صفحه 711 از 1664 نخست ... 2116116617017087097107117127137147217618111211 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,101 به 7,110 از 16639

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز این مطلب یکی از اصلی ترین شاخصه های بازار است و برخی دوستان اینجوری عنوان (تعریف یا تعبیر )می کنند : هرگاه همه نا امید هستند تو امیدوار باش و هرگاه همه امید دارند تو نا امید باش . بنده آنچه شرط بلاغ بود گفتم تو خواه پند گیر خواه ملال . البته تمام آمارها نشان از رشد کاذب می دهند و شرایط پایان دولت و در واقع جنگ روانی و همان مطلب معروف دوستمان که می فرمایند : من حباب تحویل گرفتم و حباب هم تحویل می دهم است . و در واقع به یک دلیل اصلی برای این حباب وجود دارد و آنهم اینست که افرادیکه با در دست داشتن قدرت ، بازار های مختلف را دچار رشدهای کاذب و سود جویانه نموده اند اکنون که هراس از دست رفتن قدرت را دارند بزودی و در ادامه رشد های کاذب اقدام به خروج و تامین مالی برای اهداف بعدی می نمایند .ضمنا اگر نمادهای اصل 144 را از بورس حذف کنید شاخص7500 و یا با وجود آنها 12100 می باشد و هنوز بازار به رکوردسال 83 نرسیده است و همچنین : هیچ شرکتی سود بالاتر عملیاتی ای نسبت به گذشته به بازار اعلام ننموده است و تمام این بازیها در به تصور غلط تاثیر قیمت دلار بر بازار است ولی همه می دانیم ما یک تافته جدا بافته از اقتصاد دنیا هستیم و همه آقایان این مطلب را زمان شروع رکود بازارهای جهانی فریاد می زدند ولی حالا چه چیزی تغییر کرده است ؟ بنده فقط فکر می کنم فقط شاید و تاکید می کنم فقط شاید ریاست جمهوری تغییر کند . که آنهم الله اعلم . در آخر خدمت شما عرض کنم چرا باید بنده نا امید باشم در حالیکه ........... بماند .نه دوست عزیز نا امید نیستم و انشاالله سه شنبه جمکران در خدمت آقا هستیم و به خودش واگذار می کنیم و شنبه هم جلو سازمان بورس در ونک ساعت ده صبح .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط باهر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    با سلام:
    دوستان عزیز روزهای اول سال در زمان نا امیدی همه دوستان شاخص امروز را پیش بینی کردم و برای شما نوشتم و پیشاپیش تبریک شاخص امروز را به شما دادم و امروز اعلام می کنم بجز صدرا هیچ سهمی در بورس ایران خرید و فروش نخواهم کرد و بدانید آقایان در حال فروختن سهم های خودتان به خودتان هستند ، به دو یا چند برابرقیمتی که از خودتان خریده اند و بزودی از خریدهای این روزها پشیمان خواهید شد . هرکس سود وزیانش مال خودش است : پس خودتان تصمیم بگیرید.و من الله توفیق .
    سلام بر حاج حمید
    ممکن است توضیح بفرمایید این فرمایش اخیر شما خدای نکرده از روی نا امیدی بود یا راهنمایی یا خیر خواهی .ممنون

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز ابتدای سال را که فراموش نکرده اید ؟بورس چه وضع بدی داشت و اکثر نمادها منفی و صف فروش بودند و آقایان می فرمودند : برای حمایت از بازار چه تدابیری می اندیشند ؟ و سهم ها را با منت چکونه می خریدند و حالا چه با کرامت به خودمان می فروشند .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط اسماعیل نمایش پست ها
    حمید جان متوجه این جمله {فروختن سهم های خودتان به خودتان هستند نشدم} لطفا کمی توضیح بدهید
    - - - Updated - - -

