صفحه 79 از 1660 نخست ... 296976777879808182891291795791079 ... آخرین
نمایش نتایج: از 781 به 790 از 16591

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,268 بار در 2,967 ارسال
    آریو جان
    دستور از بچه های بالا
    حتما پارسال به خاطر دارید که چطور بعد از صدور هر قطعنامه و تحریمی چطور بازار را مثبت میکردند ...
    خب قطعا من و شما که نمیتونستیم این کار رو انجام بدیم
    مطمئن باشید الان هم اگر بخواهند از فردا همین صدرا را صف خرید میکنند ...
    به نظر شما نمی توانند به یکباره جهت بازار را عوض کنند ؟؟!!
    الان قطعا سیاست بر پایین آمدن شاخص است ولی تا حد مشخصی
    بله موضوعات مهمتری هم هست توی جامعه ولی خب حقوقی های دولتی اینجا کارشان همین است دیگر ....
    البته این که تحریم ها کمر شرکتها را شکسته اند شکی نیست ولی خب مگر من و شما در همین اشفته بازار
    سودهای خوب نکرده ایم ....
    کل فرومها امروز شده محل گریه و زاری سهامداران ...خب بورس همینه سود و ضرر با همه ....
    البته این را کلی میگم روی سخنم با شما نیست ...وقتی تو این آشفته بازار سهامدار میمونه توی بازار باید ریسک ضرر رو هم بپذیره
    بازار ما الان هر بدی که داشته باشه یه حسنش اینه که نقد شوندگی بالایی داره و شما هر سهمی را میتوانید نقد کنید
    احتمالا سالهای 84 و 85 را به یاد دارید که صف های فروش هفته ها همینطور میماند ......
    خود من امروز هم وصنعت خریدم هم فاراک هم خبهمن پس ریسک رو قبول کردم حالا اگر فردا باز اومد پایین تر کسی مقصر نیست
    میتونستم امروز نخرم.... ببخشید سرتون را درد آوردم امیدوارم بازار مثبت بشه و سهامدارها بشتر از این متضرر نشوند ....
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

2. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 25,492 بار در 4,508 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAPTAIN NEMO نمایش پست ها
    آریو جان
    دستور از بچه های بالا
    حتما پارسال به خاطر دارید که چطور بعد از صدور هر قطعنامه و تحریمی چطور بازار را مثبت میکردند ...
    خب قطعا من و شما که نمیتونستیم این کار رو انجام بدیم
    مطمئن باشید الان هم اگر بخواهند از فردا همین صدرا را صف خرید میکنند ...
    به نظر شما نمی توانند به یکباره جهت بازار را عوض کنند ؟؟!!
    الان قطعا سیاست بر پایین آمدن شاخص است ولی تا حد مشخصی
    بله موضوعات مهمتری هم هست توی جامعه ولی خب حقوقی های دولتی اینجا کارشان همین است دیگر ....
    البته این که تحریم ها کمر شرکتها را شکسته اند شکی نیست ولی خب مگر من و شما در همین اشفته بازار
    سودهای خوب نکرده ایم ....
    کل فرومها امروز شده محل گریه و زاری سهامداران ...خب بورس همینه سود و ضرر با همه ....
    البته این را کلی میگم روی سخنم با شما نیست ...وقتی تو این آشفته بازار سهامدار میمونه توی بازار باید ریسک ضرر رو هم بپذیره
    بازار ما الان هر بدی که داشته باشه یه حسنش اینه که نقد شوندگی بالایی داره و شما هر سهمی را میتوانید نقد کنید
    احتمالا سالهای 84 و 85 را به یاد دارید که صف های فروش هفته ها همینطور میماند ......
    خود من امروز هم وصنعت خریدم هم فاراک هم خبهمن پس ریسک رو قبول کردم حالا اگر فردا باز اومد پایین تر کسی مقصر نیست
    میتونستم امروز نخرم.... ببخشید سرتون را درد آوردم امیدوارم بازار مثبت بشه و سهامدارها بشتر از این متضرر نشوند ....
    دوست عزیزم حرفات کاملا متین و درست
    از اینکه دارم ضرر میکنم ناراحت نیستم
    از اینکه یه سال رویایی رو از دست دادیم ناراحتم .... باورت نمیشه من امسال رو سال بورس میدونستم .... سال حبابی شدن بورس و شک نداشتم ...همون حبابی که خیلی ها تو سالیان قبل زندگی خودشون رو بستن ...چرا ما نبدیم ..............اما لعنت به این اتفاق ... لعنت به جریان انحرافی که از بد جایی نشات گرفته
    اصلا از تحریم ها ناراحت نیستم و بازار راحت میتونست خودشو وفق بده چرا که قبلا تجربه کرده بود
    اما جو بی اعتمادی رو میشه راحت خوند ... فکر کن این همه دولت و مقامات دارن رو بورس مانور میدن اوضاعش اینجوریه اگه نبود چی میشد .... امروز تو برج میلاد هم همایش مثلا بورس بود !!!1
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

