صفحه 813 از 1968 نخست ... 31371376380381081181281381481581682386391313131813 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,121 به 8,130 از 19674

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

[QUOTE=yesman;457177]با سلام
    دوستان این نمایشگاه ای کام هر چی برای ما نداشت ما تونستیم یه کمی با صدرا بیشتر اشنا بشیم. امروز هم یکی دیگه از پرسنل صدرا رو دیدم. با اونکه سرم شلوغ بود کشیدمش یه کناری حسابی سوال پیچش کردم. خلاصه کلام اینکه
    صدرا واقعا واگذار شده به اقای چوبدار(البته دوستان قبلا اطلاع رسانی کردند و چون همیشه ماجرا تغییر میکرد 100 در 100 مطمین نبودم که امروز شدم.)

نکته دوم که به اون اشاره شد دارایی های بی پایان صدرا بود که ایشون گفتند دارایی های صدرا انقدر زیاده که نگو و نپرس (یه مثال هم زد : اسم یه وسیله بسیار معمولی رو گفت و گفت فقط همین وسیله 20 میلیارد تومان قیمتشه که منظورش این بود که تجهیزات کوچیک صدرا خیلی ارزشمنده چه برسه به بزرگاش: با عرض پوزش اسم وسیله یاد رفت )

نکته بعدی که تا حالا تو سایتها نشنیده بودم اینه که قسمتی(چقدرش رو نمی دونم) از فروش صدرا بابت بدهی قرار گاه بخاطر پروژه های عمرانی که چوبدار براش انجام داده می باشد(قرار گاه به چوبدار بدهکاره)

بعدی اینکه خیلی از پروژهای نیمه کاره صدرا بخاطر تحریمه خیلی قطعات و وسایل خریداری شده اونور مرز بلوکه شده که در صورت برداشتن تحریها می تونه کمک بزرگی باشه

بعدی صدرا پروژه های زیادی داره در ونزولا و ترکیه و یه کشور دیگه که اسمش رو با عرض پوزش فراموش کردم(در سایت نکا هم پروژهای زیادی در حال انجام داره)

بعدی اقای چوبدار از زمان ورودش نظارت بسیار خوبی رو فعالیت های شرکت داره و بسیار به اون نظم داده

کلام اخر که خود این اقا با اونکه سهام زیادی نداره گفته اون موقع که سهم 400 بوده هم نفروخته و اینده رو برای دوستانی که صبر داشته باشند درخشان توصیف کرده.

این دوست جدید ما در صدرا هفته یک بار با اقای چوب دار جلسه دارن البته video conferencing

امیدوارم این مطالب برای دوستان مفید واقع بشه
    [/QUOTE

خیلی ممنون واقعا باعث بیشتر شدن قوت قلب ما شدین خلاصه یعنی اینکه دویست سیصد تومان مفت مفته....
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

2. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

ممنون دوست عزیز،مسلما اطلاعاتت به دردمون خورد و باعث دلگرمی،فقط اینا فک کنم از مواردیه که حمید عزیز اشاره کرده بود،بهتر عمومی نشه(بخاطر اینکه مشکلی برا خصوصی سازی پیش نیاد
    امیدوارم بخاطر صبرمون،نتیجه شو ببینیم :-)

4. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

صدرامون ساعت ده نشده صف شد
    اگرچه عرضه زیاده،اما پایانیش خوب شده خدا رو شکر....

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

باسلام:
    دوستان عزیز از برنامه های دولت برای اردیبهشت سال 93 این است که یک گروه تجاری به همراه رئیس جمهور ونزوئلا به ایران بیاید و اقداماتی در دست است که درهمان سفر کشتی افراماکس تحویل شود .ضمنا چون کشتی دوم هم در حد 97 درصد تجهیزات خریداری شده است و خیلی از قطعات سر هم شده است .پس باید کشتی دوم هم ساخته شود ولی احتمالا دو کشتی دیگر لغو قرارداد شود ! مگر اینکه دولت مثل تمام صنایع اشتغالزا سوبسید لازم را پرداخت نماید .ومن الله توفیق .

8. 12 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز امروز با فرابورس جلسه داریم . برای جلوگیری از رفتن به بازار توافقی . ومن الله توفیق .

10. 8 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال

دستت درد نکنه حمید جون،این اتفاق اگر بیفته،اولین رشد صدرا به همراه خواهد داشت.عرضه این روزهای حقیقی بخاطر ترس از رفتن سهم به بازار توافقیه که مسلما فردا با رسیدن به اخرین مهلت معامله سهم در بازار پایه،عرضه ها شدت بیشتری خواهد گرفت....
    انشا.. که موفق باشید و سهم در بازار پایه بمونه و به بازار توافقی نره...

12. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید creator_65 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال meisam_em آواتار ها
    تشکر شده 6,296 بار در 1,868 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوستان عزیز امروز با فرابورس جلسه داریم . برای جلوگیری از رفتن به بازار توافقی . ومن الله توفیق .
    من هم به نوبه خودم تشکر میکنم
    پس منتظر خبر شما هستیم.
    كسی كه در آفتاب زحمت كشیده، حق دارد در سایه استراحت كند

14. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید meisam_em از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    متشکریم اقای احمدی فر

16. 5 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو فعال
    تشکر شده 226 بار در 87 ارسال

