صفحه 572 از 1968 نخست ... 7247252256256957057157257357457558262267210721572 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,711 به 5,720 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال omidvar آواتار ها
    تشکر شده 2,119 بار در 698 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بند 9 بر طبق خواسته شما عزیزان به طومار دوم اضافه شد .و من الله توفیق .

دوستان توصیه میکنم یک رونوشت هم به وزارت اطلاعات ارسال فرمایید افاقه میکند

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید omidvar از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 382 بار در 66 ارسال
    از دوست خوب و زحمت کشمان آقا حمید بخاطر تمام زحماتی که می کشد تشکر می کنم

امروز تعدادی از دوستان از شهرستان های دور تشریف آورده بودند از جمله جناب کدبان باستان که از ایشان نیز خیلی تشکر می کنم

و از برخی دوستان که در تهران زندگی می کنند و زحمت حضور حتی برای امضای طومار را نکشیدن گله مندم

امیدوارم حداقل فردا در محل تالار حافظ یا هر جای دیگری که دوست خوبمان جناب حمد آقا اعلام می نمایند برای امضای طومار حاضر شوند

ایشان زحمت کشیده بودند و یک بنر جلوی درب ورودی زده بودند و تعدادی از دوستان تشریف آورده بودند و طومار را امضا نموده بودند که از همه افین افراد نیز تشکر می نمایم

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید shokouhi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 382 بار در 66 ارسال
    با توجه به زحماتی که حمید آقا متحمل شده حداقل بهتر است در بخش تامین برخی از هزینه ها ایشان را یاری نماییم

لذا پیشنهاد میگردد ایشان لطف نموده شماره حساب و شماره کارت بانکی معرفی نمایند تا بقیه دوستان نیز در تامین هزینه هایی که

بابت چاپ و تکثیر و بنر و چاپ آگهی در روزنامه و سایر اقدامات دیگر میشود سهیم باشند

6. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید shokouhi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط far نمایش پست ها
    درود دوست خوبم در مورد دختر رامهرمزي من با يكي از دوستانم كه فوق تخصص جراحي كودكان است ودر يكي از شهرهاي شمال ب طبابت مشغول است صحبت كردم كه بدون دريافت هيچگونه مبلغي اين كار را انجام دهد اگر شما با اين خانواده آشنائي داريد با ايشان تماس بگيريد و در اين مورد با آنها صحبت كنيد. در ضمن اين پزشك عزيز يكي از حاذقترين پزشكان در رشته خود ميباشند
    درود بر شما
    .شماره تماس پدرش 09169934901 است
    شماره حساب 768011575 حساب قرض الحسنه بانک ملت بنام قربانعلی حاجی زاده پدر مهسا است که هر از گاهی در حد هیچ مبلغی واریز می شود.
    با توجه به اینکه بیشتر دوستان به دلیل کار بورسی ، با بانک ملت کار میکنند و احتمالا اینترنت بانک هم دارند ، همین اکنون هر چه دوست دارید ، حتی 5000 تومان که وجه یک کیلو مرغ هم نمی شود ، به حسابش واریز کنید.
    انرژی مثبت و فوق العادی ای ایجاد میکند.
    در صورتی که دوستتان توانستند کمکی برای درمانش انجام دهند ، به بنده هم خبر دهید. سپاسگزارم
    پیروز و سربلند باشید
    این هم لینک خبرگزاری معتبری که شماره حساب و شماره تماس پدرش را اعلام کردند.
    http://khouzestan.isna.ir/default.as...D=46&NID=26961
    ویرایش توسط کدبان باستان : 2012/09/08 در ساعت 18:35

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز از توجه و حس همکاری شما کمال تشکر را دارم و لازم به ذکر می دانم که تا این لحظه هر کدام از دوستان و بنده هر هزینه ای که نموده ایم با رضایت کامل از جیب خودمان بوده است و هیچ توقعی از کسی نداشتیم و هر کدام از دوستان هم که اصرار داشته اند کمک کنند هم نپذیرفتیم و از خدا می خواهم و می خواهیم که خودش کمک کند که دست خداوند متعال بالاترین دستهاست ولی باید در مورد بنر بسیار زیبا و هوشمندانه که طرح و اجرای آن از جناب کدبان باستان عزیز و قبول زحمت آمدن از راه دور را بر خود هموار نمودند ، تشکر بسیار ویژه نمایم .خداوند خودش به بازو و فکر و جیب همه ما کمک و برکت فراوان عطا فرماید .و درمورد امضای طومار توسط افراد جا مانده باید خدمتتان عرض کنم در صورتیکه این افراد تعداد قابل توجهی باشند بنده حاضرم در خدمتشان باشم و گرنه امضا های موجود در حد کفایت می باشد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط shokouhi نمایش پست ها
    با توجه به زحماتی که حمید آقا متحمل شده حداقل بهتر است در بخش تامین برخی از هزینه ها ایشان را یاری نماییم

