صفحه 696 از 1970 نخست ... 19659664668669369469569669769869970674679611961696 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,951 به 6,960 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال
    چرچیل گفت دروغ را انقدر بزرگ بگو که هیچ جای شک باقی نماند و عوام راحت قبول کنند.حالا صدرا با همدستی بورس بقدری دروغ را بزرگ گفته اند که کل بازار شوکه شد.دوستان به قول قدیمیها مگه از سیاهی هم رنگی بالاتر میباشد دیگه چه خبری یا گزارشی میخواهند ارائه بدهند که وضعیت را از این بدتر نشان بدهند.حالا من پیشبینی خود را از این شرکت به شما عرض میکنم و یک روزی که خیلی دورهم نیست این پست را میاورم بالا به امید خدا.1-اقایان با خدا و نماز خوان و مسلمان قرارگاه دلشان برای امت مومن میسوزد واین سهم را که بارها گفتند حاضرند مفت هبه کنند چون روزی فقط200 میلیون جریمه به بانک میدهند {اصلا شک نکنید چون مسلمان دروغ نمیگه}یعنی کل این شرکت فقط ضرر میسازد 4000میلیارد تومان قرارداد همش ضرراست.خوب حالا از سر دلسوزی هر سهم را 100 تومان میخرد از ان طرف عجله نیز دارد چون حتما برج 4 سال دیگه برو بچهای بورس نیز عوض میشوند و معلوم نیست کی بیاد وچه اتفاقی بیفتدد{برای همین مالمیر گفت سهامدارها 3 یا 4 ماه وقت دارند یعنی با اشاره گفت عجله کنید}2-پس شرایط را طوری برنامه ریزی کردند که مقدار خیلی زیاد سهم به قیمت 100 تومان میخرند{اخه ما نظامیها استراتژی جنگ خواندیم و خوب میتوانیم نقاط ضعف برای حریف به وجود بیاوریم}3-خوب بعد از 4ماه که کلی سهم خریدند دیگه سهم برای فروش نیست فقط اندکی مثل من باقی میمانند.حالا می ایند با توجه به مصوبه هئیت وزیران تجدید ارزیابی دارائی میکنند{تو جلسه فوقالعاده نیز گفتند 30درصد باقی مانده تا اسناد به نام شرکت شود}و از این محل افزایش سرمایه چند صد درصدی که کمتر از 400 درصد نیست میدهند و بعد یک دفعه شرکت زیان ساز تبدیل به سود ساز میشه چرا چون اونوقت میروند با بانکهای طلب کار طبق قانون دولت و بانک مرکزی توافق میکنند که کل وام و سودش را بدون جریمه طی 5 سال اقساط بدهند{همین موضوع را به اعتصام گفتم اصلا نتوانست جواب درست حسابی بدهد}حالا جای خوشگل داستان اینجاست عزیزانم بله شرکت سود ساز صدرا با حداقل6 میلیارد سهام می اید به بازار اول و درست مثل یک عرضه اولیه تا میتواند سهام صدرای سود ساز را به قیمتی که باز همه را شوکه خواهد کرد به مردم میفروشد و همه هم میخرند و فراموش میکنند که داستان از روز اول چی بود اخه یکی از خصلتهای ما ایرانیها فراموشی هست.

2. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    گاهی اوقات در تالار گفتمان و خصوصآ در تاپیک صدرا ما اونقدر به افکار و گفته های دیگران توجه می کنیم و به اونها اعتماد بیخودی می کنیم که ناخودآگاه مسحور سخنان آنها شده و نتیجتآ مرتکب اشتباهات بزرگی در تصمیم گیری می شویم , که نه تنها باعث تباهی خود می شویم بلکه دیگر چیز دیگه ای را نمی بینیم و چشمانمان را به روی واقعیتها بسته نگه می داریم, به عبارتی دیگر: کلمات و القائات ( چه منفی و چه به ظاهر مثبت )تاثیر بسزائی بر افکار و ذهن ما دارد. و شاید این حقیقتی باشد انکار ناپذیر که: " سحر" کلامی است که بر زبان جاری کنند و یا بنویسند,دانش عجیب و تاثیر گذاری است که از خانواده خارق العاده هاست. و این القائات تنها بخشی از این دانش به شمار می رود و از ترفندهای رایجی است که در تقابل با توده بازار کاربرد وسیعی دارد.

