صفحه 806 از 1664 نخست ... 3067067567968038048058068078088098168569061306 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,051 به 8,060 از 16635

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

با سلام:
    دوست عزیز سهام صف : شرکتی است که از صدرا جدا شده است و شرح مفصلی دارد و ................. و دوستان قدیمی همه می دانند که 21% آن متعلق به صدرا است و در گزارشات قبلی آورده شده است .و طبق بر آورد بنده ارزش بیش از 200 میلیارد تومان دارد ولی متاسفانه به هشت میلیارد تومان فروخته شده است .ضمنا همه شما می دانید بنده هرگز نه توصیه به خرید کرده ام نه به فروش و از اول به همه در مورد داراییها و ارزش صدرا خبر داده ام و همیشه گفته ام که هرکس که سهامدار است با ما برای گرفتن حق خودمان متحد شود .در هر صورت آیا از سخنان بنده معلوم نیست که دارم می گویم صدرا ارزش ده دلاری دارد ؟ ولی بنده هرگز به نوسانات قیمتی در بورس اشاره ای نداشته ام ! چون تصمیم با خود شماست و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط sockot نمایش پست ها
    سلام
    منظورتان از سهام صف چه هست؟
    بيشتر توضيح دهيد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط جواد 9998 نمایش پست ها
    سلام اقا حمید : منظور از سهام صف چیست ؟ ایا خبری از صعود سهام صئرا .و حمایت از سهم در بورس شد ؟ ایا مدیریت امیدی جهت حمایت از سهم داده است ؟ اقا حمید تو را به خدا اگر خبرهای دیگری داری به ما بگو که صدرا را 311 تومن خریدیم و الان شده 220 تومن به خدا دارم سکته میکنم فکر کنم زندگیم رفت بر هوا . نمیدانم سهم را با ضرر بفروشم یک موقع نشه 170 تومن اقا حمید ما را تنها نگذار دادش باور کن دارم دق میکنم همه گفتند صدرا نخر ولی حیف که خریدم و سه ماه پولم بلوکه شد و یک سوم پولم باد هوا شد . صد میلیون پولم شده 70 میلیون

ایا فکر میکنید از شنبه سهم را حمایت میکنند .

2. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 2,183 بار در 533 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز چون یک خبر بد گفتم یک خبر خوش هم بدهم تا توازن برقرار شود .تصمیمات مدیریتی گرفته شده برای حال و آینده صدرا چنان دقیق و با روح شرکتهای خصوصی مطابق است که در آینده بجز رشد و پویایی در انتظار صدرا نیست . و اقدامات انجام شده تا کنون :هزینه های صدرا را کاهش داده و راندمان شرکت را افزایش داده است . از آن جمله : با 1400 نفر پرسنل مازاد تسویه بعمل آمده است و کار شرکت حتی بهتر از گذشته در حال انجام است .و من الله توفیق .

حمید خان از افزایش سرمایه صحبتی نشد؟

4. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید mobin از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال

جمید اقا دمت گرم واقعا دل گرم شدم و سهم خودم را نگه میدارم فکر میکنم شما در این جلسه شاد بیرون امدید و مشخص است شاد هستید . اگر راجع به افزایش سرمایه خبری دارید به کاربران بگوید تا ما امشب با خانواده جشن بگیریم .

6. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:

بله شد . اما اجازه دهید برای خاطر خودمان و اینکه خصوصی سازی دچار اشکال نشود ! بحثی نکنیم ! زیرا در صورت خصوصی نشدن به نظر بنده و کلیه دوستان صاحب نظر صدرا به جایی نخواهد رسید که هیچ ! بلکه سو مدیریت صدرا را نابود خواهد کرد ! بنده همیشه گفته ام با هیچ نوع دزدی هم نمی توان صدرا را نابود کرد و تنها راه نابودی صدرا سوء مدیریت خواهد بود .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط mobin نمایش پست ها

حمید خان از افزایش سرمایه صحبتی نشد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط جواد 9998 نمایش پست ها
    جمید اقا دمت گرم واقعا دل گرم شدم و سهم خودم را نگه میدارم فکر میکنم شما در این جلسه شاد بیرون امدید و مشخص است شاد هستید . اگر راجع به افزایش سرمایه خبری دارید به کاربران بگوید تا ما امشب با خانواده جشن بگیریم .

8. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز بلا تشبیه ! شما صدرا را یک بادکنک در نظر بگیرید و بنده می گویم که این باد کنک با یک سوزن می ترکد و نابود می شود ، در حالیکه در داخل آن گاز بسیار پر ارزشی قرار دارد ولی اگر آنرا مراقبت نمایید روزهای متوالی تا هر زمان که لازم باشد این گاز در داخل آن محفوظ است .ولی شما باز هم اصرار بر زدن سوزن بر آن دارید . لطفا صبر نمایید اگر صدرا خصوصی نشود هیچ اتفاق خوبی نخواهد افتاد و اگر بشود همه اتفاقات خبر خوش است . بنده هنوز هم بر روی حرفم هستم و این کار بنده فقط به لحاظ حفظ منافع خود شماست و آینده خود شما اگر به این موضوع نرسیدید می توانید از بنده توضیح بخواهید.ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهم بی خطر نمایش پست ها
    ای کاش این اقایان اینقدر ادعای حمایت از سهامداران را نمیکردند .............. از یک طرف میگوید بیش از 70 میلیون سهم را به من وکالت دادند و از طرفی از اتفاقات داخل جلسه ( چه خوب و چه بد ) خوداری میکند .

متاسفانه ادم هایی مثل من و امثال من فقط ادعا دارند که ما حامی شما هستیم .......... موقع عمل که میشه حتی از یک خبر عادی هم کوتاهی میکنند اگرچه خبرها در چند روز اینده بروز پیدا میکند ولی برای ما مشخص شد که حرف تا عمل به ان ..................... بماند چیزی نگم بهتر است . ای کاش دم از قران و استخاره قران نمیزدند . جالب تر اینکه میگوید چون یک خبر بد دادم یک خبر خوب هم میدهم . خبرهایت برای خودت باشد نگه دارد شاید تبدیل به یک سهم صدرا شود و

افرادی که در اطلاع رسانی بخل می ورزند ............ چگونه به ایشان اعتماد کرده اید و وکالت سهامتان را به این افراد واگذار کرده اید ............ اقایانی که در جلسه بودید و در خبر رسانی کم لطفی میکنید .......... بدانید که روزی و مال دنیا و رزق و روزی در اسمان تقسیم شده ( طبق صراحت ایه قران ) راهنمایی به دیگران همان قدر نزد خدا ارزش دارد که انگاری کمک نقدی کرده اید .......... اگر خبری دارید و اعلام نمیکنید مشکی نیست . ما خدا را داریم و سرمایه خودمان را به او سپاردیم ............ چه کسی بهتر از اون بالایی که از ادمی حمایت کنند .

و کسانی که خبر دارند و دریغ میکنند....... بدانند که ............ برای خدا کاری ندارد تا یک مشکلی برای انها پیش بی اید و علی رغم اطلاع خوب از سهم خدای ناکرده مجبور شوند تا سهم خود را مفت بفروشند .

اللهی که او نخواهد .............. خدایا فقط تو دانی و بس
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/02/06 در ساعت 22:38

10. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز لطفا اشتباه نکنید !قرارگاه خاتم الانبیا با نگاه مثبت و فقط به دلیل اصلاح ساختار مدیریتی و خیر خواهی سهامداران حقیقی ، تصمیم به خصوصی سازی صدرا گرفته است .و این کار جای تشکر فراوان دارد . ومن الله توفیق .

