صفحه 577 از 1970 نخست ... 7747752756757457557657757857958058762767710771577 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,761 به 5,770 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز امروز صبح 12 نفر از ایشان (سهامداران صدرای ساکن مشهد مقدس)امضاهای خودشان را با پست سفارشی ارسال کردند .ولی هنوز چند نفری هستند که قصد امضای طومار را دارند . که البته فکر کنم با توجه به تعداد ایشان بهتر باشد باقی مانده افراد از طریق ایمیل یا مسنجر اقدام به ارسال مشخصات خودشان بنمایند .ضمنا تا کنون 90 نفر طومار را امضا کرده اند و با 12 نفر فوق می شود 102 نفر و 60 نفر نیز مشخصات خودشان را از طریقه تماس تلفنی یا مسنجر و یا ایمیل اعلام کرده اند .البته بنده تعجب می کنم که چرا برخی همیشه وقتیکه کاری را از دیگران می خواهند ، دائما می گویند چرا اینقدر طول می کشد و یا فلان طریق فایده ندارد چون زمان بر است ولی زمانی که خودشان باید بجنبند : خبری از سرعت عمل نیست و دائما کار به فردا و فرداها موکول می کنند .در هر صورت دوستان تا جمعه شب مهلت دارند که مشخصات خودشان را برای همبستگی با ما اعلام کنند.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    دوستانی که فرمودید مشهد هستند ، لطف کنند به بنده پیام بدهند و شماره تماس خود را بگذارند. اگر تعدادشان بالا بود ، قرار میگذاریم و امضاء این بزرگواران را جمع میکنیم و برای شما ارسال می شود.
    اگر هم تعداد کم بود ناچارا به شیوه ارسال کدبورسی و مشخصاتشان به ایمیل شما اقدام می نماییم.
    امیدوارم تعداد به اندازه ای باشد که یک برگ a4 یا a5 را پر کند.
    با سپاس از زحمات شما
    پیروز باشید

دوست عزیز از زحمات شما کمال تشکر را دارم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    امروز به 4 نفر سهامدار صدرا شما را دادم تا مشخصات خود را براي شما ارسال كنند. همچنين با دو كارگزاري هماهنگ كردم كه اطلاعيه شما را به اطلاع سهامداراني كه از طريق آنها صدرا خريداري كرده اند اطلاع رساني كنند.
    فكر كنم به طور تصاعدي تعداد بالا رود.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    طیب جان با حضور مجدد شما این تالار انشاالله جان تازه به خود خواهد گرفت .و در تایید فرمایش شما باید عرض کنم .اگر ما دارییهای خودمان را از دست دهیم به دلیل بی همتی خودمان است و اگر اموال ما به حساب هر کسی رود از آن خیر نخواهد دید چون با کلک و حقه مال ما را دارند از دستمان در می آورند .تا امروز 34.07 % بودیم و از این پس با این ترفندی که به کار گرفته اند چند درصد خواهیم بود. و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط طيب نمایش پست ها
    باسلام وعرض ادب

جو فعلی را خوب مدیریت کرده اند که سهامداران حقیقی صدرا برای فروش در قیمت های ............... اماده شوند ؟!!!!!!!!!!!!!!!!

شرکتیکه نه این قدر قرارداد داشت ونه اینقدر به املاکش افزوده بود ونه اینقدر موجودی انبار داشت ونه اینقدر ....................... قیمتش 4500تومان بود ؟!!!!!!!!!!!!!!!

الان با این همه دارایی ها و قراردادها و..................... وبا ایجاد جو مذکور ..........................

در صورتیکه سهامداران حقیقی صدرا فروشنده نباشند وخریدار هم باشند موفقیت را شاهد خواهند بود وگرنه با ایجاد جوفعلی و .................... هیچ ...............؟!!!!!!!!!!!

چرا یه سهامدار لواشک سازی قنبر آباد به موارد بنیادی ؟!!!!!!!!!!! و دفاع از آن میپردازد ولی سهامداران صدرا سر تعظیم در مقابل خواسته های ................... فرود آورده اند .

