صفحه 592 از 1664 نخست ... 9249254258258959059159259359459560264269210921592 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,911 به 5,920 از 16635

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز کاش شما هم مثل بنده چند جفت کفش پاره می کردی تا بدانی که اولش و حالا چه فرقی باهم دارد .بنده نمی توانم خیلی از موضوعات را بدون در نظر گرفتن برخی مسائل بگویم و شان و منزلت افراد و اینکه نمی خواهند کاری که برای خدا می کنند بازگو شود مانع گفتن برخی صحبتها است و فقط می توانم بگویم در صورتیکه هفته آینده سهم باز نشد و حمایت خوبی هم از آن نشد و یا به هر دلیل از عملکرد آقایان ناراضی بودیم می توانیم به طرق مختلف دیگر اقدامات خودمان را انجام دهیم در ضمن با تمام تلاشی که در این مدت کردیم هنوز 230 نفر هستیم و باید برای اقدامات آنچنانی که شما می فرمایید افراد زیادتری برای همراهی با خودمان همراه کنیم و به همین دلیل بنده امیدوارم سهم باز شود و بتوانیم از جو مثبت این روزهای بازار بورس و به گفته برخی ورود سرمایه گذاران خارجی در بورس و یا شرایطی که در عرصه بین المللی برای کشور عزیزمان پیش آمده و جریان تاریخی مثبت شدن بازار در سال آخر ریاست جمهوری و جو بوجود آمده در بازار ارز و طلا و تلاش مسئولین برای رونق بخشیدن بحق به بورس و چندین دلیل دیگر ................ استفاده کرده و به حق خودمان برسیم .مگر شما غیر این می خواهید ؟ .و من الله توفیق.

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehi_1979 نمایش پست ها
    سهم پروندش برای تخلف رفته تو بورس چطور ممکنه بورس سهمیکه تخلف کرده را کوتاه بیاد این هم تویک هفته و ازش بگذرد اگر میخواست بازش کنند انهم تو یک هفته که کارش را به امور تخلف نمی کشاند اینها همشون از اعتصام گرفته دزدند و شریک قافله دروغ هم می گند مثل اب خوردن اینها می خواند اختلاس کنند اختلاس بزرگ یک مشت ادم جیره خوار هم براشون تو این سایتها تا می تونستند تحلیل اب دوغ خیاری کردند حالا هم وعده گول زنکی و دل خوش کن به ملت میدند چند ماهه می گند هفته بعد باز می شد با حمایت خاتم اگر می خواست حمایت کند که نمی گذاشت کار به اینجا بکشد اخر مگر ابلهیم که باور کنیم خاتم میاد از این سهم حمایت کند حمایت اینها زیر 100 تومان هست یعنی بر خری دلشون برا ما نسوخته واقع بین باشیم زمان را دارند می خرند ملت را سرگرم کردند این از خدا بی خبرها امسال زیان می خواد برا اولین بار اعلام کند انهم زیان بالا میشد سهمی 140 تومان زیان سال قبلش باشد بعد بگو یک ریال بیاد اعلام کند خوب این میشد پیشرفت و اقایان نمی خواهند شرکت را رو به پیشرفت نشان می دهند این همه نقشه می کشند خودشون را بدبخت جلوه بدهند بعد بیایند در حدود حتی چند ریال سود اعلام کنند خوب است فکر کنیم اعتصام خلاف کار است با دار و دسته اش و تمامی کسانیکه تو این تالار ها سنگشان را به سینه می زنند

2. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز انشاالله هفته آینده سهم صدرا باز خواهد شد و روند سهم هم مثبت خواهد بود و قرار شده است حمایت نیز صورت گیرد و تلاشهایمان و امضاهایمان به نتیجه رسیده است .ولی اگر خدایی ناکرده این مهم انجام نشود : حتما اقدامات بعدی را صورت خواهیم داد و می توانیم با هم فکری یکدیگر راههای دیگری و یا همین راه که می فرمایید را برای رسیدن به حق خودمان اتخاذ کنیم .و من الله توفیق .
    اقدام بعدی معلومه شنبه صبح هفته ایندش است یعنی 15 مهر من که تصمیم داشتم سه شنبه باشد اما دوستان گفتند محمد جلسه را شنبه بزار گفتم چشم اما شنبه اگر سرم هم بره یک شنبه نمیشود با اینکه میدانستم سهم باز بشو نیست که نیست اما شنبه بهتر بود

من این پول را نه دزدی کردم نه چیز دیگری با شب بیداری بدست اوردم از حقم هم کوتاه نمی ایم مگر با دادن جانم که خدا میداند خدا میداند پاش وایسادم که اگر جانم هم برود چون برای گرفتن حقم است مهم نیست وصیت نامه هم نوشتم کار خلافی هم قرار نیست انجام بدم که بترسم

