صفحه 713 از 1968 نخست ... 21361366370371071171271371471571672376381312131713 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,121 به 7,130 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز سخنی که از دل براید لاجرم بردل نشیند . هم مخلص هرچه رفیق با معرفت مثل شما هستم و هم ار تایید شما متشکرم و هم از گوشزد کردن خطایم خیلی بیشتر از موارد قبلی تشکر می کنم . فقط در مورد صدرا و ده دلار شدنش باید بگویم صدرا ده دلاری هست اما آقایان نمی خواهند که واقعیات را ما بدانیم و می دانم لازم به تکرار مکررات نیست و حتی لازم نیست مواردی را که تا کنون مجال گفتن آنرا نداشته ام را بگویم ولی اینجا شاید لازم باشد که بگویم بنده 30 سال تجربه کار تجهیزاتی داشته ام و در بالاترین رده صنعت تجهیزات یعنی ساخت قطعات هواپیما در نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت کرده ام و در سالهای نچندان دور سرپرست مجتمع سی ان سی یا همان ساخت قطعات با دستگاههای کامپیوتری بوده ام و با اطمینان خدمتتان عرض می کنم بدون صدرا ما (ملت ایران عزیز)در صنعت نفت و گاز تسلیم اجانب هستیم . باز عرض می کنم مخلص دوستان گلی چون شما هستم.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط مهربان نمایش پست ها
    ...سلام به دوستان خوبم ناروتو و بهنام... حالين ياخچيدي...
    ...اما...من مطلب دوست خوبم ناروتو رو با اين 4 تا چشم(با عينك)خوندم و با قسمتي از نوشته هاشون مبني بر عدم دلسردي واميد به خداي متعال واقا امام زمان و درس گرفتن از شكست و دوباره از جا بلند شدن به طور عجيب و ناگهاني موافقم...افرين به تو پسر نيك..
    ...البته با قسمت اول نوشته هات چندان موافق نيستم...چون معصومين واسطه خير و فيض هستند و كسي بايد شماتت بشه كه دست رو دست گذاشته و يه گوشه نشسته و همه چي رو به خداو ايمه و قضا وقدر سپرده و ناله نفرين ميكنه...
    ...در حاليكه اونچه من از حاج حميد توفيق تو اين مدت ديدم تلاش كوشش حسن خلق رعايت ادب انصاف و از هر راه قانوني كه براي دوستان خطر ساز نشه براي زنده كردن حق از اين ناكثين و فاسقين و مارقين و تلاش كرده....البته اشتباهاتي هم داشته كه خوب خطا هم هميشه اونهم در اين كار بزرگ پيش مياد...
    ....بشخصه و از طرف خودم و جامعه پزشكي از زحماتش تشكر ميكنم و خدا قوت ميگم...حاج حميد...قربون اون چونه گرمت...صدرا 10 دلار بشو نيست....ولي خدا و مولايم اقا امام زمان توفيقت بده....
    ....ناروتو وبهنام عزيز مخلصيم....
    ....مهربان 17 ساله از تهران...
    باسلام:
    دوستان عزیز بهتر است با تمام توان به فکر چاره باشیم . اول سه شنبه 91/10/5 گاه مغرب جمکران برای توسل به آقا امام زمان در داخل حسینیه و بعد شنبه 91/10/9ساعت ده صبح جلو سازمان بورس : میدان ونک .خیابان ملاصدرا .سازمان بورس اوراق بهادر برای تجمع و درخواست رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات صدرا و یا خرید سهام به نرخ توافقی ، حداقل بالای 3200ريال .و من الله توفیق .

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوستان عزیز بهتر است با تمام توان به فکر چاره باشیم . اول سه شنبه 91/10/5 گاه مغرب جمکران برای توسل به آقا امام زمان در داخل حسینیه و بعد شنبه 91/10/9ساعت ده صبح جلو سازمان بورس : میدان ونک .خیابان ملاصدرا .سازمان بورس اوراق بهادر برای تجمع و درخواست رسیدگی هر چه سریعتر به تخلفات صدرا و یا خرید سهام به نرخ توافقی ، حداقل بالای 3200ريال .و من الله توفیق .