یعنی حقیتا کسی (بنیادی کار) پیدا میشود که گزارشات صدرا را قبول داشته باشد ؟!!!!!!!!!!!!!!!!

مگه چقدر در دست سهامداران حقیقی صدرا سهم وجود دارد ؟!!!!!!!!!!!!

باز هم منتظر گزارشات صدرا میمانیم ........................... و...........................

در کاریکه صداقت نباشد در آن برکتی نخواهد بود .....................

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,325 بار در 2,624 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    طیب جان با حضور مجدد شما این تالار انشاالله جان تازه به خود خواهد گرفت .و در تایید فرمایش شما باید عرض کنم .اگر ما دارییهای خودمان را از دست دهیم به دلیل بی همتی خودمان است و اگر اموال ما به حساب هر کسی رود از آن خیر نخواهد دید چون با کلک و حقه مال ما را دارند از دستمان در می آورند .تا امروز 34.07 % بودیم و از این پس با این ترفندی که به کار گرفته اند چند درصد خواهیم بود. و من الله توفیق .
    باسلام وعرض ادب

باتشکر از تمامی زحماتتون

......................................

صدرا در قیمت های فعلی خریداران زیادی خواهد داشت وایندفعه کسانی ویا حقوقی هایی جایگزین خواهند شد که موجبات ..............فراهم خواهند اورد .............

بازهم باید منتظر گزارشات باشیم

هر چقدر .................مجموعه قرارگاه در مرامشان خارج کردن سهامداران حقیقی نمیتواند باشد چرا که با عقاید و بافت این مجموعه مغایرت وتناقض دارد .

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز توجه داسته باشید بنده زمانی اسم شما را در لیست اضافه می کنم که یا طومار را امضا کرده باشید و یا از طریق ایمیل یا مسجر و یا تلفن اعلام کرده باشید و نباید فقط به دوستی ای که بین ما است اکتفا نمایید . لطفا با اعلام نام و نام خانوادگی و کد سهامداری و محل اقامت (برای دعوت به گرد همایی )و شماره تماس (برای دعوت به گرد همایی و اطلاع رسانی )و همچنین در صورتیکه مایل باشید تعداد سهام را ذکر نمایید (بنده تاسف می خورم که می بینم برخی از دوستان حتی به این مقدار کم هم اقدام نمی کنند . چرا فکر می کنید به اقدام شما نیازی نیست ) وضمنا قرار است فردا (البته می دانم فردا تعطیل است)یا پس فردا در برخی نشریات اطلاع رسانی برای جمع کردن امضای طومار انجام شود . و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/11 در ساعت 22:28

8. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,496 بار در 550 ارسال
    بنده هم به خاطر عهدي كه با دوستان و جناب كدبان گذاشته بوديم ديگر در تالار

بورس مطلبي نخواهم نوشت و به خاطر احترام به دوستان و جناب كدبان

در اين تالار ثبت نام نمودم اميدوارم بتوانم در اين مكان براي دوستان مفيد باشم

واز تجربيات دوستان و بزرگان اين تالار كمال استفاده را ببرم
    ویرایش توسط اسمان : 2012/09/12 در ساعت 00:40

10. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسمان نمایش پست ها
    بنده هم به خاطر عهدي كه با دوستان و جناب كدبان گذاشته بوديم ديگر در تالار

بورس مطلبي نخواهم نوشت و به خاطر احترام به دوستان و جناب كدبان

در اين تالار ثبت نام نمودم اميدوارم بتوانم در اين مكان براي دوستان مفيد باشم

واز تجربيات دوستان و بزرگان اين تالار كمال استفاده را ببرم
    دوست ارجمند
    درود بر شما
    خوش آمدید دوست من
    امیدوارم در محیط سالم کنونی بورسی در کنار یکدیگر شاگرد و آموزگار هم باشیم
    در تالار بورس هم ، همین نام کاربری را داشتید ؟
    پیروز باشید

