صفحه 57 از 1664 نخست ... 74754555657585960671071575571057 ... آخرین
نمایش نتایج: از 561 به 570 از 16639

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 123 بار در 28 ارسال

بنظر مير سه اينجوري هم ميشه به وقايع صدرا نگاه كرد

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید baroon dide از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    حداکثر افت صدرا تا 237 خواهد بود که با حداقل قیمت امروز فاصله چندانی نداره.اینو تعمیم بدین به فاراکو فاذرو حفاری و مپنا.
    مپنا هم موج 4 شو شروع کرده که احتمال افتش تا 450 تومن هست.

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,860 بار در 569 ارسال
    با سلام

اقای پناهی شایعه شده امروز صدرا برای تعدیل متوقف میشود
    این شایعه اکر صحت داشته باشد روی روند فاذر و فاراک تاثیر مثبت دارد نه ؟
    خواهشنا بگویید بلییییییییییییییییییی

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید rojan از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بابک پناهی آواتار ها
    تشکر شده 27,010 بار در 3,216 ارسال
    سلام رژان عزیز

البته که داره.صدرا الان در موج 4 خودشه که حداکثر افتش تا 237 خواهد بود.بعدش که برگشت همزمان بقیه همگروهیهاشم با خودش بالا خواهد برد.

8. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید بابک پناهی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 385 بار در 105 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک پناهی نمایش پست ها
    سلام رژان عزیز

البته که داره.صدرا الان در موج 4 خودشه که حداکثر افتش تا 237 خواهد بود.بعدش که برگشت همزمان بقیه همگروهیهاشم با خودش بالا خواهد برد.
    جناب پناهی عزیز
    درابتداازتون خواهش میکنم پیغام خصوصیتان راچک کنید
    اگرنظرتون اینه که صدرادرموج4است حداکثردرموج5تاچه قیمتی میتونه بالابره؟

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید Zambrotta از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال HOLY آواتار ها
    تشکر شده 19,420 بار در 1,212 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سپه نمایش پست ها
    جناب هولی حرف شما متین ولی کسایی که رکود سال 83-84 رودیدن بیشتر می ترسن که الان تونسن 12 تا بوقلمون بگیرن 20 دیقه وا می سن که بشه 14 تا می شه 10 تا و...( البته بگم این بازار به نظر من تا اخر تابستون خیلی عالی می ره جلو ولی خوب احتیاط باید کرد)
    ببینین دوست من ،مثل اینکه من منظورم رو نتونستم خوب برسونم ،شما یه بار دیگه به عرض من عنایت کنین ،من بعضی بخشها رو مارک میکنم ....

نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها

والا دوست من ،1-ببینین الان موضوع ما اصلا صدرا نیست ،الان موضوع کلیت بازاره
    ،اگر برفرض تمام سهام یا حداقل نیمی از سهام مثبت بود و صدرا منفی ،خوب اون زمان میشد بر سطوح حمایت سهم تکیه کنیم و دنبال مقاومتها باشیم ولی الان شما میبینین که اکثریت قریب به اتفاق سهام منفیه ،2-برای همین هم هست که عرض میکنم باید حواسمون جمع باشه در این بازار به این شکل خیلی راحت شخص میتونه ضرر کنه و3- بدترین حالت هم به این شکله در این بازار تصور کنیم سههمون بده و بفروشیم ،بعد برای جبران بریم سهم دیگه بخریم که چون بازار مثبت نیست اون هم میاد پایین و .....
    پس بهترین کار اینه که زمانی که اعتقاد داریم سهممون پتانسیل داره و 4-همچنین اگه معتقدیم اوضاع سیاسی داخلی یا خارجی یا هر مورد دیگه ایی که عامل منفی شدن بازاره قابل حل هست ،صبر پیشه کنیم ،چون اصولا بعد از دوره های رکود برگشتهای خوبی وجود داره ........
    1-اولین عرض من این بود که مشکل صدرا نیست ،الان هم تاکید میکنم نه صدرا نه وصنعت نه فاراک نه زامیاد نه سایپا و نه هیچ سهم دیگه عامل مشکل نیست و مشکل جای دیگست ،پس برای برگشت سهم و مهمتر از اون کلیت بازار باید دنبال مشکل اصلی بود ،
    2-اما دومین عرض من این بود که چون شرایط در ارتباط با کل بازار هت و نه سهم خاص باید حواسمون جمع باشه به عبارتی احتیاط کنیم یعنی همون چیزی که جنابعالی با نقل قول مطلب من فرمودین رو من در مطلب اصلی عرض کردم
    3-عرض کردم راههای مختلفی برای ضرر تو این بازار با شرایط موجود وجود داره که بدترینش از این شاخه به اون شاخه پریدن هست ،الان هم معتقدم که این بدترین حالت هست چون علاوه بر ضرر درصدی در بازار منفی تو هر معامله ضرر حق کارگزار و ..... رو هم میدین تازه این به شرطی هست که اگه تو منفی 4 فرختین بتونینن تو منفی 4 هم بخرین والا ضرر روزانه بالاتر هم خواهد بود ...
    4- اما مورد چهارم ،در این مورد من با وضوح منظورم رو مشخص کردم ،اما در توضیح اگه بخوام بگم اینکه دو حالت وجود داره یا فکر میکنیم مشکل فعلی بازار (که اکثرا اعتقاد بر مسائل سیاسی دارند)قابل حل هست ،پس صبر کنید و از این شاخه به اون شاخه نریم و تعویض مکرر سهام جز ضرر بیشتر نداره ،اما اگه فکر میکنیم این مسائل دنباله دار هست و به این سادگی قابل حل نیست که خوب مشخص هست بهترین کار چه خواهد بود .....
    بنده واقعا این صلاحیت رو ندارم در زمینه مسائل سیاسی اظهار نظر کنم ،اما چیزی که به تجربه و علم و چارت میبینم مطالبی هست که در اون پست عرض کردم و الان هم مجددا مطالب رو شکافتم و مخلص کلام بنده اینه که در این موارد باید هرکسی اول تکلیف خودش رو روشن کنه که آیا تصور بر پایدار بودن شرایط داره یا موقت و بر مبنای اون اقدام کنه ولی اینکه امروز فکر کنیم مشکل سهم صدراست اینو بفروشیم فاراک بخریم و فردا بگیم نه مشکل فاراک هست اونو بفروشیم سایپا بخریم و .... رو درست نمیبینم ،اگر اوضاع رو قابل حل میبینیم ،تعویض سهام با بنیادی مناسب به اعتقاد بنده اشتباه است واگر هم قابل حل نمیبینیم که خوب تکلیف روشن است .
    موفق باشید

