صفحه 552 از 1968 نخست ... 5245250254254955055155255355455556260265210521552 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,511 به 5,520 از 19674

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز به نامه زیر توجه کنید.با استناد به این نامه و اینکه بخواهیم به این نامه عمل شود هم امکان مانور هست و فقط باید بخواهیم در مورد استمهال بدهیها مدتش را پنج ساله در نظر بگیرند . یک حرف بزنم که همه دوباره بهم بگویند توهمی : اگر به این نامه عمل شود اون ده دلار به حقیقت می پیوندد .
    به قرشمال(همان غضنفر خودمان) گفتن چقدر می گیری تا هنگام غروب آفتاب اسم نون نبری گفت یک ريال به او دو ریال دادند ولی چند لحظه ای به غروب آفتاب نمانده بود که با نگاه به ماه گفت قربون اون قرص ماه بشم که گردیش مثل گردی نون است .و من الله توفیق .

این هم لینک نامه.

نمونه بزرگتر نامه
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/08/15 در ساعت 17:21

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 41 ارسال
    حاج حمید

جدا از این همه صبر شما به وجد می آم. واقعا دمت گرم. من باید از شما سعه صدر و کظم غیظ رو یاد بگیریم. آفرین مرد، آفرین.
    می دونی فقط می تونم بگم یه روزی اونائی که به شما توهین می کنن، شرمنده می شن، همین. تو که ناراحت نمی شی از این همه زحمت و این همه توهین. ولی به جان خودم، من خیلی ناراحتم.
    به هر حال احتمالا اینا الان فکر می کنم من "حمیدم". شما که گذشتی، مام از این توهین هائی که به غیر حمیدی ها می شه، گذشتیم.
    بازم دمت گرم. اجرکم عند الله

