صفحه 56 از 1970 نخست ... 64653545556575859661061565561056 ... آخرین
نمایش نتایج: از 551 به 560 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو جدید
    تشکر شده 40 بار در 14 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    دوستان عزیز
    تحلیل کلی و اهداف صعودی میان مدت این سهم رو زمانی که همه صحبت از ریزش تا 170 میکردند در همین تاپیک زدم ودر مراحلی هم روند میان مدت رو مشخص کردم ،من شخصا بر تمام تحلیلهای قبلیم دال بر صعود سهم استوارم و علائم تکنیکال هم تایید کننده تمام تحلیلها بوده ،غرض بنده اینه که باز تاکید کنم بر جو کوتاه مدت بازار به هیچ عنوان تکیه نکنید ،چه مثبت و چه منفی ،هدف میان مدت رو دنبال کنید تا به امید خدا سود شایسته رو ببرین و از هیجانات مضر بازار هم دور باشید ،از طرفی هم همونطور که استاد آریانا فرمودند بازی کثیف حقوقیها نتونه بهتون ضربه بزنه ،چون بازی حقوقیها فقط بر ایجاد هیجانات کاذب کوتاه مدت استواره و درمیان مدت اونها هم برای سود بردن چاره ایی جز کمک به صعود سهم ندارند .......
    برای این سهم هنوز تعدیل متوالی و افزایش سرمایه مونده .......

ضمنا از بوف عزیز خبر ندارین ،نمودارهای زیباشونو نمیبینم.....

موفق باشین
    جناب استاد holy اگر امكان دارد اهداف كوتاه مدت و ميان مدت را بفرمائيد خيلي ممنون ميشوم.

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید shafaee از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,113 بار در 566 ارسال
    يک استارتي تا 250 زديم ببينيم کسي مياد يا نه؟
    اين روزها و اين قيمتها را بايد به خاطر سپرد.

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید آريانا از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shafaee نمایش پست ها
    جناب استاد holy اگر امكان دارد اهداف كوتاه مدت و ميان مدت را بفرمائيد خيلي ممنون ميشوم.
    سلام دوست عزیزم
    والا دوست من ،ببینین الان موضوع ما اصلا صدرا نیست ،الان موضوع کلیت بازاره ،اگر برفرض تمام سهام یا حداقل نیمی از سهام مثبت بود و صدرا منفی ،خوب اون زمان میشد بر سطوح حمایت سهم تکیه کنیم و دنبال مقاومتها باشیم ولی الان شما میبینین که اکثریت قریب به اتفاق سهام منفیه ،برای همین هم هست که عرض میکنم باید حواسمون جمع باشه در این بازار به این شکل خیلی راحت شخص میتونه ضرر کنه و بدترین حالت هم به این شکله در این بازار تصور کنیم سههمون بده و بفروشیم ،بعد برای جبران بریم سهم دیگه بخریم که چون بازار مثبت نیست اون هم میاد پایین و .....
    پس بهترین کار اینه که زمانی که اعتقاد داریم سهممون پتانسیل داره و همچنین اگه معتقدیم اوضاع سیاسی داخلی یا خارجی یا هر مورد دیگه ایی که عامل منفی شدن بازاره قابل حل هست ،صبر پیشه کنیم ،چون اصولا بعد از دوره های رکود برگشتهای خوبی وجود داره ........
    اما در ارتباط با صدرا دوست من ،من هنوز معتقدم باند 245-260 حمایتی هست و اولین مقاومت مهم حدود 280 تومن (چندتومن بالا یا پایین هست)بعد سهم میره برای اهداف بالای 300 (دقیقش رو باید نگاه کنم ،الان منزل نیستم و نمودار همراهم نیست،و این هدفش تو ذهنم نیست) بعد از اون 370-380 و بعد اون 400-420 و بعد .......
    موفق باشی دوست من

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید HOLY از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    اگه شنبه خریدارای جوگیر آرامششونو حفظ میکردن الان این بساطو نداشتیم
    فردا باید فروشنده ها جبران مافات کنند و تا 245 بکشنش پایین که از گیجی در بیاد

8. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amintab2001 آواتار ها
    تشکر شده 137 بار در 45 ارسال

Smile تعدیل مثبت

طبق شنیده های من تعدیل مثبت صدرا به خاطر استمهال بدهی به بورس اعلام شده و به زودی صدرا 300 تومانی رو به چشم میبینیم

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید amintab2001 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال مسلم آواتار ها
    تشکر شده 9,129 بار در 1,074 ارسال
    در قيمت 246 به بادبزن گن برخورد ميکنه و در 244 تومن به مهمترين حمايتش
    اميدوارم اينا بتونن جلوشو بگيرن در غير اين صورت بايد يه موج شماري ديگه براش تعريف کرد.