عضو فعال ناهید آواتار ها
    تشکر شده 8,900 بار در 1,437 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط HOLY نمایش پست ها
    ببینین دوست من ،مثل اینکه من منظورم رو نتونستم خوب برسونم ،شما یه بار دیگه به عرض من عنایت کنین ،من بعضی بخشها رو مارک میکنم ....

1-اولین عرض من این بود که مشکل صدرا نیست ،الان هم تاکید میکنم نه صدرا نه وصنعت نه فاراک نه زامیاد نه سایپا و نه هیچ سهم دیگه عامل مشکل نیست و مشکل جای دیگست ،پس برای برگشت سهم و مهمتر از اون کلیت بازار باید دنبال مشکل اصلی بود ،
    2-اما دومین عرض من این بود که چون شرایط در ارتباط با کل بازار هت و نه سهم خاص باید حواسمون جمع باشه به عبارتی احتیاط کنیم یعنی همون چیزی که جنابعالی با نقل قول مطلب من فرمودین رو من در مطلب اصلی عرض کردم
    3-عرض کردم راههای مختلفی برای ضرر تو این بازار با شرایط موجود وجود داره که بدترینش از این شاخه به اون شاخه پریدن هست ،الان هم معتقدم که این بدترین حالت هست چون علاوه بر ضرر درصدی در بازار منفی تو هر معامله ضرر حق کارگزار و ..... رو هم میدین تازه این به شرطی هست که اگه تو منفی 4 فرختین بتونینن تو منفی 4 هم بخرین والا ضرر روزانه بالاتر هم خواهد بود ...
    4- اما مورد چهارم ،در این مورد من با وضوح منظورم رو مشخص کردم ،اما در توضیح اگه بخوام بگم اینکه دو حالت وجود داره یا فکر میکنیم مشکل فعلی بازار (که اکثرا اعتقاد بر مسائل سیاسی دارند)قابل حل هست ،پس صبر کنید و از این شاخه به اون شاخه نریم و تعویض مکرر سهام جز ضرر بیشتر نداره ،اما اگه فکر میکنیم این مسائل دنباله دار هست و به این سادگی قابل حل نیست که خوب مشخص هست بهترین کار چه خواهد بود .....
    بنده واقعا این صلاحیت رو ندارم در زمینه مسائل سیاسی اظهار نظر کنم ،اما چیزی که به تجربه و علم و چارت میبینم مطالبی هست که در اون پست عرض کردم و الان هم مجددا مطالب رو شکافتم و مخلص کلام بنده اینه که در این موارد باید هرکسی اول تکلیف خودش رو روشن کنه که آیا تصور بر پایدار بودن شرایط داره یا موقت و بر مبنای اون اقدام کنه ولی اینکه امروز فکر کنیم مشکل سهم صدراست اینو بفروشیم فاراک بخریم و فردا بگیم نه مشکل فاراک هست اونو بفروشیم سایپا بخریم و .... رو درست نمیبینم ،اگر اوضاع رو قابل حل میبینیم ،تعویض سهام با بنیادی مناسب به اعتقاد بنده اشتباه است واگر هم قابل حل نمیبینیم که خوب تکلیف روشن است .
    موفق باشید
    دیدگاهتان بسیار عالی بود دکتر فرزاد عزیز
    حضورهیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست !
    خداوند در هر حضور جادویی نهان کرده برای کمال ما
    خوشا آن روزی که در یابیم جادوی حضوریکدیگر را

13. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ناهید از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی ONLAINE آواتار ها
    تشکر شده 85 بار در 33 ارسال
    دوستان سلام
    مجلس که تصویب کرد بدهی ها رو فعلا نگیرند
    مسائل سیاسی هم مثل اینکه داره حل میشه چون اگر قابل حل نبود الان تلویزیون شروع میکرد به کوبیدن اما داره از کابینه و وزراء یکسره گزارش تهیه میکنه
    شنیده شده که هفته بعد هم مصاحبه و پخش زنده دارند اقای احمدی نژاد
    شنبه صدرا ردی هواست +4
    دیدید که ادم زرنگها و حقوقی ها چطور جمع کردن صف ها رو

15. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید ONLAINE از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,893 بار در 1,749 ارسال
    توافق جدید یک میلیارد دلاری وزارت نفت و قرارگاه خاتمالانبیا
    مهر: مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی با اشاره به واگذاری قرارداد توسعه 2 میدان گازی به صورت ترک تشریفات به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا، ارزش این قرارداد را نزدیک به یک میلیارد دلار اعلام کرد و جزئیات سیاست جدید وزارت نفت برای واگذاری ترک تشریفات قراردادهای نفت و گاز را تشریح کرد.

مهدی فکور از واگذاری قرارداد طرح توسعه 2 میدان گازی به صورت ترک تشریفات مناقصه به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) خبر داد و گفت: قرارداد طرح توسعه میادین گازی هالگان و سفید باغون به صورت epcf به قرارگاه خاتم الانبیا واگذار شده است.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران با تاکید بر اینکه ارزش این قرارداد گازی نزدیک به یک میلیارد دلار (حدود 970 میلیون دلار) برآورد می شود، تصریح کرد: مطابق با توافق انجام گرفته بین شرکت ملی نفت و قرارگاه خاتم الانبیا باید تمامی منابع مالی و سرمایه گذاری طرح توسعه این دو میدان گازی توسط این مجموعه تامین شود.

این عضو هیئت مدیره شرکت ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه هدف از طرح توسعه میادین هالگان و سفید باغون تولید روزانه 19 میلیون متر مکعب گاز طبیعی است، اظهار داشت: برای توسعه این دو میدان گازی طرح جامع توسعه میدان (mdp) باید به صورت فاز به فاز توسط قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا تدوین و در شرکت ملی نفت به تصویب برسد.

وی با اشاره به دستور جدید وزیر نفت مبنی بر شرایط واگذاری قراردادهای نفتی و گازی به صورت ترک تشریفات مناقصه، توضیح داد: مطابق با این دستور وزیر نفت اختیاراتی را به شرکتهای مختلف واگذار شده است تا آن دسته از پیمانکارانی که دارای توانایی مالی مطلوبی هستند به صورت ترک تشریفات در پروژه ها حضور پیدا کنند.

فکور، تاکید کرد: بر این اساس قرارداد توسعه میادین گازی هالگان و سفید باغون با توجه به منابع مالی کافی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا به این مجموعه به صورت ترک تشریفات مناقصه واگذار شده است.

میادین گازی مستقل هاگان و سفید باغون از میادین تازه اکتشاف شده کشور به شمار می روند که حجم ذخیره گاز درجای میدان هالگان 12 تریلیون و 400 میلیارد فوتمکعب معادل 355 میلیارد متر مکعب است.

پیشبینی میشود حدود 70 درصد ذخیره درجای این میدان معادل هشت تریلیون و 938 میلیارد فوتمکعب آن قابل استحصال باشد همچنین حجم میعانات گازی درجا در میدان گازی هالگان 249 میلیون بشکه برآورد شده که از این میزان حدود 98 میلیون بشکه قابل استحصال است.

میدان سفید باغون از حجم ذخیره گاز طبیعی حدود 6 تریلیون فوت مکعب برخوردار بوده که این میدان تازه اکتشاف شده همجوار با میدان هالگان در استان فارس قرار گرفته است.

17. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال سپه آواتار ها
    تشکر شده 2,171 بار در 670 ارسال
    تشکر از holy

جناب هولی عزیز(ببخشن که اسمتون را فارسی نوشتم ) منم تو اخر صحبتم نظرم رو گفتم که الان نظرم رو نگهداری -فک کنم نظر شما م همین باشه ولی با توضیحات بهتر- ولی همشه باید احتمالات دیگه رو هم درنظر داشت.
    هرچه مطابق میل وارزوهای باطنی ماست ، به نظر ما حقیقت محض میرسد

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سپه از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 19 مهمان ها)

1. Kzfar،
  2. محمود