صفحه 678 از 1660 نخست ... 1785786286686756766776786796806816887287781178 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,771 به 6,780 از 16591

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:

دوست عزیز چهارشنبه می شود ده روز . که فرصت قانونی است و حتی خود شرکت صدرا اعتراض کرده است و ربطی به بنده و غیره ندارد .قبل از آنهم بنده و دوستان حرف اول و آخر ما باز شدن نماد بوده و هست و اگر باور ندارید صدای ضبط شده جلسه با فرماندهان قرار گاه و خصوصا جناب مظفری و مدیران بورس خصوصا دکتر صالح آبادی هست . البته شرح ماجرا هم به این صورت بود که زمانیکه آقا سجاد که اکنون سهامش را به نرخ 1544ريال به قرار گاه فروخته است در آن جلسه با حالتی منقلب و گریان عنوان کرد من دچار ..........مشکل هستم و نیاز به پول سهم صدرایم دارم ، جناب خواجه علی فرمودند من همین امشب مشکل تورا حل می کنم و بنده سریعا گفتم شما باید مشکل خیلی ها را حل کنی بنده 300 نفر بدتر از ایشان سراغ دارم و جناب خواجه علی به بنده فرمودند تو برو سهمت را 5000 تومان بفروش و بنده هم به ایشان گفتم شما هم پس از حل مشکل آقا سجاد در نماز شب خودتان ولاالضالین خودت را یک ربع بکش و خوشحال باش یکی از افرادی را که بدبخت کردی توانسته ای نجات دهی .در هر صورت دوست عزیز آقایان در اشتباهشان از ما در ایمانمان محکمتر هستند و گمان نکنید که بدون اتحاد اسلامی می شود پیروز شد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سناتور
    نقل قول نوشته اصلی توسط خشايار مهاجر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    باسلام:
    دوستان عزيز امروز با جناب قاليباف و تني چند از همکاران محترم ايشان به گفتگو نشستيم ............... لطفا ما را از دعاي خيرتان فراموش نکنيد .و من الله توفيق .

ببخشيد اين ده روز تموم نشد!!؟
    آقا حميد، به نظرت اگه نماد تو همون بازار پايه باز ميشد، ولي باز ميشد بهتر نبود.
    خيلي از بچه ها گرفتار هستند و كارد به استخوان رسيده.حداقل نقدينگي مياد دستشون.
    با اين نامه نگاريها ، تا چند ماه ديگه قراره بسته بمونه؟؟؟؟؟
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/11/19 در ساعت 11:33

2. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز این قرار باز شدن نماد را که شما می فرمایید : چه کسی گذاشته است ؟ شما یا شرکت صدرا یا بورس ؟ یا قرارگاه ؟ طبق قانون پس از تصمیم باید ده روز فرصت به شرکت داده شود که اگر اعتراضی دارد انجام دهد . و شرکت هم که خودش اعتراض کرده است . و تا کنون هم هیچ نشانی از عزمی در باز کردن نماد ندیده ایم .پس مطلب شما از اساس ، پایه ای ندارد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط zafar3000 نمایش پست ها
    با تشکر از جناب سناتور در بورکس
    دقيقا، هدف اول بايد فقط و فقط باز شدن سهم باشد.
    قرار بود هفته پيش در بازار پايه باز بشه، كه به علت دخالت بعضي دوستان،اين امر صورت نگرفت.
    مسئله خيلي راحته، بازگشايي در هر بازاري و در هر قيمتي(حتي در بازار پايه و به قيمت 100 يا 150).اينجوري كساني كه چندين ماهه يك قرون تو جيبشون نيست،نقدينگي مياد دستشون.
    كساني هم كه دوست ندارن ،نفروشن.فكر نكنم بازگشايي نماد با نامه نگاري و پيگيري دوستان تضادي داشته باشه.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/11/19 در ساعت 12:52

4. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    با سلام و درود خدمت جناب حمید آقا و دوستان محترم

بگذریم از اینکه در هر پستی ما از زحمات شما تشکر و قدردانی کنیم خیلی خیلی کم است امید وارم خدوند خود از رحمت بی کرانش جبران تلاش های شما را برای سهامداران صدرا بنماید.

