها گنجانده نی شود . آیا هنوز هم بر فروش توافقی تاکید دارید. ضمنا یکبار آقایان 10 درصد سهم را در 170 تومان جمع کردند و در 420 تومان به گمان همین بازی از نو فروخته اند ولی حالا آن پول مفت به مذاق ایشان خوش آمده اینبار دیگر این قیمتها راضییشان نمی کند . صلاح مملکت خویش خسروان دانند .بعد از فروش و رسیدن به خواسته خود افسوس سراغ شما نیاید و بنده را نفرین کنید چون آنچه شرط بلاغ بود بنده گفتم تو خواه پند گیر خواه ملال . قابل توجه آن دوستی که می خواست پستهای بنده را یافته و بالا بیاورد باید بگویم از شهریور پارسال دائما گفتم هر قدر سهم بخرم نمی فروشم مگر بالای 3200ريال (البته این نظر بنده است ولی در مورد امر شما بنده اطاعت امر می کنم)و بارها تذکر دادم سود و زیان شما از آن شماست پس خودتان تصمیم بگیرید که بخرید یا نه و شما هر گز غیر از این نوشته نخواهید یافت مگر نقل قول دیگران که مسئولیت آن با خودشان است و ضمنا هنوز هم به آن عدد که مورد تمسخر آن دوستان است در سال 94 اعتقاد دارم .و من الله توفیق .
    با سلام
    جناب حمید خان این داستانها را همه بلدند.این صدرا با صدرای سال 88 و 82 از نظر دارایی هیچ فرقی نکرده.تنها فرقش این هست که سال 82 کار در سطح نسبتا خوبی داشت.بین سالهای 84 تا 87 کلا هیچ کاری نتونست بگیره و بعد هم که دهها برابر سالهای اوایل دهه 80 کار گرفته.فرق بین صدرای سالهای 87 تا 90 در این بوده که کلی کار گرفته پس چیزی که باعث این همه فرق در قیمت صدرا بوده دارایی اون نبوده بلکه امید به سود آوری شرکت بوده که اونهم با اعلام یک خروار ضرر تکمیل شده.همه جای دنیا هم همین.هر روزی شرکت داراییهاشو فروخت حق با تویه اون موقع دارایی مهم میشه.اگر هم شرکت میخواهی که به نسبت دارایی قیمتش خیلی خیلی بهتر از صدرا باشه توی بورس پر از این شرکتها.از مهرام بگیر تا ایرانخودرو.این ایران خودرو اگر زمینهای بین تهران و کرجش را متری 1000 تومان که بفروشه سهمی 10000 تومان دارایی داره

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید omid_or51 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    مطمین باشید این حمید از خودشون هست و اومده ماجرارو یه جورایی مدیریت کنه
    اتفاقا جلسه رو هم انجام میدن ولی اونجا منتظر یه بهانه خواهند بود که بگن با سهامدار به توافق نرسیدیم و تمام و این بهانه همون قیمتهای فضایی هست که این اقا میگن
    به نظرم 200 تا 250 میتونه بهترین پیشنهاد باشه از طرف سهامدارن و دیگه بهانه ای هم برای اونها باقی نخواهد ماند
    مطمین باشید از این قیمتها بیشتر پیشنهاد بشه جلسه بدوننتیجه خواهد بود
    ویرایش توسط toofan : 2012/08/09 در ساعت 10:46

ناظر کل سایت مدیر نظارت آواتار ها
    تشکر شده 3,548 بار در 174 ارسال
    درود

رعایت ادب و ادبیات مناسب در پیامها و نیز رعایت حرمت کاربران اصلیترین هدف سایت بورسی میباشد، مسلما نظر هر شخص نشانه تفکر اوست و هرگونه بی احترامی یا تمسخر در شان کاربران این سایت نمی باشد و در صورت مشاهده پستهای توهین آمیز از بحث کردن و پاسخ مستقیم جدا خودداری کرده و مطلب مورد نظر را از طریق امکان "گزارش ارسال خلاف" که در پائین هر پست وجود دارد جهت رسیدگی به مدیران انجمن ارجاع نمایید،

ضمنا

چنانچه تشخيص داده شود فعاليتهای يك كاربر بر خلاف قوانين يا مصالح انجمن بوده و اهداف تخريبی خاصی را دنبال ميكند، بدون تعارف دسترسی وی برای هميشه قطع خواهد شد.