4. 10 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال امیر2309 آواتار ها
    تشکر شده 5,893 بار در 1,749 ارسال
    نگاه تکنیکی به نمادهای پربازدید بازار/ قسمت اول

در جدول « پربازدیدترین نمادها» امروز شاهد این بودیم که نمادهای فولاد مبارکه، سرمایه گذاری غدیر، سایپا، سرمایه گذاری سایپا و صدرا در 5 رتبه اول قرار گرفته بودند که نگاه تکنیکی گذرا به این 5 نماد داریم:
    فولاد مبارکه: با رشد قیمت این سهم در روزهای اخیر توجه سهامداران به خرید جلب شده و باعث شد تا هیجان خرید در نهایت در روز گذشته حجم معاملات را به بالای 80 میلیون سهم برساند و قیمت در 311 تومان استراحت کند. این قیمت در تاریخ های قدیمی تری نیز به عنوان مقاومت رشد محسوب شده است. هم جهت بودن خط روند سهم و روند rsi احتمال رشد قیمت و شکسته شدن این مقاومت را ایجاد خواهد کرد. با این وصف با استفاده از فیبوناچی انبساطی، سطح بعدی قیمت 350 تومان خواهد بود.
    سرمایه گذاری غدیر: پس از برگزاری مجمع عادی و فوق العاده سرمایه گذاری غدیر، رشد آرام سهم آغاز شد و با نوسانات متعادل در حال حاضر در روند صعودی قرار دارد. ورود شاخص rsi به محدوده بالاتر از 70 هیجان خریداران را نشان می دهد و احتمال افت قیمت تا 427 تا 430 را قدرت می بخشد.
    سایپا: شرکت سایپا پس از رشد 92.5 درصدی که طی بازه زمانی که از 28 آذر 89 شروع شده بود و تا 20 فروردین 90 ادامه پیدا کرده بود، وارد روند اصلاحی خود شده و تا کنون نزدیک 50 درصد از رشد خود را بازگشته است. اما نکته قابل توجه نزدیک شدن قیمت به خط حمایت قدیمی در قیمت 290 تومان است. افزایش ملایم حجم معاملات این احتمال را تقویت می کند که قیمت در 290 با حجم بالا بتواند در جهت مثبت حرکت جدیدی را آغاز کند.
    سرمایه گذاری سایپا: این شرکت پس از افزایش سرمایه و بازگشایی در 30 فروردین 90 با 25 درصد رشد در تاریخ 26 اردیبهشت 90 وارد روند منفی شده و در حال حاضر حدود 15 درصد افت قیمت داشته است. اما در این سهم نیز قیمت 307 تومان مقوامت قدیمی محسوب می شود. اما شباهت الگوی تغییرات قیمت سهم به الگوی سر و شانه، حساسیت بازار را نسبت به افت قیمت افزایش می دهد. چنان چه سهم نسبت به تکمیل الگو واکنش نشان دهد، قیمت تا عددهای پایین تری افت خواهد کرد. در غیر این صورت قیمت 307 به عنوان عامل بازدارنده عمل کرده و رشد قیمت را باعث خواهد شد.
    صنعتی دریایی (صدرا): شرکت صنعتی دریایی نیز علی رغم اخبار مثبت این روزها در مورد فعالیت های شرکت، استمهال بدهی ها و افزایش سرمایه احتمالی، همچنان سیر نزولی خود را ادامه داد تا امروز به قیمت 201تومان رسید و هر چند امروز نوسان بالایی داشته اما در نهایت با صف فروش و در درصد منفی روزانه خود آخرین معاملات خود را انجام داد. روند نزولی که از 20 اردیبهشت ماه سال 89 آغاز شده، همچنان وجود دارد و در صورت رشد قیمت باید از محدوده منفی فاصله گرفته و از مقاومت هایی که در مسیر صعود وجود دارد (217 تومان، 240 تومان، 260 تومان) عبور کند. در غیر این صورت تا مقاومت مهم بعدی برابر با 180 تومان افت خواهد کرد. شواهد نوسان قیمت سهم مخصوصا امروز نشان می دهد که قیمت سهم تمایل دارد که روند خود را تغییر دهد و به قیمت های مثبت وارد شود.
    ویرایش توسط عليرضا جمالی : 2011/05/24 در ساعت 22:32
    www.mahak-charity.org

6. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

مدیر Captain Nemo آواتار ها
    تشکر شده 21,268 بار در 2,967 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط آریو نمایش پست ها
    دوست عزیزم حرفات کاملا متین و درست
    از اینکه دارم ضرر میکنم ناراحت نیستم
    از اینکه یه سال رویایی رو از دست دادیم ناراحتم .... باورت نمیشه من امسال رو سال بورس میدونستم .... سال حبابی شدن بورس و شک نداشتم ...همون حبابی که خیلی ها تو سالیان قبل زندگی خودشون رو بستن ...چرا ما نبدیم ..............اما لعنت به این اتفاق ... لعنت به جریان انحرافی که از بد جایی نشات گرفته
    اصلا از تحریم ها ناراحت نیستم و بازار راحت میتونست خودشو وفق بده چرا که قبلا تجربه کرده بود
    اما جو بی اعتمادی رو میشه راحت خوند ... فکر کن این همه دولت و مقامات دارن رو بورس مانور میدن اوضاعش اینجوریه اگه نبود چی میشد .... امروز تو برج میلاد هم همایش مثلا بورس بود !!!1
    اریو عزیز
    شرایط الان تقریبا تا حدودی برای همه یکسانه
    خود من پارسال با بیمه دانا تا مرز ورشکستگی پیش رفتم ولی خب نباید ناامید شد
    البته این 3 سهم در چندین سال گذشته همیشه حاشیه ساز بوده و خب وقتی خریدی باید ......
    من دیروز نوشتم فاراک خریدم و به شوخی نوشتم قرص ارامبخش هم خریدم ولی واقعا جدی گفتم
    ریسک این 3 سهم واقعا بالاست ...ولی هر سقوطی همیشه صعودی را نیز در پی دارد
    الان سهم اصلی من وصنعته و ازش مطمئن هستم و هر روز هم
    با خیال راحت تو منفی میخرم .....
    قطعا مطمئن باشید امسال سال تجهیزاتیهاست ولی خب باید صبور بود ...
    یاری اندر کس نمی​بینیم یاران را چه شد
    دوستی کی آخر آمد دوستداران را چه شد

شهر یاران بود و خاک مهربانان این دیار
    مهربانی کی سر آمد شهریاران را چه شد

8. 9 کاربر به خاطر ارسال مفید Captain Nemo از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال آریو آواتار ها
    تشکر شده 25,492 بار در 4,508 ارسال
    نقل قول نوشته اصلی توسط CAPTAIN NEMO نمایش پست ها
    اریو عزیز
    شرایط الان تقریبا تا حدودی برای همه یکسانه
    خود من پارسال با بیمه دانا تا مرز ورشکستگی پیش رفتم ولی خب نباید ناامید شد
    البته این 3 سهم در چندین سال گذشته همیشه حاشیه ساز بوده و خب وقتی خریدی باید ......
    من دیروز نوشتم فاراک خریدم و به شوخی نوشتم قرص ارامبخش هم خریدم ولی واقعا جدی گفتم
    ریسک این 3 سهم واقعا بالاست ...ولی هر سقوطی همیشه صعودی را نیز در پی دارد
    الان سهم اصلی من وصنعته و ازش مطمئن هستم و هر روز هم
    با خیال راحت تو منفی میخرم .....
    قطعا مطمئن باشید امسال سال تجهیزاتیهاست ولی خب باید صبور بود ...
    کاپتان جان منظور من صدرا و تجهیزاتیا نبودن .... نظر من بیشتر رو کلیت بازار بود .... من خیلی از این بابت ناراحتم که حتی اگه بازار برگرده البته با کلی دعا و ورد خوندن جنگیر و رمال و جادوگر ما تازه قراره از ضررامون خارج شیم علی رغم اینکه خریدامون تو منفی و سطوح حمایتی انجام داده بودیم......
    بنده به شخصه اصلا تو این شرایط قصد خرید نداشتم فقط برای یه نوسان سهامدار حفاری شدم دقیقا تو روزی که سیستم معاملاتی بهم ریخته بود و معاملات 45 دقیقه عصری انجام شد خرید من دوبل انجام شد و دوبرابر رفتم تو ضرر هر چقدر هم از طریق کارگزارم نامه زدیم به بورس هیچ جوابی نگرفتم ... اما ناراحت نیستم ...این یه تجربه جدید
    به نظر من انتخاب سهم خیلی مهمه گرایش ما بیشتر باید رو بازده نقدی باشه تا قیمتی البته در شرایط فعلی ...با توجه به نرخ سود بانکی باید سهام با پی به ای پایین خرید کنیم تا تحت هر شرایطی از نرخ سود بانکی عقب نباشیم و تحت هر شرایطی بازگشت سرمایه ما کوتاه و کوتاه تر بشه ..........منفی شدن بازار قبلی و برگشت بازار فرصت خوبی بود در بازنگری پورتفوی هر فرد که همون موقع هم بهش اشاره کردم
    آرزو میکنم نه تنها تجهیزاتیا برگردن بلکه کل بازار برگرده تا همه بچه ها از ضرر خارج شن
    ریسک از آنجایی ناشی می‌شود که ندانید در حال انجام چه کاری هستید.