با پیگیری این دو سال از کارکرد و مدیریت نا محترم گروه صدرا و مسببین آن از قرارگاه گرفته تا هر کجایی که فکر میکنید ،این گروه نا اهل به هیچ وجه راضی به از دست دادن سهام به ما حقیقی ها نخواهند بود و نخواهند گذاشت که قیمت آن افزایش یابد ،به اینکه چه کسی بدبخت شد و یا خانه و اموال و زندگی و دار و ندارش را از دست داد توجهی ندارند و ارزشی هم برایشان ندارد .به نظر من در صورت بازگشایی قیمت را کنترل خواهند کرد و اجازه صعود نخواهند داد ،تا زمانی که قدرت از دستشان خارج گردد و دولتی با اقتدار خود به عرصه بیاید نه با اقتدار قرارگاه و دوستانشان ؟ و پس از آن میشه امید وار شد که صدرا ارزشش 10 دلار هم بیشتر است البته به شرطی که تا آن زمان اموال و دارایی ها را چپاول و غارت و به اسم های دیگر نکنند؟
    من قید صدرا را زدم و تا به نتیجه نرسیدن آن در قیمت هایی رویایی مدیران صدرا حتی تا سه برابرش نخواهم فروخت و کسانی که مشکل ندارند مثل بنده ترشی بندازند و تعدادی هم که واقعا مشکل مالی دارند امیدوارم زودتر بازگشایی شود و از شر این از خدا بی خبران راحت شوند چون به هیچ وجه ناراحتی و ضرر ما تاثیری در نگرش آقایون (ببخشید دزدان) برای اصلاح ساختار شفاف صدرا ندارد ،حال این بازی چند ماه و چند سال طول میکشد خدا میداند. شخصا سعی خواهم کرد دیگر پیگیر صدرا نشوم تا انتقال دولت دیگر و یا دولت های دیگر ؟ اگر عمری بود و زنده بودیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:

دوست عزیز چهارشنبه می شود ده روز . که فرصت قانونی است و حتی خود شرکت صدرا اعتراض کرده است و ربطی به بنده و غیره ندارد .قبل از آنهم بنده و دوستان حرف اول و آخر ما باز شدن نماد بوده و هست و اگر باور ندارید صدای ضبط شده جلسه با فرماندهان قرار گاه و خصوصا جناب مظفری و مدیران بورس خصوصا دکتر صالح آبادی هست . البته شرح ماجرا هم به این صورت بود که زمانیکه آقا سجاد که اکنون سهامش را به نرخ 1544ريال به قرار گاه فروخته است در آن جلسه با حالتی منقلب و گریان عنوان کرد من دچار ..........مشکل هستم و نیاز به پول سهم صدرایم دارم ، جناب خواجه علی فرمودند من همین امشب مشکل تورا حل می کنم و بنده سریعا گفتم شما باید مشکل خیلی ها را حل کنی بنده 300 نفر بدتر از ایشان سراغ دارم و جناب خواجه علی به بنده فرمودند تو برو سهمت را 5000 تومان بفروش و بنده هم به ایشان گفتم شما هم پس از حل مشکل آقا سجاد در نماز شب خودتان ولاالضالین خودت را یک ربع بکش و خوشحال باش یکی از افرادی را که بدبخت کردی توانسته ای نجات دهی .در هر صورت دوست عزیز آقایان در اشتباهشان از ما در ایمانمان محکمتر هستند و گمان نکنید که بدون اتحاد اسلامی می شود پیروز شد .و من الله توفیق .

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی رامین آرتی آواتار ها
    تشکر شده 450 بار در 81 ارسال
    تقدير وزير نفت از 14 مدير برگزيده پارس جنوبي
    وزير نفت در بازديد هفتگي از فازهای پارس جنوبی با اهداي لوح سپاس به 14 نفر از مدیران، مجریان و دست اندرکاران پارس جنوبی، از فعاليت هاي شبانه روزي آنان تقدير كرد.

