صفحه 687 از 1970 نخست ... 18758763767768468568668768868969069773778711871687 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,861 به 6,870 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی izmo آواتار ها
    تشکر شده 173 بار در 48 ارسال
    سلام یکی دیگه از جاهایی که میتویند شکایت خودتون رو بگید برنامه پایش هست

ما هم در بخش پیشنهاد موضوع مطرح کردیم ، بحث مشکلات سهامدارای حقیقی رو

البته ما سهامدار صدرا نبودیم، مشکلات ما با فارسیت درود هست

اگر تعداد موارد مطروحه بالا باشه حتما در دستور کار برنامه قرار میگیره، اگر سهامدارای صدرا هم باشن تاثیر بیشتری خواهد داشت

این شرکت بورس هم مجبور میشه حمایت بیشتری بکنه

http://www.payeshtv1.ir/

پایش : پادمان حمایت رسانه ملی از کار و سرمایه ایرانی
    ما سهامداران کارآفرین هستیم...

2. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید izmo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز چند صفحه که به عقب بروید کاملا تو ضیح داده ام .ولی در کل می توانید به سایت seba.ir بروید و در بخش کمیته سازش فرم را پر کرده و با کپی کارت ملی و کپی شناسنامه فکس یا به آدرس داده شده ارسال نمایید . ضمنا دلیل درخواست زیان را تاخیر در دادن گزارش از چند ماه تا چند سال بنویسید که این تاخیر مورد قبول بورس نیز هست. ضمنا در صورت محکومیت صدرا به این تخلف تنها کسانیکه شکایت کرده اند می توانند از این حکم بهره برده و خسارت دریافت نمایند .و من الله توفیق .

لینک سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    با سلام: لطفآ در صورت امکان برای من هم نحوه ارسال شکایت را توضیح دهید,بنده تازه از سفر برگشته ام و از چنین شکایتی بی اطلاع می باشم. با تشکر

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز یک جلسه برای تصمیم گیری و مشورت بین سهامداران صدرا گذاشته ایم و اگر شخصی هست که تمایل به شرکت دارد و راهکاری مناسب برای پیشنهاد دادن دارد .می تواند با بنده از طریق شماره 09192274571 و یا ایمیل hamid672003@yahoo.com تماس بگیرد تا ترتیب حضورشان را در جلسه بدهم .و من الله توفیق .

6. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    جلسه کجاست حمید خان؟اگر در منزلتان باشد بنده حضور نخواهم یافت شرمنده به دلیل عدم امنیت جانی آخه ما یکی از همون 33 نفر می باشیم و شما مامور اعتصام
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز یک جلسه برای تصمیم گیری و مشورت بین سهامداران صدرا گذاشته ایم و اگر شخصی هست که تمایل به شرکت دارد و راهکاری مناسب برای پیشنهاد دادن دارد .می تواند با بنده از طریق شماره 09192274571 و یا ایمیل hamid672003@yahoo.com تماس بگیرد تا ترتیب حضورشان را در جلسه بدهم .و من الله توفیق .

8. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز ، خیر منزل نیست ، محل را برای همین کار در اختیار گرفته ایم . برای تامین امنیت شما هم حتما یک فکری می کنیم ،البته دوستانیکه نمی دانند جناب سهامدار 67 شوخی می کنند بدانند که بنده مامور هیچ کسی جز وجدان خودم نیستم و فقط می خواهم با همبستگی از پایمال شدن حقمان جلوگیری کنیم . ضمنا دوستان پیامک نزنید من هم می خواهم بیایم ! لطفا تماس بگیرید تا در صورت امکان آدرس و ساعت و روز قرار را به شما عرض کنم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    جلسه کجاست حمید خان؟اگر در منزلتان باشد بنده حضور نخواهم یافت شرمنده به دلیل عدم امنیت جانی آخه ما یکی از همون 33 نفر می باشیم و شما مامور اعتصام

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال

salam

دوستان باز هم تکرار می کنم تنها را ه ساده و خوب اعلام شماره حساب وجمع اوری پول برای گرفتن وکیل جهت شکایت حقیقیها از مدیریت صدراست توسط فردی مورد اعتماد مثل حمید اقا.ولی در تعجب وحیرتم که سختترین و پریسکترن راهها
    (که عملا هم تا الان بیحاصل بوده)امتحان میشوند ولی این نه.[/quote] ضمنا دوستان هرکدام با مرجع قلید محترم خودمان استفتا کنیم وخلاصه ای از طومارهای موجود را به وبسایت ان حضرات ارسال کنند

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید rezastok از ایشان تشکر کرده اند:

كاربر فعال
    تشکر شده 1,327 بار در 519 ارسال
    اعتراض صدرا پذیرفته نشد (اخبار بورس)

گفتگو با مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس

جناب مالمیر چرا صدرا به بورس بازنمیگردد؟

طبق آخرین بررسیها، اعتراض شرکت صدرا برای عدم حذف نماد از بورس به نتیجه نرسیده و رد شده است. با توجه به اعتراض مدیران صدرا درباره حذف این نماد از فهرست شرکتهای پذیرفته شده در بورس تهران، هیاتمدیره سازمان طبق دستورالعملهای موجود این امر را مورد تجدیدنظر قرار داد که بر اساس اعلام شفاهی و طبق مصوبه هیاتمدیره سازمان، حضور دوباره صدرا در فهرست بورس تهران منتفی است و سهامداران باید در انتظار بازگشایی نماد صدرا در بازار پایه فرابورس باشند.

این نماد چه زمان در بازار پایه بازگشایی میشود؟

با توجه به اینکه آخرین اطلاعات و صورتهای مالی صدرا برای ما ارسال شده است؛ پس از انجام آخرین هماهنگیهای لازم بین فرابورس و مدیران صدرا درباره چگونگی و نحوه حمایت از سهام این شرکت، نماد صدرا در بازار پایه فرابورس بازگشایی میشود که امیدواریم تا پایان آذرماه این امر تحقق یابد.