امیدوارم با احترام به قوانین، ساعات خوشی را هنگام حضور شما داشته باشیم.

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    باسلام وعرض ادب

باتشکر از زحمات تمامی دست اندرکاران سایت وزین بورسی

فک نمیکنم یه نفر پیدا بشه و ادعا کنه که صدرا نسبت بسایر شرکت ها از ارزش کمی برخورداره ....................

ولی متاسفانه با نامدیریتی موجب بی مهری فعالین بازار قرار گرفته

عدم افشای اطلاعات و دستکاری صورت های مالی و ضربات پیاپی توسط نامدیرعامل در مصاحبه ها شبهات زیادی رو بوجود آورده

اگه قرار بر ماندن در بورس باشه با همین وضعیت فعلی اصلا درست نیست وحتما باید با تغییر مدیران و تغییر صورت های مالی کاملا دستکاری شده هراه باشه ودر غیر اینصورت و باشبهه وایجاد

نیرنگ همون بهتر که با قیمت توافقی از بورس خارج بشه و این کارنامه ننگین برای .................. خواهد ماند وهیچکس بلا استثناء به مجموعه قرارگاه از این ببعد اعتماد نخواهد کرد وهمین عدم

اعتماد مردم بمعنی بی ارزشی بودن خواهد بود که شایسته همچین مجموعه ای نیست و متاسفانه این اقدام موجب فصل های زیادی خواهد شد و وصل امکان پذیر نخواهد بود .

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    جناب خودم وخودم اگر درست تلفظ کرده باشم در تالار بورس پست زده بودند

باسلا م و عرض ادب

دوست عزیز کسی که این ملت سهامدار را به این روز اندخته کسی نیست جز 1- سهامدار عمده 2-مدیریت و هیات مدیره و حساب سازان صدرا 3- مدیران بورس کشور

در حال حاضر سهام افت کرده و ارزش کمتری دارد آیا در ان زمان مگر در صف خرید نبود ؟

چرا مدیریت صدرا و هیات مدیره با 30 هزار سهامدار حقیقی بازی نماید و عملکرد و اقعی و گزارشات واقعی از توان و تجهیزات که از جیب سهامداران هزینه شده درگزارشات نیاید

چرا درآمد شرکت های زیر مجموعه صدرا در گزارشات نیاید و در سالهای قبل فقط هزینه های این شرکت ها کنجانیده شود

چرا با این همه پروژه و این همه کارکرد با قیمت ها ی مناسب و اعلام پیشرفت پروژه ها در رسانه ها و موفقیت در پارس جنوبی و مورد های اساسی دیگر

و پیشرفت در پروژه ها نفت و گاز و کشتی سازی برای مدیران و دولت و ملت افتخار آمیز است و برای سهامداران صدرا ضرر و سمی بیش نیست.مدیریت

ضرر اعلام می نماید و به کسی هم پاسخ گو نیست ،چرا زیان سال 82 را سهامداران فعلی بپردازند ،چه کاغذی و چه واقعی ؟ چرا سازمان بورس در آن زمان

گزارشات سال 82 را تصویب کرده و این زیان را ندیده است در سالهای پس از 82 تا 88 چکار میکرد این مورد را اعتصام در این زمان و از غیب آورده است؟

چرا سازمان حالا این گزارشات را می پذیرد. مدیریت صدرا چرا حاضر به شفاف سازی اسناد توسط افراد مورد تایید بورس و نمایندگان حقیقی نیست چرا