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    دوستان گرامی
    درود برشما
    همانگونه که تا کنون بسیاری از گرامیان آگاه شده اند ، دیروز نامه سرگشاده ای به مدیریت تالار بورس نوشتم و رسما تالار بورس را ترک کردم.
    بسیاری از بزرگواران نیز بر پیمان خود ماندند و با همبستگی آنجا را ترک کردند.
    البته باز هم مدیران تالار بورس نتوانستند طاقت بیاورند تمام اعلام همبستگی هایی که پس از نامه بنده نوشته شده بود را پاک کردند و در نهایت تاپیک صدرا را قفل کردند تا با پست اعلام همبستگی دوستان ، تاپیک در صدر قرار نگیرد و شمار بیشتری از کاربران متوجه نشوند.
    در این میان متوجه شدم ، کاربر نازنینی بنام جناب محمدرضا خوش بخت در تاپیک ارتباط با مدیریت (تالار بورس) مطلبی نوشته که با توجه به اینکه ایشان صدرا ندارند ، آزادمردی شان در خور سپاس ویژه از سوی خودم و تمام دوستان صدرایی است.
    همانگونه که در نوشته زیر خواهید خواند ، ایشان به سبب بی توجهی و بی احترامی ای که از سوی تالار بورس در حق سهامداران صدرا شد ، از دیروز به مدت 3 ماه سایت را تحریم کردند.
    با توجه به اینکه ایشان صدرا ندارند ، اما آنقدر آزادگی ایشان در چشم من آمد ، که لازم دیدم در اینجا اعلام کنم تا تمام دوستان صدرایی بدانند وقتی حقی را بخواهی استیفاء کنی ، حتی آنهایی که منافع مستقیم با ما نداشته باشند ، اما آزادگی و شرافت در وجودشان باشد ، پشتیبان ما خواهند بود.
    رسما از سوی خودم و بسیاری از دوستان صدرایی ، از این بزرگ منشی و آزادگی دوست ارجمند جناب محمدرضا خوشبخت سپاسگزاری میکنم و برایشان آرزوی بهروزی و شادکامی و سود دارم.
    پیروز باشید و سربلند

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد رضا خوش بخت نمایش پست ها
    با سلام جناب صراحتي عزیز....
    من کاربر اين سايت با 5 سال فعاليت .... و بجز يک مورد تذکر در ماه اول ورود تا امروز هيچ تذکري از سايت يا ناظرين نداشتم
    اما عدالتيکه در سايت بود ... حق طلبي و برابري ديگر در سايت نيست

لازم ديدم بر خود تا از شما بخاطر تمام زحماتتان تشکر کنم.... هر چه آموختم از لطف ايجاد اين محيط سالم در سايت شما بود و من به شما مديونم
    در زمانيکه حتي در خانه هم نميتوانستم در 4 سال قبل حرفهای دلم را بازگو کنم .... شما محيطي سالم مثل يک خانواده و همانند يک پدر براي من آرامش عطا کرديد
    تا در محيطي آرام .. آزاد ....... برابر و عادلانه ... تمام حرفهاي دلم را بازگو کنم .... و اين لطف شما را هرگز فراموش نخواهم کرد ...
    و تا عمر دارم اگر بتوانم اين لطفتان را جبران خواهم کرد ...

اما امروز ديدم ناظر شما به سهامدارن مظلوم صدرا ... تذکر داده يا مسدودشان کرده ... آنان که مورد ظلم واقع شدند و براي دفاع از حقشان تلاش براي جمع آوري امضا و طومار داشتند و..... امروز در سايت شما مورد بي مهري واقع ميشوند ....
    http://forum.talarebourse.com/f14/t31810-3810.html

