صفحه 591 از 1664 نخست ... 9149154158158858959059159259359460164169110911591 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,901 به 5,910 از 16639

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز این مبلغ را که می فرمایید فراموش کنید و به قیمت بالاتر از قیمت بسته شدن فکر کنید چون این قیمت را بنده پرسیدم و فرمودند هرگز چنین قیمتی مد نظر شان نیست و قویا تکذیب می کنند ولی قیمتی ندادند تا با جو بازار سهم امکان رشد داشته باشد . یک نکته را هم بگویم طومارهای ما (امضا های شما عزیزان) توانسته باعث ایجاد حمایت از صدرا شود و دقیقا این اتفاقات خوب برای حمایت از سهامداران حقیقی در حال انجام است .ضمنا به دلیل تغییر رویکرد به سمت مثبت ، جلسه امروز ما با مهندس و ................ انجام نمی شود و به هفته آینده موکول شد و قرار بر تشکیل جلسه فوق العاده هر چه زودتر شد. و من الله توفیق .
    100 درصد اعتصام همانند صحبتهای قبلیش دروغ میگوید همچون چیزی امکان ندارد اینها دلخوشکنکه اولا نماد باز نمیشه بعدشم اینها از اول هم قرار بود 70 بخرند حالا هم همین است

یک چیز جالب بگم هر زمانی که قرار است تجمع بشود اعتصام مصاحبه میکند سری قبلی گفت تا اخر شهریور حالا هم میگوید تا اخر مهر نماد باز میشود
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود ریحانی نمایش پست ها
    بهترین قیمتی که حداقل سهامداران حال حاضر با رضایت از سهم خارج شوند و تا حدودی از ضررهای خود را جبران کنند و تعدادی نیز سود کم و متوسط ببرند

و بماند که تعدادی در ضرر خواهند بود که باید به آن نیز فکر کنند چون حقشان پایمال شده است .بازگشایی در قیمت 280 تومان است و حمایت پس از آن

تا حدود 320 تومان است و نگهداری در این حدود جهت جمع آوری از سهامداران حقیقی که حاضر به فروش و خروج از صدرا هستند .شاید مرهمی باشد و دعای

خیری نیز به دنبال داشته باشد و از نفرین و آه بیشماری خلاص شوند و با رضایت از سهامداران جمع کنند.
    دوست گلم اینها فرصت سوزی است کدام نماد کدام قیمت دو سال دیگر هم همین اشه همین کاسه من نمیگم حمید دروغ میگه من میگویم اعتصام را همه خوب میشناسیم خیلی هم خوب

قرار جلسه 15 مهر روبروی شرکت صدرا
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحی نمایش پست ها
    دوست گلم اینها فرصت سوزی است کدام نماد کدام قیمت دو سال دیگر هم همین اشه همین کاسه من نمیگم حمید دروغ میگه من میگویم اعتصام را همه خوب میشناسیم خیلی هم خوب

قرار جلسه 15 مهر روبروی شرکت صدرا
    ضمن تقدیر و تشکر از زحمات جناب حاج حمید و جنابعالی و سایر دوستان محترم

طبق نقل قولی که حاج حمید از طرف اعتصام الدوله بیان فرمودند تاریخ قول این هفته مابین هشتم تا دوازدهم مهر است که در صورت محقق شدن و حمایت در قیمت مناسب

که نظر من همان 280 است و به اندازه 2800 تومان هم برای خاتم ارزش دارد و حتی خیلی بیش از این می ارزد در صورت شفاف سازی درست که فعلا با این مدیران در بورس

و خاتم و قرارگاه امکان پذیر نیست و زمانی که صلاحشان باشد تمامی اسناد رو شده و خود به خود شفاف شده و آن زمان است که صدرا را بجای تومن با دلار باید خرید؟

هر چند به نظر دوستان این اعداد توهمی بیش نباشد ولی باور کنید با این همه دارایی که بعدها به تملک صدرا در میاید و دریافتهایی که خواهد داشت و اسنادی که رو خواهد شد

همه چیز مشخص میگردد .

