صفحه 568 از 1660 نخست ... 6846851855856556656756856957057157861866810681568 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,671 به 5,680 از 16591

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    بله دوست عزیز تمام سهامداران صدرا از یک سهم تا هر تعداد می توانند این طومار را امضا نمایند .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط دربانی نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از زحمات شما

به نظر من هم بهترین جا همین سازمان بورس در حافظ است

راستی باید حتما" سهامدار صدرا بود تا این طومار را امضاء کرد ؟ یا برای کمک به مابقی سهامداران و با دادن کد بورسی می شود؟ یا اینکه باید تعداد سهام ذکر شود و حتما" سهامدار صدرا بود؟

ضمنا" دوستان شهرستانی بهتر است ترافیک را در نظر بگیرند و طوری برنامه ریزی کنند تا خللی در ساعت 10 صبح پیش نیاید.

ضمنا" افرادی که با ماشین شخصی می آیند آن محل در طرح ترافیک است ولی به راحتی با اتوبوسهای جمهوری بهارستان می توانند در ایستگاه حافظ پیاده شوند

افرادی که از ترمینال جنوب می آیند بهتر است به انقلاب رفته و نرسیده به انقلاب و سر کارگر پیاده شوند و با اتوبوس تا ایستگاه حافظ بیایند

افرادی هم که در ترمینال غرب ( آزادی) می آیند بهتر است با brt امام حسین تا ایستگاه حافظ بیایند و از آنجا اقدام کنند

ضمنا" از مترو هم می توانند استفاده نمایند

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز از متن شما بسیار متشکرم و مورد تایید بنده نیز هست .فقط یک سوال برای بنده پیش آمده است و آنهم اینست که با توجه به اینکه شما چند باری از جناب سرمایه گذار 67 پرس و جو نمودید و خبری از او نشد و با توجه به اینکه ایشان می فرمودند نامه ای با امضای تنی چند از سهامداران صدرا به رهبری تسلیم نموده اند ، عجیب است که چرا پاسخ نمی دهند . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها

بنام خدا
    با درود به روان پاک بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و اعلام بیعت دوباره با جانشین خلف و بر حقش مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای ، با توجه به تخلفات گسترده مدیران شرکت صنایع دریایی ایران (صدرا) در حساب سازی و عدم شفاف سازی امور شرکت ، بنا به خواست جمعی سهامداران حقیقی متضرر و مظلوم شرکت صدرا ، اعلام میدارد ، کلیه سهامداران حقیقی و جزء شرکت صدرا ، در روز شنبه هجدهم شهریور ماه 1391 راس ساعت 10 بامداد در برابر تالار حافظ به آدرس تهران خیابان حافظ - انتهای پل حافظ ساختمان بورس اوراق بهادر جهت امضاء طومار اعتراضی خطاب به مسئولین ولایت مدار و مدیران وظیفه شناس دولتی ، با خواسته رسیدگی به تخلفات گسترده مسببین و عاملین زیان سهامداران صدرا ، گردهم خواهند آمد. بدینوسیله اعلام میدارد سهامداران صدرا با لبیک به فرمان پیر و مراد خود ، حضرت آیت الله خامنه ای ، در سال جهاد اقتصادی با مال و اندوخته خود و خانواده هایشان برای رشد و شکوفایی صنعت کشور و ایجاد اشتغال با مال خود جهاد نمودند و اینک بر مسئولین ولایت مدار فرض است که با پیروی از فرمان رهبرفرزانه انقلاب اسلامی ، از سرمایه سرمایه گذاران ایرانی حمایت و اعتماد خدشه دار شده آنها را به ایشان بازگردانده و با مدیران متخلف که با بی توجهی به فرمان رهبری در سال جهاد اقتصادی و سال حمایت از سرمایه ایرانی ، موجب زیان و پایمال شدن سرمایه سهامداران ایرانی شده اند ، برخورد لازم و شایسته صورت پذیرد.
    این گردهم آیی در چهارچوب قوانین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و بنا بر اصل 27 قانون اساسی ، بصورت مسالمت آمیز و صرفا جهت امضاء طومار اعتراضی که نسخه های آن به مقامات بلند پایه کشوری ارسال می شود ، خواهد بود. تمامی سهامداران با اذعان به وفاداری به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری در این گردهم آیی شرکت خواهند نمود.