باسلام:
    دوست عزیز این مطلب یکی از اصلی ترین شاخصه های بازار است و برخی دوستان اینجوری عنوان (تعریف یا تعبیر )می کنند : هرگاه همه نا امید هستند تو امیدوار باش و هرگاه همه امید دارند تو نا امید باش . بنده آنچه شرط بلاغ بود گفتم تو خواه پند گیر خواه ملال . البته تمام آمارها نشان از رشد کاذب می دهند و شرایط پایان دولت و در واقع جنگ روانی و همان مطلب معروف دوستمان که می فرمایند : من حباب تحویل گرفتم و حباب هم تحویل می دهم است . و در واقع به یک دلیل اصلی برای این حباب وجود دارد و آنهم اینست که افرادیکه با در دست داشتن قدرت ، بازار های مختلف را دچار رشدهای کاذب و سود جویانه نموده اند اکنون که هراس از دست رفتن قدرت را دارند بزودی و در ادامه رشد های کاذب اقدام به خروج و تامین مالی برای اهداف بعدی می نمایند .ضمنا اگر نمادهای اصل 144 را از بورس حذف کنید شاخص7500 و یا با وجود آنها 12100 می باشد و هنوز بازار به رکوردسال 83 نرسیده است و همچنین : هیچ شرکتی سود بالاتر عملیاتی ای نسبت به گذشته به بازار اعلام ننموده است و تمام این بازیها در به تصور غلط تاثیر قیمت دلار بر بازار است ولی همه می دانیم ما یک تافته جدا بافته از اقتصاد دنیا هستیم و همه آقایان این مطلب را زمان شروع رکود بازارهای جهانی فریاد می زدند ولی حالا چه چیزی تغییر کرده است ؟ بنده فقط فکر می کنم فقط شاید و تاکید می کنم فقط شاید ریاست جمهوری تغییر کند . که آنهم الله اعلم . در آخر خدمت شما عرض کنم چرا باید بنده نا امید باشم در حالیکه ........... بماند .نه دوست عزیز نا امید نیستم و انشاالله سه شنبه جمکران در خدمت آقا هستیم و به خودش واگذار می کنیم و شنبه هم جلو سازمان بورس در ونک ساعت ده صبح .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط باهر
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    با سلام:
    دوستان عزیز روزهای اول سال در زمان نا امیدی همه دوستان شاخص امروز را پیش بینی کردم و برای شما نوشتم و پیشاپیش تبریک شاخص امروز را به شما دادم و امروز اعلام می کنم بجز صدرا هیچ سهمی در بورس ایران خرید و فروش نخواهم کرد و بدانید آقایان در حال فروختن سهم های خودتان به خودتان هستند ، به دو یا چند برابرقیمتی که از خودتان خریده اند و بزودی از خریدهای این روزها پشیمان خواهید شد . هرکس سود وزیانش مال خودش است : پس خودتان تصمیم بگیرید.و من الله توفیق .
    سلام بر حاج حمید
    ممکن است توضیح بفرمایید این فرمایش اخیر شما خدای نکرده از روی نا امیدی بود یا راهنمایی یا خیر خواهی .ممنون
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/12/24 در ساعت 17:08

4. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 15 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط اسماعیل نمایش پست ها
    با کارگزارم{مفید} تماس گرفتم گفت اگر بخواهی صدرا بخری حتما باید حضوری باشد ولی برای فروش میتوانی اینترنتی اقدام کنی.انجوری که من فهمیدم توی این چند روز خریدهای بالای100 تومان باطل میشود و همچنین خریدهای با حجم بالا نیز باطل میشودحتی اگر به قیمت 100 باشد.برداشت من از این موضوع این است کسانیکه حجم کم میخرند قرارگاه میداند بعد از دو ماه یا سه ماه وقتی خریدار مبیند قیمت تکان نمیخورد میفروشدولی کسی که حجم بالا میخرد دیگر از دید شرکت خطری میباشد و برای همین معامله اشان را باطل میکند.اگر بقیه دوستان در این موضوع چیزی متوجه شده اند اطلاع رسانی کنند ممنون

دوست عزیز
    این از قوانین هست که بیش از 10000 سهم از هر کد خریداری نمیشه

برای خاتم هم بهتر این هست که تعداد سهامدارا کم بشه.. اینجوری با سهامدارای عمده راحت تر کنار میاد

6. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید EMONEYCENTRE از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 1,428 بار در 230 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط EMONEYCENTRE نمایش پست ها

دوست عزیز
    این از قوانین هست که بیش از 10000 سهم از هر کد خریداری نمیشه

برای خاتم هم بهتر این هست که تعداد سهامدارا کم بشه.. اینجوری با سهامدارای عمده راحت تر کنار میاد
    با عرض سلام خدمت دوست خوبم:من عرض کردم هرکس که بخواهد بالاتر بخرد و یا حجم زیاد بخرد معامله باطل میشود نه بخواهد بفروشد چون قرارگاه برای فروش شرط10000 سهم گداشته نه برای خرید.

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی
    تشکر شده 1,428 بار در 230 ارسال
    روز اول حدود4 میلیون سهم معامله شده باطل اعلام شد و در روزهای بعد نیز تعدادبالا سهم باطل شد .واقعا دیگر نه در پس پرده بلکه بصورت روشن و واضح معلوم میباشد که قرارگاه شمشیر را از رو بسته وهرکس بخواهد سهم بخرد معامله اش باطل میشود{فقط خریدار بایستی خودش باشد}البته من از این موضوع خیلی خوشحال هستم چون ما زودتر به نتیجه میرسیم.الان به این نتیجه رسیدم که تمام این سناریوها از چند ماه قبل در اطاق فکر صدرا نوشته وتصویب شده بود چون در مجمع به حسابساز صدرا قلیپور گفتم روند نماد را روند کن تا ما بفروشیم وبرویم بیرون گفت یک عده دیگر میخرند و انها نیز برای ما شاخ میشوند.

