صفحه 778 از 1660 نخست ... 2786787287687757767777787797807817888288781278 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,771 به 7,780 از 16591

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز بنده یک مقداری بیشتر از پیش صدرا دارم . و البته با خرید 15 درصد گرانتر از فروش .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط sockot نمایش پست ها
    سلام آقا حمید
    صدرا اضافه کردید یا نه؟

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز نرخ صد تومان برای بازار گردانی بود و بازار گردانها مکلف به ارائه سهم با قیمت خرید و کسر هزینه های آن هستند .وگرنه 73 درصد صدرا به مبلغ 210 میلیارد تومان و قبول کلیه تعهدات است . در واقع هر سهم 200 تومان و اکنون با گزارش جدید 1260 میلیارد تومان تعهدات که می شود هر سهم 840 تومان و دویست تومان نقد و سر جمع می شود 1040 تومان .و من الله توفیق .
    پس با این احتساب بحث فروش هر سهم 100 تومن، بحث داخلی قرارگاه، یعنی زیر مجموعه ها سهم دونه ای صد تومن میدن به قرارگاه و قرارکاه به قیمتی که فرمودید واگذار میکنه.

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده است:

عضو عادی دشتي آواتار ها
    تشکر شده 141 بار در 47 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    خواهش میکنم ، انشا.. که شما هم همواره موفق باشید.
    بنده با مدیر مالی شرکتهای عضو هیئت مدیره صدرا هم صحبتی داشتم(پتروپایدار ، پترو تدبیر...) به گفته اونها قرار سهم به قیمت 100 تومان توسط اونها وا گذار شه
    اما نمیدونم این واگذاری منظور واگذاری به قرارگاه یا کلا قرار به قیمت 100 تومن به چوبدار عرضه بشه...
    فقط میدونم این شرکتها سهم 100 تومان خریدن و همون مبلغ هم دارن واگذار میکنن!!! میدونم باورش سخته، اما از قرارگاه و زیر مجموعه هاش هرچیزی بر میاد، چون من دیدم از این دست کارها

با سلام خاطر داشته باشید چند روز پیش گفتم این معامله جیب به جیب است ؛ منظور یک نوع معامله درون گروهی است چرا که اگر ارزش سهم بیش از این است چرا به قیمت نازل بفروش میرسد !!!! جواب : در زیان ده نشان دادن سهم و فراهم کرن زمینه انتقال بلوک ارزان به دیگری ( بخوانید از خود ) است موضوع مهم دوم اگر این فرضیه زیانده بودن را برای فراهم کردن این قیمت پائین قبول داشته باشیم آیا در آنصورت حتی در میان مدت اجازه رشد سهم و قبول رسوائی ارزان فروشی را خواهند داد ؟؟؟؟

مطلب بالا صرفآ برآورد خودم است

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید دشتي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    جناب حمیدخان
    چطور می شود قبل از انجام معامله بلوکی مجمع تعیین هیءت مدیره برگزار کرد. مگر نه این است که ابتدا باید معامله قطعی شود. بعد خریدار هیءت مدیره را تعیین کند.
    با عرض سپاس از جنابعالی

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    جناب حمیدخان
    چطور می شود قبل از انجام معامله بلوکی مجمع تعیین هیءت مدیره برگزار کرد. مگر نه این است که ابتدا باید معامله قطعی شود. بعد خریدار هیءت مدیره را تعیین کند.
    با عرض سپاس از جنابعالی
    من شنیدم که قرارگاه حاضر به واگذاری نیست و نمیدانم درست است یا نه ؟
    تا نظر اقا حمید و دیگر دوستان چه باشد ؟ اقا حمید لطفا نظر خودتان را بگویید فقط
    شما اشراف کامل دارید .

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال baradaran آواتار ها
    تشکر شده 5,766 بار در 548 ارسال
    صدرا همیشه از دو زاویه متفاوت دیده شده است گروهی از اهداف بسیار بالای سهم صحبت میکنند که عمدا سهامداران قدیمی سهم هستند و در مقابل منتقدانی دارد که طوری از اوضاع بد صدرا حرف میزنند که خواننده تصور میکند حتی این سهم رایگان نیز گران است .
    اما صدرا باید در نقطه اعتدال دیده شود واقعیت این است صدرا با تمام گزارشهای منفی به دلایل متعدد جای زیادی برای افت ندارد و سهامداران صدرا گرگ باران دیده شده اند .
    از طرف دیگر هدفهای بالای نجومی حداقل در کوتاه مدت و میان مدت بدون تغییرات و اخبار بنیادی بعید به نظر میرسد البته با دید بلندمدت صدرا پتانسیل ذاتی رشد زیادی دارد .
    خلاصه کلام اینکه سهامدارن صدرا حتی اگر به اهداف بالا اعتقاد هم داشته باشند بهتر است فعلا اهداف کوتاه مدت سهم را بیان کنند چرا که قبلا بارها تجربه شده است حساسیت در مورد صدرا زیاد است بنابراین باز هم پیشنهاد میکنم از گذشته درس بگیریم و از افراط و بزرگنمایی خودداری کنید .
    دو اصل مهم در زندگی : 1_جسارت در بیان عقیده 2_ جرات در پذیرش اشتباه

12. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید baradaran از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز تمام زیر گروهی ها نه ، سهم های بازار گردانی که حدودا 200 میلیون سهم در 100 تومان بازارگردانی شد و منظور بنده همان دویست میلیون است .زیر گروهی مانند : دانایان پارس - یا حقوی ای مانند بیمه ایران یا سرمایه گذاری ملی مختار هستند هر چه بخواهند انجام دهند . یا سرمایه گذاری صنعت نفت که کلا سرش کلاه رفت و به هفتاد تومان فروخت و کنار رفت .
    یک توضیح هم در مورد خودم بدم :پاسخ آن یکی دو دوست عزیزی که به بنده می فرمایید نوسانگیر هستم ! اینطور نیست بنده به روش سکوها معامله انجام می دهم که کلا در ایران مرسوم نیست و به غیر خودم فقط دوست راهنمای بنده در گذشته های دور این کار را انجام می داد و اکنون معامله گر بورس نیست و خودش را باز نشسته کرده است ، و به غیر ایشان کسی را دراین روش نمی شناسم . دوسال پیش هم در برخی تالارهال نکاتی را خدمت دوستان برای شناساندن این روش عرض کردم ولی مورد اعتراض واقع شد و بنده هم دیگر ادامه ندادم .
    یک خبر هم از صدرا خدمتتان عرض کنم : با وجود حتمی شدن حضور جناب چوبدار و بر سرکار آمدن هیت مدیره ایشان ! اخباری مبنی بر فعالیت گروهی از دست اندر کاران قدیمی صدرا مانند جناب جدیدی و جناب خبره هم هست که شمع اقتصادی آنها باعث شده تا بخواهند به طریقی حضور مجددی در صدرا داشته باشند .
    یک یاد آوری ! اگر در خاطر دوستان باشد : خدمت همه شما عرض کردم ما متوسلین به آقا امام زمان و امام رضا (ص)هستیم . با توجه به خروج اجباری از سهم و تصمیم به ورود مجدد یک استخاره انجام دادم و پاسخ آیه ....................... بماند .ولی خیلی عالی بود .در هر صورت کسی نخواهد توانست حق ما را نابود کند .در هر حال یاداروری می کنم که :قبلا در ادامه مطلبم به شما عرض کردم تمام این اتفاقات خواهد افتاد تا ما به حق خودمان برسیم . اتفاقاتی که باعث شد نرخ خرید سهم تا دوبرابر بالا رود تا بر ارزشمندی آن تاکید شود . فقط نباید نخ اتصال را خودمان با دست خودمان قطع کنیم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    پس با این احتساب بحث فروش هر سهم 100 تومن، بحث داخلی قرارگاه، یعنی زیر مجموعه ها سهم دونه ای صد تومن میدن به قرارگاه و قرارکاه به قیمتی که فرمودید واگذار میکنه.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2013/10/29 در ساعت 12:57

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 25 بار در 10 ارسال
    سلام جناب حمیدخان
    فرموده اید که به روش سکوها معامله میکنید...اگر ممکنه یه مرجع بدهید که این روش را بدانیم یا در یک پاراگراف مختصرا توضیح بدهید تا در مورد ٱن بیشتر بدانیم...
    بسیار ممنون خواهم شد
    ویرایش توسط ksh : 2013/10/29 در ساعت 15:10

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ksh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 25 بار در 10 ارسال
    سلام جناب حمیدخان
    طبق محاسبات شما قیمت هر سهم در معامله بلوکی صدرا برای خریدار حداقل ۱۰۴۰ تومن آب میخورد...بنابراین میتوان این عدد را تارگت کوتاه مدت سهم عنوان کرد...اینطور نیست؟؟

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید ksh از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال
    تمام مطالب خود را حذف کردم . پشیمان شدم که جواب استخاره را نوشتم.

در ضمن اسخاره صحیح است اقای میثم نه استخواره .
    ویرایش توسط جواد 9998 : 2013/10/29 در ساعت 17:23

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 20 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 19 مهمان ها)

1. محمود