سهامداران حقیقی شرکت صنایع دریایی ایران ( صدرا )

دوستان ارجمند آگاهی رسانی را آغاز نمایید.
    وعده همه سهامداران روز شنبه 10 بامداد برابر تالار حافظ

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز از متن شما بسیار متشکرم و مورد تایید بنده نیز هست .فقط یک سوال برای بنده پیش آمده است و آنهم اینست که با توجه به اینکه شما چند باری از جناب سرمایه گذار 67 پرس و جو نمودید و خبری از او نشد و با توجه به اینکه ایشان می فرمودند نامه ای با امضای تنی چند از سهامداران صدرا به رهبری تسلیم نموده اند ، عجیب است که چرا پاسخ نمی دهند . و من الله توفیق .
    درود بر شما
    از پیش از اجلاس سران بنده خبری از ایشان ندارم. حتی پای نوشته های دوستان هم تشکر نزدند که نشانه حضور ایشان در تالار ها باشد. من هم نگران ایشان هستم. امیدوارم بزرگوارانی که از ایشان خبر دارند بنده را از نگرانی در آورند.
    همچنین اگر کسی شماره ایشان را دارد یا به بنده بدهند یا خودشان زحمت بشکند و جویای حال ایشان بشوند.
    شما احتمالا شماره ایشان را ندارید ؟
    ضمنا مرحمت کنید شماره خودتان را در پیام خصوصی برای بنده ارسال کنید.
    سپاسگزارم

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

محضر آستان مقدس حضرت ولیعصر آقا امام زمان (عج)
    خدمت حضرت آقا امام زمان ، اینجانبان جمعی از بندگان آستان باری تعالی که سالها دسترنج خود و خانواده های خود را به جهت رزق حلال و شرکت در آبادانی کشور که شیعیان آن حضرت نام شما را بر زبان دارند و ظهور آن حضرت را از خداوند متعال آرزو دارند ، در شرکتی به نام صنعتی دریایی ایران (صدرا) سرمایه گذاری نموده اند که سالها ما را به صبر که مشخصات شیعیان شما می باشد دعوت کرده اند و ما هم پذیرفتیم و چشم انتظار بودیم اما دیگر با گذشت سالها امیدمان از بندگان خدا بریده شده و فریاد رسی جز خداوند متعال و آن حضرت نیافتیم ، شرح ماجرا و آنچه بر ما گذشته ، صدق و دروغ آن و حق و ناحق آن را جز باری تعالی و آن حضرت و اقف نیستند و این زمان که نامه را می نویسیم عاجزانه از آستان حضرت دوست تقاضای فریاد رسی داریم ،عنایت و گوشه چشمی بر این جماعت درد کشیده و نا امید بنما ،حق ما را آن طور که صلاح می دانید بگیرید ،از هر کس امید بریده باشیم امید و ایمانمان به عدالت پروردگار و منجی عدالت گسترش پا بر جاست .دریاب و پناه بده این جماعت حاجتمند را که آستان و محضر و واسطی جز آن حضرت ندارد .به امید فرج آن حضرت چشم انتظار عنایت آن ذخیره الهی می باشیم .

امضا : جمعی از سهامداران صدرا
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/06 در ساعت 15:45

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز متاسفانه بنده با ایشان چند باری در جلسات مختلف بوده ام ولی ایشان نخواستن که بنده ایشان را بشناسم ولی در هر صورت بنده نیز نکران حال ایشان هستم نکند که ایشان هم دیگر خدایی نکرده مانند زامبروتا در جمع ما نباشند و یا نخواهند که باشند .ولی امیدوارم به زودی خبر خوشی از ایشان بما برسد .و اما در مورد شماره بنده به دلیل اینکه ممکن است این خواسته خیلی از دوستان باشد و با توجه به جمع کثیری از دوستان که این شماره بنده را دارند پس آنرا در خدمت همگان (سهامداران صدرا)قرار می دهم 09192274571 ..........و من الله توفیق .

