صفحه 780 از 1968 نخست ... 28068073077077777877978078178278379083088012801780 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,791 به 7,800 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو عادی
    تشکر شده 175 بار در 53 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    بله دوست عزیز عقل و شعور داده است و قرآن و عطرت را نیز برای ما به ارمغان گذاشته اند . که با هم راه گشا هستند .و من الله توفیق .

باسلام:
    دوست عزیز تا کنون هیچ استخاره ای که در آن سود نکرده باشم نداشته ام .البته اول تحیق .دوم آمار . سوم هم توسل .چهام معامله .و من الله توفیق .
    سلام

مطمین باش خود پیامبر خاتم هم با قران استخاره کنه و خوب دربیاد که در راستای قدرت مثل پول جمع کردن باشه در عمل بد میاد.

من به استخاره باور دارم خیلی هم باور دارم ولی نه برای خرید و فروش و ....که قدرت ایجاد کنه..هدف استخاره پیدا کردن راه کمال از راه غلط هست.(برای این جمله آیه هدی للمتقین و للتی هی اقوم داریم و کلی آیه دیگه و داستان تاجری که برای تجارت استخاره در پیش امام صادق انجام داد و بد اومد و در عمل خوب سود کردو نمازش قضا شد و دلیل بدی استخار همین نماز قضا شدن بود).

اگر قرار باشه در هر خرید و فروشی که این روزها با اینترنت آسون انجام میشه بخواهی سود کنی اونهم روی صدرا که بشدت نوسان میکنه با استخاره انجام بدی و درست دربیاد دیگه میشه در راستای قدرت و بابت اون کلی آدم دیگه ضرر میکنند که با عدالت خدا جور در نمیاد

این داستانهایی که اینجا گفتم را هیچ آخوندی بلد نیست.نقل قول استاد بزرگوار محمد علی طاهری بود که به یاد اون گفتم که این روزها در زندان به جرم بیان مطالب اینچنینی زندانی هست و خودم هم بارها تجربه کردم.یعنی اگر با قران برای خرید یا فروش استخاره کردم پولدار نشدم اگر چه ضرر هم نکردم
    ویرایش توسط omid_or51 : 2013/10/30 در ساعت 20:18

2. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید omid_or51 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو جدید
    تشکر شده 44 بار در 10 ارسال
    سلام

مطمین باش خود پیامبر خاتم هم با قران استخاره کنه و خوب دربیاد که در راستای قدرت مثل پول جمع کردن باشه در عمل بد میاد.

من به استخاره باور دارم خیلی هم باور دارم ولی نه برای خرید و فروش و ....که قدرت ایجاد کنه..هدف استخاره پیدا کردن راه کمال از راه غلط هست.(برای این جمله آیه هدی للمتقین و للتی هی اقوم داریم و کلی آیه دیگه و داستان تاجری که برای تجارت استخاره در پیش امام صادق انجام داد و بد اومد و در عمل خوب سود کردو نمازش قضا شد و دلیل بدی استخار همین نماز قضا شدن بود).

اگر قرار باشه در هر خرید و فروشی که این روزها با اینترنت آسون انجام میشه بخواهی سود کنی اونهم روی صدرا که بشدت نوسان میکنه با استخاره انجام بدی و درست دربیاد دیگه میشه در راستای قدرت و بابت اون کلی آدم دیگه ضرر میکنند که با عدالت خدا جور در نمیاد

این داستانهایی که اینجا گفتم را هیچ آخوندی بلد نیست.نقل قول استاد بزرگوار محمد علی طاهری بود که به یاد اون گفتم که این روزها در زندان به جرم بیان مطالب اینچنینی زندانی هست و خودم هم بارها تجربه کردم.یعنی اگر با قران برای خرید یا فروش استخاره کردم پولدار نشدم اگر چه ضرر هم نکردم

عالی بود و متفاوت من هم قبلا مواردی از من دون الله رو خوندم و علاقه مندم

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید بهزاد از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی motenaweb آواتار ها
    تشکر شده 418 بار در 160 ارسال
    واقعا جای تعجب داره که تاپیک صدرا بعضا محفل اخبار سیاسی و هنری و ورزشی و مسائل شرعیه و مذهبی میشه