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید آریو از ایشان تشکر کرده اند:

مديرعامل صدرا در گفتوگو با فارس اعلام كرد:
    عدم اثر تحريمها براي صدرا و اعمال افزايش سرمايه قبل از تير

خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت صدرا با اعلام اينكه تحريم هاي قلبي اثري بر عملكرد اين شركت نداشته و تحريم هاي جديد هم بايد ارزيابي شود، از روند مثبت فعاليت ها و پروژه ها و اعمال افزايش سرمايه تا قبل از برگزاري مجمع سالانه خبر داد.

مهدي اعتصام در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي فارس، در رابطه با تحريم هاي جديد غرب براي شركت هاي ايراني مانند صدرا اظهار داشت: اين شركت در گذشته هم مورد تحريم واقع شده و اين اقدام دولتهاي غربي موضوع تازه اي نيست چرا كه صدرا به رغم تحريم هاي قبلي به فعاليت هاي خود ادامه داده و با لحاظ كردن شرايط در عملكردهاي خود مشكلي نداشته است.
    وي افزود: اين درحالي است كه خريدهاي تجهيزات و لوازم مورد نياز صدرا براي اجراي پروژه هاي در دست اجرا انجام شده و تا سه چهار روز آينده اولين محموله كالا را تحويل خواهيم گرفت. علاوه براين نه تنها فعاليت هاي اين شركت در ديگر پروژه ها مانند فازهاي 17 و 18 ، 22 تا 24 پارس جنوبي در حال انجام بوده و تاكنون هم مشكلي در اجرا و دريافت ها نداشته ايم بلكه به تازگي فعاليت اجرايي پروژه جك آپ صدرا هم شروع شده است.
    اعتصام در برابر اين سئوال كه دراين شرايط چه توصيه اي به سهامداران اين شركت دارد پاسخ داد: قيمت سهام صدرا متاسفانه تحت تاثير جو رواني قرار گرفته و به اعتقاد ما به رغم فعاليت هاي مثبت، بهاي سهام اين شركت بي رويه نزول كرده است.
    وي افزود: اين در حالي است كه در صدد اعمال افزايش سرمايه اي تا قبل برگزاري مجمع سالانه هستيم كه با نهايي شدن گزارش حسابرس و خارج شدن از ماده 141 قانون تجارت اعمال خواهد شد. مجمع سالانه صدرا هم در مهلت قانوني و حداكثر تا پايان تيرماه برگزار خواهد شد.
    انتهاي پيام/ص
    www.mahak-charity.org

12. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 14,383 بار در 1,790 ارسال
    خبرگزاري فارس: مديرعامل شركت صدرا با اعلام اينكه تحريم هاي قلبي اثري بر عملكرد اين شركت نداشته و تحريم هاي جديد هم بايد ارزيابي شود، از روند مثبت فعاليت ها و پروژه ها و اعمال افزايش سرمايه تا قبل از برگزاري مجمع سالانه خبر داد.

14. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید طيب از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,516 بار در 359 ارسال