در زمین مردمان خانه مکن --- کار خود کن کار بیگانه نکن

دید خود مگذار از دید خسان --- که به مردارت کشند این ناکسان ( مولانا )

وَمِن شَرِّ النَّفَّاثَاتِ فِي الْعُقَدِ و از شرّ آنها که با افسون در گره ها میدمند (و هر تصمیمی را سست میکنند)
    ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/12/10 در ساعت 19:14

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    خوب امروز فاراك هم به دنبال فاذر رفت بالاي 200 تومان و ما مانديم و صدراي ورشكسته

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده همین الان رسیدم .و امروز از صبح دیوان عالی کشور بودم و با یک قاضی و وکیل عالی رتبه که از حسن شهرت بسیار بالایی هم برخوردار است مشورت نمودم (البته ایشان از اقوام یکی از سهامداران صدرا است) . ایشان پس از شنیدن صحبتها و دیدن طومارها و مطالعه دقیق آنها ، فرمودند : بسیار عالی و صحیح مطلب را تشریح نموده اید و به نظر من نیازی به وکیل ندارید چون بر تمام جنبه های قضیه اشراف دارید .و تنها لازم است شکایت خودتان را به ثبت برسانید و در صورتیکه حتی بیست نفر هم از شکایت شما پیروی کنند و شمایت نامه را امضا کنند و البته هرچه بیشتر بهتر . بدون شک . قانونا یک حسابرس رسمی دادگستری را برای شما در نظر می گیرند و هم کیفری و هم حقوقی به شکایت شما رسیدگی می شود و حتی می توانید درخواست : ابطال صورتجلسات و گزارشهای خلاف واقع هیئت مدیره را در باره ارزش سهام و اموال شرکت و سود متعلقه به سهام را بنمایید . و در انصورت و براساس واقعیت می بایستی تمام زیانهای شما را و حتی مخارج را به شما پرداخت نمایند و متخلفین هم مجازات می شوند . ضمنا امروز بعد از ظهر با حقوقی ها جلسه داریم . از همه دوستان ارجمند درخواست دعای خیر دارم .و من الله توفیق .

باسلام:
    دوست عزیز بهترین راه حل یک اتحاد حداقل 15درصدی و اگر امکان داشته باشد بیست درصدی از سهامداران است که اکنون نه درصد آن محقق شده است و اگر چنین اتحادی داشته باشیم بنده حاضرم تا آخرین لحظه تمام تلاش خودم را برای احقاق حق خودمان انجام دهم و بدون شک خداوند منان با ما خواهد بود .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط omidvar نمایش پست ها
    دوستان سرمایه ما به یکسوم تقلیل پیدا کرده ایا اجباری به فروش هست ؟با این وضعیت درصد بالایی از سهامداران قید سهم را زده اند میبینید که در هیچیک از تجمعها و برنامه ها شرکت نمیکنند ومعتقدنند وقتی سرمایه تا این حد تنزل پیدا نمود بهترین روش ندید انگاشتن انست در اصطلاح تکنیکال فعلا ریسک به ریوارد مطرح میباشد فروش در این قیمت توام با ریسک بالایی بنظر میرسد بین بد وبدتر بد را انتخاب میکنیم وبیخیال سهم میشویم ونمی فروشیم وعا قبت خیلی خوب میشود البت استخاره هم یک پیشنهاد است برای دوستان مستاسل

9. 22 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 173 بار در 43 ارسال
    درود بر شما حمید آقا گرامی
    واقعا زحمات شما قابل تقدیر است انشاء ا... موفق خواهی شد من اطمینان دارم .
    اگر 20 درصد سهامداران همت و تعصب شما را داشتند چقدر خوب بود.