به گزارش روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس، مهندس رستم قاسمي كه روز هاي پنجشنبه و جمعه به عسلويه سفر كرده بود پس از بازديد از طرحهاي در دست ساخت فازهای 12 ، 13 ، 14 ، 15 و 16 ، 17 و 18، 20 و 21 و نيز 22 تا 24 و دريافت گزارش هاي مربوط به پيشرفت هريك از فازهاي گازي طي مراسمي از مديران و كارشناسان منتخب در طرح هاي عملياتي كه حائز بالاترين رتبه اثر بخشي و كارايي در پروژه هاي خود بودند با اهداي لوح سپاس تقدير و تشكر كرد.

وي در اين نشست طي سخناني اجراي طرحهاي توسعه پارس جنوبي و افزایش توان تولید گاز كشور از میدان مشترک پارس جنوبی را موجب نمایش توانمندي و خودكفايي صنعت نفت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در چشم جهانیان ذكر كرد .

قاسمي عنوان كرد: اکنون پارس جنوبی با توان تولید 295 میلیون متر مکعب گاز و 375 هزار بشکه میعانات گازی در روز در مجموع به عنوان بزرگترین تولید کننده گاز و ميعانات گازي کشور می باشد که با راه اندازی طرح های دردست اجرا این مقادیر به 775 ميليون متر مکعب گاز و يك ميليون بشکه میعانات گازی درروز افزایش خواهد یافت.

به گفته قاسمی، وزارت نفت تولید هرچه سريعتر از میادین مشترک را در دستور کار قرار داده و کلیه امکانات و منابع صنعت نفت را برای برداشت هر چه بیشتر و سريعتر گاز و نفت از میدان مشترک پارس جنوبی بسیج كرده است.

وي درجمع مدیران و دست اندرکاران پارس جنوبی و جمعي از مدیران عامل شرکت های اصلي پیمانکاري روحیه جهادی، تلاش و كار شبانه روزي و خود باوری همراه با توکل به عنايات الهي را عامل اصلی موفقیت طرح های پارس جنوبی عنوان کردد.

وزير نفت گفت: این موفقیت ها در افزایش توان برداشت از میدان مشترک پارس جنوبي در زمانی انجام می گردد که دشمنان صنعت نفت کشور را در شرایط تحریم هاي شديد و همه جانبه قرار داده اند.

در متن تقدیر از مدیران، مجریان و دست اندرکاران پارس جنوبی که به امضاي معاون محترم وزیر و مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران و مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس رسیده، آمده است : (( ... به جهت جدیت، دلسوزی، پیگیری امور، سرعت و کیفیت در پیشبرد طرح های عظیم ملی ازعملکرد مطلوب شما مدیران، مجریان و متصدیان امور نفت و گاز پارس تقدیر و تشکر می نمایم... ))

وزير نفت تاكيد كرد: تشويق اثربخش مجريان و دست اندركاران پروژه ها و طرح هايي كه به پيشرفت هاي مطلوب و يا چشمگير (با حد نصاب هاي مشخص شده) دست يافته اند به عنوان يك سياست پايدار و مستمر در ميادين مشترك بويژه در پارس جنوبي در دستور كار وزارت نفت قرار گرفته است.

وي همچنين با هشدار و تذكر به مديران برخي طرح هايي كه با تاخير مواجه بوده و نتوانسته اند به حداقل پيشرفت قابل قبول ماهانه دست يابند افزود: پيمانكاران و مجريان بايد با برنامه ريزي و ورود به جزييات مهم و شناسايي اقلام مورد نياز طرح ها، نسبت به تامين اقلام كسري و استقرار مديران و مديران ارشد طرح ها و پروژه ها و نيز پيمانكاران، مشاوران و كارفرما در محل اجراي طرح ها و تمركز بر اجرا با كار شبانه روزي، زمينه و شرايط تسريع در روند اجراي طرح ها را به طور عاجل فراهم نمايند.

