صفحه 580 از 1970 نخست ... 8048053057057757857958058158258359063068010801580 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,791 به 5,800 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 1,496 بار در 550 ارسال
    با سلام خدمت شما بزرگواران

جناب حميد و جناب كدبان در اين وادي از زمان نور اميدي را در دل ما سهامداران و خانواده همه ما روشن نموديد

بدانيد كه همه ما سهامداران ممنون دار زحمات شما و همه دوستان دستندركار هستيم و خواهيم بود

و اميدوارم هر چه از خداي منان خواستاريد به ان برسيد چرا كه بحق شايسته بهترينها هستيد

اجرتان باسيدالشهدا

موفق و پيروز باشيد

2. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز شما ثابت کردید نه تنها رفیق نیمه راه نیستی بلکه رفیق قابل اتکایی نیز هستید و بنده از شما کمال تشکر را دارم . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    درود بر شما
    خدا قوت. ما رفیق نیمه راه نیستیم حمید خان.
    روزی که برابر تالار حافظ برای طومار گردهم آمدیم ، وقتی شما با آقای کت و شلواری جوانی که مامور حراست بود ، گفتگو میکردید ، یکی از دوستان سهامدار که جوان با معرفتی بود ، گفت اگر گیر داده اند ، حمید تنها نیامده. ما هم هستیم. اگر مشکلی هست ما هم پاسخگو هستیم.
    به ایشان عرض کردم بهتر است بگذاریم تنها گفتگو کنند تا جو ایجاد نشود. اگر مشکلی پیش آمد ما هم پیششان میرویم.
    که پس از گفتگو دوستان حراست زحمت کشیدند و اجازه نصب بنر را داخل تالار دادند. و باقی ماجرا ...
    هدف از گفتن این سخن و یادآوری این بود که عرض کنم ، ما سهامداران صدرا با هم پیمان برادری و مردانگی بستیم و پای احقاق حقوق خود مردانه ایستاده ایم و پشت به پشت هم غده های سرطانی را به روش های قانونی و با توسل به ظرفیت های نظام جمهوری اسلامی از ریشه در خواهیم آورد.
    ما نیز تا آخر هستیم.
    باز هم برای زحمتی که کشیدید سپاسگزارم
    پیروز و سربلند باشید

4. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بحمدالله امروز با وجود کار فشرده توانستم اولین جلد 18 صفحه ای طومار را به دفتر ارتباط مردمی مقام معظم رهبری و دومین جلد را به دفتر ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران تحویل دهم (البته طومارها را خیلی شکیل و تایپ شده و مرتب و در داخل طلق و شیرازه قرار دادم و بصورت کتابچه در آورده ام و به تعداد سی جلد تکثیر کرده ام )و برگه تحویل دریافت کردم و نیز توضیحاتی مبسوطی را که می بایستی به کارشناس آن دفاتر ارائه می شد را نیز ارائه نمودم ولی در دفتر ریاست جمهوری پس از شنیدن توضیحات بنده را صریحا به بازرسی آن مقام محترم راهنمایی نمودند و در همانجا به بنده تذکر دادند که باید نسبت به این ادعاها پاسخگو باشی و بنده نیز پذیرفتم و ایشان دوباره بنده را به کارشناس نفتی ریاست محترم جمهوری فرستادند و بنده نیز مجددا همین توضیحات را دادم و ایشان نیز به بنده تاکید نمود که تحقیق کاملی صورت خواهد گرفت و پس از آن بنده را برای توضیحات بیشتر (درصورت نیاز)و غیره احضار خواهند نمود که بنده با طیب خاطر و با توجه به پشتیبانی شما عزیزان همه مسئولیت را پذیرفته و اعلام داشتم تا آخر هستم . ضمنا جناب سرمایه گذار 67 زحمت کشیدند تماس گرفتن و هفت نفر اسم و کد سهامداری را صبح ارسال نمودند و بنده وارد لیست کردم و بعد از رفتن بنده دوباره هفت نفر دیگر را ارسال نمودند(انشاالله منتظر فعالیت ایشان و جمع کردن دیگر دوستان هستیم چون دوستان کرجی پتانسیل زیادی دارند) و صد البته در برنامه های آینده همه عزیزانیکه تماس بگیرند و اعلام آمادگی کنند حتما لحاظ خواهند شد و راستی جناب کدبان باستان عریز بنده با هیچ کسی تا کنون مشکل نداشته ام و لازم است بدانید همانطور که برخی در تماس تلفنی اظهار می کنند اشتباها فکر می کنند بنده با آقا وحید یا سهران ویا آقای hooh یکی هستیم ولی خدا شاهد است بنده هرگز هیچکدام از این آقایان نبوده ام و تنها می دانم که آقا وحید مرد آقایی است و یکی از بزرگترین زیان دیدگان صدرا و ایشان دوست چندین ساله بنده است و سهران پسر ایشان است ولی نسبت به نوشته های ایشان بنده هیچ مسئولیتی ندارم و در مقطعی به دلیل مسدود موقت بودن از روی دوستی و با ذکر اینکه تنها مطلب ایشان را نقل قول می کنم ، مطلب ایشان را تنها نقل قول نموده ام .و من الله توفیق .
    با سلام و عرض ارادت خدمت جناب حاج حمید