12. 6 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 267 بار در 67 ارسال

باسلام:
    دوستان عریز اصلا نگران نباشید .در نماد صدرا ، اگر دامنه نوسان باز باشد ! بدون شک بالای 500 تومان باز می شود .و اگر دامنه نوسان 5% باشد ! با صف خرید مواجهه خواهد شد .همچنین قیمت سهم افزایشی خواهد بود .و من الله توفیق.
    باسلام:
    دوستان عزیز :با تشکر از لطف شما ، و با توجه به تماسهای مکرر دوستان ،مبنی بر اینکه چرا مدتی است مطلب نمی نویسم ؟ باید خدمتتان عرض کنم که بنده تنها مطالبی را می نویسم که بالای 70 درصد احتمال وقوع داشته باشد .و اینکه برخی از دوستان اصرار دارند که مطلبی بگویم ! پس بنده هم اطاعت کرده و عرض می کنم : صدرا در صورت خصوصی شدن ، همانی می شود که همه ما می خواهیم .و صد البته ترس و وحشت برای صدرا 70 تومانی بود وگرنه صدرای 700 تومانی هیچ جای ترس که ندارد که هیچ ! بلکه بدون هرگونه نگرانی ارزنده است . حالا چرا بنده اینطور می گویم ؟! اکثر دوستان به این موضوع واقف هستند .ومن الله توفیق.
    باسلام:
    دوستان عزیز لطفا اشتباه نکنید !قرارگاه خاتم الانبیا با نگاه مثبت و فقط به دلیل اصلاح ساختار مدیریتی و خیر خواهی سهامداران حقیقی ، تصمیم به خصوصی سازی صدرا گرفته است .و این کار جای تشکر فراوان دارد . ومن الله توفیق .
    ضمن احترام به برادر بزرگوار، جناب احمدی فر............

خواهش من از دوستان اینه که به هیچ وجه طبق پیش بینی و نظرات افراد نه سهمی را بخرید و نه سهمی را بفروشید......

فقط و فقط بررسی و تحلیل خودتون.........

البته از نظر دوستان غافل نباشید ولی تصمیم گیرنده نهایی خودتون باشید، اینطوری ضرر براتون قابل تحمل تره و سود براتون شیرین تر.......

ضمنا حاج حمید مطمئنی میتونی این ادعای خیرخواه بودن و نیت مثبت داشتن قرارگاه را در پیشگاه الهی ثابت کنی؟؟؟؟!!!!!

14. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسفند89 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز توجه داشته باشید که اصل موضوع چیست ؟ سپس هر نکته ای را سوال کنید ؟اگر شما بدانید که اصل موضوع چیست ؟ به تمام این تفکرات غلط خواهید خندید! بعنوان راهنمایی می گویم ! هر سخنی که می گویم ! بخشی از واقعیت است و تمام واقعیت را نمی توان یکجا گفت ! شما کنجاو هستید بدانید که اخبار خوش چیست ؟ بنده هم گفتم ........................ یعنی ! سود بنده و شما در خصوصی سازی است و اگر این مهم انجام نشود !پله اول نیست و پله های بعدی هم نخواهد بود ! شما دنبال رسیدن به حق خودتان هستید یا می خواهید !!! واقعا نمی دانم چه بگویم که متوجه شوید ! نباید تا خصوصی شدن صدرا و معامله عمده آن نباید به کسی یا جایی توهین نمایید ! زیرا قرارگاه با خصوصی کردن صدرا جبران مافات خواهد کرد و گنهکاران واقعی در آینده معرفی خواهند شد و صد البته تا کنون اقدامات خوبی هم در این زمینه شده است . اگر امروز بنده نگویم که نباید به قرارگاه زنین باشیم ! فردا از جانب خود شما متهم خواهم شد که چرا شما را از اشتباه در نیاورده ام . در یک جمله مشکلات صدرا را کسانی بوجود آورده اند که اکنون در سایه هستند و هیچ سخنی از آنان نیست و بنده وکیل مدافع قرارگاه نیستم ولی باید بگویم که حتی در مورد یوروهای صدرا که زمانی 121 میلیون یورو بوده است و پس از خرج کردن برخی کوپن های آن و پیش فروش کردن مقداری از آن حدودا 56 میلیون یورو باقی مانده است و هیئت مدیره صدرا با کارفرما صحبت کرده است که آنرا با 65 میلیون دلار نقد عوض نمایند که قرارگاه در کمال امانت داری در حفظ و نگهداری آن کوشیده است . در ضمن در مورد آن دویست میلیون سهم صد تومانی حق باشماست و بنده هیچ دفاعی نمی کنم . در پایان دوستان بنده به استراحت مشغول بودم که با تماس برخی از شما دوستان عزیز که خواهان برخی اقدامات بودید ! و ناچارا مجبور شدم اعلام کنم بدنبال یک تفکر اشتباه نه برای خودتان و نه برای قرارگاه ایجاد مشکل نکنید !مشکل ما توسط افراد دیگری بوجود آمده است و در آینده بدون شک همه مطلع خواهید شد ! چون الان حداقل بیست نفری هستند که واقعیت را می دانند .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط اسفند89 نمایش پست ها
    ضمن احترام به برادر بزرگوار، جناب احمدی فر............