وزير نفت گفت: قطعا اعضاي كنسرسيوم هايي مطابق برنامه تعيين شده پيش نروند مشمول تنبيه، جريمه و يا كاهش كاري و حتي بركناري خواهند شد.

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید رامین آرتی از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,392 بار در 225 ارسال
    سلام جنابhamad m قربون ادم فهمیده منهم در مجمع قبل بلند شدم و تا نماینده بورس خواست حرف بزند از کوره در رفتم وبه قول ننم سیر فوشش کردم من دو سال کامل بدون پلک زدن این سهم را زیر نظر داشتم دقیقا هر وقت سهم خواست جون بگیرد سازمان بورس نماد را به بهانه شفاف سازی بست 2 بار دقیقا در صف خرید بست . ما سهامدارها انقدر که از سازمان بورس ضربه خوردیم از شرکت ضربه نخوردیم.الان هم حمید خان که البته زحمت هم میکشد میگوید کمیته سازش شکایت کنیم که من فکر میکنم بی فایده میباشد.به نظر من ما سهامدارها نباید از هیچ چیزی بترسیم و بریم جلوی سازمان بورس تجمع کنیم و پلاکارد دستمان بگیریم تا خبرنگارها بیایند و ابروی نداشته اقایان را ببریم تا مردم بفهمند اینها چقدر دروغگو و فریبکاری میکنند.

10. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی MHMN آواتار ها
    تشکر شده 809 بار در 161 ارسال
    تنها کار و صحیح ترین کار تجمع جلوی قرارگاه و سازمان بورس با حضور رسانه ها می باشد
    کافیست که خودمان بخواهیم.................................... ....

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید MHMN از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,392 بار در 225 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MHMN نمایش پست ها
    تنها کار و صحیح ترین کار تجمع جلوی قرارگاه و سازمان بورس با حضور رسانه ها می باشد
    کافیست که خودمان بخواهیم.................................... ....
    من نیز موافق هستم چرا ما باید بترسیم به روش نوین ما را چپاول کرده اند وحالا در کنار نشستند وبه ریشمان میخندند بخدا اگر از اینها بترسیم باید در غیرتمان شک کنیم.تجمع جلوی قرارگاه و سازمان بورس.

14. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما حتما اون آقا سعید را دیده اید چون می فرمایید که از و من الله توفیق خوشش آمده بود و غیره . خب دوست عزیز مشکلی نیست بنده اولا چندین عکس و غیره در اینترنت دارم که می توانید ببیند که ایشان هستم یا نه و همچنین شماره تماس و حتی ایمیل بنده را همه می دانند اگر شما نمی دانید 09192274571 می باشد و ایمیل بنده hamid672003@yahoo.com است و صد البته می توانید با دوربین آنلاین شوید و اگر بنده همانی که شما می فرمایید بودم حاضرم تمام ضرری که به شما وارد کرده ام را جبران کنم (مطمئن باشید که او نیستم چون در آنزمان بنده صدرا نداشتم جز چند عدد ) و صد البته اگر منصف باشید و به اطلاعات در مورد صدرا توجه کنید و مقداری محاسبه گر باشید ،می بینید که بنده در مورد صدرا اشتباه نمی کنم و حتی در اینصورت هم هرگز به کسی پیشنهاد خرید یا فروش نداده ام و تنها به دلیل اینکه یکی از بازدید کنندگان از آن جمع یازده نفری از صدرا بودم هر چیزی را که دیده ام باز گو کرده ام .منتظر تماس شما هستم .از یکی از دوستان که در تالار گفتمان بورس عضو می باشد خواهش می کنم این پاسخ بنده را برای این دوست عزیز در آن تالار نقل قول نماید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط matt_tacker
    دوست عزیز این آقا حمید که تو تمام فرومها لیدر صدرا شدن و خودشونو پدر معنوی و حامی تمام سهامدارا میدونن کسی نیستن جز همون آیدی قدیمی 786 تو فرابورس یا سعید (با آواتار عوامفریبان یوزارسیف) تو همین تالار که تو رالی صعودی صدرا تا 4205 ریال مانع فروش خیلی دوستان شد و اونارو به طمع صدرای 1800 تومانی به خاک سیاه نشوند
    خیلی آیدیها میان و میرن ولی اکثر اشخاص پشت آی دی ها که معمولا زیاد گرد و خاک میکنن همیشه ثابتن و هر از چند گاهی به بهونه ای یه آیدیرو ول میکنن رو با اسم دیگه حقیقی های ساده رو اغفال میکنن
    این امضای ومن الله توفیق هم من چندسال پیش زیر امضاهام میزدم (یکی از مسئولین شرکت این امضاش بود که من خوشم اومد) که سعید خیلی براش جالب بود و خوشش اومده بود
    حالا اینو میگم خیلی از دوستان و البته خیلی از مولتی اکانتها ممکنه حمله کنن در دفاع از ایشون ولی من وظیفم دونستم بگم(مدت زیادیه دودل بودم ولی دیدم گفتنش حداقل وجدان رو راحت میکنه)
    صلاح مملکت خویش خسروان دانند
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/11/20 در ساعت 11:44

16. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یک نگاهی به شاخص بیندازید . از خنده روده بر خواهید شد . اکثر نمادهای پربیننده و پر معامله بازار منفی هستند اما شاخص مثبت است ! و من الله توفیق .

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

بسمه تعالی
    از : حمید احمدی فر به نمایندگی از طرف 290 نفر سهامدار صدرا
    به : مدیریت محترم روابط عمومی سازمان بورس و دیگر مدیران محترم
    باسلام:
    بهترین شروع کارها صداقت و راستگویی است و بهترین پایان آنها وفاست .
    درشرایط حاضرکه عوامل وپارامترهای متعدد بر بازار سرمایه اثر گذار است بهتر است متولیان بازار سرمایه تا حد امکان ریسکهای سرمایه گذاری در بازاربورس را کاهش دهند که از جمله آن تعیین وضیعت نماد مطرح بازار میباشد ،که طی یک سال گذشته متوقف روانه بازار پایه فرابورس میشود . قطعا این گونه تصمیمات برسایر نمادهای بازار نیز اثر منفی خواهد داشت وحتی به اعتقاد کارشناسان بورس و فعالان بازار یکی از دلایل منفی شدن روزهای گذشته را می توان همین خبر صدرا دانست که به بازار پایه رفت،نباید فراموش کرد که: نمادها و فعالان بورس مانند زنجیرهای بهم پیوسته هستند ، که بارها نیز این اثر گذاری متقابل به اثبات رسیده است ،از همین رو پیشنهاد می کنم مسئولین بورس ریسکهایی از این دست را کاهش دهند تا سرمایه گذاران با اطمینان بیشتر وارد این بازار شوند .بنابه صحبتهای قبلی صدرا طی چند سال گذشته از مهمترین نمادهای بازار بوده و هست که حتی از آن به عنوان لیدر بازار نام برده می شود ، طبیعی است که اعلام خبر اخراج صدرا وانحراف فاحش از بودجه بعد از توقف سهم منتشرشده است بنابراین باید حقوق سهامداران صدرا که بر اساس گزارشات رسمی وارد سهم شده اند در نظر گرفته شود از سوی دیگر در حالی مسئولین صدرا مدام از زیان سخن می گویند که پروژه های مهمی به صدرا واگذار شده است و شرکت با تمام ظرفیت در حال اجرای قراردادها است در سایر نمادهای گروه تجهیزاتی حفاری مپنا آذراب ماشین سازی اراک در حالی که شرایط بسیار بسیار مطلوبی دارند ، دست کاری در قیمت انها قابل مشاهده می باشد که نشانه بی اعتمادی به بازار است .و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/11/20 در ساعت 13:39

20. 16 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 17 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 15 مهمان ها)

1. ali1230،
  2. علیرضا حقی