ضمن عرض خسته نباشید و آرزوی توفیق و موفقیت روز افزون خدمت جنابعالی و تمام دوستان عزیز

ذکر این مطلب که همه امضاء کنندگان واقف به امور صدرا هستند و از اتفاقاتی که پیرامون شرکت صدرا علی الرغم تمام تلاش بی وقفه بیش از هزاران نفر متخصص و فنی و غیره در این شرکت فعالیت نموده ولی مدیران این شرکت با ارایه اسناد غیر واقعی که نشانگر شکست و ورشکستگی می باشد و با این اسناد علاوه بر توهین به سهامداران توهین به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ارکان نظام که همانا سپاه می باشد کرده اند.لذا اینجانب علی الرغم اینکه شغلم ارتباطی نیز به بورس ندارد و از اندوخته خودم برای سرمایه گذاری در بورس اسفاده کردم که اگر در کار دیگری انجام میدادم سود بسیاری برده بودم (فعلا در ضرر در اکثر سهام) و علی الرغم مشغله بسیار و مشکلات زیادی که دارم حمایت خود را همه جانبه اعلام می دارم .و مطمعنا همه امضاء کنندگان با آگاهی کامل از شما حمایت خواهند کرد چون حق است و حق پایمال نمیگردد .
    در پایان امید وارم مدیران صدرا از خواب غفلت مادی که غرق در آن شده اند بیدار شوند و به صدای حق گویی و عدالت واقعی که سهامداران صدرا منتظر آن هستند لبیک بگویند و در آتش مادیات خود را فنا ندهند .

6. 18 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز بحمدالله امروز هم کار خودمان را در سازمان بورس ، پی گرفتیم و بنده و یک نفر دیگر از سهامداران صدرا بیش از دوساعت با دکتر مستشار مدیر روابط عمومی بورس در مورد صدرا صحبت کردیم و در نهایت ازایشان قول گرفتم که سه عدد از طومارهای مارا که گیرندگان آنها 1- دکتر صالح آبادی 2- دکتر طاهریان فر و 3- خود دکتر مستشار بودند و قرار شد طومار را به تعداد تکثیر و در اختیار اعضای شورای بورس که هر دو هفته یکبار در سازمان بورس می باشد را ، تحویل اعضای شورا که متشکل از 1- رئیس بانک مرکزی و عضو شورای بورس 2- وزیر اقتصاد و رئیس شورای بورس 3- دکتر پور ابراهیمی عضو شورای بورس 4- وزیر بازرگانی 5- رئیس اتاق بازرگانی 6- رئیس سازمان بورس آقای دکتر صالح آبادی (که یک طومار بطور مجزا برای ایشان ارسال شد)7-دادستان کل کشور 8- نماینده از طرف کانونها 9- سه نفر خبره مالی که به پیشنهاد وزیر اقتصاد تعیین می شوند .1- غلامرضا زال پور 2-محمد رضا مقدسی 3- مرجان فقیه نصیری ،تحویل دهند .و من الله توفیق .

