صفحه 599 از 1968 نخست ... 9949954958959659759859960060160260964969910991599 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,981 به 5,990 از 19674

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

كاربر فعال
    تشکر شده 1,327 بار در 519 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز : مجمع فوق العاده تا پایان مهر ! نمی دانم مجال باز بودن سهم چند روز باشد و یا بعد از مجمع سناریو چیست ؟ولی مطمئن هستم باید هر چه زودتر دست به دست هم دهیم و در مجمع حداقل یک نماینده در هیئت مدیره داشته باشیم . تا کنترل اوضاع آسانتر شود وگرنه شاید با باز شدن سهم و خارج شدن عده ای باز بازی جدیدی را برایمان آغاز نمایند .ومن الله توفیق .
    عرض سلام حميد خان بزرگوار حميد خان از جلسه امروز چه خبرى دارين و استنباط حضرت عالى از جلسه امروز چگونه ميباشد و به نظرت آيا نماد صدرا تا پايان هفته باز خواهد شد ؟؟؟؟ از زحمات شما كمال تشكر را دارم

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال
    با سلام اقای محمد صالحی عزیز در صورت صلاحدید شماره حسابی اعلام کنید تا هرسهامدار صدرا بسته به توانش /مثلا 10 تا 50 هزار تومن/ واریز کنند تا جهت استخدام و گرفتن وکیل از طرف سهامداران حقیقی جهت شکایت رسمی و پیگیری حقوقی و استخدام حسابرس رسمی برای حسایرسی قانونی از شرکت مصرف شود.

Banned
    تشکر شده 170 بار در 51 ارسال

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حسام از ایشان تشکر کرده است:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    امشب در اخبار شبکه یک از پارس جنوبی گزارشی داشت و آهنگ حماسی و همچنین اجرای جکت هایی برای سکوی های نفتی که احتمالاً مجری آن شرکت صدار بوده است. واقعاً جای تأسف داره . فکر کنم شرکت صدرا صلواتی کار میکنه و یجورایی شیرین میزنه.

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز لطفا توجه داشته باشید که صدرا با هر قیمتی هم که باز شود تقریبا همه در زیان هستند : پس باید شکایت نامه تنظیم کنیم و به مراجع قضایی تحویل دهیم و درصورتیکه هر کسی خواست سهم خودش را بفروشد می تواند پس از تنظیم شکایت ، تنها 200 یا هزار سهم نگهدارد و به شکایت خودش مبنی بر زیان تحمیلی که در اثر تخلفات صدرا است ادامه دهد . تا انشاالله موضوع صدرا را تا محاکمه مدیران نا لایق ادامه دهیم . ضمنا از همه دوستان خواهش می کنم از عنوان کردن اینکه می خواهند با دادن پول در کارها مشارکت نمایند جدا پرهیز نمایید و انشاالله در صورتیکه همه با هم متحد شدیم و یک هیت مدیره تشکیل دادیم .آنگاه می توانیم با تشکیل یک صندوق تحت کنترل هیت مدیره کارهای شکایت را پیگیری کنیم و نکته آخر اینکه دوستان همه آمادگی حضور در تجمع روز شنبه ساعت هشت صبح در محل ساختمان تهران صدرا را داشته باشند .و من الله توفیق .

8. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان این خبر را بنده هم از اخبار ساعت 21 شنیدم .انشاالله صدرا با این موضوع مثل اسناد جزیره و ساختمان تهران و نکا و غیره عمل نکند .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط باجنبه نمایش پست ها
    اين تصميم گرفته شده ميتواند براي اينده صدرا خيلي مهم باشد

در نشت نمايندگان دولت و مجلس و بانك مركزي و شهردار تهران در مورخه 10/7/1391 قرار شده است كه تمام وامهاي گرفته شده توسط

كليه شركتهاي و بنگاها تا پنج سال ديگر تمديد و كليه جرايم و ديركرد ان بخشيده شود منبع خبر اخبار سراسري كانل يك ساعت 2

حتي بانكهاي خصوصي هم مكلف به انجام اين قانون شدن

دوستان با توجه به اينكه از امروز اين به صورت قانون درامده و تا كنون هم صدرا ريالي بابت جريمه به بانكها پرداخت نكرده چقدر ميتواند براي اينده شركت مفيدباشددوستان نظراتشون را دريغ نفرمايند

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 19,287 بار در 2,614 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان این خبر را بنده هم از اخبار ساعت 21 شنیدم .انشاالله صدرا با این موضوع مثل اسناد جزیره و ساختمان تهران و نکا و غیره عمل نکند .و من الله توفیق .

