صفحه 785 از 1968 نخست ... 28568573577578278378478578678778879583588512851785 ... آخرین
نمایش نتایج: از 7,841 به 7,850 از 19680

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال
    تشکر شده 589 بار در 123 ارسال
    احتمال زیاد فردا صدرا با محدودیت نوسان باز می شود اگر نشد منتظر مجمع فوق العاده افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی ها باشید.

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    احتمالا سهم روز سه شنبه با محدودیت نوسان ۵ درصد باز خواهد شد.
    اخه اگر با 5 درصد باز شود بالای صد میل خریدار دارد .
    کی میخواهد عرضه کند مخوصا که فاراک باز کرده 800 تومن

3. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده است:

amy

عضو عادی
    تشکر شده 257 بار در 76 ارسال
    در خصوص صدرا شنیده های حاکی از تعدیل سود بیشتر از 20% ( حال چه مثبت چه منفی ) در بودجه اصلاحی سال 92 بر اساس عملکرد 6 ماهه به گوش می رسد تا در روز بازگشایی با دامنه نوسان 50% باز شود .
    با توجه به اینکه بعضی از شرکتها تعدیل منفی دادند و با رشد قیمت بازگشایی شدند و...
    شاید این سناریو برای صدرا نیز تکرار شود .

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,522 بار در 26,655 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط یولداش نمایش پست ها
    در خصوص صدرا شنیده های حاکی از تعدیل سود بیشتر از 20% ( حال چه مثبت چه منفی ) در بودجه اصلاحی سال 92 بر اساس عملکرد 6 ماهه به گوش می رسد تا در روز بازگشایی با دامنه نوسان 50% باز شود .
    با توجه به اینکه بعضی از شرکتها تعدیل منفی دادند و با رشد قیمت بازگشایی شدند و...
    شاید این سناریو برای صدرا نیز تکرار شود .
    جهت اطلاع:
    صدرا پیش بینی درامد ارائه نداده تا تعدیل مثبت یا منفی بده
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوست عزیز با توجه به خصوصی سازی شدن صدرا قیمت امروز صدرا به رویاها خواهد پیوست و باید منتظر هنر نمایی جناب چوبدار باشیم چون هرقدر ایشان توانمند باشد صدرا نیز توانمندتر عمل خواهد کرد و به نظر بنده حذف نام قرارگاه و مهندس اعتصام از شرکت صدرا به تنهایی باعث خواهد شد صدرا به هزارتومان نزدیک شود و از آن به بعد نوبت هنر نمایی جناب چوبدار است . ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط KEYAN5533 نمایش پست ها
    استاد سلام خسته نباشیدوعزاداری شنا قبول در گاه حق
    به نظر شماتا سال 94 فاذر چه هدفی رو (از لحاظ قیمتی) میتونه ببنه؟
    با تشکر از وقی که میزارین
    سالم وشاد باشید

8. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال
    باسلام:
    دوستان عزیز اخبار خوشی مبنی بر قرارداد صد میلیون یورویی فاذر در راه است . و چون فاذر و فاراک و رمپنا بخوبی رشدهای را ثبت کرده اند باید منتظر جبران عقب ماندگی صدرا نیز باشیم .و من الله توفیق .