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 15 ارسال
    با سلام و تشکر از شما دوست عزیز و بزرگوار برای پیگیریهای مستمرتان
    انشاالله که خداوند اجر دنیوی و اخروی نصیبتان کند

اما با شناختی که از آقای مستشار داریم و با توجه به مسئولیت ایشان، بسیار بسیار بعید به نظر میرسه که با امانت داری کامل این ماموریت رو به سرانجام برسونن(رساندن به همه ی این اعضاء و بدون جرح و تعدیل محتوا!) ..... البته قصد پیش داوری ندارم، اما این نتیجه گیری قریب به یقین هست. (عنایت بفرمائید .. چطور یک کارمند، طوماری که بخشی از آن مستقیما به رئیس او تاخته، عینا تحویل یک شورا که رئیس نیز در آن حضور دارد میدهد؟؟؟ )

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بحمدالله امروز هم کار خودمان را در سازمان بورس ، پی گرفتیم و بنده و یک نفر دیگر از سهامداران صدرا بیش از دوساعت با دکتر مستشار مدیر روابط عمومی بورس در مورد صدرا صحبت کردیم و در نهایت ازایشان قول گرفتم که سه عدد از طومارهای مارا که گیرندگان آنها 1- دکتر صالح آبادی 2- دکتر طاهریان فر و 3- خود دکتر مستشار بودند و قرار شد طومار را به تعداد تکثیر و در اختیار اعضای شورای بورس که هر دو هفته یکبار در سازمان بورس می باشد را ، تحویل اعضای شورا که متشکل از 1- رئیس بانک مرکزی و عضو شورای بورس 2- وزیر اقتصاد و رئیس شورای بورس 3- دکتر پور ابراهیمی عضو شورای بورس 4- وزیر بازرگانی 5- رئیس اتاق بازرگانی 6- رئیس سازمان بورس آقای دکتر صالح آبادی (که یک طومار بطور مجزا برای ایشان ارسال شد)7-دادستان کل کشور 8- نماینده از طرف کانونها 9- سه نفر خبره مالی که به پیشنهاد وزیر اقتصاد تعیین می شوند .1- غلامرضا زال پور 2-محمد رضا مقدسی 3- مرجان فقیه نصیری ،تحویل دهند .و من الله توفیق .

9. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید EMONEYCENTRE از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    اگر با رسیدگی و پیگیری مشکلات حل میشد پرونده و مسیله 3000 میلیارد تومان این طوری حل نمیشد متاسفانه ضابطه جایی در دولت و ادارات ما ندارد
    و این را مجموعه صدرا خوب می داند پس با طومارو پیگیری ما می دونند کار به جایی نمی رسد و مدیریت فاسد صدراخیالشون از این بابت راحت هست

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط msalehi_1979 نمایش پست ها
    اگر با رسیدگی و پیگیری مشکلات حل میشد پرونده و مسیله 3000 میلیارد تومان این طوری حل نمیشد متاسفانه ضابطه جایی در دولت و ادارات ما ندارد
    و این را مجموعه صدرا خوب می داند پس با طومارو پیگیری ما می دونند کار به جایی نمی رسد و مدیریت فاسد صدراخیالشون از این بابت راحت هست
    درود
    و نتیجه فرمایش شما ؟

12. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بنده از ایشان تا کنون خلف وعده ندیده ام که هیچ بلکه همکاری و لطف فراتر از مسئولیت هم از ایشان دیده ام .در هر صورت رساندن طومار به اعضای شورا کار سختی نیست و باید از طریق دفتر هر وزیر اقدام گردد و این به این خاطر است که اعضای شورا به لحاظ جایگاه سازمانی و قانون اداری می بایستی از طریق وزارتخانه خودشان برایشان طومار ارسال شود و خب همانطور که می دانید این کار وقت گیر است و این لطف دکتر مستشار است که ایشان بما می کنند و پذیرفته اند این طومار را در جلسه شورای بورس به اعضا برسانند و البته که اگر از این راه هم نتیجه نگرفتیم به دنبال راههای دیگر می رویم ضمنا این را هم بگویم بنده معتقدم همان دو طومار اول یعنی طومار تحویلی به دفتر مقام معظم رهبری و دفتر ریاست محترم جمهوری باید کفایت بر تمام موضوعات را داشته باشد . راستی می خواستم از شما یک خواهش کنم و آن اینکه با تمام توان به دوستانیکه صدرا دارند اطلاع رسانی کنید تا همه باهم یکدل خواهان حق خودمان باشیم.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط EMONEYCENTRE نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از شما دوست عزیز و بزرگوار برای پیگیریهای مستمرتان
    انشاالله که خداوند اجر دنیوی و اخروی نصیبتان کند