خواهش من از دوستان اینه که به هیچ وجه طبق پیش بینی و نظرات افراد نه سهمی را بخرید و نه سهمی را بفروشید......

فقط و فقط بررسی و تحلیل خودتون.........

البته از نظر دوستان غافل نباشید ولی تصمیم گیرنده نهایی خودتون باشید، اینطوری ضرر براتون قابل تحمل تره و سود براتون شیرین تر.......

ضمنا حاج حمید مطمئنی میتونی این ادعای خیرخواه بودن و نیت مثبت داشتن قرارگاه را در پیشگاه الهی ثابت کنی؟؟؟؟!!!!!
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/02/07 در ساعت 01:47

16. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 267 بار در 67 ارسال

باسلام:

دوستان عزیز فقط یک خبر بد است که باید خدمت شما عرض بنمایم ! البته اخبار بد چند تایی هست ولی این خبر بد باعث شد بنده بسیار ناراحت شوم و باید در مورد آن به شما بگویم تا همه با هم در وقت مناسب نسبت به آن اقدام لازم را بنماییم .
    متاسفانه 21 % سهام صف که ارزشی بیش از 200 میلیارد تومان دارد را به تنها هشت میلیارد تومان فروخته اند و معامله آن به پایان رسیده است و هیئت مدیره جدید در این مورد شکایت هم کرده است . البته همانطور که می دانید بنده هم در پستهای قبلم و قبل از انجام معامله هشدار داده بودم و هم در اولین جلسه با هیئت مدیره جدید این مسئله را عنوان کرده بودم . ضمنا از همه شما می خواهم که هر کسی از هریک از اموال صدرا اخبار یا اسنادی در دست دارد به بنده اطلاع دهد تا برای پیگیری آن اقدامات لازم را انجام دهیم . همانطور که قبلا هم قول داده بودم با شما هستم تا رسیدن به حقوق حقه خودمان .ومن الله توفیق .
    باسلام:
    دوست عزیز توجه داشته باشید که اصل موضوع چیست ؟ سپس هر نکته ای را سوال کنید ؟اگر شما بدانید که اصل موضوع چیست ؟ به تمام این تفکرات غلط خواهید خندید! بعنوان راهنمایی می گویم ! هر سخنی که می گویم ! بخشی از واقعیت است و تمام واقعیت را نمی توان یکجا گفت ! شما کنجاو هستید بدانید که اخبار خوش چیست ؟ بنده هم گفتم ........................ یعنی ! سود بنده و شما در خصوصی سازی است و اگر این مهم انجام نشود !پله اول نیست و پله های بعدی هم نخواهد بود ! شما دنبال رسیدن به حق خودتان هستید یا می خواهید !!! واقعا نمی دانم چه بگویم که متوجه شوید ! نباید تا خصوصی شدن صدرا و معامله عمده آن نباید به کسی یا جایی توهین نمایید ! زیرا قرارگاه با خصوصی کردن صدرا جبران مافات خواهد کرد و گنهکاران واقعی در آینده معرفی خواهند شد و صد البته تا کنون اقدامات خوبی هم در این زمینه شده است . اگر امروز بنده نگویم که نباید به قرارگاه زنین باشیم ! فردا از جانب خود شما متهم خواهم شد که چرا شما را از اشتباه در نیاورده ام . در یک جمله مشکلات صدرا را کسانی بوجود آورده اند که اکنون در سایه هستند و هیچ سخنی از آنان نیست و بنده وکیل مدافع قرارگاه نیستم ولی باید بگویم که حتی در مورد یوروهای صدرا که زمانی 121 میلیون یورو بوده است و پس از خرج کردن برخی کوپن های آن و پیش فروش کردن مقداری از آن حدودا 56 میلیون یورو باقی مانده است و هیئت مدیره صدرا با کارفرما صحبت کرده است که آنرا با 65 میلیون دلار نقد عوض نمایند که