شخصا اگر به قیمت خوبی بازگشایی شود 90 درصد را خواهم فروخت و اگر (...) 99 درصد را میفروشم و با آن یک درصد را خواهم ماند.

در آینده خواهیم دید که بازدهی 10 درصد نگهداری شده خیلی بیشتر از 90 درصد فروخته شده خواهد بود .توصیه میکنم حداقلی را جهت تجربه هم که شده نگه دارید حتی 1000 عدد.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 77 بار در 25 ارسال
    فکر میکنم هر دو جریان را باید دنبال کنیم هم حمید خان هم محمد آقا....ولی به شخصه به جریان محمد آقا امیدوارترم ....ما که بد بخت شدیم فوقش یه کهریزک روش لا اقل پیش زن و بچه میگیم زندانیم نه اینکه عرضه گرفتن حقمان را نداریم ....البته من با این جریان سوم هم موافقم = گزارش به بی بی سی ....اگر کسی بخواهد یه گزارش درست درمان بنویسه 1 ماه کار داره ....یعنی این جوری میشه اگه هفته دیگه راه حمید خان شد که هیچ ، نشد دو هفته دیگه پشت سر محمد آقا جلوی در صدرا و خاتم ، نشد 4 هفته دیگه گزارش برسه دست امیر پایور که ظاهرا گزارشگر این جور مسائله

8. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید OTANA از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,664 بار در 870 ارسال
    صدرا تقدیر الهی............. .
    ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــت

خدا را چقدر باور داری؟

داستان درباره یک کوهنورد است که می خواست از بلند ترین کوهها بالا برود.او پس از سال ها آماده سازی، ماجراجویی خود را آغاز کرد. ولی از آنجا که افتخار کار را فقط برای خود می خواست تصمیم گرفت به تنهایی از کوه بالا برود.شب بلندی های کوه را در بر گرفته بود و مرد هیچ چیز را نمیدید.همه چیز سیاه بود اصلاً دید نداشت. ابر روی ماه و ستاره ها را پوشانده بود.

همان طور که از کوه بالا میرف
    ت پایش لیز خورد. از کوه پرت شد. در حالی که به سرعت سقوط میکرد فقط لکه های سیاهی مقابل چشمانش می دید و احساس وحشتناک مکیده شدن بوسیله قوه جاذبه ، او را در خود می گرفت.

همچنان سقوط میکرد، در آن لحظات تمام رویدادهای خوب و بد زندگیش به یادش آمد. اکنون فکر میکرد مرگ چقدر به وی نزدیک است. ناگهان احساس کرد طناب دور کمرش محکم شد و در میان آسمان معلق ماند. در این لحظه سکون، چاره ایی برایش نماند جز آنکه فریاد بزند.

خدایا کمکم کن!!!!

ناگهان صدای پر طنینی از آسمان شنیده شد:

چه می خواهی؟

_ای خدا نجاتم بده!

واقعاً باور داری که می توانم نجاتت دهم؟

- البته باور دارم!

اگر باور داری طنابی که دور کمرت بسته شده پاره کن!

یک لحظه سکوت.... و مرد تصمیم گرفت با تمام نیرو طناب را بچسبد.

گروه نجات می گویند که روز بعد یک کوهنورد یخ زده را مرده پیدا کردند.بدنش از طناب آویزان بود و با دستهایش محکم طناب را گرفته بود در حالی که او فقط یک متر از زمین فاصله داشت!!

نتیجه: " وقتی ایمان داری ، واقعاً ایمان داشته باش! "