ما هم منظر خبرها از اقای احمدی فر هستیم . مشخص شده است یا نه ؟

18. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید جواد 9998 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوستان عزیز امروز به منظور جلوگیری از رفتن نماد صدرا به بازار توافقی در ساختمان شماره دو بورس یک جلسه با رئیس محترم اداره ناشران فرابورس جناب بیگ زاده داشتیم .که مطالب را بصورت دسته بندی خدمتتان ارائه می نمایم .
    1- بنده در مورد صدرا توضیحاتی دادم که سر فصل مطالب ، ارزش داراییهای صدرا ،بخشودگی جرائم ،مطالبات صدرا ،معامله بلوکی ، انشاالله شرایط سیاسی خوب آینده .اهمیت صدرا در صنعت نفت و سکو سازی ،قابلیتهای صدرا ،کم شدن زیان از 92 از به میزان یک چهارم ،سهامداران غیر سپانیر صدرا حدودا 27 درصد سهام را دارند ،اوراق مشارکت (سرمایه گذاری کوتاه مدت ) و در آخر سه نوبت پخش از جای جای صدرا در کانالهای متفاوت تلویزیون و به به و چه چه هایی که گرچه برای سهامداران آب و نان نمی شود ! ولی برای دولتمردان مانورهای خوبی را فراهم نموده است .
    البته موارد دیگری هم مثل فروش 21% سهام صف و یا برخی داراییهای صدرا به ناحق و غیره هم شد .و در نهایت درخواست خودمان را نیز اعلام کردم که می خواهیم که نگذارید که صدرا به بازار توافقی برود .
    ایشان در پاسخ سوالات فرمودند : افراد متفاوتی به اینجا می آیند و برخی واقعا ! حتی می گویند ما بورس خریدیم و چرا ضرر کردیم ! ولی شما که این مسائل را عنوان می کنید ! برایم راحتتر است که پاسخ بگویم ! ما در آینده بازار پایه نخواهیم داشت حتی شاید تا عید این بازار برچیده شود . زیرا نمادهای با ارزش با نمادهای ............ در کنار هم مورد معامله قرار می گیرد و ما ناچاریم برخی قوانین را بگذاریم تا از تخلفات جلوگیری کنیم . برخی در مورد فلان سهم به من زنگ می زنند و می گویند چرا نماد بسته است و چرا فلان گزارش دروغ است و من (شخص تلفن زننده) فردا سهم را صف خرید می کنم و هر روز چهار درصد چهار درصد بالا می برم و همین کار را هم انجام می دهد و سهم را بالا می فروشد و می رود و سازمان بورس باید پاسخگوی خیل عظیمی از متضررین باشد .مانند گاز و لوله و خیلی سهمهای دیگر . و جناب بیک زاده ادامه دادند که من تا پاسی از شب اینجا می نشینم و گزارش تهیه می کنم و روی کدال می گذارم و هیچکسی به آن توجه نمی کند و اینکه شما از صورتهای مالی صحبت می کنید بسیار خوشحالم که می بینم کسانی هستند که این گزارشات را مطالعه نمایند و امیدوارم در آینده همه در بورس حرفه ای عمل نمایند . ولی از طرف دیگر هم ما نمی توانیم خیلی از کارها را انجام دهیم بعنوان مثال برخی شرکتها با خیلی راهها متوسل ورود به بورس می شوند که برخی هم با قدرتی که دارند موفق به ورود می شوند ! مثل شرکت پتروشیمی ایی که هنوز زمین آن در حال کشت هندوانه است و من گزارش گذاشته ام روی کدال دو درصد پیشرفت در پروژه است ولی باز هم سهام آنرا هرروز با چهار درصد مثبت صف خرید می کنند !و خیلی حرفهای دیگر .................. و در مورد صدرا زیان انباشته ارائه شده یا ندادن گزارشات یا تاخیر در گزارش یا من که می دانم در داخل شرکت چه کسی است که شش ماه در پشت میز ریاست صدرا است ! و می آید اینجا و ما به او می گوییم شما نمی توانی سهام صدرا را بخری چون بدهی زیاد شما به بانک مانع از خرید شماست و شخص دیگری را معرفی می نمایند ! او هم مشکل دیگری دارد که ................... حالا ما از نظر قانونی وقتی شرکتی در بازار توافقی باشد که این بازار در گذشته هم بوده است ولی شرکتها در آنجا پذیرش بورس را ندارند و محدودیت کمتری دارند و ما هم از لحاظ قانونی دچار مشکل نمی شویم ، و به تازگی گسترش پیدا کرده است و خیلی از شرکتها می خواهند که در همانجا بمانند تا از شرایط ویژه آن استفاده نمایند و البته مثالی هم آوردند که بنده اسم نمی آورم . و من امیدوارم که صدرا در بازار توافقی به هزار تومان برسدو شما سود کنید یا حتی همانند شرکتهای دیگر درخواست پذیرش دهد و شرایط برگشت به بورس را پیدا نماید .و هیچ منعی برای ورود مجدد به بورس نیست و فقط باید طبق قانون پذیرش بورس را احراز نماید .و در پایان ایشان فرمودند چون نکاتی شما فرمودید قابل تامل است ، آنها را با مسئولین در میان می گذارم و بدون آنکه به شما قولی دهم امیدوارم نتیجه ای حاصل شود .
    البته می دانم که دوستان در پایان نظر بنده را می خواهند ، که باید عرض کنم : بنده متوجه شدم که بازار توافقی در حال گسترش است و جدیدا هم نمادها در آنجا با سیستمی جدید قابل رویت و پیگیری هستند ،همانند نمادهای فرابورس خواهند شد .ضمن اینکه معامله بلوکی خیلی راحتتر انجام خواهد شد و حتی افزایش سرمایه هم در آینده می تواند قابل بررسی باشد و انشاالله دوباره با تلاش و کاردانی جناب چوبدار هم شکوفایی صدرا را ببینیم هم بازگشت پیروزمندانه به بورس را ببینیم .
    ومن الله توفیق .

20. 13 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 39 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 39 مهمان ها)