    قرارگاه در کمال امانت داری در حفظ و نگهداری آن کوشیده است . در پایان دوستان بنده به استراحت مشغول بودم که با تماس برخی از شما دوستان عزیز که خواهان برخی اقدامات بودید ! و ناچارا مجبور شدم اعلام کنم بدنبال یک تفکر اشتباه نه برای خودتان و نه برای قرارگاه ایجاد مشکل نکنید !مشکل ما توسط افراد دیگری بوجود آمده است و در آینده بدون شک همه مطلع خواهید شد ! چون الان حداقل بیست نفری هستند که واقعیت را می دانند .ومن الله توفیق .

با احترام

حاج حمید عزیز، ای دو پست شما نه در دو روز متفاوت، بلکه در یک شب و بفاصله فقط چند ساعت نوشته شده..........

ارتباط این دو نوشته را من متوجه نمیشم........

لطفا در صورت امکان من را راهنمایی کنید.......

خداگواهه قصد بی احترامی و مچ گیری ندارم و میخوام موضوع برام روشن بشه ...........

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید اسفند89 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز هر موردی پاسخی دارد . آیا شما برای تمام موارد یک پاسخ می خواهید ؟ بعنوان مثال تمام مشکلات صدرا را بدوش یک نفر بندازیم و به راحتی با او تسویه حساب کنیم !
    بسیار واضح است که:
    1- دویست میلیون سهام صدرا را به صد تومان خریدند ! چه کس یا کسانی مقصر هستند
    2-و در مورد فروش 21% سهام صف کس دیگری مقصر است
    3-و در مورد خصوصی سازی : لطف قرارگاه دارد شامل حال ما می شود .
    واقعا تمیز دادن این سه موضوع از هم تا این اندازه مشکل است . دقیقا مثل دیر رسیدن شما سر قرار ! شاید تنها یک مقصر باشد و شاید سلسله ای از مشکلات باعث دیر رسیدن شما باشد . ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط اسفند89 نمایش پست ها
    با احترام

حاج حمید عزیز، ای دو پست شما نه در دو روز متفاوت، بلکه در یک شب و بفاصله فقط چند ساعت نوشته شده..........

ارتباط این دو نوشته را من متوجه نمیشم........

لطفا در صورت امکان من را راهنمایی کنید.......

خداگواهه قصد بی احترامی و مچ گیری ندارم و میخوام موضوع برام روشن بشه ...........

20. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 53 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (6 کاربران و 47 مهمان ها)

1. ali1230،
  2. aveen،
  3. far،
  4. Kzfar،
  5. Shahvar2،
  6. علیرضا حقی