باسلام وعرض ادب

این خبر تاثیرات تعیین کننده داره ................................... فقط سناریوی صدرا یه چیز دیگه است ...................که فعلا بدلایلی نباید گفت .

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    مهدی اعتصام این را بدان ، هر روز که دلار گران تر شود ، برای زیان هایی که با دزدی های تو و دار و دسته ات به سهامداران وارد شده ، تقاص بزرگتری را باید پس بدهی. پول سهامداران رسما به صفر تبدیل شد. داری موضوع را خطرناک میکنی. روزهای پیش رویت را سیاه تر از همیشه می بینم. لجنزاری را میبینم که در آن با همدستانت غوطه وری و هر چه تلاش میکنی نمیتوانی بیرون بیایی. هر دست و پایی که میزنی بیشتر فرو میروی و به هویت راستین خودت نزدیک تر می شوی.
    یادت هست ماه ها پیش نوشتم ، هر روز انسجام سهامداران بیشتر خواهد شد ؟
    یادت هست گفتم پتانسیل های نهفته سهامداران سر ؛باز خواهد کرد ؟
    یادت هست نوشتم ، شجاعت سهامداران ریشه خواهد دواند ؟
    میبینی ؟
    هر بار که فراخوانی داده می شود ، شمار بیشتری اعلام همبستگی می کنند.
    هر بار اتحاد و همبستگی بیشتری شکل می گیرد.
    و هر بار تو به پایان نفرت انگیز خودت نزدیک تر می شوی.
    شاید هزینه های کارت آنقدر بالا رود که حتی جرثقیل هزار تنی صدرا هم نتواند تو را از منجلابی که برای خودت ساختی بیرون بکشد.
    هنوز اندک فرصتی مانده است.
    شفاف سازی کن ، سود های دزدی را بازگردان و از راهی که میروی توبه کن.
    مگر از این همه سود پوشانی و دزدی ها چقدر گیر تو می آید که حاضری به خاطرش همه چیزت را ، حتی سر سوزن شرفی را که فرومایه ترین آدمها هم دارند ، هزینه کنی ؟
    تمام شرکت های اقماری ای که سودها را به آنها منتقل میکنی ، روزی که در برابر عدالت قرار بگیری ، حتی نامت را هم به یاد نخواهند آورد.
    به خودت بیا. نخ های نا مرئی خواجه را از خود باز کن.
    همین خواجه ، یار غار و دزدی هایت ، نخستین کسی است که تو را خواهد فروخت.
    اعتصام ، بازگرد.
    فرصتی نمانده است.
    آنچه را میبینم ، رویداد خوشایندی نیست.فشار عصبی ناشی از تورم و بالا رفتن دلار و طلا و عقب ماندن مردم از زندگی عادی شان ، آنها را مانند بشکه های باروتی کرده که هر لحظه میتوانند خودشان و تو را با هم به هوا ببرند. زمان بدی را برای دزدی انتخاب کردی. شاید اگر اوضاع اقتصادی کشور به این آشفتگی نبود ، آستانه شکیبایی سهامداران بالاتر میبود.
    اما این روز ها ، مردم از خودشان هم بیزارند. چه رسد به اینکه دله دزدی مانند تو بخواهد اندوخته زن و فرزندشان را به یغما ببرد.
    در چنین شرایطی ممکن است کارهایی از انسان بر بیاید ، که در خواب هم تصورش را نه تو میتوانی داشته باشی و نه شخص ...
    اعتصام ، نوشته های پیشین مرا در آن تالار خود فروخته ( همان که به شادباش تو و دوستانت ، به وقت بحران ، زبان سهامداران را با بستن تاپیک میدوخت) بخوان . تک تک آنچه پیش بینی کرده بودم ، یکی یکی در حال رخ دادن است. فرصت های آخرت را غنیمت بشمار.
    من از یکایک واژگانی که سهامداران مینویسند ، آینده سیاه تو را میبینم.
    هر روز واژگان تحولات درونی افراد را به نمایش میگذارد و تو سرت را مانند کبک در برف فرو برده ای و از آن غافلی ...
    این غفلت آخرین خطای بزرگ زندگی ات خواهد بود.
    نوشته های سهامداران را مرور کن و ببین که هر روز بیش از پیش نفرتشان را از تو به زبان می آورند.
    هر روز به نقطه انفجار نزدیک تر می شوند و هر لحظه ممکن است واکنش هایی نشان دهند که خودشان هم پیش بینی نمیکنند.
    اعتصام ، سخن مرا از سر خیرخواهی برای سهامداران و خودت جدی بگیر.
    راه زیادی تا پایان تو نمانده است.
    پایانت را آبرومندانه رقم بزن. مانند یک مرد !
    ویرایش توسط کدبان باستان : 2012/10/02 در ساعت 00:28
    زمان ، داور میان ادعاهای آدمیان است. به زمان اعتماد کنید نه به زبان!!!

14. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezastok نمایش پست ها
    با سلام اقای محمد صالحی عزیز در صورت صلاحدید شماره حسابی اعلام کنید تا هرسهامدار صدرا بسته به توانش /مثلا 10 تا 50 هزار تومن/ واریز کنند تا جهت استخدام و گرفتن وکیل از طرف سهامداران حقیقی جهت شکایت رسمی و پیگیری حقوقی و استخدام حسابرس رسمی برای حسایرسی داخلی قانونی از شرکت مصرف شود.
    با تشکر

باسلام:
    بله دوست عزیز تاثیر فراوانی دارد . اما باید دید آقایان مجددا بهانه ای دارند ! ضمنا بنده از دوستان خواهش می کنم حتی در صورتیکه سهم باز شد و قیمت آن مناسب نبود هم در گردهمایی شنبه شرکت نمایند . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط باجنبه نمایش پست ها
    hamid672003

کاربر فعال تاریخ عضویتآبان 1390

باسلام:

سلام

جناب حميد خان اين يك قانون هست براي شركتها و ديگر مدير عامل صدرا نميتواند براي اين قانون كه از ديروز لازم اجرا

شده هم براي بانكها و هم براي شركتها و بنگاها بهانه اي بياورد تا ديروز تمام كاربران دنبال اين بودندصدرا وام 500 ميليون دلاري بگيره و بدهيهاي بانكي خود را تسويه كندتا شركت از سال اينده سود ده شود و اعلام ميكردند بيشتر زيان شركت مربوط به جرايم بانكي است به نظرشما ايا اين قانون بهتر از دريافت وام 500ميليوني نيست چون اگر وام را ميگرفت بايد جريمه هاي وام قبلي را هم با ان پرداخت ميكرد و سود وام جديد را هم همينطور ولي در حال حاضر نه تنها جريمه اي پرداخت نميكند بلكه اصل وام گرفته شده قبلي را هم 5 سال ديگه بايد پرداخت كنه

در مورد سند ساختمان هم فكر ميكنم تا به امروز منتظر همچين قانوني بوده تا بانكها بابت طلبشان ساختمان صدرا را
    بر ندارند و حال با وجود اين قانون عملا بايد منتظر خبر درست شدن سند ساختمان صدرا ازطرف اقايان بود

اين برادران ارزشي خوب كار خود را بلدند و شطرنج باز ماهري هستند

در هر صورت اين برداشت من نسبت به اين قانون جديد بود وان را براي صدرا به فال نيك ميگيرم

17. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 21 مهمان ها)

1. محمود