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مسلم از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,378 بار در 2,005 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسلم نمایش پست ها
    اگه شنبه خریدارای جوگیر آرامششونو حفظ میکردن الان این بساطو نداشتیم
    فردا باید فروشنده ها جبران مافات کنند و تا 245 بکشنش پایین که از گیجی در بیاد

[]
    منم دیروز نظرم پول بک تا خط روندش بود نمودار من logarithmic واسه شما linear
    ولی هدف 8-10 تومان تفاوت داره. 252 تومان ما که شکست.فکر کنم 244 شما جلو ریزش بیشترو بگیره.حمایت 61.8 ret هم همون دور و براست..

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم
    والا دوست من ،ببینین الان موضوع ما اصلا صدرا نیست ،الان موضوع کلیت بازاره ،اگر برفرض تمام سهام یا حداقل نیمی از سهام مثبت بود و صدرا منفی ،خوب اون زمان میشد بر سطوح حمایت سهم تکیه کنیم و دنبال مقاومتها باشیم ولی الان شما میبینین که اکثریت قریب به اتفاق سهام منفیه ،برای همین هم هست که عرض میکنم باید حواسمون جمع باشه در این بازار به این شکل خیلی راحت شخص میتونه ضرر کنه و بدترین حالت هم به این شکله در این بازار تصور کنیم سههمون بده و بفروشیم ،بعد برای جبران بریم سهم دیگه بخریم که چون بازار مثبت نیست اون هم میاد پایین و .....
    پس بهترین کار اینه که زمانی که اعتقاد داریم سهممون پتانسیل داره و همچنین اگه معتقدیم اوضاع سیاسی داخلی یا خارجی یا هر مورد دیگه ایی که عامل منفی شدن بازاره قابل حل هست ،صبر پیشه کنیم ،چون اصولا بعد از دوره های رکود برگشتهای خوبی وجود داره ........
    اما در ارتباط با صدرا دوست من ،من هنوز معتقدم باند 245-260 حمایتی هست و اولین مقاومت مهم حدود 280 تومن (چندتومن بالا یا پایین هست)بعد سهم میره برای اهداف بالای 300 (دقیقش رو باید نگاه کنم ،الان منزل نیستم و نمودار همراهم نیست،و این هدفش تو ذهنم نیست) بعد از اون 370-380 و بعد اون 400-420 و بعد .......
    موفق باشی دوست من
    جناب هولی حرف شما متین ولی کسایی که رکود سال 83-84 رودیدن بیشتر می ترسن که الان تونسن 12 تا بوقلمون بگیرن 20 دیقه وا می سن که بشه 14 تا می شه 10 تا و...( البته بگم این بازار به نظر من تا اخر تابستون خیلی عالی می ره جلو ولی خوب احتیاط باید کرد)
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    بررسي كليات بودجه 90 در صحن مجلس - 23
    مفتح: جرايم تاخير تسهيلات بخش صنعت و كشاورزي بخشيده ميشود
    خبرگزاري فارس: سخنگوي كميسيون تلفيق در دفاع پاياني خود از كليات لايحه بودجه گفت: اجازه تقسيط 5 ساله در رابطه با اصل و سود وام شركتهاي توليدي، صنعتي و كشاورزي كه نتوانستند اقساط خود را پرداخت كنند داده شده و همچنين حكم داده شده تا جرايم آنها بخشيده شود.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,326 بار در 2,624 ارسال
    محمود احمدی نژاد شب گذشته با مقام معظم رهبری دیدار و گفت و گو کرد.
    آفتاب: محمود احمدی نژاد شب گذشته با مقام معظم رهبری دیدار و گفت و گو کرد.

حجت الاسلام سید علی محمد بزرگواری، عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت وگو با برنا از دیدار شب گذشته مقام معظم رهبری با محمود احمدی نژاد خبرداد و گفت: شب گذشته این دیدار صورت گرفته است و رییس جمهور دغدغه های خود را برای رهبر فرزانه انقلاب مطرح کرده است.

این نماینده مجلس همچنین از دیدار قریب الوقوع برخی بزرگان کشور و تعدادی از علما با احمدی نژاد خبر داد.

سایت آیین نیوز نیز نوشت: به گزارش «هفت صبح»، یک منبع مطلع در دفتر رییس جمهور به هفت صبح خبر داد که رییس جمهور روز گذشته برای تجدید بیعت به دیدار رهبر انقلاب رفت.

این منبع نزدیک به اصولگرایان پیش رو افزود، اقتدارگرایان داخلی از یک سو و اپوزیسیون رادیکال بیرونی از سوی دیگر در تلاشند با رادیکالیزه کردن تنش های ساختاری، مسیر اصلاحات را به بن بست بکشانند که با اقدامات ریییس جمهور این تلاش به سرانجام نخواهد رسید.
    کد مطلب : 125860

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 8 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 7 مهمان ها)

1. MHMN