چون خدا را دارم از هیچ چیزی نمیترسم و نترسیدم
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

4. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز(جناب محمد صالحی عزیز) خدا می داند که صداقت شما را کاملا قبول دارم و می دانم که در چه سختی ای بسر می بری و بدان هر کاری باید مقدمه و پایه ریزی مناسب داشته باشد و اگر فرض را بر این بگذاریم که اینبار هم به ما دروغ می گویند و قصد فریب ما را دارند هم باز باید تا شنبه 15 مهر که شما می فرمایید صبر کنیم و در آن روز اقدام کنیم و بنده هم که اعلام کردم با شما موافق هستم .ضمنا مراقب باشیم اگر سهم باز شد طوری نشود که بازار از خرید سهم بترسد و زیان اصلی به خود ما برگردد و در رشد سهم دچار وقفه شویم و باز هم از بازار جا بمانیم . به همین جهت بهتر است که بفرمایید : اگر سهم باز نشد و ما از جریان کار راضی نبودیم در گردهمایی روز شنبه 15 مهر شرکت خواهیم کرد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط محمد صالحی نمایش پست ها
    اقدام بعدی معلومه شنبه صبح هفته ایندش است یعنی 15 مهر من که تصمیم داشتم سه شنبه باشد اما دوستان گفتند محمد جلسه را شنبه بزار گفتم چشم اما شنبه اگر سرم هم بره یک شنبه نمیشود با اینکه میدانستم سهم باز بشو نیست که نیست اما شنبه بهتر بود

من این پول را نه دزدی کردم نه چیز دیگری با شب بیداری بدست اوردم از حقم هم کوتاه نمی ایم مگر با دادن جانم که خدا میداند خدا میداند پاش وایسادم که اگر جانم هم برود چون برای گرفتن حقم است مهم نیست وصیت نامه هم نوشتم کار خلافی هم قرار نیست انجام بدم که بترسم
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/09/27 در ساعت 23:45

6. 14 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 184 بار در 31 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط OTANA نمایش پست ها
    فکر میکنم هر دو جریان را باید دنبال کنیم هم حمید خان هم محمد آقا....ولی به شخصه به جریان محمد آقا امیدوارترم ....ما که بد بخت شدیم فوقش یه کهریزک روش لا اقل پیش زن و بچه میگیم زندانیم نه اینکه عرضه گرفتن حقمان را نداریم ....البته من با این جریان سوم هم موافقم = گزارش به بی بی سی ....اگر کسی بخواهد یه گزارش درست درمان بنویسه 1 ماه کار داره ....یعنی این جوری میشه اگه هفته دیگه راه حمید خان شد که هیچ ، نشد دو هفته دیگه پشت سر محمد آقا جلوی در صدرا و خاتم ، نشد 4 هفته دیگه گزارش برسه دست امیر پایور که ظاهرا گزارشگر این جور مسائله
    درسال حمایت از سرمایه ایرانی جدا حال و روز ما سهامداران صدرا دیدن داره .

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید سپهری از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 13,721 بار در 2,283 ارسال
    با سلام و شب به خیر به همگی دوستان:امروز یکی از دوستان قدیمی ام را پس از سالها بطور اتفاقی در خیابون دیدم و به خانه ام دعوتش کردم,وقتی از حال و احوالش جویا شدم گفت مدتی را به هند سفر کرده و بعد از ماهها مطالعه و ریاضت کشیدن مسلط به متافیزیک و علوم غریبه(سحر و جادو) گردیده و در تسخیر شیاطین جن و انس و احضار رجال الغیب تبحر کافی به هم زده و خلاصه اینکه در نوشتن طلسم های خطرناک یا همان لوح نویسی به درجه استادی رسیده و... پس از شنیدن سخنانش بنده هم کمی از خودم برایش شرح دادم و در لابه لای حرفهایم اشاره ای به صدرا کردم و ازش خواستم تا چاره ای برایم بیندیشد,ایشان هم به من گفت: اگه خواستی دعا و طلسم خانمانسوزی برای مدیران صدرا خواهم نوشت, اسم و نام مادرشان را می خواهم, آنها را داری؟ گفتم نه ندارم,همان لحظه یاد خواجه علی و اعتصام افتادم ولی ساکت شدم , و بحث را دیگه کش ندادم,اما او اضافه کرد:اگه تو اسامی را برایم تهیه کردی طلسم را روز شنبه, ساعت اول یعنی یک ساعت قبل از طلوع آفتاب که ساعت "زحل" و "نحس اکبر" است خواهم نوشت تا دمار از روزگار این آقایون در آورده بشه, دوستان لطفآ نظر بدهند؟ آیا به نظر شما این کار صحیح می باشد؟ البته بنده هم موندم که اسامی مادر اینها را از کجا گیر بیاورم؟شاید فقط حمید خان بتواند در این خصوص به ما کمک کند چون زیاد باهاشون در ارتباط می باشد. البته شاید بهتر باشد که تا هفته آینده صبر کنیم و اگر صدرا بازگشایی نشد ناچارآ متوصل به قدرت شیطانی این دوستمان می شویم , پناه بر خدا, یا حق نظر تو همیشه با من است