جانا! هر سخن جایی و هر نکته مکانی دارد

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید motenaweb از ایشان تشکر کرده اند:

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    در قطعنامه پانزدهمین همایش صنایع دریایی اعلام شد

صندوق توسعه ملی به کمک صنایع دریایی بیاید/ واگذاری ابهام برانگیز صدرا

پانزدهمین همایش صنایع دریایی با انتشار قطعنامه‌‏ای به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، متن 15 بندی قطعنامه پانزدهمین همایش صنایع دریایی که امسال در جزیره کیش برگزار شد، به شرح زیر است:

همایش های صنایع دریایی مهمترین و فراگیرترین گردهمایی دست اندرکاران دریایی کشور است که در آن مهمترین چالش ها و موفقیت های کشور در حوزه دریا به بحث گذاشته می شود. در همایش پانزدهم با مدنظر قرار دادن سخنرانی ها و رهنمودهای مسئولان و نکات کلیدی، میزگردها، مقالات علمی ارائه شده، کارگاه ها، نشست کمیته های تخصصی و دستاوردهای ارائه شده در نمایشگاه دریایی، اهم مواردی که مورد تائید قرار گرفته و لازم است همه مسئولان و دست اندرکاران، شرایط تحقق آنها را فراهم آورند، عبارتند از:

1- استمرار برگزاری همایش های صنایع دریایی و حضور جدی مراکز، شرکت ها، موسسات، ارگان های دریایی و متخصصان نشان از شکل گرفتن محور هماهنگی های این صنعت مهم و استراتژیک داشته، بدینوسیله بر برگزاری منظم همایش های سالانه صنایع دریایی و نمایشگاه های جنبی آن تاکید می شود و از کلیه سازمان ها، نهادها، شرکت ها و مراکز دریایی درخواست می شود که حتی الامکان فعالیت های مشابه خود را در این همایش و نمایشگاه های جنبی آن متمرکز کرده تا زمینه حضور نظام مند این انجمن و سایر انجمن های تخصصی دریایی در تصمیم سازی ها فراهم شود.

2- با توجه به گذشت بیش از پنج سال از تصویب قانون توسعه و حمایت از صنایع دریایی، از دولت تدبیر و امید خواستاریم موانع اجرایی شدن کلیه موارد این قانون را رفع کند. در این راستا اهمیت تشکیل جلسات شورای عالی صنایع دریایی کشور با حضور تمامی اعضا و استفاده کامل از اختیارات قانونی و جایگاه آن بسیار ضروری است. بدیهی است پشتیبانی تخصصی و کارشناسی لازم توسط صاحب نظران و متخصصین امکانپذیر بوده و کمیته های تخصصی هشت گانه انجمن مهندسی دریایی ایران آمادگی کامل در جهت این تعامل را خواهند داشت.

3- مهمترین مشکل حوزه های مختلف دریایی در حال حاضر بحث تامین مالی پروژه ها بوده و صندوق توسعه صنایع دریایی نقش ویژه ای برای حل این مشکل خواهد داشت. لذا ضروری است ضمن تامین منابع لازم بصورت واقعی، امکان فعالیت موثر این صندوق فراهم شود.

4- گسترش فعالیت ها و پروژه های دریایی و تنوع آنها، تدوین نظام مهندسی دریایی و اجرایی کردن جایگاه طرح رتبه بندی شرکت ها و موسسات دریایی را دوچندان کرده است.

5- در راستای توسعه و ترویج فرهنگ گردشگری دریایی و حضور گسترده مردمی در فعالیت های دریایی، رفع کلیه محدودیت ها و موانع قانونی مانند محدودیت کاربری شناورهای تندور تفریحی بسیار ضروری است. لذا انتظار می رود دولت و مراجع ذیربط در خصوص تسهیلات و مشوق ها، تصمیم لازم را اتخاذ کرده و اقدام مقتضی صورت پذیرد.