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید shilshil2002 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 50 بار در 11 ارسال
    طبق اطلاعات واصله از افراد نزدیک قرارگاه توسط یکی از اشنایان که همیشه از صدرا سود خوبی هم کسب کرده خرید سهم در تابستان وفروش سهم در280به گفته ایشان خوشبختانه هم اکنون سهامدار صدرا میبا شد دیروز بعداز پرسوجو گفت صدرا به قیمت منا سب باز گشائی خواهد شد وبعد گفت بعداز باز گشائی اطلاعات بعدی را به شما خواهم گفت چون می داند 3سال با این سهم سهامداری کردم
    نظر اینجانب در مورد سهم این است که بعد از بازگشائی اجازه نخواهند داشت تا کسی وارد سهم بشود چون به پایان بازی نزدیک هستیم پس بنا بر این راه برونرفت صدرا از ماده141حتما باید حداقل 600درصد افزایش سرمایه مجانی بدهد بابت ان کشتیهایی که زیان اعلام کرده موجودی کالا به مبلغ 120میلیارد کم شده واز اینطرف جزء دارائی برای افزایش سرمایه به حساب خواهد امد . اگر به تراز نامه شرکت دقت کنید دارائیها از 750میلیارد به دو برابر افزایش یافته است.
    چون امسال تا پایان 6ماه مانده پس بنابر این در اوائل شهریور سهم را باز نموده ودر قیمتهای250 بعد از جمع اوری سهام وترس سهامداران از اینکه صدرا به فرا بورس برود وتحت فشار روحی زیاد از بسته شدن سهام به مدت 6ماه فروشنده سهم شده واقایان رده بالا که در سال 82خیلیها ارزوی ذاشتن سهم صدرا را داشتند بعد از خرید کم کم اخبار خوب از اجرائی شدن کار گروه حمایت از تولید بنظر بنده واطلاع از اخبار قبلی صدرا به قیمتهای بالایی رسیده وانهایی که فروختند قطع به یقین اگر نتوانستند بخرند mIخواهند کرد وسهم به قیمت 1000ت رسیده وبعداز افزایش سرمایه سنگین در قیمت150ت باز شده و به قیمتهای 600 خواهد رسید کمترین افزایش سرمایه 6ضربدر 600 برابر3600 خواهد رسید یعنی 25برابر شدن صدرا را برای همه دلشکستگان وخا کستر نشینان این سهم پیشاپیش تبریک گفته واز همه خواهشمندم به نتیجه دادن این سهم در این مدت کم صبر نموده واشتباه نکنند وحداقل 3سال سهامداری را که با فشار مضاعفی تحمل نموده اند از دست ندهند که اگر اشتباهی صورت بگیرد مطمئن باشید این بمعنی خودزنی است.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hooh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hooh نمایش پست ها
    طبق اطلاعات واصله از افراد نزدیک قرارگاه توسط یکی از اشنایان که همیشه از صدرا سود خوبی هم کسب کرده خرید سهم در تابستان وفروش سهم در280به گفته ایشان خوشبختانه هم اکنون سهامدار صدرا میبا شد دیروز بعداز پرسوجو گفت صدرا به قیمت منا سب باز گشائی خواهد شد وبعد گفت بعداز باز گشائی اطلاعات بعدی را به شما خواهم گفت چون می داند 3سال با این سهم سهامداری کردم
    نظر اینجانب در مورد سهم این است که بعد از بازگشائی اجازه نخواهند داشت تا کسی وارد سهم بشود چون به پایان بازی نزدیک هستیم پس بنا بر این راه برونرفت صدرا از ماده141حتما باید حداقل 600درصد افزایش سرمایه مجانی بدهد بابت ان کشتیهایی که زیان اعلام کرده موجودی کالا به مبلغ 120میلیارد کم شده واز اینطرف جزء دارائی برای افزایش سرمایه به حساب خواهد امد . اگر به تراز نامه شرکت دقت کنید دارائیها از 750میلیارد به دو برابر افزایش یافته است.
    چون امسال تا پایان 6ماه مانده پس بنابر این در اوائل شهریور سهم را باز نموده ودر قیمتهای250 بعد از جمع اوری سهام وترس سهامداران از اینکه صدرا به فرا بورس برود وتحت فشار روحی زیاد از بسته شدن سهام به مدت 6ماه فروشنده سهم شده واقایان رده بالا که در سال 82خیلیها ارزوی ذاشتن سهم صدرا را داشتند بعد از خرید کم کم اخبار خوب از اجرائی شدن کار گروه حمایت از تولید بنظر بنده واطلاع از اخبار قبلی صدرا به قیمتهای بالایی رسیده وانهایی که فروختند قطع به یقین اگر نتوانستند بخرند mIخواهند کرد وسهم به قیمت 1000ت رسیده وبعداز افزایش سرمایه سنگین در قیمت150ت باز شده و به قیمتهای 600 خواهد رسید کمترین افزایش سرمایه 6ضربدر 600 برابر3600 خواهد رسید یعنی 25برابر شدن صدرا را برای همه دلشکستگان وخا کستر نشینان این سهم پیشاپیش تبریک گفته واز همه خواهشمندم به نتیجه دادن این سهم در این مدت کم صبر نموده واشتباه نکنند وحداقل 3سال سهامداری را که با فشار مضاعفی تحمل نموده اند از دست ندهند که اگر اشتباهی صورت بگیرد مطمئن باشید این بمعنی خودزنی است.
    درود
    اینهایی که از سال 82 آرزوی داشتن سهام صدرا را داشتند در این 9 سال در شیشه نگهداری می شدند که نمیتوانستند شب عید 148 و 150 و 156 یا حتی 160-70 که 4 ماه درجا میزد بخرند که حالا با این همه جنگولک بازی آقا زرنگ ها میخواهند 250 بخرند و بازی را تمام کنند ؟
    راستی این جریان اول و آخر بازی چیست ؟
    آیا گمان نمیکنید اگر بازی ای هم باشد شما از طریق منبعتان در حال بازی خوردن هستید ؟!!!!
    واقعیت کنونی صدرا زیان 142 تومانی است.
    سعی کنید این واقعیت را با یک عمل جراحی و در آوردن غده های سرطانی از صدرا دگرگون کنید.
    و گرنه تا 10 سال دیگر همین آش است و همین کاسه

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    با سلام و عرض ادب

دوستان مدت مدیدی است که در مصاحبه ها ی مدیر عامل حرف از دریافت کلیم زده نمی شود

به نظرم مدیریت نا محترم با هماهنگی با قرارگاه بیشتر و یا شاید اکثر کلیم واخواستی سال های

قبل را دریافت کردند ولی در اسناد خبری از آنها نیست.مخصوصا زمانی که مدیریت نا محترم عازم هندوستان بود

و زمزمه هایی از دریافت کلیم ها بود.؟الله اعلم؟

ضمنا اطلاع رسانی از طریق روزنامه اقتصاد که در کل کشور توزیع میگردد و به دست اکثر سهامداران و اقتصاد دانان میررسد

و ضمن بیان و ارایه راهکار در سایت های بورسی و هماهنگی با دوستان همراه با روزنامه بهترین بازخورد را خواهد داشت.