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید اسماعیل از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال naruto آواتار ها
    تشکر شده 9,823 بار در 1,868 ارسال
    نیمخواستم مطلبی بنویسم ولی وقتی برخی کامنتها رو که میبینی مجبور میشی
    برخی از دوستانی که تو این سهم ضرر کردن متاسفانه طوری مطلب میزنن که گویی دنیا به آخر رسیده و بشدت ناامید هستن.عزیزان من دنیا به آخر نرسیده.هزار سال هم این و اونو نفرین کنین هم دردی دوا نمیشه.
    خواهشن هم اسیر توهمات و خیالپردازیهای عده ای معلوم الحال نشین که چیزی جز پشیمانی و از دست دادن فرصت های بیشتر براتون در بر نداره.شرط موفقیت در این بازار یادگیری علم و کسب تجربه در ترید کردن هست (یا تکنیکال و یا بنیادی.تحلیلی به نام دین منتال یا ریا منتال هم در این بازار اصلا بدرد نمیخوره !مثل انداختن نامه در یک چاه!و دست به دامان معصومین شدن!یا تعریف و تمجید و پاچه خواری فلان مقام شرکتی یا حکومتی!).در ضمن شکایت کردن از صدرا(بخونین نظام!) هم جز وقت تلف کردن و از دست دادن فرصت چیزی عاید سهامدار جز نمیکنه.گو اینکه بانک های گردن کلفت و پر نفوذ چندین ساله از صدرا شکایت کردن به خاطر طلب های چند ده و صد میلیاردیشون از صدرا که راه به جایی نبردن و نمیبرن!
    به شخصه خودم در سهام سشمال و سکرمان و سایرا بالای 200 درصد زیان دیدم.ولی ناامید نشدم و دوباره از نو شروع کردم و از اشتباهاتم تجربیات خوبی کسب کردم.
    فقط کافیه کمی از تعصبتون نسبت به این سهم کم کنین می بینین که این بازار موقعیت های زیادی برا جبران ضرر وارده بهتون داره.
    به نظرتون 1 تا 3 ماه دیگه قیمت صدرا چقدر میشه؟
    و قیمت بقیه سهام با بنیادی قوی و پرپتانسیل در آستانه انتشار گزارش 9 ماهه با تعدیل مثبت (مثلا سهام پتروشیمی ومعدنی و فولادی و...) تا 1 الی 3 ماه آتی چقدر ؟
    از سهم خاصی اسم نبردم تا متهم به تبلیغ اون سهم نشم.
    تصمیم با خودتون

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید naruto از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز بهتر است با تمام توان به فکر چاره باشیم . اول سه شنبه 91/10/5 گاه مغرب جمکران برای توسل به آقا امام زمان در داخل حسینیه و بعد شنبه 91/10/9ساعت ده صبح جلو سازمان بورس : میدان ونک .خیابان ملاصدرا .سازمان بورس اوراق بهادر برای تجمع و درخواست رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات صدرا و یا خرید سهام به نرخ توافقی ، حداقل بالای 3200ريال .و من الله توفیق .

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال داروساز آواتار ها
    تشکر شده 3,011 بار در 565 ارسال
    این دوست گرامی باور کنید درست میگن در سال های گذشته چندین سهم ایگونه بوده اند پیام ازمایش گاز لوله 4200 تومنی کو؟؟.... من خودم در این سهم 40% ضرر دادم ولی چون پا بند به اصول سرمایه گذاری بودم از محل دیگر سهام های سبدم چندین برابرش جبران کردم....
    نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    برخی از دوستانی که تو این سهم ضرر کردن متاسفانه طوری مطلب میزنن که گویی دنیا به آخر رسیده و بشدت ناامید هستن.عزیزان من دنیا به آخر نرسیده.هزار سال هم این و اونو نفرین کنین هم دردی دوا نمیشه.
    خواهشن هم اسیر توهمات و خیالپردازیهای عده ای معلوم الحال نشین که چیزی جز پشیمانی و از دست دادن فرصت های بیشتر براتون در بر نداره.شرط موفقیت در این بازار یادگیری علم و کسب تجربه در ترید کردن هست (یا تکنیکال و یا بنیادی.تحلیلی به نام دین منتال یا ریا منتال هم در این بازار اصلا بدرد نمیخوره !مثل انداختن نامه در یک چاه!و دست به دامان معصومین شدن!یا تعریف و تمجید و پاچه خواری فلان مقام شرکتی یا حکومتی!).در ضمن شکایت کردن از صدرا(بخونین نظام!) هم جز وقت تلف کردن و از دست دادن فرصت چیزی عاید سهامدار جز نمیکنه.گو اینکه بانک های گردن کلفت و پر نفوذ چندین ساله از صدرا شکایت کردن به خاطر طلب های چند ده و صد میلیاردیشون از صدرا که راه به جایی نبردن و نمیبرن!
    به شخصه خودم در سهام سشمال و سکرمان و سایرا بالای 200 درصد زیان دیدم.ولی ناامید نشدم و دوباره از نو شروع کردم و از اشتباهاتم تجربیات خوبی کسب کردم.
    فقط کافیه کمی از تعصبتون نسبت به این سهم کم کنین می بینین که این بازار موقعیت های زیادی برا جبران ضرر وارده بهتون داره.
    و قیمت بقیه سهام با بنیادی قوی و پرپتانسیل در آستانه انتشار گزارش 9 ماهه با تعدیل مثبت (مثلا سهام پتروشیمی ومعدنی و فولادی و...) تا 1 الی 3 ماه آتی چقدر ؟
    تصمیم با خودتون