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز انشاالله هفته آینده سهم صدرا باز خواهد شد و روند سهم هم مثبت خواهد بود و قرار شده است حمایت نیز صورت گیرد و تلاشهایمان و امضاهایمان به نتیجه رسیده است .ولی اگر خدایی ناکرده این مهم انجام نشود : حتما اقدامات بعدی را صورت خواهیم داد و می توانیم با هم فکری یکدیگر راههای دیگری و یا همین راه که می فرمایید را برای رسیدن به حق خودمان اتخاذ کنیم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط OTANA نمایش پست ها
    فکر میکنم هر دو جریان را باید دنبال کنیم هم حمید خان هم محمد آقا....ولی به شخصه به جریان محمد آقا امیدوارترم ....ما که بد بخت شدیم فوقش یه کهریزک روش لا اقل پیش زن و بچه میگیم زندانیم نه اینکه عرضه گرفتن حقمان را نداریم ....البته من با این جریان سوم هم موافقم = گزارش به بی بی سی ....اگر کسی بخواهد یه گزارش درست درمان بنویسه 1 ماه کار داره ....یعنی این جوری میشه اگه هفته دیگه راه حمید خان شد که هیچ ، نشد دو هفته دیگه پشت سر محمد آقا جلوی در صدرا و خاتم ، نشد 4 هفته دیگه گزارش برسه دست امیر پایور که ظاهرا گزارشگر این جور مسائله
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/27 در ساعت 20:22

12. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 361 بار در 93 ارسال
    با سلام
    بابت تمام زحمت هایی که دوستان جهت پیگیری سهام می کشند، صمیمانه تشکر دارم
    آقا حمید به نظرتان سهم در محدوده چه قیمتی باز خواهد شد تا از حالا تصمیم بر فروش یا نگهداری بگیریم؟
    هر چند به نظر من تا کوتاه مدت خبری از سودرسانی در صدرا نخواهد بود. صدرا واقعا دید بلند مدت میخواهد

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید به امید رشد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    سهم پروندش برای تخلف رفته تو بورس چطور ممکنه بورس سهمیکه تخلف کرده را کوتاه بیاد این هم تویک هفته و ازش بگذرد اگر میخواست بازش کنند انهم تو یک هفته که کارش را به امور تخلف نمی کشاند اینها همشون از اعتصام گرفته دزدند و شریک قافله دروغ هم می گند مثل اب خوردن اینها می خواند اختلاس کنند اختلاس بزرگ یک مشت ادم جیره خوار هم براشون تو این سایتها تا می تونستند تحلیل اب دوغ خیاری کردند حالا هم وعده گول زنکی و دل خوش کن به ملت میدند چند ماهه می گند هفته بعد باز می شد با حمایت خاتم اگر می خواست حمایت کند که نمی گذاشت کار به اینجا بکشد اخر مگر ابلهیم که باور کنیم خاتم میاد از این سهم حمایت کند حمایت اینها زیر 100 تومان هست یعنی بر خری دلشون برا ما نسوخته واقع بین باشیم زمان را دارند می خرند ملت را سرگرم کردند این از خدا بی خبرها امسال زیان می خواد برا اولین بار اعلام کند انهم زیان بالا میشد سهمی 140 تومان زیان سال قبلش باشد بعد بگو یک ریال بیاد اعلام کند خوب این میشد پیشرفت و اقایان نمی خواهند شرکت را رو به پیشرفت نشان می دهند این همه نقشه می کشند خودشون را بدبخت جلوه بدهند بعد بیایند در حدود حتی چند ریال سود اعلام کنند خوب است فکر کنیم اعتصام خلاف کار است با دار و دسته اش و تمامی کسانیکه تو این تالار ها سنگشان را به سینه می زنند

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 3,015 بار در 963 ارسال
    باز صدرا و باز بازي تازه

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید zafar3000 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 94 بار در 35 ارسال
    سلام.خسته نباشيد به همه دوستاني كه زحمت ميكشن و بقيه عزيزان
    به نظر من اگر صدرا قرار باشه هفته ديگه باز بشه قطعا روندش مثبت خواهد بود ولي نه بخاطر حرف دل من و شما.بلكه سياست بورس و بهتر بگم دولت اينه كه بورس در اين بازه زماني سرتاسر مثبت باشه و صدراي منفي با اين سياست جور در نمياد و اصلا فلسفه اصلي جلسات بورس و خاتم برا تضمين حمايت سهم همينه و نه اينكه دلشون واسه ماها سوخته ميخوان بيشتر از اين تو گل فرو نريم
    و خدا حافظ همه ما خواهد بود در اين درياي متلاطم از دروغ و ريا....

20. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید majidmarmo0oz از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 25 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (3 کاربران و 22 مهمان ها)

1. Kzfar،
  2. محمود،
  3. پاشا_