6- به منظور استفاده از ظرفیت های بالقوه دیپلماسی سیاسی فعال برای ایجاد ارتباط به ویژه با کشورهای همسو و دارای مزیت دریایی جهت مقابله با تحریم ها با دریافت سفارش های صادراتی ساخت و حمل و نقل کالا، اخذ تاییدیه سایر پرچم ها برای موسسه رده بندی ایرانیان و تکمیل زنجیره تامین مواد، قطعات، تجهیزات و اقلام مورد نیاز و تلاش های لازم، به ویژه از سوی دولت انجام شود.

7- نیازهای دریایی کشور در ابعاد مختلف اقتصادی، دفاعی و سیاسی اهمیت مضاعفی پیدا کرده است. در این شرایط انتظار از دولت تدبیر و امید، نظارت و کنترل بیشتر بر مبحث چگونگی واگذاری ها و خصوصی سازی در صنایع دریایی است. متاسفانه طی سال اخیر اقدامات ابهام برانگیزی در این حوزه صورت گرفته و به عنوان مثال بیم آن می رود که سرمایه گذاری های بیش از 30 ساله کشور در شرکت صنعتی دریایی ایران (صدرا) از حوزه فعالیت های دریایی خارج شود. براین اساس ارزیابی اهلیت و صلاحیت فنی تیم مدیریتی و رعایت کامل آن جهت ادامه فعالیت های شرکت های دریایی در حوزه اهداف قبلی و پاسخگویی به نیازهای دریایی کشور ضرورتی حیاتی خواهد بود.

8- در راستای استمرار و توسعه آموزش و تربیت نیروی انسانی به ویژه در بخش دریانوردی، ضمن تاکید مجدد بر استمرار احصاء نیازهای آموزشی اعضاء و توان آموزشی آنان در انجمن مهندسی دریایی ایران و ایجاد و تعدیل رشته های دریایی، بازبینی سرفصل های دروس، بازنگری نحوه انتخاب و گزینش دانشجو در دانشگاه های کشور لازم است: برنامه ها و اقدامات مقتضی جهت حفظ نیروی انسانی متخصص و ماهر در حوزه فعالیتهای دریایی صورت گیرد.

9- کارآفرینی، اشتغالزایی و سازماندهی فارغ التحصیلان دریایی و گسترش شبکه ارتباطی دانشجویان رشته های مهندسی دریا با صنایع و دستگاه های اجرایی از طریق کمیته دانشجوئی و تلاش جهت ایجاد مراجع اطلاع رسانی علمی و هدفمند شدن عناوین و محتوای پایان نامه های دانشجوئی به نحوی که کاربرد صنعتی داشته و مورد حمایت قرار گیرند، مورد درخواست جامعه دانشجویی دریایی کشور است.

10- توجه ویژه در سطوح مختلف آموزش و پرورش، دانشگاه ها و موسسات آموزش علمی – کاربردی به آموزش رشته های مختلف دریانوردی، پرداخت حقوق ارزی دریانوردان، توجه خاص به امکانات بندری اسکله های شناور، جایگاه مخصوص شناورهای خدماتی و تفریحی و امکانات رفاهی در بنادر و اسکله های مختلف و توسعه گردشگری دریایی، توجه مسئولان به امور تجارت و ایجاد بازار بین کشورهای منطقه و سواحل آفریقا و آسیا، به عنوان مهمترین عامل برون رفت از رکود کشتیرانی و در پی آن توسعه صنعت و اقتصاد کشور، صدور اجازه ورود دریانوردان خارجی در بنادر ایران طبق قوانین IMO با تحویل شناسنامه دریانوردی، الزام راهبری شناورها از طریق شرکت های مدیریتی استاندارد و همچنین ارزشیابی، همترازی و اعطای مدارک دانشگاهی به دریانوردانی که طبق استانداردهای بین المللی دریایی تحصیل کرده اند، مورد درخواست بخش کشتیرانی و دریانوردی است.