حاضر به ارایه اسناد درست به سازمان نیست و هزاران چرا های دیگر ؟؟؟

پس اگر پا پیش گذاشتند و سهامداران نیز حاضر به فروش بدون مشکل این سهام هستند به نفع خود مدیریت صدرا و خاتم و سازمان بورس است که

به توافق برسند و مانع از بروز مشکلات آینده گردند .شاید تعداد زیادی نیز حاضر به فروش در قیمت توافقی نباشند و به قیمت بالایی اعتقاد داشته باشند ؟

9. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 49 بار در 8 ارسال
    من تقريباً هر روز پستهاي اين تاپيك رو مرور ميكنم. از زحماتي كه ميكشيد بسيار ممنون و سپاسگزارم.
    در ضمن به خاطر فايل قشنگي كه گذاشتيد هم ممنونم.
    خيلي خيلي گلي آقا حميد.

11. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید Sadra از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    صدرا قرار نیست که سودی داشته باشد در آینده هم اگر وجود داشته باشد داخل درامدهای شرکت شود و سودها باید قبل از وارد شدن به دفاتر حسابرسی شرکت صرف امور دیگر شود که خوب وجهه .... دارد پس امید سود دهی در صدرا نباشیند مدیریت و هییت مدیره این شرکت هم کاره ایی نیستند دستور از بالاست وگرنه قادر نبودند و نیستند که معضلات را تو این شرکت رفع کنند خوب چرا اما نمی خواهند چون سودی داخل شرکت نباید بشود همان گونکه خرید صدرا نیز از بانک ملی در ان زمان دستوری بود الان هم سناریو خرید و قیمت پیشنهادی خاتم زیر 100 تومان خواهد بود شک نکنید و بیخود دلخوش نباشیند اینها پول نمی دهند بالاتر از 100 تومان چون خودشون هم 100 تومان خریدند گول افرادیکه اینجا میایند و وعده جلسه هم می دهند نخوریند جلسه ایی قرار نیست با فعالیت این اقایان اصلا تشکیل بشود اینها همش جو سازیست مثل جو سازیهای یکسال اخیر که همگی پوچ بودند

عضو جدید
    تشکر شده 51 بار در 11 ارسال
    من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم....
    نمیدانم چه می خواهی ولی حالا برای تو....
    برای رفع غمهایت، برای قلب زیبایت....
    برای آرزوهایت به درگاهش دعا کردم...
    و میدانم خدا از آرزوهایت خبر دارد، یقین دارم دعاهایم اثر دارد

ضمن تسلیت به مناسبت شهادت حضرت علی (ع) خدمت تمامیه دوستان
    بیایید امشب و در این شب عزیز فارغ از هر گونه بحث برای یکدیگر دعا کنیم زیرا به گفته امام معصوم دعا در حق یکدیگر زودتر برآورده می شود
    التماس دعا

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید afshin از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (27) بابک 52 آواتار ها
    تشکر شده 63,384 بار در 15,430 ارسال
    گزارش تصویری از عملیات به آب اندازی بارج 7000 تنی مهدیس 2
    به آب انداختن دومین شناور ساخت ایران برای حمل پایه سکوهای نفتی در کارخانه کشتی سازی بوشهر

دومین شناور ساخت ایران برای حمل پایه سکوهای میدان های نفتی پارس جنوبی به انداخته شد. شناور مهدیس 2 که بدست توانمند کارکنان صدرا ساخته شده است هزار و 500 تن وزن ، 84 متر طول ، 27 متر عرض و 6 متر ارتفاع دارد و آبخور آن چهار متر و 70 سانتیمتر است. این شناور که توانایی باربری 7 هزار تن را دارد با 45 میلیارد ریال هزینه در 6 ماه ساخته شده است. لازم به یادآوری است این شناور و شناور مهدیس 1 عملیات حمـل و نقــل پایه سکوهـای فازهای13و24-22 را انجام خواهد داد.

The greater the risk ، The greater the reward

هر چقدر ریسک بزرگتری کنی ، پاداش بزرگتری بدست میاری

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک 52 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 15 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 15 مهمان ها)