صفحه 759 از 1970 نخست ... 25965970974975675775875976076176276980985912591759 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,581 به 7,590 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز دو نکته مهم دیگر هم بود که به دلیل اهمیت آن خواستم جداگانه بنویسم .
    1-تحریمها علیه شرکتهایی چون صدرا ، بر طبق قوانین اخیر و حکم صادره از دادگاههای اروپا و همچنین عمل شده به آن که باعث خروج برخی شرکتها از لیست تحریم شده است ، غیره قانونی بوده است و حتی می توان بر همین اساس شکایت و درخواست زیان نمود .
    2- در مورد وام 500 میلیون دلاری هم جناب چوبدار فرمودند : حتی 200 میلیون دلار هم برای ما کفایت می کند و کارهای بسیاری را با آن می توانیم انجام دهیم .از جمله اتمام کشتی های کانتینر بر ریکمرز .
    ضمنا جناب چوبدار ، در ضمن صحبتهای خودشان فرمودند که جلسه خوب و پر باری شده است و از انتظار من بالاتر بوده است .
    و من الله توفیق .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2013/09/09 در ساعت 19:28

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    جناب حمید عزیز ضمن تشکر از زحماتی که می کشید ازتون یک سوال داشتم.
    معامله بلوک صدرا کی قرار است در بورس معامله شود

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    ضمن تشکر از لطف شما ، خدمتتان عرض کنم که معامله بلوکی سهام صدرا در بورس انجام خواهد شد ولی زمانی برای آن تعیین نشده است و همچنین باید بدانیم که شرکتی به این بزرگی به هر حال مراحل تحویل و تحول زیادی دارد .همچنین خدمتتان عرض کنم مقدار سهام مورد معامله به میزان 73 درصد می باشد که 62 درصد اعلامی از طریق مطبوعات اشتباه است و صحیح آن 73 درصد است و مبلغ معامله برای 73 درصد 109 میلیارد تومان و یا به قولی 134 میلیارد تومان و بعلاوه قبول 1300 میلیارد تومان تعهدات است که در هرصورت مبلغ نقدی پرداخت شده است .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    جناب حمید عزیز ضمن تشکر از زحماتی که می کشید ازتون یک سوال داشتم.
    معامله بلوک صدرا کی قرار است در بورس معامله شود

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز نگران جنگ آمریکا با سوریه نباشید ! زیرا آمریکا بدنبال جنگ نیست و تنها به دنبال بحران سازی و بالا بردن قیمت انرژی است و به همین دلیل در مناطقی که منابع فسیلی (نفت و گاز)دارند ایجاد بحران می کنند . حتما خواهید پرسید چرا ؟ مگر آمریکا ده میلیون بشکه نفت تولید نمی کند و ده میلیون بشکه هم واردات ندارد ؟ پس با این حساب به ضرر خوش خواهد شد ؟
    پاسخ اینست که : همه باید بدانند در حالیکه ما از داشتن انرژی هسته ای منع می شویم و ذخایر بیش از سی صد سال نفت و گاز داریم برای همیشه بر آمریکا و امثال آنها آقایی خواهیم داشت و تنها زمانی این آقایی از بین می رود که قیمت حاملهای انرژی بالا برود و سرمایه گذاری در انرژی هسته ای و امثالهم توجیه اقتصادی پیدا کند و خودشان که در این امر پیشرو هستند و ما را از داشتن آن منع می کنند تا سرحد تکنولوژی انرژی های پاک پیش بروند و در آخر به بهانه تولید گازهای گل خانه ای توسط نفت و گاز ما را مجبور به بستن چاههای نفت و گاز کنند و ناچارا خریدار و مصرف کنند انرژی هسته ای شویم و به اینصورت آقایی از ما گرفته شود وبه آنها سپرده شود .و من الله توفیق .

