صفحه 600 از 1968 نخست ... 10050055059059759859960060160260361065070011001600 ... آخرین
نمایش نتایج: از 5,991 به 6,000 از 19674

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز بنده مطمئن هستم شما نظر خیر دارید ولی بدانید این موضوع پول باعث خواهد شد عده ای به هدف ما که حتی ريالی هم کمک نخواهند کرد ،شک کنند و باعث شود نتوانیم ایجاد اتحاد کنیم و به همین دلیل از شما و تمام دوستان دیگر خواهش می کنم از پیش کشیدن این موضوع جدا خوداری کنید تا زمانیکه ایجاد تشکیلات کنیم و بتوانیم مدیریت گروه را به بهترین نحو انجام دهیم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط rezastok
    سلام اقای محمد صالحی عزیز در صورت صلاحدید شماره حسابی اعلام کنید تا هرسهامدار صدرا بسته به توانش /مثلا 10 تا 50 هزار تومن/ واریز کنند تا جهت استخدام و گرفتن وکیل از طرف سهامداران حقیقی جهت شکایت رسمی و پیگیری حقوقی و استخدام حسابرس رسمی برای حسایرسی داخلی قانونی از شرکت مصرف شود.

2. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال محمد صالحی آواتار ها
    تشکر شده 1,478 بار در 196 ارسال
    دوستان من از هیچ قدمی برای رسیدن به حق خودمان کوتاه نمی ایم و تا زمانی که به حق خودمان نرسیم کوتاه نمی ایم ممکنه به این نتیجه برسیم که وکیل بگیریم من هستم اتفاقا پیشنهاد خوبی است اما صبر کنیم تا شنبه بعدا تصمیم میگیریم

دیروز جلسه با مدیران خاتم و اعتصام بوده که اقایون نرفتند و تا اینها نروند مجمعی برگزار نخواهد شد که میگویند که سهم باز میشود تا اخر مهر ماه و یا تا اخر مهر ماه مجمع داریم چون باید یک نماینده از سازمان بورس در مجمع حضور داشته باشد سازمان هم گفته باید جلسه با بورس داشته باشید تا به تخلفات رسیدگی بشود پس دوستان وعده اخر مهر را هم ندهید در این جلسه میتواند تعداد 1 نفر از سهامداران هم میتواند در این جلسه باشد که من قول 5 نفر را گرفتم

اگر اعتصام راست میگوید که کارهای انها قانونی است چرا در این جلسه که با سازمان است شرکت نکرده تا محکم به بورس بفهماند مشکلی ندارد و چون در این جلسه شرکت نکرده پس جایی از کار میلنگه که همه ما هم همین را میدانیم

خوب این هفته هم تمام شد دیدید نماد باز نشد اما جالب است بگم تا اخر مهر هم نماد باز نمیشود اما با تجمع و تحت فشار دادن صدرا ممکنه تا اخر مهر امیدوار بود اما این قول را میدهم که تا اخر سال هم نماد باز بشو نیست اگر ما شرکت را تحت فشار قرار ندهیم

15 مهر جلوی شرکت صدرا به امید دیدار دوستان
    ویرایش توسط محمد صالحی : 2012/10/02 در ساعت 11:28
    **عشق زیبایی را می افریند نه زیبایی عشق را که عشق بر پایه زیبایی همانند ابر اسمانیست که کوتاه مدت مهمان ماست**

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید محمد صالحی از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    بله دوست عزیز تاثیر فراوانی دارد . اما باید دید آقایان مجددا بهانه ای دارند ! ضمنا بنده از دوستان خواهش می کنم حتی در صورتیکه سهم باز شد و قیمت آن مناسب نبود هم در گردهمایی شنبه شرکت نمایند . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003

کاربر فعال تاریخ عضویتآبان 1390

باسلام:

دوستان این خبر را بنده هم از اخبار ساعت 21 شنیدم .انشاالله صدرا با این موضوع مثل اسناد جزیره و ساختمان تهران و نکا و غیره عمل نکند .و من الله توفیق .
    نقل قول نوشته اصلی توسط باجنبه

سلام

جناب حميد خان اين يك قانون هست براي شركتها و ديگر مدير عامل صدرا نميتواند براي اين قانون كه از ديروز لازم اجرا

شده هم براي بانكها و هم براي شركتها و بنگاها بهانه اي بياورد تا ديروز تمام كاربران دنبال اين بودندصدرا وام 500 ميليون دلاري بگيره و بدهيهاي بانكي خود را تسويه كندتا شركت از سال اينده سود ده شود و اعلام ميكردند بيشتر زيان شركت مربوط به جرايم بانكي است به نظرشما ايا اين قانون بهتر از دريافت وام 500ميليوني نيست چون اگر وام را ميگرفت بايد جريمه هاي وام قبلي را هم با ان پرداخت ميكرد و سود وام جديد را هم همينطور ولي در حال حاضر نه تنها جريمه اي پرداخت نميكند بلكه اصل وام گرفته شده قبلي را هم 5 سال ديگه بايد پرداخت كنه