10. 11 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ساده اند کسانی که فکر می کنند هنوز خواص دنبال سوار شدن بر سهمند.
    آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت.
    موش و گربه بازیهایی که الان در میارند از قبیل افزودن به زیان انباشته
    معلوم نشدن قطعی معامله با چوبدار
    مشخص نشدن قیمت فروش به این فرد در اسباب رسانه
    برگزار کردن مجمع فوق العاده با صد نفر
    آیا فکر می کنید بخاطر جمع کردن سهم است.
    دوستان سهم در دو مرحله جمع شد.
    مرحله اول جمع کردن خرده سهامداران بود که با خرید در ۱۰۰ تومان انجام شد البته تعدادی ازسهامداران با تعداد سهم بیشتر هم در این مرحله خارج شدند.
    مرحله دوم خروج سهامداران که تقریبا به تعداد بالا داشتند و چون در قیمتهای ۱۰۰ تومان متحمل ضرر زیادی می شدند می دانید کی انجام شد؟
    کمی بیاندیشید بنده طبق محاسباتی که همان موقع کرده بودم متوجه شدم تعداد زیادی سهم را در محدوده ۲۸۰ تا ۳۰۰ خریده اند و کمتر از این هم خارج نمی شوند. و درست پیشبینی کرده بودم وقتی که سهم روی ۱۴۰ تومان صف خرید سنگین داشت خریدهای وکالتی با همان محدوده را شروع کردند و حدود یکصد میلیون خرید کردند البته با واسطه.
    خوب برگردیم به بحث اصلی دوستان اینها از من و شما بیشتر به افزایش قیمت سهم راغبند اما میترسند در مرحله قبل بدون هیچ متغیری و حتی با افزایش زیان از ۷۰ تا ۳۷۰ بالا آوردند و به محضی که احساس کنند خطری از جانب ضرردیدگان قبلی سهامدار صدرا متوجه آنها نیست قیمت را باز هم بالاتر میبرند. اما زمانی که صورتهای مالی و خبرهای بنیادی خوبی از سهم بیرون بیاید مشخص می شود که خط بطلانی بر سهامداران خارج شده قبلی صدرا کشیده اند و هیچ واهمه ای هم دیگر نخواهند داشت. آنوقت پرواز صدرا دیدنی تر می شود.

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسگر نمایش پست ها
    ساده اند کسانی که فکر می کنند هنوز خواص دنبال سوار شدن بر سهمند.
    آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت.
    موش و گربه بازیهایی که الان در میارند از قبیل افزودن به زیان انباشته
    معلوم نشدن قطعی معامله با چوبدار
    مشخص نشدن قیمت فروش به این فرد در اسباب رسانه
    برگزار کردن مجمع فوق العاده با صد نفر
    آیا فکر می کنید بخاطر جمع کردن سهم است.
    دوستان سهم در دو مرحله جمع شد.
    مرحله اول جمع کردن خرده سهامداران بود که با خرید در ۱۰۰ تومان انجام شد البته تعدادی ازسهامداران با تعداد سهم بیشتر هم در این مرحله خارج شدند.
    مرحله دوم خروج سهامداران که تقریبا به تعداد بالا داشتند و چون در قیمتهای ۱۰۰ تومان متحمل ضرر زیادی می شدند می دانید کی انجام شد؟
    کمی بیاندیشید بنده طبق محاسباتی که همان موقع کرده بودم متوجه شدم تعداد زیادی سهم را در محدوده ۲۸۰ تا ۳۰۰ خریده اند و کمتر از این هم خارج نمی شوند. و درست پیشبینی کرده بودم وقتی که سهم روی ۱۴۰ تومان صف خرید سنگین داشت خریدهای وکالتی با همان محدوده را شروع کردند و حدود یکصد میلیون خرید کردند البته با واسطه.
    خوب برگردیم به بحث اصلی دوستان اینها از من و شما بیشتر به افزایش قیمت سهم راغبند اما میترسند در مرحله قبل بدون هیچ متغیری و حتی با افزایش زیان از ۷۰ تا ۳۷۰ بالا آوردند و به محضی که احساس کنند خطری از جانب ضرردیدگان قبلی سهامدار صدرا متوجه آنها نیست قیمت را باز هم بالاتر میبرند. اما زمانی که صورتهای مالی و خبرهای بنیادی خوبی از سهم بیرون بیاید مشخص می شود که خط بطلانی بر سهامداران خارج شده قبلی صدرا کشیده اند و هیچ واهمه ای هم دیگر نخواهند داشت. آنوقت پرواز صدرا دیدنی تر می شود.
    جناب حسگر باور کنید یک حقیقت را میخواهم اعلام کنم .

