صفحه 642 از 1970 نخست ... 14254259263263964064164264364464565269274211421642 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,411 به 6,420 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MHMN نمایش پست ها
    بنده حدود چهار ساله که وارد بازار سرمایه شدم. الحمدالله بیشتر اوقات انقدر سود بردم که خرج زندگی و دانشگاه خودم رو بدم.
    چندماه قبل از بسته شدن سهمه ،استخاره قران گرفتم که این سهمو بخرم یا نه، که خوب اومد . در نتیجه تمام زندگی خودمو که حدود 97000 سهم صدرا می ارزید رو بابت خرید سهام این شرکت لعنتی دادم که خداوند لعنتشون کنه هم مسولین بورس رو و هم مدیران نالایق صدراو...... حالا خودتون قضاوت کنید
    5میلیون بدهکار دانشگام که هرروز دارند تهدیدم میکنند
    هشت ماهه که اقسات واممو پرداخت نکردم هروز از بانک بهم فشار می ارند. چندین میلیون هم بدهکار مردم هستم. حیثیتم و، ابروم داره میره.
    به خدا اگه سیستان نبودم و درس نداشتم میومدم تهران دم در قرارگاه میشستم تا حقمو بدند. نمی خوام به کسی تحمت بزنم یا به بهشون فحش بدم اما دیگه به اخر خط رسیدم از لحاظ روحی و روانی داخونم هرشب تصمیم میگیرم خودمو از این دنیا خلاص کنم. خدا به هممون رحم کنه. اما دلم نمیاد اینو نکم، خدایا خودت حق پایمال شده مارو از این دزدان نامرد قراگاه و صدرا بگیر آمین یا رب عالمین
    ...سلام به دوست درد كشيده و ظلم ديده ام اژ ام ان عزيز...چطوري داداش چه خبر از خاك رستم و تهمينه و سهراب....
    ...يه سوال ازت دارم چه رشته اي درس ميخوني برادر من....احيانا رشته هايي مثل ادبيات و اينا كه نيست....
    ....روز پيروزي و ظفر نزديكه ديگه اتيش داره به انتهاي اين فتيله ميرسه اميدوارم خدا گره از كارت بازكنه....فقط به من حتما بگو چه رشته اي درس ميخوني تا منم بگم...

2. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 134 بار در 48 ارسال
    صدرا در مجمع اخیر قیمت تعیین نکرد و گیر بورس هم سر این قضیه هست پس دوستان امیدوار نباشیند که به این زودی نماد باز شود چون هنوز صدرا قیمتی تعیین نکرده گزارشات صدرا به درد سازمان تنها برای باز کردن نماد نیست چون اینها به کمیته تخلفات رفته اما برای رفع نقدشوندگی سهم خاتم باید قیمت حدود بسته شدن سهم را به سازمان بدهد سازمان عاشق سهامداران نیست عاضق شاخص و منفی نشدن جو بازار خود است لذا هر منفی شدن زیاد صدرا برای انها خوشایند نیست پس باید سهامدار عمده صدرا در حدود بسته شدن سهم را حمایت و به صورت کتبی به سازمان نامه کند نه شفاهی سازمان مثل ملت نیستند که اینها حرفی بهشون بزنند باید با سند مکتوب قیمت حمایتی را صدرا به سازمان اعلام کند تا نماد باز شود و گرنه نماد حالا حالاها بسته است و بیخود دوستان امید به باز شدن ان در کوتاه مدت نداشته باشند

4. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید msalehi_1979 از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,699 بار در 26,713 ارسال
    وزیر نفت آخرین وضعیت عملیات اجرایی فازهای پارس جنوبی را بررسی می کند

عسلویه_شانا_گروه نفت: مهندس رستم قاسمی، به منظور بازدید از پروژه های توسعه ای و بررسی روند پیشرفت فازهای در حال ساخت پارس جنوبی امروز (پنج شنبه 11 آبان) وارد منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس شد.

به گزارش خبرنگار شانا، مهندس رستم قاسمی، در بدو ورود به فرودگاه بین المللی خلیج فارس عسلویه مورد استقبال مهندس مسعود نصوری، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه پارس قرار گرفت و سپس در نشست بررسی وضعیت توسعه فازهای پارس جنوبی در جمع مدیرعامل شرکت نفت و گاز پارس، مدیران و مجریان این فازها حضور یافت.