اميدوارم سايتتان به روال سابق باز گردد ...
    من در راستاي هم دردي با سهامدارن مورد ظلم واقع شده ي صدرا .... و در اعتراض به بي عدالتي سايت
    از امشب به مدت 3 ماه در سايت هيچ فعاليتي نخواهم داشت....
    اين پست را خطاب به شما جناب صراحتي عزيز و همراه با تشکر صادقانه ام نسبت به الطافتان که تاکنون به بنده داشتيد.... عرضه داشتم
    که اگر خواستيد بنده را مسدود کنيد .... وظيفه ام را در قبال حق سهامدارن مظلوم و همچنين وظيفه ام در قبال تشکر از محبت هاييکه به بنده داشتيد بيان کنم.....
    در پناه حق باشيد جناب صراحتي

14. 19 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,496 بار در 550 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    دوست ارجمند
    درود بر شما
    خوش آمدید دوست من
    امیدوارم در محیط سالم کنونی بورسی در کنار یکدیگر شاگرد و آموزگار هم باشیم
    در تالار بورس هم ، همین نام کاربری را داشتید ؟
    پیروز باشید
    خير دوست گرامي ولي حتما در اينده نام ايدي خود را در تالار بورس براي دوستان اعلام خواهم كرد

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    شیطونه میگه صدرا را روی قیمت 300 بازکنیم یه حالی به سهامدارا بدیم.

نقل قول از رئیس قرارگاه خاتم النبیاء

مطلب طنز

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    به گزارش خبرگزاری پانا به نقل از شركت ملی نفت ایران، رستم قاسمی؛ وزیر نفت در مراسم امضای تفاهم نامه دو جانبه طرح كلان ملی فناوری (تولید و تجاری سازی كالاها و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت) كه عصر امروز (دوشنبه 20 شهریورماه) در سالن شهید بهشتی وزارت نفت برگزار شد، به حمایت از تولیدگران و سازندگان تجهیزات صنعت نفت اشاره كرد و گفت: امروز تامین نیازهای صنعت نفت به یكی از دغدغه های وزارت نفت تبدیل شده است و برنامه ریزی موثری برای رفع نیاز و صادرات تجهیزات صورت گرفته است.

وی كیفیت، سرعت و نگاه اقتصادی به كالا و تجهیزات توسعه ای را سه ركن اصلی در تولیدات صنعت نفت مطرح كرد و گفت: در راستای اقدامات حمایتی از تولید داخلی، استفاده از كالاهای داخلی حتی با كیفیت پایین تر از نمونه های خارجی در دستور كار وزارت نفت قرار گرفته است.

قاسمی در عین حال متذكر شد كه كیفیت محصولات داخلی هم اكنون در حال رقابت با تولیدات مشابه سایركشورها است، اما با این وجود باید در جهت بالا بردن میزان كیفیت ساخت كالاها اقدام كرد.

وزیر نفت در خصوص سرعت و زمان بندی انجام پروژه ها نیز گفت: رعایت سرعت به ویژه در مورد پروژه های میادین مشتركی نظیر پارس جنوبی بسیار با اهمیت و ارزشمند است.

وی خاطرنشان كرد: در اجرای بخش پالایشگاهی برخی از فازهای 35 ماهه پارس جنوبی به پیشرفت نزدیك به 70 درصد رسیده ایم كه در مقایسه با زمان قبل از تحریم ها حكایت از ركورد شكنی قابل توجهی دارد.

وزیر نفت در عین حال كاهش قیمت تمام شده كالا را به عنوان شرطی مهم برای حضور در بازار رقابتی صنعت نفت عنوان كرد و گفت: تمهیداتی برای حمایت بیشتر از تولید داخل در صنعت نفت اندیشیده شده است.

قاسمی افزود: از مهم ترین این راهكارها می توان به پیشنهاد تاسیس صندوق حمایت از سازندگان تجهیزات صنعت نفت اشاره كرد.

وی تاكید كرد: با حمایت مجلس و راه اندازی این صندوق، بخشی از هزینه ساخت كالا به عنوان پیش پرداخت برای خرید مواد اولیه در اختیار صنعتگران قرار می گیرد و پس از ساخت كالا، وام دریافت شده بدون سود یا با سود كم تسویه خواهد شد.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 25 مهمان ها)