صفحه 605 از 1970 نخست ... 10550555559560260360460560660760861565570511051605 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,041 به 6,050 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 477 بار در 132 ارسال
    کوس رسوایی صدرا از روز شنبه جهانی تر خواهد شد و مطمئنا دزدی آشکار آنها در تصاحب حقوق سهامداران جز نقل محافل رسانه های خارجی خواهد بود .

2. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi9990 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    با سلام جناب کدبان باستان فرمایشات شما کاملا درسته شرکتی که وارد بورس میشه و از مزیت های آن استفاده میکنه باید جواب گوی سهامدار باشد و در قبال سهامدار مسئول است ولی این نکته هم قابل ذکر است که ما سهامداران هم با علم به صورت های مالی و وضعیت زیان انباشته از روی اخبار و شایعات وارد شدیم. و یه جورایی گیر کردیم. بنده به شخصه 99 درصد خودم را مقصر میدونم و 1 درصد دیگران از جمله مدیران صدرا و... وقتی قرار باشه شما یک سهم پر حاشیه و زیان ده بخری بهتره 10 درصد از سبد سهام صدرا باشه مطمئناً با این شرایط هیچ خانواده ایی از هم نخواهد پاشید. طمع نقش اساسی در زیان ما سهامداران صدرا را ایفا می کند. در صورتی که ما فقط دیگران را مقصر بدانیم دوباره این تراژدی در سهمی دیگر تکرار خواهد شد. در ضمن اشاره به سال جها اقتصادی کرده بودید ، این دلیل خوبی برای سرمایه گذاری در یک سهم پر حاشیه و زیان ده آن هم با تمام سرمایه نیست. علی ای حال به قول شما اتفاقی هست که افتاده و این قضیه را حمکت الهی تلقی میکنم و راضی هستم به رضای خداوند متعال. آرزو میکنم خداوند هیچ دارایی را ندار نکند. در ضمن نظر شخصی من این است که با توجه به اینکه این سهم شرایط سیاسی داره بنده به آینده خوشبین هستم.
    ویرایش توسط ahmad m : 2012/10/05 در ساعت 03:23

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,327 بار در 519 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط کدبان باستان نمایش پست ها
    جناب زاهدی
    درود بر شما
    با جستجو ، لینک خبر را پیدا کردم. آیا در برنامه تلویزیونی اتاق خبر هم پخش شده است ؟
    سپاس
    درود بر شما جناب كدبان باستان بله در برنامه اتاق خبر نيز پخش شد