اما با شناختی که از آقای مستشار داریم و با توجه به مسئولیت ایشان، بسیار بسیار بعید به نظر میرسه که با امانت داری کامل این ماموریت رو به سرانجام برسونن(رساندن به همه ی این اعضاء و بدون جرح و تعدیل محتوا!) ..... البته قصد پیش داوری ندارم، اما این نتیجه گیری قریب به یقین هست. (عنایت بفرمائید .. چطور یک کارمند، طوماری که بخشی از آن مستقیما به رئیس او تاخته، عینا تحویل یک شورا که رئیس نیز در آن حضور دارد میدهد؟؟؟ )
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/18 در ساعت 09:06

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام:

دوستان عزیز با توجه به درخواست بسیاری از دوستان از این پس سعی می کنم پستهایی که جنبه اطلاع رسانی دارد را در بورکس نیز منتشر کنم .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/18 در ساعت 09:58

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز این نامه فعلا بعنوان یک عریضه به ساحت مقدس آقا امام زمان (عج) و ضمیمه دو طومار و امضا های دوستان و پیوست طومار (کتابچه 18 صفحه ای ) تحویل مقامات ارشد مملکتی می شود و در نهایت و با تصمیم و خرد جمعی دوستان قرار بر اینست که درصورتیکه با وجود تمام تلاشها به پاسخ مناسبی نرسیم ، این عریضه را در یک روز و یک ساعت مشخص در جمکران قم گرد هم خواهیم آمد و پس از بجای آوردن نماز خاص آن حضرت این طومار را بداخل چاه منسوب به آن حضرت خواهیم انداخت .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط bourse4ever
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    باسام:

بسم الله الرحمن الرحیم

محضر آستان مقدس حضرت ولیعصر آقا امام زمان (عج)
    خدمت حضرت آقا امام زمان ، اینجانبان جمعی از بندگان آستان باری تعالی که سالها دسترنج خود و خانواده های خود را به جهت رزق حلال و شرکت در آبادانی کشور که شیعیان آن حضرت نام شما را بر زبان دارند و ظهور حضرت را از خداوند متعال آرزو دارند ، در شرکتی به نام صنعتی دریایی ایران (صدرا) سرمایه گذاری نموده اند که سالها ما را به صبر که مشخصات شیعیان شما می باشد دعوت کرده اند و ما هم پذیرفتیم و چشم انتظار بودیم اما دیگر با گذشت سالها امیدمان از بندگان خدا بریده شده و فریاد رسی جز خداوند متعال و آن حضرت نیافتیم ، شرح ماجرا و آنچه بر ما گذشته ، صدق و دروغ آن و حق و ناحق آن را جز باری تعالی و آن حضرت واقف نیستند و این زمان که نامه را می نویسیم عاجزانه از آستان حضرت دوست تقاضای فریادرسی داریم ،عنایت و گوشه چشمی بر این جماعت درد کشیده و نا امید بنما ،حق ما را آن طور که صلاح می دانید بگیرید ،از هر کس امید بریده باشیم امید و ایمانمان به عدالت پروردگار و منجی عدالت گسترش پا برجاست .دریاب و پناه بده این جماعت حاجتمند را که آستان و محضر و واسطی جز آن حضرت ندارد .به امید فرج آن حضرت چشم انتظار عنایت آن ذخیره الهی می باشیم .

امضا : جمعی از سهامداران صدرا

ومن الله توفیق .
    ضمن تشكر از زحمات شما
    ميخواستم بپرسم نامه اي كه خدمت محضر آقا امام زمان(عج) ،مهدي موعود نوشتين ، صرفا جنبه سمبليك داره؟؟ يا اينكه....

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 16 مهمان ها)