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز برخی از شما عزیزان زنگ می زنند و در مورد رشد 701 واحدی دیروز و منفی بودن شاخص بیش از 165 واحدی امروز و پیش بینی بنده سوال می کنید ؟ که البته باید خدمتتان عرض کنم بنده پیش بینی های میان مدت و بین 3 تا 9 ماهه ارائه می دهم نه یکی دو روزه ولی در هر صورت چنین رخدادی کاملا قابل پیش بینی بود .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003
    با سلام:
    دوستان عزیز روزهای اول سال در زمان نا امیدی همه دوستان شاخص امروز را پیش بینی کردم و برای شما نوشتم و پیشاپیش تبریک شاخص امروز را به شما دادم و امروز اعلام می کنم بجز صدرا هیچ سهمی در بورس ایران خرید و فروش نخواهم کرد و بدانید آقایان در حال فروختن سهم های خودتان به خودتان هستند ، به دو یا چند برابرقیمتی که از خودتان خریده اند و بزودی از خریدهای این روزها پشیمان خواهید شد . هرکس سود وزیانش مال خودش است : پس خودتان تصمیم بگیرید.و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2012/12/25 در ساعت 11:55

6. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 113 بار در 41 ارسال
    حاج حمید عزیز

این پیام هم ارسال شد:
    ای کاش در جامعه ای که شعارش اسلام خواهی است، لااقل دفاع از مظلوم شعار صرف نباشد. خدایا شکایت از مسببین ظلم صورت گرفته در حق سهامداران جزء شرکت صنعتی دریائی را به درگاه تو و حجتت (عج) می بریم.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    باسلام:
    دوستان عزیز پیام زیر به 30000500 از چند خط ارسال شد .و من الله توفیق .

باسلام:
    لطفا از صنعتی دریایی صدرا که بزور قرارگاه خاتم الانبیا سهام ما را به یک صدم قیمت می خرند گزارش تهیه کنید . و من الله توفیق .

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید shilshil2002 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    ما زمانی که به نا امیدی می رسیم معمولآ شور و اشتیاق اولیه خود را از دست می دهیم و دیگر تمایلی نداریم که به موضوع مورد نظر فکر کنیم. مسئله ای که برای همه ما در رابطه با صدرا پیش آمده حقیقتآ بسیار دردناک و دشوار است و شاید از آن ناامید شده ایم و احساس می کنیم که دیگر نمی توانیم کار به جایی ببریم و به انتها رسیده ایم. بنابراین به ظاهر هر کاری که ما را از آن دور می کند برایمان جالبتر به نظر می رسد و هجوم در اقدام به فروش سهم را در نازلترین قیمت بهترین راه و چاره بدانیم, و شاید تنها دلیل این اقدام ما این باشد که بعضی از ماها جرعت فکر کردن و تنها حرکت کردن در بازار را نداریم و به رفتار جمع مینگریم و با این امید واهی (خروج با ضرر سنگین برای جبران ضرر) خود را فریب می دهیم.ولی در عالم بازار اگر ما اهدافی از پیش تعیین شده را داشته باشیم و مسیر مناسبی را برای خود انتخاب کرده باشیم,گذر از این دست اندازهای کوچک و بزرگ نباید ما را خسته و ناراحت کند. به قول بزرگی که می گفت:"بسیاری از افراد شکست خورده کسانی هستند که متوجه نبوده اند تا چه اندازه با اهداف خود نزدیک شده اند."

رومیان گفتند نه نقش و نه زنگ --- در خور آید کار را,جز دفع زنگ

از دوصد رنگی به بی رنگی مهی است --- رنگ چون ابر است و بی رنگی مهی است

رومیان آن صوفیانند ای پدر --- بی زتکرار و بی کتاب و بی هنر

لیک صیقل کرده اند آن سینه ها --- پاک زآز و حرص و بخل و کینه ها (مولانا)

ویرایش توسط سهامدار 67 : 2012/12/25 در ساعت 21:43

10. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,825 بار در 2,680 ارسال
    ---------------

12. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید سهامدار 67 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی sarcheshmehpour آواتار ها
    تشکر شده 913 بار در 223 ارسال
    در یک شب سرد زمستانی کوهنوردی از ارتفاع پر از برف بعلت پاره شدن طناب سقوط کرده ولی بخاطره طناب ذخیره درارتفاع اویزان شد. در این لحظه سخت کوهنورد تقاضای کمک کرد اما جوابی نشنید. کوهنورد در این تنهایی به یاد خدا گفت خدایا کمکم کن. ندایی امد که طناب را پاره کن. اما کوهنورد در پاسخ گفت خدا هم با ما نیست. فردا صبح امدادگران جنازه یخ زده کوهنورد اویزان شده را در دومتری سطح زمین پیدا کردن.
    در این بازار اگر سودی ست، با درویش خرسند است، خدایا! منعمم گردان، به درویشی و خرسندی

14. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید sarcheshmehpour از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 173 بار در 43 ارسال
    کی میدونه اینهمه ایمان و خرد و توانایی چه وقت متبلور میشه؟

ویرایش توسط شهباز : 2012/12/25 در ساعت 23:21

16. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید شهباز از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال
    خوشحالم که جناب سرمایه گزار67 پس از یک غیبت صغرا به جمع سهامداران نیمه متوهم صدرا برگشتن.
    امیدوارم دوستانی هم که این روزها صدرای 100 تومانی میفروشن از این چاه به چاه بدتری نیفتن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها
    ما زمانی که به نا امیدی می رسیم معمولآ شور و اشتیاق اولیه خود را از دست می دهیم و دیگر تمایلی نداریم که به موضوع مورد نظر فکر کنیم. مسئله ای که برای همه ما در رابطه با صدرا پیش آمده حقیقتآ بسیار دردناک و دشوار است و شاید از آن ناامید شده ایم و احساس می کنیم که دیگر نمی توانیم کار به جایی ببریم و به انتها رسیده ایم. بنابراین به ظاهر هر کاری که ما را از آن دور می کند برایمان جالبتر به نظر می رسد و هجوم در اقدام به فروش سهم را در نازلترین قیمت بهترین راه و چاره بدانیم, و شاید تنها دلیل این اقدام ما این باشد که بعضی از ماها جرعت فکر کردن و تنها حرکت کردن در بازار را نداریم و به رفتار جمع مینگریم و با این امید واهی (خروج با ضرر سنگین برای جبران ضرر) خود را فریب می دهیم.ولی در عالم بازار اگر ما اهدافی از پیش تعیین شده را داشته باشیم و مسیر مناسبی را برای خود انتخاب کرده باشیم,گذر از این دست اندازهای کوچک و بزرگ نباید ما را خسته و ناراحت کند. به قول بزرگی که می گفت:"بسیاری از افراد شکست خورده کسانی هستند که متوجه نبوده اند تا چه اندازه با اهداف خود نزدیک شده اند."

18. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بنده کشته و مرده این ادبی صحبت کردن شما هستم . ولی غرض از مزاحمت این بود که خدمتتان عرض کنم . نامه ای که (دو عدد طومار اولیه تاریخ 91/06/26) به ریاست جمهوری داده بودم از هفت خان رستم عبور کرده است . واقعا می گویم از هفت مرحله عبور کرده است و اکنون در مرحله هشتم رسیدگی است . و اما نامه به دفتر مقام معظم رهبری از کانال ارتباط مردمی ، متاسفانه پس از طی مراحلی بایگانی شده بوده است .ولی با تلاشهای فراوان مجددا فعال شده است .البته از کانلهای دیگر هم پیگیری کرده ایم که بدلیل غیر رسمی بودن آن مسیرها نمی توان صحبتی از آنها کرد .و در پایان دوستان از بنده با تماسهایی که می گیرند: سوال می کنند؟ آیا بنده سهام خودم را فروخته ام یا نه ؟ که پاسخ خیر است .بنده حتی یک سهم نفروخته ام .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهامدار 67 نمایش پست ها

ویرایش توسط hamid672003 : 2012/12/26 در ساعت 11:34

20. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 26 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 26 مهمان ها)