لذا پیشنهاد میگردد ایشان لطف نموده شماره حساب و شماره کارت بانکی معرفی نمایند تا بقیه دوستان نیز در تامین هزینه هایی که

بابت چاپ و تکثیر و بنر و چاپ آگهی در روزنامه و سایر اقدامات دیگر میشود سهیم باشند

10. 21 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 15 ارسال
    خدا قوت جنابان hamid672003 و کدبان باستان

با تشکر از زحمات بی دریغتان
    لطفا از تلاشهای امروز و نتایج آن اطلاع رسانی بفرمائید.

دست حق نگهدارتان.

12. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید amir184 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز از توجه و حس همکاری شما کمال تشکر را دارم و لازم به ذکر می دانم که تا این لحظه هر کدام از دوستان و بنده هر هزینه ای که نموده ایم با رضایت کامل از جیب خودمان بوده است و هیچ توقعی از کسی نداشتیم و هر کدام از دوستان هم که اصرار داشته اند کمک کنند هم نپذیرفتیم و از خدا می خواهم و می خواهیم که خودش کمک کند که دست خداوند متعال بالاترین دستهاست ولی باید در مورد بنر بسیار زیبا و هوشمندانه که طرح و اجرای آن از جناب کدبان باستان عزیز و قبول زحمت آمدن از راه دور را بر خود هموار نمودند ، تشکر بسیار ویژه نمایم .خداوند خودش به بازو و فکر و جیب همه ما کمک و برکت فراوان عطا فرماید .و درمورد امضای طومار توسط افراد جا مانده باید خدمتتان عرض کنم در صورتیکه این افراد تعداد قابل توجهی باشند بنده حاضرم در خدمتشان باشم و گرنه امضا های موجود در حد کفایت می باشد .و من الله توفیق .
    درود بر شما
    خسته نباشید حمید خان
    امروز خیلی خسته شدید. امیدوارم خداوند به قدم و جانتان توان افزون دهد.
    پس از بازگشت از تهران با جناب سرمایه گذار گفتگو کردم. همانطور که صبح خدمتتان عرض کردم ، ایشان در سفر هستند اما فرمودند به محض بازگشت ، امضاء تمام دوستانشان در کرج را گرد آوری میکنند و شخصا تهران خواهند آورد . از ایشان هم درخواست کردم در ارائه نسخه های طومار به مقامات کشوری ، همراه شما باشند.
    از این روی در این چند روز دوستانی که به هر دلیلی نتوانستند حضور پیدا کنند ، مهربانی کنند و با شما هماهنگ باشند و در محل هایی که شما اعلام می فرمایید برای امضاء حضور پیدا کنند.
    آنچه که امروز رخ داد ، نخستین گام جمعی و شاید مهمترین گام بود که در نوشته ای دیگر دورنمای این رویداد را خواهم نوشت.
    بزرگترین دستاورد امروز ، خود باوری سهامداران بود و اینکه متوجه شدند ، در راه احقاق حقوقشان اگر در راستای قوانین کشور عمل نمایند ، هیچ خطری آنها را تهدید نخواهد کرد. بنابراین بزرگترین عامل محدود کننده افراد برای حضور در امضاء طومار ، یعنی "ترس" از میان برداشته شد و با پراکنده شدن خبر گردآوری موفق امضاء امروز ، شمار بیشتری از سهامداران زیان دیده ، خارج از فضای مجازی گردهم خواهند آمد و با قدرت حقوق از دست رفته شان را استیفاء خواهند کرد.
    باز هم به شما و همه دوستان خدا قوت میگویم .
    ضمنا همانطور که حضوری خدمتتان عرض کردم ، با توجه به شماره تماس هایی که گرد آوری شد به اضافه خبررسانی در تالار ، میتوانیم ، با همکاری تمام دوستان ، کارهای بهتری انجام شود. یکی از این کار ها چاپ طومار یا اطلاعیه طومار در روزنامه اقتصاد است که درخواست میکنم شماره حسابی ترجیحا ملت ، برای این کار باز کنید ( اگر اینترنت بانک ملت داشته باشید ، بدون مراجعه به بانک هر تعداد که بخواهید میتوانید حساب باز کنید و اینترنتی هم برداشت کنید یا به حسابهای دیگر منتقل نمایید ) و شماره حساب بوسیله پیامک و درج در تالار ها به اطلاع سهامداران برسد و بر اساس برآورد تقریبی افراد ، سهم هر یک مبلغ ناچیزی برای چاپ آگهی و سایر کارهای پیش رو خواهد بود.
    ضمن قدردانی از حسن نیت شما ، همانطور که پیشتر گفتم ، این کار موجب می شود ، سایر دوستان سهامدار ، خود را جدی تر گرفته و قدم های عملی نخستین را در کنار دیگر سهامداران بردارند. این مورد برای انسجام در تصمیم های آتی نیز موثر است. بنابراین زحمت افتتاح حساب با شما خواهد بود.
    سپاسگزارم
    پیروز و سربلند باشید.

14. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    با تشکر از زحمات جنابعالی در خصوص قدم رنجه کردن شما و تهیه بنر که جای تشکر فراوان دارد . در مورد امضای دوستان جا مانده باید خدمتتان عرض کنم حتی برای یک امضا هم بنده حاضرم هر گونه همکاری را بادوستان انجام دهم .در مورد جناب سرمایه گذار 67 عزیز هم باید خدمتتان عرض کنم اگر ایشان لطف نمایند و امضای دوستانشان را در ده برگ a4 یعنی همان روشی که امروز داشتیم (هر نفر ده امضا در برگ بطور مثال اگر سی نفر امضا کننده دارند این سی نفر در ده برگ a4 امضا نمایند)تهیه و سریعتر به دستمان برسانند ممنون می شوم و در مورد هزینه ها فعلا قصد دریافت کمک از دوستان را نداریم و همین دوستانیکه از قبل هم با ما همکاری داشته اند هر کدام هزینه ها را از جیب خودشان و داوطلبانه پرداخت می نمایند و امیدوارم که نیاز به دریافت کمک نداشته باشیم .در مورد چاپ در روزنامه دنیای اقتصاد هم هزینه بسیار بالایی را طلب می نمایند که فعلا منصرف شدیم .در مورد پخش خبر کانال یک هم الان با دیدن خبر شبکه یک همه دیدیم که مصاحبه ما پخش نشد و فقط چند نفری که مثل همیشه برای تشکر حتی در بدترین شرایط آمادگی دارند استفاده شد .در مورد دوستانیکه برای امضا کوتاهی کردن هم باید بگویم درست است که ما با منت گذاشتن مخالف هستیم ولی این نباید دلیلی باشد که شما برای یک امضا کوتاهی کنید در حالی که ما قرار است ترتیب ملاقات با حداقل 30 نفر از بلند پایه ترین افراد مملکتی را در دستور کار خود داشته باشیم و هزینه ها را بر عهده گیریم ولی برخی عافیت طلبی نمایند وحتی برای انجام یک امضا هم تشریف نیاورند .در هر صورت کاری که برای خدا باشد شکست ندارد و حامی آن نیز خود خداوند متعال است .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    خسته نباشید حمید خان
    امروز خیلی خسته شدید. امیدوارم خداوند به قدم و جانتان توان افزون دهد.
    پس از بازگشت از تهران با جناب سرمایه گذار گفتگو کردم. همانطور که صبح خدمتتان عرض کردم ، ایشان در سفر هستند اما فرمودند به محض بازگشت ، امضاء تمام دوستانشان در کرج را گرد آوری میکنند و شخصا تهران خواهند آورد . از ایشان هم درخواست کردم در ارائه نسخه های طومار به مقامات کشوری ، همراه شما باشند.
    از این روی در این چند روز دوستانی که به هر دلیلی نتوانستند حضور پیدا کنند ، مهربانی کنند و با شما هماهنگ باشند و در محل هایی که شما اعلام می فرمایید برای امضاء حضور پیدا کنند.
    آنچه که امروز رخ داد ، نخستین گام جمعی و شاید مهمترین گام بود که در نوشته ای دیگر دورنمای این رویداد را خواهم نوشت.
    بزرگترین دستاورد امروز ، خود باوری سهامداران بود و اینکه متوجه شدند ، در راه احقاق حقوقشان اگر در راستای قوانین کشور عمل نمایند ، هیچ خطری آنها را تهدید نخواهد کرد. بنابراین بزرگترین عامل محدود کننده افراد برای حضور در امضاء طومار ، یعنی "ترس" از میان برداشته شد و با پراکنده شدن خبر گردآوری موفق امضاء امروز ، شمار بیشتری از سهامداران زیان دیده ، خارج از فضای مجازی گردهم خواهند آمد و با قدرت حقوق از دست رفته شان را استیفاء خواهند کرد.
    باز هم به شما و همه دوستان خدا قوت میگویم .
    ضمنا همانطور که حضوری خدمتتان عرض کردم ، با توجه به شماره تماس هایی که گرد آوری شد به اضافه خبررسانی در تالار ، میتوانیم ، با همکاری تمام دوستان ، کارهای بهتری انجام شود. یکی از این کار ها چاپ طومار یا اطلاعیه طومار در روزنامه اقتصاد است که درخواست میکنم شماره حسابی ترجیحا ملت ، برای این کار باز کنید ( اگر اینترنت بانک ملت داشته باشید ، بدون مراجعه به بانک هر تعداد که بخواهید میتوانید حساب باز کنید و اینترنتی هم برداشت کنید یا به حسابهای دیگر منتقل نمایید ) و شماره حساب بوسیله پیامک و درج در تالار ها به اطلاع سهامداران برسد و بر اساس برآورد تقریبی افراد ، سهم هر یک مبلغ ناچیزی برای چاپ آگهی و سایر کارهای پیش رو خواهد بود.
    ضمن قدردانی از حسن نیت شما ، همانطور که پیشتر گفتم ، این کار موجب می شود ، سایر دوستان سهامدار ، خود را جدی تر گرفته و قدم های عملی نخستین را در کنار دیگر سهامداران بردارند. این مورد برای انسجام در تصمیم های آتی نیز موثر است. بنابراین زحمت افتتاح حساب با شما خواهد بود.
    سپاسگزارم
    پیروز و سربلند باشید.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/08 در ساعت 21:01

16. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    من فردا بعد الظهر تهران هستم اگر دوستان لطف کنند و آدرسی را لطف کنند اگر تا حدود ساعت هفت بعدالظهر باشد من هم می توانم بیایم و امضا کنم.

18. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    از شما دوست عزیز بسیار متشکرم .امروز بنده و حدود 100 نفر از دوستان در تالار حافظ حضور بهم رسانیدیم که البته بنده از قبل با انتظامات و مقامات مسئول هماهنگی لازم را انجام داده بودم تا هم از همراهی و کمک ایشان برخوردار باشیم و هم ما و خواسته های ما را جدی بگیرند و هم خدایی ناکرده کسی قصد سوء استفاده از جمع ما را نداشته باشد و هم کار صورت گرفته ابعاد معلوم و معقولی داشته باشد و در آینده کسی نتواند بگوید که چنین گردهمایی صورت نگرفته است . و صد البته این گرد همایی بدون هر گونه شعار و تنها با نصب بنر و مصاحبه با خبر شبکه یک و امضای طومار توسط شرکت کنندگان و کاملا مسالمت آمیز و به مدت سه ساعت از ساعت ده صبح تا ساعت یک ظهر ادامه داشت .البته از عکس گرفتن و یا فیلمبرداری افراد متفرقه جلوگیری شد .در پایان باید خدمتتان عرض کنم این اولین قدم بود که صورت گرفت و انشاالله در صورتیکه افرادی باشند که بخواهند طومار را امضا کنند حتما هماهنگی لازم را انجام می دهیم و در اسرع وقت طومار در 30 نسخه تهیه و تکثیر می شود و در اولین قدم به مقام معظم و معزز رهبری تحویل خواهد شد و ادامه کار با استعانت از درگاه خداوند متعال و تحویل طومار به حداقل 30 ارگان و مراجع و مقامات بلند پایه مملکتی کشور عزیزمان. و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط amir184 نمایش پست ها
    خدا قوت جنابان hamid672003 و کدبان باستان

با تشکر از زحمات بی دریغتان
    لطفا از تلاشهای امروز و نتایج آن اطلاع رسانی بفرمائید.

دست حق نگهدارتان.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/08 در ساعت 21:25

20. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 38 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 37 مهمان ها)

1. علیرضا۱۲۳