درود بر شما
    از پیش از اجلاس سران بنده خبری از ایشان ندارم. حتی پای نوشته های دوستان هم تشکر نزدند که نشانه حضور ایشان در تالار ها باشد. من هم نگران ایشان هستم. امیدوارم بزرگوارانی که از ایشان خبر دارند بنده را از نگرانی در آورند.
    همچنین اگر کسی شماره ایشان را دارد یا به بنده بدهند یا خودشان زحمت بشکند و جویای حال ایشان بشوند.
    شما احتمالا شماره ایشان را ندارید ؟
    ضمنا مرحمت کنید شماره خودتان را در پیام خصوصی برای بنده ارسال کنید.
    سپاسگزارم

10. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز با توجه به تماسهای مکرر شما عزیزان و با توجه به اینکه : شواهد دال بر این موضوع است که آقایان در نظر دارند که بنده و شما سهامداران صدرا همانند آقایان اعلام کنیم ما سهم خودمان را هبه می نماییم و اینبار این هبه انجام شود و آقایان به همین راحتی صاحب اموال ما شوند ! در همین لحظه اعلام می کنم انشاالله تمام سهامداران صدرا چه دور و چه نزدیک در روز شنبه ساعت 10 صبح در مقابل تالار حافظ به آدرس :تهران خیابان حافظ - انتهای پل حافظ ساختمان بورس اوراق بهادر برای امضای دو طومار و یک عریضه به ساحت مقدس آقا امام زمان(ع) که در صورت عدم رسیدگی همه با هم و با حضور خبرنگاران به جمکران رفته وضمن اقامه نماز خاصه آقا امام زمان (ع) آنرا درچاه منسوب به عریضه آقا امام (ع) است ،خواهیم انداخت و در تجمع مسالمت آمیز حضور بهم می رسانیم .البته با پوزش از دوستان که بنده به دلیل ذیغ وقت و تعجیل در اطلاع رسانی و به جهت همراهی احتمالی زیان دیدگان دیگر که به دلیل سیاست نادرست بورس و عدم نظارت کافی بورس و سود جویی غیر منصفانه شرکتها متحمل زیان شده اند در مقابل تالار بورس انجام خواهیم داد . و من الله توفیق .

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز لطفا اطلاع رسانی به سایتهای دیگر و خبر گزاری های دیگر را آغاز نمایید .و من الله توفیق .

14. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز با توجه به تماسهای مکرر شما عزیزان و با توجه به اینکه : شواهد دال بر این موضوع است که آقایان در نظر دارند که بنده و شما سهامداران صدرا همانند آقایان اعلام کنیم ما سهم خودمان را هبه می نماییم و اینبار این هبه انجام شود و آقایان به همین راحتی صاحب اموال ما شوند ! در همین لحظه اعلام می کنم انشاالله تمام سهامداران صدرا چه دور و چه نزدیک در روز شنبه ساعت 10 صبح در مقابل تالار حافظ به آدرس :تهران خیابان حافظ - انتهای پل حافظ ساختمان بورس اوراق بهادر برای امضای دو طومار و یک عریضه به ساحت مقدس آقا امام زمان(ع) که در صورت عدم رسیدگی همه با هم و با حضور خبرنگاران به جمکران رفته وضمن اقامه نماز خاصه آقا امام زمان (ع) آنرا درچاه منسوب به عریضه آقا امام (ع) است ،خواهیم انداخت و در تجمع مسالمت آمیز حضور بهم می رسانیم .البته با پوزش از دوستان که بنده به دلیل ذیغ وقت و تعجیل در اطلاع رسانی و به جهت همراهی احتمالی زیان دیدگان دیگر که به دلیل سیاست نادرست بورس و عدم نظارت کافی بورس و سود جویی غیر منصفانه شرکتها متحمل زیان شده اند در مقابل تالار بورس انجام خواهیم داد . و من الله توفیق .
    درود بر شما
    بنده با خواندن بخش قرمز رنگ ، متوجه منظور دقیق شما نشدم.
    اگر احتمالا نظر حضرتعالی بر حضورتان در برابر سازمان بورس ( ملاصدرا ) است ، از طرف خودم و سایر دوستان درخواست میکنم ، برای حفظ و ایجاد اتحاد و انسجام مهربانی بفرمایید و در کنار سایر دوستان در برابر تالار حافظ حضور بهم رسانید.
    سپاسگزارم
    پیروز باشید

16. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز منظور بنده همان محل مورد نظر شماست یعنی همان تالار حافظ .وبرای اینکه هیچ گونه اشتباهی پیش نیاید آدرس را به رنگ سبز و درشت نوشتم . باپوزش از سرمایه گذار 67 :یک شوخی : فکر کنم سرگذشت سرمایه گذار67 شده سرگذشت مفتی عربستان چون هنوز پاسخ نداده است.و من الله توفیق .
    شنبه ساعت 10 صبح در مقابل تالار حافظ به آدرس :تهران خیابان حافظ - انتهای پل حافظ ساختمان بورس اوراق بهادر برای امضای دو طومار و یک عریضه به ساحت مقدس آقا امام زمان(ع)

درود بر شما
    بنده با خواندن بخش قرمز رنگ ، متوجه منظور دقیق شما نشدم.
    اگر احتمالا نظر حضرتعالی بر حضورتان در برابر سازمان بورس ( ملاصدرا ) است ، از طرف خودم و سایر دوستان درخواست میکنم ، برای حفظ و ایجاد اتحاد و انسجام مهربانی بفرمایید و در کنار سایر دوستان در برابر تالار حافظ حضور بهم رسانید.
    سپاسگزارم
    پیروز باشید
    باسلام:
    دوستان عزیز با توجه به تماسهای مکرر شما عزیزان و با توجه به اینکه : شواهد دال بر این موضوع است که آقایان در نظر دارند که بنده و شما سهامداران صدرا همانند آقایان اعلام کنیم ما سهم خودمان را هبه می نماییم و اینبار این هبه انجام شود و آقایان به همین راحتی صاحب اموال ما شوند ! در همین لحظه اعلام می کنم انشاالله تمام سهامداران صدرا چه دور و چه نزدیک در روز شنبه ساعت 10 صبح در مقابل تالار حافظ به آدرس :تهران خیابان حافظ - انتهای پل حافظ ساختمان بورس اوراق بهادر برای امضای دو طومار و یک عریضه به ساحت مقدس آقا امام زمان(ع) که در صورت عدم رسیدگی همه با هم و با حضور خبرنگاران به جمکران رفته وضمن اقامه نماز خاصه آقا امام زمان (ع) آنرا درچاه منسوب به عریضه آقا امام (ع) است ،خواهیم انداخت و در تجمع مسالمت آمیز حضور بهم می رسانیم .البته با پوزش از دوستان که بنده به دلیل ذیغ وقت و تعجیل در اطلاع رسانی و به جهت همراهی احتمالی زیان دیدگان دیگر که به دلیل سیاست نادرست بورس و عدم نظارت کافی بورس و سود جویی غیر منصفانه شرکتها متحمل زیان شده اند در مقابل (تالار بورس= تالار حافظ )انجام خواهیم داد . و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/06 در ساعت 18:17

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    باسلام:
    دوست عزیز منظور بنده همان محل مورد نظر شماست یعنی همان تالار حافظ .وبرای اینکه هیچ گونه اشتباهی پیش نیاید آدرس را به رنگ سبز و درشت نوشتم . باپوزش از سرمایه گذار 67 :یک شوخی : فکر کنم سرگذشت سرمایه گذار67 شده سرگذشت مفتی عربستان چون هنوز پاسخ نداده است.و من الله توفیق .
    شنبه ساعت 10 صبح در مقابل تالار حافظ به آدرس :تهران خیابان حافظ - انتهای پل حافظ ساختمان بورس اوراق بهادر برای امضای دو طومار و یک عریضه به ساحت مقدس آقا امام زمان(ع)
    درود بر شما
    از اینکه رفع ابهام فرمودید سپاسگزارم.
    بنده نمیدانم سرگذشت مفتی عربستان چه بوده اما شخصا جدای از گردهم آیی شنبه ، برای ایشان نگران هستم. امیدوارم سایه شان بر سر خانواده گرامی شان باشد.
    پیروز باشید

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 19 مهمان ها)

1. محمود