11- به منظور بکارگیری آموزه ها، لزوم تشکیل کمیته مستقل ثبت سوانح و حوادث در بخش مهندسی فراساحل ایجاب می کند که میزگردها و کارگاه های آموزشی سوانح و حوادث به صورت مستمر برگزار شود. همچنین تدوین الگوی ملی برای توسعه و پیشرفت دریایی کشور و جلب حمایت های خاص و ملی در حوزه فراساحل و توجه به رفع چالش های منابع انسانی، بیمه و گمرک، مالیات در حوزه فراساحل، ضرورت توجه به تولیدات داخلی و افزایش جاذبه های مالی برای نیروهای متخصص حوزه فراساحل، حمایت بیشتر از دانشگاه ها و مراکز فعال در این حوزه، با پشتیبانی شرکت ها و سازمان های مرتبط از افزایش رشته ها و دانشجویان در حوزه فراساحل و حمایت های مالی درخواست حوزه فراساحل است.

12- از وزارت اقتصاد و دارایی و شورای عالی مناطق آزاد در خواست می شود دامنه شمول ماده 13 قانون مناطق آزاد به گستره فعالیت های دریایی بویژه کشتیرانی و دریانوردی توسعه یابد.

13- توسعه میادین نفت و گاز کشور در آب های عمیق دریای خزر و عمان، اهمیت قابل توجهی داشته و لازم است توسعه این میادین به صورت جدی و دقیق برنامه ریزی شود. براین اساس تدوین نقشه راه دستیابی فناوری های آبهای عمیق با مشارکت جدی وزارت نفت و تمامی مراکز دریایی بسیار حیاتی است. لذا انتظار می رود که همه ارگان ها و مراکز دریایی به صورت مستمر و موثر در مراحل تهیه این نقشه راه حضور داشته و وزارت نفت نیز برای اجرای آن حمایت و پشتیبانی لازم را انجام دهد.

14- تدوین سند ملی توسعه صنایع دریایی برای پیشرفت هماهنگ و همه جانبه این بخش استراتژیک ضروری بوده و اقدامات شورای عالی انقلاب فرهنگی و معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری در این خصوص قابل تقدیر است. در این راستا از همه ارگان ها و مراکز دریایی انتظار می رود با مشارکت موثر خود محتوای تخصصی این سند را تقویت کرده تا با سیر مراحل قانونی هرچه سریعتر مراحل تصویب آن را در شورای عالی انقلاب فرهنگی شاهد باشیم.

باتوجه به موارد فوق و لزوم پرداخت جامع، هماهنگ و هدفمند به صنایع و امور دریایی و دریانوردی و ایجاد تسهیلات لازم برای پیگیری مطالبات جامعه دریایی کشور و همچنین جلوگیری از هرگونه موازی کاری و به هدر رفتن انرژی ها و ظرفیت های موجود، شرکت کنندگان و انجمن مهندسی دریایی ایران با امیدواری به تدبیر دولت به صورت مستمر موارد فوق را پی گیری خواهند کرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

8. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال ali30 آواتار ها
    تشکر شده 6,544 بار در 1,669 ارسال
    اصلاح صدرا تا محدوده180 تومان دور از ذهن نیست..........................روند صعودی سهم احتمالا از 180 تا هدف 1000 تومان خیلی بعید نمیباشد.موفق و پرسود باشید
    تمام ناتمام من با تو تمام ميشود.....

عضو عادی دشتي آواتار ها
    تشکر شده 141 بار در 47 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali30 نمایش پست ها
    اصلاح صدرا تا محدوده180 تومان دور از ذهن نیست..........................روند صعودی سهم احتمالا از 180 تا هدف 1000 تومان خیلی بعید نمیباشد.موفق و پرسود باشید
    وقتی از احتمال درباره سهمی مثل صدرا صحبت میکنید دلیلی ندارد که آنرا تا اینقدر ذلیل کنید

11. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید دشتي از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز : لطفا کمک نمایید در راستای داشتن یک نماینده در هیت مدیره صدرا ، اقدامات لازم را انجام دهیم . بنده با امور سهام و رئیس دفتر جناب چوبدار تماس گرفته ام تا هم یک پیش مجمع برگزار نمایند و هم تصمیمی اتخاذ گردد که ما حقیقی ها و حقوقی های غیر از جناب چوبدار یک نماینده در هیئت مدیره داشته باشیم . لطفا همگی با اقداماتی که خودتان بهتر می دانید ! منجمله شرکت در مجمع و دادن رای و درخواست از شرکت و تمام اقدامات ممکن ............. سعی در این مهم بنماییم . ضمنا بنده با برخی حقوقی های صدرا نیز صحبت کرده ام که یک فرد کاملا متخصص و دارای نفوذ را برای این کار انتخاب نماییم . و من الله توفیق .

13. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی soheile60 آواتار ها
    تشکر شده 120 بار در 27 ارسال
    آقا حمید عزیز
    سلام
    شما فقط کافیه بگی به کی رای بدیم. ما در خدمتیم. مجمع قبلی نبودم ولی 5شنبه انشاا... می بینمتون.
    باسلام:
    دوستان عزیز : لطفا کمک نمایید در راستای داشتن یک نماینده در هیت مدیره صدرا ، اقدامات لازم را انجام دهیم . بنده با امور سهام و رئیس دفتر جناب چوبدار تماس گرفته ام تا هم یک پیش مجمع برگزار نمایند و هم تصمیمی اتخاذ گردد که ما حقیقی ها و حقوقی های غیر از جناب چوبدار یک نماینده در هیئت مدیره داشته باشیم . لطفا همگی با اقداماتی که خودتان بهتر می دانید ! منجمله شرکت در مجمع و دادن رای و درخواست از شرکت و تمام اقدامات ممکن ............. سعی در این مهم بنماییم . ضمنا بنده با برخی حقوقی های صدرا نیز صحبت کرده ام که یک فرد کاملا متخصص و دارای نفوذ را برای این کار انتخاب نماییم . و من الله توفیق .

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید soheile60 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال
    باسلام:
    سلام و درود من 200 هزارتا دارم فردا هم شاید پنجاه تایی خریدم اگر به دردتان میخورد در پست خصوصی شماره خودم را به شما اعلام کنم در ضمن دوست من 150 هزار تا دارد و اونهم اگر من بگم با شما همکاری میکند و حق رای را به شما میدهد .

ولی من فکر میکنم شما دنبال سهام های میلیونی هستید و سهم من و امثال من به درد نمیخورند مگر دو تا پانصدی دیگر پیدا بشه تا کمی ارزش زحمت داشته باشد . در ضمن مثل سایت های دیگر وقتی روی اسم کاربر کیلیک میکنیم چند گزینه میاید که یکی از انها پیغام خصوصی است ولی در این سایت همچین امکاناتی ندارد یا بهتر بگویم من اشنا نیستم و بلد نیستم .
    کسی حاضر است راهنمایی کند ؟

حمید جان لب تر کن داداش

17. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط جواد 9998 نمایش پست ها
    سلام و درود من 200 هزارتا دارم فردا هم شاید پنجاه تایی خریدم اگر به دردتان میخورد در پست خصوصی شماره خودم را به شما اعلام کنم در ضمن دوست من 150 هزار تا دارد و اونهم اگر من بگم با شما همکاری میکند و حق رای را به شما میدهد .

ولی من فکر میکنم شما دنبال سهام های میلیونی هستید و سهم من و امثال من به درد نمیخورند مگر دو تا پانصدی دیگر پیدا بشه تا کمی ارزش زحمت داشته باشد . در ضمن مثل سایت های دیگر وقتی روی اسم کاربر کیلیک میکنیم چند گزینه میاید که یکی از انها پیغام خصوصی است ولی در این سایت همچین امکاناتی ندارد یا بهتر بگویم من اشنا نیستم و بلد نیستم .
    کسی حاضر است راهنمایی کند ؟

حمید جان لب تر کن داداش
    عزيز رو چهارصد تاي منم حساب كن
    شركتمون 180 ميليون داره,اما شرمنده اختيارش دست من نيست...
    بزا فردا امار در بيارم ببينم به كي ميخان راي بدن,اعتصام ك ديگه نميخاد باشه
    صباغي هستم,روز مجمع ميبينمتون انشا..

19. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 45 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 45 مهمان ها)