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali zahedi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال کدبان باستان آواتار ها
    تشکر شده 1,562 بار در 200 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad m نمایش پست ها
    با سلام جناب کدبان باستان فرمایشات شما کاملا درسته شرکتی که وارد بورس میشه و از مزیت های آن استفاده میکنه باید جواب گوی سهامدار باشد و در قبال سهامدار مسئول است ولی این نکته هم قابل ذکر است که ما سهامداران هم با علم به صورت های مالی و وضعیت زیان انباشته از روی اخبار و شایعات وارد شدیم. و یه جورایی گیر کردیم. بنده به شخصه 99 درصد خودم را مقصر میدونم و 1 درصد دیگران از جمله مدیران صدرا و... وقتی قرار باشه شما یک سهم پر حاشیه و زیان ده بخری بهتره 10 درصد از سبد سهام صدرا باشه مطمئناً با این شرایط هیچ خانواده ایی از هم نخواهد پاشید. طمع نقش اساسی در زیان ما سهامداران صدرا را ایفا می کند. در صورتی که ما فقط دیگران را مقصر بدانیم دوباره این تراژدی در سهمی دیگر تکرار خواهد شد. در ضمن اشاره به سال جها اقتصادی کرده بودید ، این دلیل خوبی برای سرمایه گذاری در یک سهم پر حاشیه و زیان ده آن هم با تمام سرمایه نیست. علی ای حال به قول شما اتفاقی هست که افتاده و این قضیه را حمکت الهی تلقی میکنم و راضی هستم به رضای خداوند متعال. آرزو میکنم خداوند هیچ دارایی را ندار نکند. در ضمن نظر شخصی من این است که با توجه به اینکه این سهم شرایط سیاسی داره بنده به آینده خوشبین هستم.
    درود بر شما
    صورت های مالی سخن دیگریست.تک سهم شدن هم چیز دیگریست. اکنون سخن بر سر این است که با چه انگیزه ای گزارش سه ماهه و شش ماهه خود را ارائه نکرده اند ؟ چه هدفی پشت این کار نهفته است ؟
    حتی زیان 142 تومانی را هم فعلا کاری نداریم.
    وعده های اعتصام و مصاحبه های دروغش را هم کاری نداریم. اصلا فراموش میکنیم که مدیر عامل دروغ پرداز صدرا در 280 تومان مصاحبه میکند که سهم بیشتر از اینها ارزش دارد. همه اینها را نادیده میگیریم.
    پرسش اصلی زمان حال این است ، انگیزه گزارش ندادن و عدم شفاف سازی چیست ؟ جز این است که تمایل دارند از بورس اخراج شوند و دیگر به کسی پاسخگو نباشند ؟ جز این است که میخواهند فشار را مضاعف کنند تا سهم را به طرق مختلف از دست سهامدار با قیمت های هیچ شده در بیاورند ؟ 8 ماه بسته بودن نماد رسما گرد بی غیرتی بر اعمال و رفتار مدیران پاشیده است.
    اینها که دیگر به انتخاب سهامداران ربطی ندارد. اینکه ناگهان با حساب سازی زیان 142 تومانی اعلام کنند و زیان های 8 سال پیش را در صورت ها بیاورند که به انتخاب درست یا نادرست سهامداران ربط ندارد.
    اینکه گزارش عملکرد نمیدهند هم به انتخاب سهامدار و توجه به گزارشات مالی ربطی ندارد.
    اما در مورد واژه طمع باید عرض کنم ، هر بامداد که همه انسان های زمین از خواب برمیخیزند ، به طمع چیزی بلند می شوند. اساسا اگر کسی طمع چیزی نداشته باشد ، انسانی افسرده است. از همین روی است که انسان های افسرده صبح ها انگیزه ای برای بلند شدن از رخت خواب ندارند. طمع چیز بدی نیست. آنچه طمع را مانند بسیاری چیزها خوب و بد میکند ، میزان بهرمندی انسان از آنست. به هر حال این سهم حجم مشخصی از سهام شناور دارد. این سهم باید بنا به اصل 44 در اختیار مردم باشد. به هر ترتیبی که حساب کنید بنا بر اصل تصادف باید شماری انسان از هزاران انسان حاضر در بازار بورس وارد این سهم شوند. پس نمیتوان انسان ها را توبیخ کرد که چرا به سهمی وارد شده اید.
    اما باید و 100 البته میتوان مدیران یک سهم را توبیخ کرد که چرا شفاف نیستید و چرا بد عمل میکنید.
    در خصوص جهاد اقتصادی هم باید عرض کنم ، بنا به فرمایش شما صدرا یک سهم سیاسی است. جهاد اقتصادی هم ابتکار بالاترین مقام سیاسی کشور است. ایشان در آغاز همین سال نیز از پارس جنوبی بازدید فرمودند.
    حال به عنوان یک فعال بورسی بفرمایید ، آیا اینها به عنوان سیگنال های مثبت برای انتخاب یک سهم قابل اعتنا هست یا خیر ؟ آیا میتواند انگیزه و یا مبنایی برای ورود به یک سهم باشد یا خیر ؟
    حال اگر سهامداران با این سیگنال ها وارد شده اند که تقصیر بر دوش آنها نیست. اگر سهامداران ناگهان پس از یک سال و نیم متوجه می شوند ، یک تیم نفوذی در صدرا حضور دارند و با پیروی از خطوط دشمنان کشور در حال فضاسازی و سم پراکنی در اقتصاد کشور هستند که اشکال و تقصیر سهامداران نیست. سهامدار که نمیتوانسته رمل و اسطرلاب بیندازند و از اندیشه شوم اعتصام و هم پالگی هایش آگاه شود و سپس انتخاب کند که به سهم وارد شود یا خیر .
    اصل بر شفافیت و صداقت است. این مدیران صدرا هستند که این اصول را زیر پا گذاشته اند ، نه سهامداران صدرا.
    اکنون هم چیز مهمی نیست. سهامداران صدرا مسئولیت ورودشان به سهم را بردوش گرفته اند و منتی هم بر کسی ندارند. به همین سبب است که خودشان هم پاشنه ها را بالا کشیده اند تا این غده های سرطانی را به دست عدالت و قانون بسپارند.
    از توجه شما سپاسگزارم
    پیروز و سربلند باشید
    زمان ، داور میان ادعاهای آدمیان است. به زمان اعتماد کنید نه به زبان!!!