در این نشست مدیران، مجریان و پیمانکاران فازهای در دست ساخت پارس جنوبی، گزارشی از وضعیت فعلی عملیات اجرای ساخت این فازها ارائه می کنند و وزیر نفت نیز راهکارهای تخصصی برای رفع موانع احتمالی و شتاب دهی روند توسعه فازهای در حال انجام پارس جنوبی را ارائه می کند.

قاسمی در این سفر همچنین به همراه مدیران، مجریان و پیمانکاران، از فازهای 15،16 و 17،18، 12، 13، 22 تا 24 پارس جنوبی بازدید خواهد کرد.

بررسی وضعیت عملیات دریایی توسعه فازهای باقیمانده پارس جنوبی نیز از دیگر برنامه های سفر امروز وزیر نفت به پارس جنوبی است.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

6. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 361 بار در 93 ارسال
    بنده حدود چهار ساله که وارد بازار سرمایه شدم. الحمدالله بیشتر اوقات انقدر سود بردم که خرج زندگی و دانشگاه خودم رو بدم.
    چندماه قبل از بسته شدن سهمه ،استخاره قران گرفتم که این سهمو بخرم یا نه، که خوب اومد . در نتیجه تمام زندگی خودمو که حدود 97000 سهم صدرا می ارزید رو بابت خرید سهام این شرکت لعنتی دادم که خداوند لعنتشون کنه هم مسولین بورس رو و هم مدیران نالایق صدراو...... حالا خودتون قضاوت کنید
    هشت ماهه که اقسات واممو پرداخت نکردم هروز از بانک بهم فشار می ارند. چندین میلیون هم بدهکار مردم هستم. حیثیتم و، ابروم داره میره.
    به خدا اگه سیستان نبودم و درس نداشتم میومدم تهران دم در قرارگاه میشستم تا حقمو بدند. نمی خوام به کسی تحمت بزنم یا به بهشون فحش بدم اما دیگه به اخر خط رسیدم از لحاظ روحی و روانی داخونم هرشب تصمیم میگیرم خودمو از این دنیا خلاص کنم. خدا به هممون رحم کنه. اما دلم نمیاد اینو نکم، خدایا خودت حق پایمال شده مارو از این دزدان نامرد قراگاه و صدرا بگیر آمین یا رب عالمین
    سلام
    داداش ناراحت نباش
    منم عین توام
    هم بهکار مردم هستم و هم بدهکار خانوادم
    دانشجو هم هستم
    کاری از دست ما اصلا بر نمیاد
    این ممللکت میخاد جووناشو دق بده
    فقط همین
    دنبال راه چاره باش برای رهایی از این وضعیت
    مطمئن باش موفق میشی
    ارادت

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید به امید رشد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 99 بار در 23 ارسال
    مدیران صدرا شرمتان باد.......

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید naeim از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,496 بار در 550 ارسال
    حاج حميد سلام
    از نتايج طومار خبري جديدي در دست نداريد مخصوصا نسخه اي كه به دفتر مقام معظم رهبري تقديم شده.
    ویرایش توسط اسمان : 2012/11/01 در ساعت 23:14

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید اسمان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ...خوب دوست خوب ما نگفت در چه رشته اي مشغول به تحصيل هست...
    ...حالا كه همه به بيان روزگار سياهي كه صدرا به سرشون اورده پرداختن بنده هم عرض كنم من اين سهم كذا رو از زماني كه دكتر عزيز ما رفت خونه قهر كرد و بست نشست داشتم...رفته بودم دوبي كه كار رفتن رو به بلاد ينگه دنيا درست كنم تو همون 10 روز 4 روزش خورد به بامبولك بازي حضرات....اقا دهن ما صاف شد....
    ...اين يكش بود...ولي اين حقير كه درس عبرت بگير نيستم....اونو كه با كلي ضرر دادم رفت 6 ماه بعد دوباره تعداد بالنسبه زيادي خريدم از 275 تا 175 دوووبااارررههه توش موندم....دستمال بده بابا...دروغ نگم با كشيكو چند تا سود خوب و كمكهاي نقدي و غير نقدي امت هميشه در صحنه و پدر هميشه در صحنه تر تا حد زيادي ضررو پوشش دادم ولي خود لاكردارش....
    ....اگر خدا ياري كنه فردا ساعت 4 صبح به سمت استان ميرزا كوچك خان در حال حركت هستم تا اونجا باتفاق عزيزي از اين تكه بهشتي كه خدا به دامان اين مرزو بوم دوخته كسب فيوضات كنيم ....
    ....دوستان ممنون ميشم اگر هزينه سفررو كارت به كارت كنن خيرشو ببيني برادر سهامدار صدرا حكم ابن السبيل و سايل رو داره.....

14. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره دار(2)
    تشکر شده 3,666 بار در 870 ارسال
    ضرر کردن را دوست داشته باشید!

این قانونی است که پرسش ها و بازخوردهای گوناگونی از همه معامله گران در همه جای دنیا داشته است. معامله گران می پرسند :

"منظورتان از اینکه ضرر کردن را دوست داشته باشید جیست؟ آیا دیوانه شده اید؟"

دیوانه نیستم. در حقیقت منظورم این است که اگر در یک معامله ضرر کردید، واقعیت امر را قبول کنید. به سرعت از پوزیشن بازنده خارج شوید. عاشق این باشید که به سرعت و به موقع از پوزیشن ضرر ده خارج شوید.
    این کار در تعداد زیادی از معاملات سرمایه شما را حفظ می کند و از شما معامله گر بهتری می سازد.

16. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید ahmad m از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال بیل گیتس آواتار ها
    تشکر شده 9,172 بار در 1,704 ارسال
    من یه پستی کاملا شوخی به دوستی که جون من رو قسم خورده بود زده بودم که پست من مشکلی نداشت.ولی احتمالا جواب دوستمون شاید بد بوده که هر دو رو پاک کردید یا اصلا فکر شده که لابد من تیکه ای انداختم و خواستم اذیت کنم.در حالیکه که کاملا شوخی بود.
    خب حالا خوشحال میشم سایر دوستان یا ناظر در پیام خصوصی به من بگه چه اتفاقی افتاده.بعید میدونم که دوستمون خواسته باشه صحبت نادرستی در جواب داده باشه.

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید بیل گیتس از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ..چطوری بیلی قیلی ویلی....مطالبتو میخونم خوبه بدکی نیست چی نوشته بودی من نخوندم جوابی هم نداده بودم ....دیدت از بازارو دوست دارم ولی بینی و بین الله اگر میخوای کنار هم باشیم برنامه پارسالو درنیار چاکرتم هستیم...چون اصلا وقت خوبی برا دعوا نیست دوره حجمم دیشب 160 تا پرس پا زدم....
    ...آقا من همینجا اعلام میکنم به میمنت و مبارکی این عید بزرگ من بیلی قیلی ویلی رو چون جان شیرین دوست میدارم...
    ....اما ...عزیزانم هم اکنون در شهر برادر بزرگوار سلطان طوس هستم و اندکی نمیگذره که از رامسر اومدم....با تلکابین رفتیم بالا جای تک تکون من دیدم به بالای اون محل رسیدم از تماشاگاهش نگاهی به دور دستها به قله های مثل مخمل سبز باور نمیکنید یه تصویری دیدم یعنی دور نما برا یه 10 دقیقه تابلوی فرازمینی شد ....یه ملغمه و تودرتوی خوشگل و دلنوازی از سایه قله های بلند و مهی که مثل پشمک دورتادورشون رو گرفته بود یه رد تیزو داغی مثل صاعقه زیوس دل ابرای سیاهو شکافته بود این مجموعه رو نورانی کرده بود....جلل الخالق....نمیدونم چی بگم اعجازی بود جلوی چشمامون....گوشه ای از لبخند خدا....اون بالا فاصله ام با خدا کمتر بود به استغاثه افتادم که چه به روزمون اوردن این سپاه کفر....
    ...فردا هم میرم زیارت سید اشرف الدین ایشالله فتح بابی بشه دوستان سهامدار توجه دارند که از همه راهها وارد شدیم شاید فرجی بشه انشالله....

20. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 9 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 9 مهمان ها)