مهدي اعتصام در گفت و گو با خبرنگار اقتصادي فارس، در رابطه با تحريم هاي جديد غرب براي شركت هاي ايراني مانند صدرا اظهار داشت: اين شركت در گذشته هم مورد تحريم واقع شده و اين اقدام دولتهاي غربي موضوع تازه اي نيست چرا كه صدرا به رغم تحريم هاي قبلي به فعاليت هاي خود ادامه داده و با لحاظ كردن شرايط در عملكردهاي خود مشكلي نداشته است.
    وي افزود: اين درحالي است كه خريدهاي تجهيزات و لوازم مورد نياز صدرا براي اجراي پروژه هاي در دست اجرا انجام شده و تا سه چهار روز آينده اولين محموله كالا را تحويل خواهيم گرفت. علاوه براين نه تنها فعاليت هاي اين شركت در ديگر پروژه ها مانند فازهاي 17 و 18 ، 22 تا 24 پارس جنوبي در حال انجام بوده و تاكنون هم مشكلي در اجرا و دريافت ها نداشته ايم بلكه به تازگي فعاليت اجرايي پروژه جك آپ صدرا هم شروع شده است.
    اعتصام در برابر اين سئوال كه دراين شرايط چه توصيه اي به سهامداران اين شركت دارد پاسخ داد: قيمت سهام صدرا متاسفانه تحت تاثير جو رواني قرار گرفته و به اعتقاد ما به رغم فعاليت هاي مثبت، بهاي سهام اين شركت بي رويه نزول كرده است.
    وي افزود: اين در حالي است كه در صدد اعمال افزايش سرمايه اي تا قبل برگزاري مجمع سالانه هستيم كه با نهايي شدن گزارش حسابرس و خارج شدن از ماده 141 قانون تجارت اعمال خواهد شد. مجمع سالانه صدرا هم در مهلت قانوني و حداكثر تا پايان تيرماه برگزار خواهد شد.
    انتهاي پيام/ص

16. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید کاشف از ایشان تشکر کرده اند:

فتتاح فازهاي باقي مانده پارس جنوبي، تكرار حماسه فتح خرمشهر
    خبرگزاري موج - شادي حماسه فتح خرمشهر با افتتاح فازهاي باقي مانده پارس جنوبي تكرار خواهد شد.

به گزارش موج به نقل از پايگاه اطلاع رساني شركت ملي نفت ايران، سيد پيروز موسوي مديرعامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس در مراسم دومين گردهمايي ايثارگران منطقه ويژه پارس كه به مناسبت سالروز آزادي خرمشهر با حضور مديران ارشد صنعت نفت، گاز و پتروشيمي در مركز همايش هاي خليج فارس عصر ديروز (3 خرداد) برگزار شد با بيان اين مطلب گفت: ايثار گري رزمندگان در روز فتح خرمشهر به حافظه ماندني ملت ايران تبديل شده است.
    وي با اشاره به سخنان امام راحل يادآورشد: فتح خرمشهر تنها فتح خاك كشور نيست، بلكه فتح ارزش هاي انقلاب اسلامي ايران است و 35 روز مقاومت گواه اين سخن امام راحل است.
    موسوي خاطرنشان كرد: جان فشاني و ايثارگري رزمندگان اسلام در روز سوم خرداد باعث ايجاد تهييج عمومي، بروز احساسات پاك مردم و تقويت روحيه اعتماد و خودباوري در ملت ايران شد.
    وي با بيان اينكه يكي از ويژگي هاي حماسه سوم خرداد، وحشت كشور آمريكا و هم پيمانانش بود گفت: فتح خرمشهر به دست رزمندگان اسلام، تمام معادلات سياسي و نظامي دشمن را بهم ريخت و باور پيروزي ايران براي دشمن مشكل بود؛ به طوري كه بعد از گذشت 24 ساعت از فتح خرمشهر به دست نيروهاي ايراني، اخبار آن را منتشر نكردند.
    مديرعامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس، تاكيد كرد: با توجه به سال جهاد اقتصادي و تلاش متخصصان ايراني براي توسعه فازهاي باقي مانده پارس جنوبي و تحريم هاي بين المللي عليه ايران در واقع ما مانند گذشته در حال جهاد هستيم و دشمن آرايش نظامي خود را تغيير داده و منتظر است ببيند ايران با وجود تحريم ها چه خواهد كرد.
    وي افزود: در سال جهاد اقتصادي با وجود نيروهاي متخصص داخلي، ملت ايران توانسته به پيشرفت خود در فازهاي باقي مانده پارس جنوبي بدون حضور و كمك بيگانگان ادامه دهد.
    موسوي تاكبد كرد: وحشت امريكا و هم پيمانانش بار ديگر با تلاش و ايثارگري نيروهاي داخلي در توسعه پارس جنوبي بايد تحقق يابد.
    مديرعامل سازمان منطقه ويژه اقتصادي انرژي پارس، تصريح كرد: راه روشن آينده كشور به طور يقين با انديشه و اراده ملي تحقق خواهد يافت.
    www.mahak-charity.org

18. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید امیر2309 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال pani آواتار ها
    تشکر شده 20,377 بار در 2,005 ارسال
    متاسفانه

صدرا هم رفت واسه دابل زیگزاگ WXY (به نمودار زیر دقت کنید!!)

[IMG][/IMG]

20. 7 کاربر به خاطر ارسال مفید pani از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 23 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (1 کاربران و 22 مهمان ها)

1. محمود