لطفا زمان و مکان تجمع اعتراضی را زودتر اعلام نمایید تا با هماهنگی و تبلیغ بیشتری به نحو احسن انجام گردد.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    با سلام و شب به خیر:
    دوست عزیز ,در آخرین جلسه پیش مجمعی که برگزار شد بنده شخصآ از اعتصام در رابطه با دریافت کلیم سئوال کردم, و حتی نیز از پروژه 2500 میلیاردی نکا جاسک هم پرس و جو کردم,که ایشان در پاسخ فرمودند که تا کنون حتی یک ریال از کلیم ها دریافت نشده است و معلوم نیست که دیگر پرداخت شود و یا نشود , و در باره پروژه نکا جاسک هم گفتند که آن قرارداد با رفتن کره ای ها کلآمنتفی شده و دیگر امید چندانی به اجرای آن نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ریحانی نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

دوستان مدت مدیدی است که در مصاحبه ها ی مدیر عامل حرف از دریافت کلیم زده نمی شود

به نظرم مدیریت نا محترم با هماهنگی با قرارگاه بیشتر و یا شاید اکثر کلیم واخواستی سال های

قبل را دریافت کردند ولی در اسناد خبری از آنها نیست.مخصوصا زمانی که مدیریت نا محترم عازم هندوستان بود

و زمزمه هایی از دریافت کلیم ها بود.؟الله اعلم؟

ضمنا اطلاع رسانی از طریق روزنامه اقتصاد که در کل کشور توزیع میگردد و به دست اکثر سهامداران و اقتصاد دانان میررسد

و ضمن بیان و ارایه راهکار در سایت های بورسی و هماهنگی با دوستان همراه با روزنامه بهترین بازخورد را خواهد داشت.

لطفا زمان و مکان تجمع اعتراضی را زودتر اعلام نمایید تا با هماهنگی و تبلیغ بیشتری به نحو احسن انجام گردد.

12. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    با سلام و شب به خیر:
    دوست عزیز ,در آخرین جلسه پیش مجمعی که برگزار شد بنده شخصآ از اعتصام در رابطه با دریافت کلیم سئوال کردم, و حتی نیز از پروژه 2500 میلیاردی نکا جاسک هم پرس و جو کردم,که ایشان در پاسخ فرمودند که تا کنون حتی یک ریال از کلیم ها دریافت نشده است و معلوم نیست که دیگر پرداخت شود و یا نشود , و در باره پروژه نکا جاسک هم گفتند که آن قرارداد با رفتن کره ای ها کلآمنتفی شده و دیگر امید چندانی به اجرای آن نیست.
    سلام و شب به خیر خدمت دوست عزیز جناب سرمایه گذار 67

این مصاحبه اعتصام که در سال 90 انجام شده و در نیمه دوم سال بود که برای خرید تجهیزات از هندوستان عازم آنجا بود

در آن سخنرانی که البته از خودش بود و یا نقل قول از دیگر مدیران صدرا بود ،در آن زمان اعلام کردند که کلیم 407 میلیاردی

مورد بحث آن زمان با دولت و کارفرما ها به توافق رسیده و بابت خرید تجهیزات از خارج از حساب دولت بابت صدرا پرداخت شده است

البته حدودا چنین مطالبی در آن زمان شنیدم و حتی از مصاحبه ها خواندم.شاید هم در مصاحبه های وزیر نفت بوده یا اعتصام...

ولی مطمعنم که کلیم بخشی و یا تماما دریافت شده است ولی تا حالا هیچ خبری از کلیم ندادند .

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیزم جناب سهامدار 67 خواهش می کنم به یک سوال بنده به صراحت پاسخ دهید .آیا شما از افرادی نیستی که ضمن در جریان داشتن شکایت دو یا سه ساله از صدرا اکثر سهام خود را فروخته اند و منتظر پاسخ دادگاه برای گرفتن زیان خودشان هستند .در هر صورت بنده برای همه دوستان احترام قائل هستم . و من الله توفیق .

با سلام و شب به خیر:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    با سلام:
    نه جناب حمید خان بنده جز آن افرادی که شما ذکر می کنید نیستم,کسی که دو یا سه سال پیش سهم خود را حتی اگر با ضرر فروخته باشد دیگر چه شکایتی می تواند داشته باشد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیزم جتاب سهامدار 67 خواهش می کنم به یک سوال بنده به صراحت پاسخ دهید .آیا شما از افرادی نیستی که ضمن در جریان داشتن شکایت دو یا سه ساله از صدرا اکثر سهام خود را فروخته اند و منتظر پاسخ دادگاه برای گرفتن زیان خودشان هستند . و من الله توفیق .

17. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    متاسفانه دوست عزیز چنین افراد متضرری هم هستند که اکنون در دادگاه پرونده آنها در جریان است البته داستانشان مفصل است .بخاطر همین موضوع است که بیشتر به فکر استمداد از مقامات عالی رتبه کشور هستیم .و من الله توفیق .

با سلام:
    نه جناب حمید خان بنده جز آن افرادی که شما ذکر می کنید نیستم,کسی که دو یا سه سال پیش سهم خود را حتی اگر با ضرر فروخته باشد دیگر چه شکایتی می تواند داشته باشد؟

19. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 27 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 26 مهمان ها)

1. محمود