موفق و سلامت باشید

11. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید شهباز از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز : از اینهمه لجبازی چی گیر شما می آید ؟ هنوز شرکت زیان انباشته هر سهم را 380 تومان اعلام کرده است نه 500 تومان و در مورد بدهی بانکی عدد را به شما نمی گویم چون اولا کل زیان انباشته 572 میلیارد است و نه 1000 میلیارد و بخش بدهی بانکی هم بخشی از این مبلغ ذکر شده است تازه بخش طلب هم هست که 400 میلیارد تومان است و سرمایه گذاری کوتاه مدت هم 50 میلیون یورو است و با سودش می شود 200 میلیار تومان . در واقع شما به هیچکدام از شرکتهای زیر مجموعه و یا حتی خود شرکت نرفته ای و حتی حسابداری هم نمی دانی .خودت و دیگران را گول نزن شما حتی با یک کارشناس هم مشورت نکرده ای و تنها بعضی مطالب را جست و گریخته از این و آن شنیده ای . بنده هنوز نرو افزار تعیین شاخص بر اساس شاخص زمان جناب عبده تبریزی را بصورت فعال استفاده می نمایم و شاخص هنوز به 12000 نرسیده است و اگر این سهامهای اصل 44 را از بازار حذف کنیم حتی به شاخص 7000 هم نمی رسیم یعنی کسی که در سال 82 در بورس سرمایه گذاری کرده است اکنون حتی نیمی از مبلغ اولیه خودش را هم ندارد . لطفا از اینهمه اظهار نظر بدون پشتوانه علمی دست بردارید . امیدوارم خداوند به همه ما قدرت درک اینکه مطلبی را نمی دانیم بدهد .
    آن کس که نداند که نداند ، در جهل مرکب تا ابد و دهر بماند
    انکس که بداند که نداند ............................. .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط dandy71
    درود:
    جناب طیب شما اصول علمی که صحبت میکنید با اعداد و ارقام نه با حرف به من نشان بده.
    شرکتی که 500 تومان زیان انباشته بیش از 1000 میلیارد بدهی بانکی و.... دارد وهیچ شند ندارد را چطور از نظر علمی میگید خوبه.فرض بدون بدهی هم هست در چند سال میتواند زیان حداقل 500 تومنی هر سهم را جبران کند{از نظر علمی}.خود مسئولان قرارگاه میگویند بزرگترین اشتباه ما خرید صدرا بود و دولت ما را مجبور کرد وبعد زیر پای ما رو خالی کرد.این دولت که اینقدر مشکل دارد که به صدرا فکر نمیکند.دولت بعدی هم که قرار نیست 1 ریال به صدرا بدهد.
    مدیران قرارگاه هم که میگویند ما 4-5 سال آینده زیان ده هستیم.
    شما از نظر علمی نه بازی باکلمات بلکه با اعداد به بنده رامتقاعد کن.
    شما 2سال است که میگوئید صدرا بیشتر میارزد .وقتی 240-50 بود صحبت 400 و 600 میکردید.حالا که اوضاع خراب است میگوئید بلند مدت؟ آن زمان چرا نمیگفتید بلند مدت؟
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/12/11 در ساعت 12:14

13. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 2 بار در 1 ارسال
    صدرا،صد را سود دگران است و صد را زیان ما

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید cincinnati80 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 382 بار در 66 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز بنده همین الان رسیدم .و امروز از صبح دیوان عالی کشور بودم و با یک قاضی و وکیل عالی رتبه که از حسن شهرت بسیار بالایی هم برخوردار است مشورت نمودم (البته ایشان از اقوام یکی از سهامداران صدرا است) . ایشان پس از شنیدن صحبتها و دیدن طومارها و مطالعه دقیق آنها ، فرمودند : بسیار عالی و صحیح مطلب را تشریح نموده اید و به نظر من نیازی به وکیل ندارید چون بر تمام جنبه های قضیه اشراف دارید .و تنها لازم است شکایت خودتان را به ثبت برسانید و در صورتیکه حتی بیست نفر هم از شکایت شما پیروی کنند و شمایت نامه را امضا کنند و البته هرچه بیشتر بهتر . بدون شک . قانونا یک حسابرس رسمی دادگستری را برای شما در نظر می گیرند و هم کیفری و هم حقوقی به شکایت شما رسیدگی می شود و حتی می توانید درخواست : ابطال صورتجلسات و گزارشهای خلاف واقع هیئت مدیره را در باره ارزش سهام و اموال شرکت و سود متعلقه به سهام را بنمایید . و در انصورت و براساس واقعیت می بایستی تمام زیانهای شما را و حتی مخارج را به شما پرداخت نمایند و متخلفین هم مجازات می شوند . ضمنا امروز بعد از ظهر با حقوقی ها جلسه داریم . از همه دوستان ارجمند درخواست دعای خیر دارم .و من الله توفیق .

حمید آقا خداد خیرت بده، دنبال شکایت را بگیر ما نیز حاضریم امضا نموده و حتی به شما وکالت دهیم
    فکر کنم مثل من نیز افراد زیاد دیگری نیز باشند

موفق باشید

17. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید shokouhi از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 833 بار در 115 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط shokouhi نمایش پست ها

حمید آقا خداد خیرت بده، دنبال شکایت را بگیر ما نیز حاضریم امضا نموده و حتی به شما وکالت دهیم
    فکر کنم مثل من نیز افراد زیاد دیگری نیز باشند

موفق باشید
    با سلام و درود

من هم موافقم و در صورت قبول نمودن ،حاضرم تمام صدرایم را وکالت بدهم و هر کاری خواستید بکنید مختار هستید.

شخصا از خیر صدرا گذشتم و تا سال 94 نگهداری خواهم کرد.فکر میکنم در بانک 5 ساله سرمایه گذاری کردم و پس از 5 سال بانک حداکثر 5/2 برابر سود خواهد داد

تا 94 یا سوخت سوخت میشه و یا به ارزش واقعی که همان محاسبات خودم و آقا حمید هست میرسد. آقا حمید نسبت به سهام صدرای من اختیار تام دارند.و اگر خواستید محضری هم وکالت میدهم.

19. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید مسعود 100 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 7 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 7 مهمان ها)