این روزها بسیاری از سهامداران چشم انتظار نمادهای متوقف پالایشگاهها هستند، از آنها چه خبر؟

پالایشگاه نفت اصفهان بحثی با پالایش و پخش فرآوردههای نفتی دارد که حاکی از اختلاف 1100 میلیارد تومانی شرکت با پالایش و پخش است که البته در گزارش 6ماهه نیز به آن اشاره شده است. این رقم برای هر سهم بسیار مهم و کلیدی است و 1100 میلیارد تومان اختلاف در صورتهای مالی معادل 300تومان برای هر سهم است و با توجه به اهمیتی که این رقم برای هر سهم دارد اگر شرکت مجبور به پرداخت این مبلغ به پالایش و پخش شود و اتفاق بیفتد، شپنا با زیان انباشته مواجه میشود. در حال حاضر سازمان بورس این موضوع را با وزارت نفت با همکاری شرکت در میان گذاشته که امیدواریم در این جلسات به جمعبندی برسیم، به نحوی که آنچه حق است اتفاق بیفتد تا تکلیف سهامداران مشخص شود. با وجود پیگیریهای چندباره، نمادهای پالایش نفت شیراز و پالایش نفت تهران اطلاعاتی که از سوی شرکتها در اختیار ما گذاشته شده ابهامات موجود را برطرف نکرده و همچنان برای بازگشایی در انتظار موارد جدیدی که شفافسازی لازم را درباره آخرین وضعیت این شرکتها داشته باشد، هستیم.
    چهارشنبه 15 آذر 1391 ساعت 07:19

باسلام:
    دوست عزیز اجازه ندهید شیطان ایمان شما را هدف گیرد . در هر صورت بنده با تمام قوا در حال رایزنی با دوستان برای یک جلسه برای پنج شنبه هستم و انشاالله نتیجه آنرا خدمت شما عرض خواهم کرد .ضمنا قرار بر این است که در آن جلسه تقسیم کار هم صورت خواهد گرفت .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط OTANA
    آقا رضا شما مثل اينکه تا حالا تو جمهوري اسلامي دادگاه تشريف نبرديد
    برادر من دادگاه رفتن يعني زير 3 سال به نتيجه نميرسي حتي اگر راي هم بگيري اون تقاضاي تجديد نظر ميکنه و اين يعني يک سال ديگه .....فکر ميکني چرا تو بازار همه توافق ميکنن يا براي چک برگشتي به جاي دادگاه ميرن سراغ شرخر
    فقط يک تجمع و تماس با سازمان براي بازگشايي همان حرف دندي
    دارم کم کم به اين نتيجه ميرسم که حميد من اله توفيق رفته تو کار سنگ اندازي يه روابطي پيذدا کرده که حالا گذاشتتش تو رودربايستي با دزدان دريايي

15. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 11,142 بار در 1,753 ارسال
    ...جا داره یه تشکرو خدا قوت مبسوط به حاج حمید بگم که فداکارانه چراغ غیرت سهامدار جز رو در اینسهم روشن نگه داشته.....خسته نباشیو خداقوت کاربه هرکجا که برسه ذره ای از ارزش تلاش و کوشش خستگی ناپذیر تو کم نمیکنه و دعای خیر ما سهامداران جز این سهم بدرقه راهت....
    ....خوب بنظر میاد که هفته بعد دیگه سهم باز میشه و گزارش مجمع و 6 ماهه سهم رو کدال نشسته...
    .....http://codal.ir/Reports/ExtraAssembl...V9rwesLA%3d%3d
    ...http://codal.ir/Reports/InterimState...q6oj226A%3d%3d
    ....نزدیکای 50 تومن زیان ساخته برا 6 ماهه...خدا عمرشون بده ....من همش نگرانبودم که چیزی نساخته باشه.....باز یه چیزی هست که بدن دست سهامدارای نازنین....

17. 15 کاربر به خاطر ارسال مفید مهربان از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...جا داره یه تشکرو خدا قوت مبسوط به حاج حمید بگم که فداکارانه چراغ غیرت سهامدار جز رو در اینسهم روشن نگه داشته.....خسته نباشیو خداقوت کاربه هرکجا که برسه ذره ای از ارزش تلاش و کوشش خستگی ناپذیر تو کم نمیکنه و دعای خیر ما سهامداران جز این سهم بدرقه راهت....
    ....خوب بنظر میاد که هفته بعد دیگه سهم باز میشه و گزارش مجمع و 6 ماهه سهم رو کدال نشسته...
    .....http://codal.ir/Reports/ExtraAssembl...V9rwesLA%3d%3d
    ...http://codal.ir/Reports/InterimState...q6oj226A%3d%3d
    ....نزدیکای 50 تومن زیان ساخته برا 6 ماهه...خدا عمرشون بده ....من همش نگرانبودم که چیزی نساخته باشه.....باز یه چیزی هست که بدن دست سهامدارای نازنین....
    با سلام و درود

دکتر جان نگرانی همه این بود که با این همه زد و بند و زحمت شبانه روزی زیانی نتونن بسازند .واقعا دست شان درد نکنه

این همه پروژه و دارایی و اموال و دریافتهای بدون حساب و کتاب که در می آورند و میخورند ،باید تهش ضرری برای من و شما بزارند تا خرجی شان در بیاد.

دکتر جان هر کدام از این آقایون خدمتتان آمدند یک آمپول درست و حسابی تجویز کنید تا ضرر درست و حسابی اعلام کنند.با تشکر از شما

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 29 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 29 مهمان ها)