صفحه 700 از 1970 نخست ... 20060065069069769869970070170270371075080012001700 ... آخرین
نمایش نتایج: از 6,991 به 7,000 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز پیشنهاد خوبی است . و دو راه وجود دارد یکی اینکه از فکس و یا سایت مراجع تقلید استفاده کنیم :که دوستان همه می توانند با گرفتن کپی از آن نامه ها، آنها را رسال نمایند و دوم اینکه با گرفتن پرینت از نامه ها آنها را به آدرس مقامات مورد نظر ارسال کرد . البته بنده هم تمام تلاشم را در این جهت انجام خواهم داد . و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط MHMN نمایش پست ها
    با سلام و تشکر فراوان خدمت اقا حمید
    با توجه به اینکه شما طومارهای فراوانی تهیه کرده اید و به جاهای مختلف از جمله دفتر مقام معظم رهبری فرستادید.... ایا شما مطمئن هستید که رهبر عزیزمان در جریان این طومارها قرار گرفته است؟ و از مشکلات سهامداران جزء صدرا با خبر است؟ واز خیانتی که قرارگاه بر علیه نظام می کند و باعث بدبینی خیلی ها نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود با خبر است؟
    پیشنهاد میکنم که این طومارها را به دفاتر مراجع تقلید در استان قم و دفاتر ائمه جمعه استان تهران قم اصفهان مشهد و... بفرستید به خاطر اینکه تاثیر ایشان برای رساندن اعتراض و مشکلات ما به حضرت امام خامنه ای نائب برحق امام عصر ارواحنا فداء بیشتر از فرستادن طومار به دفتر ایشان میباشد چون به احتمال زیاد طوماری به ایشان نمیرسد و حضرت اقا از مشکلات ما و خیانت قرارگاه نسبت به ایشان و تمام مردم ولایتمدار ایران بی خبر می باشند و دلیل اصلی وجود خبرهای متناقض در رسانه های تصویری و دیجیتال می باشد که همه به کارایی قرارگاه سازندگی و نقش مهم ان در اقتصاد تاکید میکنند

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 146 بار در 28 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز انشاالله شنبه شکایت در دادگستری مطرح و پرونده را نیز مفتوح می نماییم و سپس از شما دوستان عزیز درخواست می نماییم برای امضای شکایت نامه تشریف بیاورید .
    عنوان شکایت : ابطال صورتجلسات و گزارشهای خلاف واقع هیئت مدیره شرکت صدرا و سود متعلقه به سهام و اعلام ورشکستگی به تقصیر مدیران صدرا و درخواست حسابرسی اموال و دارائیهای شرکت صدرا و زیر مجموعه آن با جلب نظر حسابرس رسمی دادگستری .و من الله توفیق .
    جناب حمید آقا لطفا بفرمایید آیا امکان دادن وکالت به شما (چون من ساکن مشهد هستم) برای امضای شکایت نامه وجود دارد؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید قدیمی بورس از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 477 بار در 132 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط MHMN نمایش پست ها
    با سلام و تشکر فراوان خدمت اقا حمید
    با توجه به اینکه شما طومارهای فراوانی تهیه کرده اید و به جاهای مختلف از جمله دفتر مقام معظم رهبری فرستادید.... ایا شما مطمئن هستید که رهبر عزیزمان در جریان این طومارها قرار گرفته است؟ و از مشکلات سهامداران جزء صدرا با خبر است؟ واز خیانتی که قرارگاه بر علیه نظام می کند و باعث بدبینی خیلی ها نسبت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می شود با خبر است؟
    پیشنهاد میکنم که این طومارها را به دفاتر مراجع تقلید در استان قم و دفاتر ائمه جمعه استان تهران قم اصفهان مشهد و... بفرستید به خاطر اینکه تاثیر ایشان برای رساندن اعتراض و مشکلات ما به حضرت امام خامنه ای نائب برحق امام عصر ارواحنا فداء بیشتر از فرستادن طومار به دفتر ایشان میباشد چون به احتمال زیاد طوماری به ایشان نمیرسد و حضرت اقا از مشکلات ما و خیانت قرارگاه نسبت به ایشان و تمام مردم ولایتمدار ایران بی خبر می باشند و دلیل اصلی وجود خبرهای متناقض در رسانه های تصویری و دیجیتال می باشد که همه به کارایی قرارگاه سازندگی و نقش مهم ان در اقتصاد تاکید میکنند
    از این حرفت مطمئنی که از جانب همه مردم ایران بعنوان ولایت مدار صحبت میکنی ؟ اگر همه ولایتمدار نبودند چی ؟

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید mehdi9990 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی 110 آواتار ها
    تشکر شده 114 بار در 29 ارسال
    تقدیم به جناب اعتصام مدیر عامل با کفایت شرکت فخیمه صدرا تبلور ايمان ،خرد و توانايي

http://new.bourex.com/viewtopic.php?p=706231#706231

8. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید 110 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    کسانی که دنبال حل مشکلشان از طریق مر. تق هستند قید صدراشونو بزنند بهتر است. چون توی این چند صد سال جز ایجاد مشکل باعث حل مشکلی نشدند.

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز : در حال بررسی جنبه های مختلف و نوع شکایت(کیفری یا حقوقی یا هردو) هستم و انشاالله بزودی اطلاع رسانی خواهم کرد .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط قدیمی بورس نمایش پست ها
    جناب حمید آقا لطفا بفرمایید آیا امکان دادن وکالت به شما (چون من ساکن مشهد هستم) برای امضای شکایت نامه وجود دارد؟

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    کسانی که دنبال حل مشکلشان از طریق مر. تق هستند قید صدراشونو بزنند بهتر است. چون توی این چند صد سال جز ایجاد مشکل باعث حل مشکلی نشدند.
    حالا ضرری ندارد برویم تو سایت مراجع تقلید محترم و یه مطلب حسابی از برادران مومن و خدوم این مرزو بوم بزنیم اولا ببینیم سایتشان چه شکلی چون تا حالا این جور جاها سرک نکشیدیم و ثانیا{عربی شد}ببخشید شاید مراجع محترم شوند سبب خیر

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی amin.nakaee آواتار ها
    تشکر شده 37 بار در 15 ارسال
    دوستان کسی خبری از بازگشایی نداره ؟ آخه گزارش صدرا هم روی سایت قرار گرفته پس کی میخان نمادو باز کنن ؟

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید amin.nakaee از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 93 بار در 22 ارسال
    دوستان هرکس با مرجع تقلید محترمش هم میتونه این معضل صدرا رو مطرح کنه یا از وبسایتشان یا حضوری استفتا کند. خیلی مفید است.

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید rezastok از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,429 بار در 362 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezastok نمایش پست ها
    دوستان هرکس با مرجع تقلید محترمش هم میتونه این معضل صدرا رو مطرح کنه یا از وبسایتشان یا حضوری استفتا کند. خیلی مفید است.
    من به مکارم شیرازی زدم دیگه به کی بزنیم در ضمن اگر همه به سه نفر از مراجع سرشناس بزنیم بهتره راستی تو چه قسمتی باید مطلب را درج کنیم.{من در قسمت استفتا درج کردم}

20. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 24 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 24 مهمان ها)