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز نگران جنگ آمریکا با سوریه نباشید ! زیرا آمریکا بدنبال جنگ نیست و تنها به دنبال بحران سازی و بالا بردن قیمت انرژی است و به همین دلیل در مناطقی که منابع فسیلی (نفت و گاز)دارند ایجاد بحران می کنند . حتما خواهید پرسید چرا ؟ مگر آمریکا ده میلیون بشکه نفت تولید نمی کند و ده میلیون بشکه هم واردات ندارد ؟ پس با این حساب به ضرر خوش خواهد شد ؟
    پاسخ اینست که : همه باید بدانند در حالیکه ما از داشتن انرژی هسته ای منع می شویم و ذخایر بیش از سی صد سال نفت و گاز داریم برای همیشه بر آمریکا و امثال آنها آقایی خواهیم داشت و تنها زمانی این آقایی از بین می رود که قیمت حاملهای انرژی بالا برود و سرمایه گذاری در انرژی هسته ای و امثالهم توجیه اقتصادی پیدا کند و خودشان که در این امر پیشرو هستند و ما را از داشتن آن منع می کنند تا سرحد تکنولوژی انرژی های پاک پیش بروند و در آخر به بهانه تولید گازهای گل خانه ای توسط نفت و گاز ما را مجبور به بستن چاههای نفت و گاز کنند و ناچارا خریدار و مصرف کنند انرژی هسته ای شویم و به اینصورت آقایی از ما گرفته شود وبه آنها سپرده شود .و من الله توفیق .
    مرسی دقیقا زدی به هدف
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی دشتي آواتار ها
    تشکر شده 141 بار در 47 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    ضمن تشکر از لطف شما ، خدمتتان عرض کنم که معامله بلوکی سهام صدرا در بورس انجام خواهد شد ولی زمانی برای آن تعیین نشده است و همچنین باید بدانیم که شرکتی به این بزرگی به هر حال مراحل تحویل و تحول زیادی دارد .همچنین خدمتتان عرض کنم مقدار سهام مورد معامله به میزان 73 درصد می باشد که 62 درصد اعلامی از طریق مطبوعات اشتباه است و صحیح آن 73 درصد است و مبلغ معامله برای 73 درصد 109 میلیارد تومان و یا به قولی 134 میلیارد تومان و بعلاوه قبول 1300 میلیارد تومان تعهدات است که در هرصورت مبلغ نقدی پرداخت شده است .و من الله توفیق .
    حمید خان با این حساب بدون تقبل هزینه زیان انباشته ، درصد سهام صدرا را یه قیمت هر سهم 122 تومان از قرارگاه خریده اند

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید دشتي از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز خوب شد که یاد آوری کردید . به دو دلیل آول آنکه شرکتهای دیگر با شنیدن مبلغ مورد معامله به میدان آمده اند و درخواست خرید به قیمتهای بالاتر کرده اند و بر اساس قانون بورس : زمانی معامله رسمیت پیدا می کند و قانونی است که معامله در بورس و با شرایط رقابتی صورت پذیرد و بالاترین پیشنهاد دهند خریدار خواهد بود و دلیل دوم اینکه هرگز مبلغ تعهد را دسته کم نگیرید چون برای هز سهم حدودا 900 تومان است و قیمت موردمعامله را به هزار تومان می رساند .و در پایان متذکر می شوم سهام با ارزش صدرای خودتان را با این قیمتهای نازل از دست ندهید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط دشتي نمایش پست ها
    حمید خان با این حساب بدون تقبل هزینه زیان انباشته ، درصد سهام صدرا را یه قیمت هر سهم 122 تومان از قرارگاه خریده اند

14. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    جناب حميدخان از اين كه به رايگان اطلاعات ارزشمندتان را در اختيار ديگر سهامداران مي گذاريد باز هم تشكر مي كنم.

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال
    با سلام و درود جناب حمید خان
    دو تا سوال اول اینکه تا کجا قیمت صدرا در کوتاه مدت بالا می اید ؟
    دوم اینکه اگر وارد سود سازی بشود برای سال بعد چقدر میتواند بسازد؟
    باز هم از الطفات جنابعالی ممنون
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز این دو سوال شما ، سوال تقریبا تمام دوستان است . و اما پاسخ آن براحتی میسر نیست ولی بی گمان وابسته به عواملی بسیاری است که طیف پاسخ را بسیار گسترده می نماید .ولی بنده سعی میکنم با یک پاسخ کوتاه شما را از نگرانی در بیاورم .صدرا در اول راه صعود است و بسته به مدیریت و کارآمدی مدیران جدید با پتانسیل فراوان صدرا جای رشد فراوانی دارد .درهر صورت بنده تلاش می کنم تا جاییکه همه شما از زیان خارج نشده باشید دست از تلاش نکشم . ولی یکی از آرزوهای دست یافتنی در صدرا کار ملی و فراملی است که اگر موفق به انجام آن شویم ! بی گمان قلب مبارک آقا امام زمان را شاد نموده ایم که هر چه بدست آوردیم و بدست خواهیم آورد از الطاف ساحت مقدس ایشان و توسلی است که به ایشان کردیم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط meisam_em نمایش پست ها
    با سلام و درود جناب حمید خان
    دو تا سوال اول اینکه تا کجا قیمت صدرا در کوتاه مدت بالا می اید ؟
    دوم اینکه اگر وارد سود سازی بشود برای سال بعد چقدر میتواند بسازد؟
    باز هم از الطفات جنابعالی ممنون

20. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)