در مورد سند ساختمان هم فكر ميكنم تا به امروز منتظر همچين قانوني بوده تا بانكها بابت طلبشان ساختمان صدرا را
    بر ندارند و حال با وجود اين قانون عملا بايد منتظر خبر درست شدن سند ساختمان صدرا ازطرف اقايان بود

اين برادران ارزشي خوب كار خود را بلدند و شطرنج باز ماهري هستند

در هر صورت اين برداشت من نسبت به اين قانون جديد بود وان را براي صدرا به فال نيك ميگيرم

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال

salam

نقل قول نوشته اصلی توسط rezastok نمایش پست ها
    با تشکر
    salam
    آرزوی دیرینه حسابرسان داخلی کشور تحقق یافت

روز یکشنبه مورخ چهارم تیرماه ۱۳۹۱، انجمن حسابرسان داخلی ایران با بیش از ۱۵۰ عضو پذیرفته شده از ۲۷۰ تقاضای عضویت تاسیس شد.

.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه (سنا)، به نقل از شرکت بورس تهران، نخستین جلسه مجمع عمومی این انجمن، عصر روز یکشنبه در سالن کنفرانس بورس اوراق بهادار تهران با حضور بزرگان و پیشکسوتان حرفه حسابرسی، حسابرسان داخلی شرکت های بورسی و غیر بورسی و سایر اشخاص از سراسر کشور برگزار شد.

.

بر این اساس در نخستین مجمع عمومی انجمن آقایان داوود بناب به عنوان رئیس جلسه، حسین کثیری و غلامرضا نجمی به عنوان ناظرین جلسه، آقای فرزام زمانی به عنوان منشی جلسه و سرکارخانم زهرا اندوهگین به عنوان نماینده وزارت کشور، به علاوه اکثریت اعضاء هیئت موسس حضور داشتند تا موضوع تصویب اساسنامه و انتخاب هیئت مدیره انجمن حسابرسان داخلی ایران مطرح و رایگیری شود.

.

در ادامه طبق دستورالعمل اجرایی وزارت کشور، هیئت رییسه منتخب مجمع اسامی کاندیداهایی که آمادگی حضور در ترکیب نخستین هیئت مدیره و بازرس انجمن حسابرسان داخلی ایران را به طور کتبی و رسمی اعلام کرده بودند، را قرائت کرد.

.

در پایان برگزاری مجمع عمومی، شمارش آرا رایدهندگان انجام شد. بعد از شمارش آرا به ترتیب آقایان :

محمد جواد صفار، عباس ارباب سلیمانی، ناصر امیدواری، علی رحمانی و مرتضی اسدی به عنوان نخستین اعضای هیئت مدیره انجمن حسابرسان داخلی ایران برگزیده و آقایان سعید ترک زاده و مجید رستمی به ترتیب به عنوان اعضای علی البدل هیئت مدیره و آقایان سعید صدرایی نوری و محمد نوری حسین آبادی به ترتیب به عنوان بازرس اصلی و علی البدل انتخاب شدند.

.

لازم به ذکر است تقاضای تاسیس انجمن مذکور از اواخر سال ۱۳۸۴ به وزارت کشور اعلام شد، در نهایت آرزوی دیرینه حسابرسان داخلی کشور مبنی بر تاسیس این انجمن، در تاریخ چهارم تیرماه ۹۱ با همت اعضاء هیئت موسس و برخی از علاقه مندان به حرفه حسابرسی داخلی و همچنین با حمایت ها و پشتیبانی اعضای هیئت عامل سازمان حسابرسی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار، معاون نظارت بر بورس ها و ناشران سازمان بورس، مدیر عامل بورس اوراق بهادار، بانک مرکزی و جامعه حسابدران رسمی تحقق یافت.

.

از جمله اهداف تاسیس این انجمن می توان از تشکل حسابرسان داخلی کشور، اعتلای حرفه حسابرسی داخلی، کمک به تدوین استاندارد های حسابرسی داخلی در کشور و گسترش کیفی و کمی خدمات حرفه ای حسابرسان داخلی نام برد.

.
    نوشته اصلی توسط rezastok

سلام اقای محمد صالحی عزیز در صورت صلاحدید شماره حسابی اعلام کنید تا هرسهامدار صدرا بسته به توانش /مثلا 10 تا 50 هزار تومن/ واریز کنند تا جهت استخدام و گرفتن وکیل از طرف سهامداران حقیقی جهت شکایت رسمی و پیگیری حقوقی و استخدام حسابرس رسمی برای حسایرسی داخلی قانونی از شرکت مصرف شود.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rezastok از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال
    salam
    نوشته اصلی توسط rezastok

10. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید rezastok از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوست عزیز لطف کنید از تکرار موضوع پول خوداری کنید .تا خدایی ناکرده باعث تفرقه نشوید .ضمنا بنده بیش از چهار ساعت با آقا محمد صالحی هم اندیشی نموده ایم و ایشان از این مبالغ بعنوان پول خورد هم یاد نمی کند. پس لطفا با حضور خودتان در گردهمایی تلاش در احقاق حق خودمان بنمایید .البته مجددا متذکر می شوم که درصورتیکه ناچارا شکایت نماییم و هزینه بالایی را بخواهیم انجام دهیم باید حتما یک هیئت مدیره تشکیل و آنگاه برای تامین هزینه آن اقدام نماییم .و من الله توفیق .