8. 20 کاربر به خاطر ارسال مفید کدبان باستان از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,327 بار در 519 ارسال
    ​مهدى اعتصام در سال جهاد اقتصادى علاوه بر خون دل دادن به ٣٣ هزار سهامدار صدرا و خانوادهايشان كه بيش از ١٠٠ هزار نفر ميشوند پشت به نظام جمهورى اسلامى و فرمايشات مقام معظم رهبرى كرده است و به جاى عمل به توصيه هاى أيشان بهانه دست رسانهاى خارجى بر عليه جمهورى أسلامى و مقام معظم رهبرى داده است ٠اعمال مهدى اعتصام در جهت بدبين كردن مردم به نظام مقدس جمهورى أسلامى و مقام معظم رهبرى ميباشد ما سهامداران صدرا خواستار محاكمه اعتصام در دستگاه قضايى جهت روشن شدن كليه أمور هستيم . ما براى اين انقلاب شهيد داديم و نميگذاريم امثال اعتصام خون شهدا را پايمال كنند

10. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید Ali zahedi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,184 بار در 533 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها
    پیشنهاد میکنم در روز تجمع هرکس میتواند دوربین فیلمبرداری و عکاسی مناسب با خود همراه داشته باشد تا ضمن تهیه فیلم وعکس و در صورت لزوم به همراه یک گزارش خلاصه از شرح ماوقع برای شبکه های تلویزیونی و رادیویی داخلی و در صورت عدم ترتیب اثر برای رسانه های خارجی ارسال شود

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    ما تا هنگامی که آقایان خواجه علی و اعتصام و... در راس مدیریت این شرکت بنشینند و گوشهای مبارکشان را به این اعتراض ها ببندند, ما درد دلمان را به هیچ کجا نخواهیم رساند. سهامداران عزیز شما را به خدا وقتی در سایت یک روز خاصی را برای تجمع اطلاع رسانی می کنید, تنبلی نکنید, بدانید آنهایی که منتظر سوء استفاده هستند دلشان به جمع نشدن شما و همکلام نشدن همه سهامداران خوش می شود و یک قدم به خواسته شوم خودشان که ادامه تخلفات و فساد مالی است خواهند رسید, وقت بلند شدن و اعتراض کردن است اینها که با زبان خوش به درد ما مالباختگان گوش نمی دهند, با اعتراض و تجمع در مقابال درب شرکت است که شاید چشمشان و گوششان اعتراضات ما را بشنوند.

14. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 146 بار در 28 ارسال
    نگرانی سهامداران شرکت صدرا از اقدامات قرارگاه خاتم الانبیاء
    بوسیله , 04/10/2012 پنجشنبه
    قرارگاه خاتم الانبیا، از سهامداران اصلی شرکت صدرا، از اعلام گزارش های مالی سه و شش ماهه نخست سال ۱۳۹۱ خودداری کرده است.

سهامداران جزء این شرکت بسیار نگران از اقدامات قرارگاه خاتم الانبیا هستند و بعید نمی دانند که این قرارگاه و شرکت های تابعۀ آن قصد داشته باشند در وضعیت نابسامان کنونی کلیه سهام این شرکت را به نحوی از انحاء تصاحب کنند.

قرارگاه خاتم الانبیا که بزرگترین و ثروتمندترین مقاطعه کار خاورمیانه به شمار می رود یکی از ابزارهای مهم اقتصادی سپاه پاسداران ایران است که تسلط اش بر منابع نفت و گاز و ارز کشور بلامنازع است. فرماندۀ پیشین این قرارگاه، سردار رستم قاسمی، سرپرستی وزارت نفت را در دولت دهم محمود احمدی نژاد برعهده دارد.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید قدیمی بورس از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    بدبختی یکی دوتا نیست بلیت اتوبوس برا تهران نایاب شده ، البته این طبیعی با توجه به شروع هفته کاری مسافرا جمعه شب از تمام شهر ها به سمت تهران حرکت میکنند.

18. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,792 بار در 355 ارسال
    امير حسيني نقل و قول از بورکس

شماره عضويت: 1187

عضو شده در: چهارشنبه، 23 فروردين 1385-20:36

قابل تحسين هست اگر ساير دوستان هم حتي اگر صدرا را ندارند براي يکبار هم که شده يه اتحاد خوب رو تشکيل بديم در روز شنبه ،جلوي شرکت صدرا و نشون بديم به بعضي از اين مديران دزد سر گردنه که ميتونيم حق خودمونو و زنو بچه منو از حلقوم اينها بکشيم بيرون. دوستان همت کنند و بيايند تا ديگه شاهد نباشيم که مديراني جرات پيدا کنند که چشم به مال سهامدار جز داشته باشند.

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید felfel از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 6 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 5 مهمان ها)

1. MHMN