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,327 بار در 519 ارسال
    فقط و فقط بى بى سى سى و صداى آمريكا ميتواند باعث بازگشايى صدرا در قيمتههاى بالا و سريع شوند آقاى صالحى بهتون پيشنهاد ميكنم كار پر اثر تر را انتخاب نماييد تجمع و رسيدگى به تخلف در مملكت ما بسيار بسيار كند و ضعيف ميباشد و رسيدن به حق ممكن است سألها زمانبر باشد به خصوص وقتى كه با مجموعه عظيمى مثل سپاه كه قدرت اوول مملكت ميباشد طرف باشيد دوست گرامى اگر ميخواهد زودتر به نتيجه برسيد و از شرمندگى زن و بچه زودتر خارج بايد گزارش جامعى از ظلمى كه در حق سهامداران داغ ديده صدرا شده است تهيه كنيد و به بى بى سى و صداى امريكا ارسال كنيد و اين را بدا نيد كه مسؤلين ما بسيار بسيار به اخبار اين دو خبرگزارى حساسند و با آنها حالت رجز خوانى و كل كل دارند دوستان عزيز اگر تعدادى از ما كه دست به قلم خوبى دارند مثل جناب كدبان باستان گزارش جامعى را تهيه و قبول زحمت ارسال نمايند صدرا در كمترين زمان و با حد اكثر قيمت با عنايت خداى بزرگ باز خواهد شد

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali zahedi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال omidvar آواتار ها
    تشکر شده 2,119 بار در 698 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali zahedi نمایش پست ها
    فقط و فقط بى بى سى سى و صداى آمريكا ميتواند باعث بازگشايى صدرا در قيمتههاى بالا و سريع شوند آقاى صالحى بهتون پيشنهاد ميكنم كار پر اثر تر را انتخاب نماييد تجمع و رسيدگى به تخلف در مملكت ما بسيار بسيار كند و ضعيف ميباشد و رسيدن به حق ممكن است سألها زمانبر باشد به خصوص وقتى كه با مجموعه عظيمى مثل سپاه كه قدرت اوول مملكت ميباشد طرف باشيد دوست گرامى اگر ميخواهد زودتر به نتيجه برسيد و از شرمندگى زن و بچه زودتر خارج بايد گزارش جامعى از ظلمى كه در حق سهامداران داغ ديده صدرا شده است تهيه كنيد و به بى بى سى و صداى امريكا ارسال كنيد و اين را بدا نيد كه مسؤلين ما بسيار بسيار به اخبار اين دو خبرگزارى حساسند و با آنها حالت رجز خوانى و كل كل دارند دوستان عزيز اگر تعدادى از ما كه دست به قلم خوبى دارند مثل جناب كدبان باستان گزارش جامعى را تهيه و قبول زحمت ارسال نمايند صدرا در كمترين زمان و با حد اكثر قيمت با عنايت خداى بزرگ باز خواهد شد
    زبون ما که مو دراورد بابا بی بی سی و تضاهرات و جادو و جنبل نمیخواد یه نامه دو خطی واسه وزارت اطلاعات وسلام نامه تمام باور بفرمایید مشکل حل میشه

14. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید omidvar از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز کاش شما هم مثل بنده چند جفت کفش پاره می کردی تا بدانی که اولش و حالا چه فرقی باهم دارد .بنده نمی توانم خیلی از موضوعات را بدون در نظر گرفتن برخی مسائل بگویم و شان و منزلت افراد و اینکه نمی خواهند کاری که برای خدا می کنند بازگو شود مانع گفتن برخی صحبتها است و فقط می توانم بگویم در صورتیکه هفته آینده سهم باز نشد و حمایت خوبی هم از آن نشد و یا به هر دلیل از عملکرد آقایان ناراضی بودیم می توانیم به طرق مختلف دیگر اقدامات خودمان را انجام دهیم در ضمن با تمام تلاشی که در این مدت کردیم هنوز 230 نفر هستیم و باید برای اقدامات آنچنانی که شما می فرمایید افراد زیادتری برای همراهی با خودمان همراه کنیم و به همین دلیل بنده امیدوارم سهم باز شود و بتوانیم از جو مثبت این روزهای بازار بورس و به گفته برخی ورود سرمایه گذاران خارجی در بورس و یا شرایطی که در عرصه بین المللی برای کشور عزیزمان پیش آمده و جریان تاریخی مثبت شدن بازار در سال آخر ریاست جمهوری و جو بوجود آمده در بازار ارز و طلا و تلاش مسئولین برای رونق بخشیدن بحق به بورس و چندین دلیل دیگر ................ استفاده کرده و به حق خودمان برسیم .مگر شما غیر این می خواهید ؟ .و من الله توفیق.
    شما فکر می کنی صدرا تو این جو مثبت ادامه دار بازار اگر 150 تومان هم باز بشد رشد می کند نه عزیز من کی میاد تا سهم های خوبی مثل معدنیها هستند و با دو دو تا ساده بالا میرند را بیاد ول کند و این اشغال درپیت با هزار اما و اگر را بگیرد یکبار ما....شدیم برای هفت پشتمون بسه دیگه ملت این اشتباه را تکرار نمی کنند و با تبلیغات این اقایان و اجیر بگیرهاشونم غافل نمیشند

16. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    وعده ما دم در شرکت با تجمع خودمون ثابت می کنیم روز شنبه 15 مهر که حق را چطور میشد گرفت حق دادنی نیست گرفتنی است گوشمون هم با این حرفها که داریم باز می کنیم و اخر ماه نامعلوم که هنوز نیومده و نخواهد امد برای هیچ موقع نیز بدهکار نیست خاتم دارد حمایت می کند و یا هفته اینده باز می کنیم جوکهای قرن بیشتر شبیه هستند فقط و فقط تجمع مصالحت امیز برای گرفتن حق قانونی خودمان شنبه 15 مهرماه

18. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    با سلام و شب به خیر به همگی دوستان:امروز یکی از دوستان قدیمی ام را پس از سالها بطور اتفاقی در خیابون دیدم و به خانه ام دعوتش کردم,وقتی از حال و احوالش جویا شدم گفت مدتی را به هند سفر کرده و بعد از ماهها مطالعه و ریاضت کشیدن مسلط به متافیزیک و علوم غریبه(سحر و جادو) گردیده و در تسخیر شیاطین جن و انس و احضار رجال الغیب تبحر کافی به هم زده و خلاصه اینکه در نوشتن طلسم های خطرناک یا همان لوح نویسی به درجه استادی رسیده و... پس از شنیدن سخنانش بنده هم کمی از خودم برایش شرح دادم و در لابه لای حرفهایم اشاره ای به صدرا کردم و ازش خواستم تا چاره ای برایم بیندیشد,ایشان هم به من گفت: اگه خواستی دعا و طلسم خانمانسوزی برای مدیران صدرا خواهم نوشت, اسم و نام مادرشان را می خواهم, آنها را داری؟ گفتم نه ندارم,همان لحظه یاد خواجه علی و اعتصام افتادم ولی ساکت شدم , و بحث را دیگه کش ندادم,اما او اضافه کرد:اگه تو اسامی را برایم تهیه کردی طلسم را روز شنبه, ساعت اول یعنی یک ساعت قبل از طلوع آفتاب که ساعت "زحل" و "نحس اکبر" است خواهم نوشت تا دمار از روزگار این آقایون در آورده بشه, دوستان لطفآ نظر بدهند؟ آیا به نظر شما این کار صحیح می باشد؟ البته بنده هم موندم که اسامی مادر اینها را از کجا گیر بیاورم؟شاید فقط حمید خان بتواند در این خصوص به ما کمک کند چون زیاد باهاشون در ارتباط می باشد. البته شاید بهتر باشد که تا هفته آینده صبر کنیم و اگر صدرا بازگشایی نشد ناچارآ متوصل به قدرت شیطانی این دوستمان می شویم , پناه بر خدا, یا حق نظر تو همیشه با من است
    بارها گفتم و باز هم میگم ما نه به رسانهای خارجی کاری داریم نه به شخص خاصی ما حق خودمان را میخواهیم نه یک ریال بالاتر و تنها برای گرفتن حق قانونی خودمان است که قرار گردهمایی را گذاشتیم

برای بدست اوردن اطلاعات افراد و مدیر عامل و ( کد ملی ) میتوانید به سایت کدال رفته و اطلاعات را بدست اورید

شماره ملی را به هر ثبت احوال که ببرید ادرس و هر چیز دیگری را میتوانید پیدا کنید

http://www.codal.ir/Reports/Exports/...rzwg%3d%3d.pdf
    ویرایش توسط محمد صالحی : 2012/09/28 در ساعت 12:11
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 43 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (5 کاربران و 38 مهمان ها)

1. ali1230،
  2. Shahvar2،
  3. محمود،
  4. گرگ سفید،
  5. علیرضا حقی