نوشته اصلی توسط rezastok

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز بنده مطمئن هستم شما نظر خیر دارید ولی بدانید این موضوع پول باعث خواهد شد عده ای به هدف ما که حتی ريالی هم کمک نخواهند کرد ،شک کنند و باعث شود نتوانیم ایجاد اتحاد کنیم و به همین دلیل از شما و تمام دوستان دیگر خواهش می کنم از پیش کشیدن این موضوع جدا خوداری کنید تا زمانیکه ایجاد تشکیلات کنیم و بتوانیم مدیریت گروه را به بهترین نحو انجام دهیم .و من الله توفیق .

12. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    بله دوست عزیز تاثیر فراوانی دارد . اما باید دید آقایان مجددا بهانه ای دارند ! ضمنا بنده از دوستان خواهش می کنم حتی در صورتیکه سهم باز شد و قیمت آن مناسب نبود هم در گردهمایی شنبه شرکت نمایند . و من الله توفیق .

دوست گرامی جناب حمید خان
    درود بر شما
    پیشنهاد میکنم ، با توجه به بانک شماره تماس های سهامداران صدرا که هنگام امضاء طومار جمع آوری شد ، ترتیبی اتخاذ فرمایید که با ارسال پیامک دوستان سهامدار از تجمع روز شنبه آگاه شوند.
    همانگونه که میدانید ، بسیاری از این بزرگواران از فضای نت دور هستند و فراخوان تالار ها را دنبال نمیکنند.
    از زحماتی که شما و سایر دوستان می کشند ، نهایت سپاس را دارم.
    پیروز و سربلند باشید
    زمان ، داور میان ادعاهای آدمیان است. به زمان اعتماد کنید نه به زبان!!!

14. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 146 بار در 28 ارسال
    الان همکارام رو میبینم که سرمایه شون توی بازار دلالی ارز 3 برابر شده درصورتیکه سرمایه من در بورس نصف شده.
    اگر من تهران بودم می دونستم باید چکار کنم.
    فقط پاشیدن رنگ قرمز به ساختمان و خیابان جلوی صدرا میتونه به مردم نشان بده که این شرکت چه بر سر سهامداراش آورده.
    مسئولین به این فکر نباشند که خوب سر سهامدارها رو شیره مالیدند.
    دست روی دست بسیاره!

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید قدیمی بورس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 382 بار در 66 ارسال
    وعده ما ساعت 8 صبح روز شنبه 15 مهرماه روبروي درب شرکت واقع در تهران ـ شهرك غرب ـ فاز 7- خ شهيد دادمان- خ شفق- شماره 3

بايد به دوستان از قبل اطلاع رساني کنند و در جريان باشند تا اگر اين تالار روز پنجشنبه جمعه خواست تعطيل کنه و به کما بره از قبل همه دوستان در جريان باشند

به هيچوجه اين تاريخ تغيير نخواهد کرد

18. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید shokouhi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokouhi نمایش پست ها
    وعده ما ساعت 8 صبح روز شنبه 15 مهرماه روبروي درب شرکت واقع در تهران ـ شهرك غرب ـ فاز 7- خ شهيد دادمان- خ شفق- شماره 3

بايد به دوستان از قبل اطلاع رساني کنند و در جريان باشند تا اگر اين تالار روز پنجشنبه جمعه خواست تعطيل کنه و به کما بره از قبل همه دوستان در جريان باشند

به هيچوجه اين تاريخ تغيير نخواهد کرد
    دوست ارجمندم ،جناب شکوهی عزیز
    درود بر شما
    البته گمان کنم منظور فرمایش شما ، از این تالار ، تالار بورس باشد که با زد و بند های پشت پرده ای که با مدیران صدرا دارند ، همیشه پیش از تجمعات ، یکی دو نام کاربری را میفرستد و آنجا را متشنج میکند و در نهایت هم تاپیک را میبندند.
    در صورتی که همه ما میدانیم که مدیران سایت بورسی ، به تعهدات آزاد اندیشانه و گردش آزاد اطلاعات پایبند بوده اند و شخصا دست این دوستان مهربان را به گرمی می فشارم.
    اینکه جسارت کردم و این توضیح را دادم ، به این دلیل بود که شاید برخی دوستان تازه وارد ندانند این نوشته شما مربوط به جای دیگریست و کپی آن را اینجا گذاشته اید. و خدای ناکرده نسبت به زحمات دوستان سایت بورسی ،دچار بدبینی شوند.
    ورود من را به موضوع ببخشید
    پیروز و سربلند باشید
    زمان ، داور میان ادعاهای آدمیان است. به زمان اعتماد کنید نه به زبان!!!

20. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 33 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 33 مهمان ها)