هیچکس به اندازه شما در خصوص صدرا اطلاعات نسبتا دقیق ندارد واقعا نمیدانم از کجا این خبرها را دارید

در اکثرا تاپیک های صدرا رفتم ولی همه اش یا چرت و پرت مینویسند یا اگر خبری هم اعلام میکنند من در اوردی است .

فقط شما و اقا حمید دارای خبر های واقعی هستید . دوشنبه گفتید ممکن است صدرا باز کند و فرداش اطلاعیه مجمع امد و شما میدانستی . اگرچه باز نکرد ولی احتمال دارد شنبه یاز کند .

خبرهای شما یا یک الی دوز بوقوع می پیوند . واقعا احسنت

یک سوال من دارم ایا واقعا شنبه یا یکشنبه باز میشود ؟ عده ای در تالار بورس میگن تا افزایش سرمایه اعلام نشود نماد بسته خواهد ماند چون فروشنده ندارد و عده ای هم میگن باز میشه ؟

ایا برای جبران زیان باید 1000 درصد افزایش سرمایه بدهد و این رقم هزار واقعی است ؟ عذر میخوام دو سوال پرسیدم .

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    ممنون دوست عزیز از لطفتان
    بنده روی رفتارسنجی سهام کار می کنم و به خاطر همین نام کاربری حسگر را انتخاب کرده ام. البته باید توجه داشته باشید تعداد زیادی از سهام بازیگر اصلی دارند و تا این بازیگر نخواهد هیچ اتفاقی برای سهم نمیافتد. بازیگران نیز مثل ما به این تاپیکها مراجعه می کنند و از روی نوشته های سهامداران رفتارسنجی کرده و در فرصت مناسب وارد عمل می شوند.
    دوست من سهم احتمالا اول هفته آتی باز شود ولی اگر باز نشد باید منتظر یکی از دو واقعه باشیم یا بعد از ارسال گزارش دیگری به سرعت باز می شود یا سهم برای مدت طولانی بسته نگهداشته می شود. احتمال اول و آخر را بیشتر می دانم.
    در مورد افزایش سرمایه هزاردرصدی این موضوع را به این زودیها منتفی می دانم به چند دلیل:
    اول از همه آقای چوبدار قطعا دوست ندارند بقیه بفهمند سود زیادی کرده است. چون در این صورت میزان دارایی صدرا مشخص خواهد شد که بیش از.... بازای هر سهم دارایی دارد. فعلا صدرا دچار حصر خانگی شده است و کسی نباید از حالش خبر داشته باشد. دلیلش هم ارزندگی سهم است.
    به قول جناب مولوی:
    گفت آوازت تو را در بند کرد
    خویشتن مرده پی این پند کرد.
    دوست من فعلن می پسندند که صدرا فراموش شود. چون کلاه بزرگی سر فروشندگان سهم در صد تومان رفته است.
    اینها الان در یک برزخ گیر کرده اند و در نهایت باید رو بازی کنند. چون اگر به همین نحو پیش بروند انباشتگی ضرر مانع گرفتن پروژه در دولت تدبیر و امید می شوند. پس اگر پروژه می خواهند باید به این موش و گربه بازیها خاتمه دهند. چون مخفی کاری بیش از حد باعث حذفشان می شوند هر چند که رفتار سهامداران متضرر قبلی نیز موجب ترسشان می شود.
    این بازی ممکن است طولانی شود ولی بنده همچنان با سهم می مانم و در فرصتهای مناسب نیز با درصدی از سرمایه نوسانات خوبی خواهم گرفت.
    بنده قصد خروج از سهم را ندارم و حرفم را رک میزنم و اینها هم هیچ کاری با امثال بنده نمی توانند بکنند.

16. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    دوست عزیز یک نکته را فراموش کردم برای خروج از زیان کاغذی هزار روش کاغذی وجود دارد و نیازی به افزایش سرمایه برای این کار نیست و به قول حافظ
    این طفل یک شبه ره صدساله می رود.
    ضمنا حق با شماست در تالار گفتمان بورس اکثرا دنبال نارنجی شدن هستند و لذا کمتر تحلیل می کنند.

18. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید حسگر از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)