عضو عادی MHMN آواتار ها
    تشکر شده 809 بار در 161 ارسال
    از قول elisadri سلام دوستان
    داشتم خبر ساعت 18:30 شبکه تهران رو نگاه می کردم
    یک گروه خبرنگار تهیه اخبار جنجالی داره که اگر موردی از طرف مخاطبان این برنامه به کرات از اونها خواسته بشه میرن و در موردش گزارش تهیه می کنند اگر کسی هم جوابشونو نده بازم می گن ما رفتیم بهمون جواب ندادن
    دوستان محبت کنن به شماره30000500 که شماره پیامک این برنامه هست یک اس ام اس در مورد صدرا بزنن
    ما که به همه جا نامه و طومارو شکایت و ازاین مسائل گفتیم حالا بیاییم تنها یک اس ام اس به این برنامه بزنیم
    که چرا صدرا با ما اینکارو کرد؟
    دیگه همه می دونیم باید چی بنویسیم
    لطفا کوتاهی نکنید و در دیگر تالارها نیز اطلاع رسانی کنید
    شاید خدا خواست و فرجی شد
    آخه چطور ممکنه بزرگترین پیمانکار تجهیزات در صنعت نفت در خاورمیانه با این حجم قراردادهای دریافتی که از وزارت نفت می گیره به این وضعیت دچار بشه
    بخدا آدم رشد سهام دیگه رو می بینه و این مفلوک رو نگاه می کنه دوست داره بشینه به حال خودش زار زار گریه کنه که چرا بعد از 10 ماه بسته بودن سهم اونم در سال حمایت از تولید و سرمایه ایرانی و با این تورم سرسام آور و غیره که همه می دونیم عملا سرمایه ما به یک دهم کاهش پیدا کرده این سهم باید با سهامداراش این کارو بکنه

با اینکه احتمال رسیدگیش صفره ولی کوتاهی نکنیم و به این برنامه پیامک بزنیم
    بدرود

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید MHMN از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال
    دوست عزیز پیشنهاد شما برای سهامداران صدرا که تعداد کمی سهم دارن و در عرض چند روز میتونن سهم صدراشون را بفروشن خوبه.واسه امثال بنده تا بخوایم همه سهام را بفروشیم چند ماه طول میکشه.تازه اونهایی هم که تعداد کمی سهم دارن اصلا دربند این سهم نبودن و درصد کمی از سبدشون بوده.
    درضمن خیلی از آدم هایی که درگیر این سهم هستن همچنین بی تجربه هم نبودن.
    به فرض که بتونیم سهاممون را خالی کنیم.یک تجربه نشون میده که اگه یه سهم را فروختی و ضرر زیادی هم ازش کردی دیگه سراغش نمیری.منظورم اینه که شاید صدرا تا 6 ماه دیگه هم بالا نره که پایین بیاد اما محاله که اگه این سهم را فروختی حداقل تو این قیمت ها بری سراغش.و وقتی هم شروع به رشد کنه جوری رشد میکنه که امثال من وارد نشیم یا جرات نکنیم.
    نمونش هم فاراک هست.ببین چقدر سهام دار حقیقی را پیاده کرد.چقدر حق تقدم ها را مفت رو 20 تومان بدست اورد.اصلا چند نفر از 110 تومان تا حالا که 230 تومان اومده بالا جرات کردن بخرن.
    نطر شخصی من اینه که قبول که صدرا حالا حالا ها رشد نمیکنه.اما اگه پیاده شدیم و رفتیم سراغ سهام دیگه اشتباه کردیم.
    نقل قول نوشته اصلی توسط naruto نمایش پست ها
    تصمیم با خودتون

19. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 21 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 19 مهمان ها)

1. Kzfar،
  2. محمود