صفحه 833 از 1660 نخست ... 3337337838238308318328338348358368438839331333 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,321 به 8,330 از 16591

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

باسلام:
    دوست عزیز مگر قرار نیست سهم شود .......... و رشد کند ! بنده آگاهانه با ضرر فراوان از سهم خارج شدم ، تا زمانیکه مانند دفعه قبل سهم بالار رفت و دوباره توسط همان اشخاص پایین آمد ! بنده مورد اتهام سفته باز و غیره نباشم و کسانیکه این عمل ناجوانمردانه را انجام داده اند ! بدون هرگونه ناراحتی دوباره روز از نو و بازی از نو . الان همه می دانند که بنده در سهم چاق کردن هیچ نقشی ندارم و حتی در جلسه دیروز هم همین موضوع را گفتم ولی نمی دانم چرا کسی دوست نداشت آن حرفها را بشنود .باز هم تکرار می کنم روی صحبت بنده هیچ کس نیست و روی صحبت من بازار است که هر نوع عملی را انجام می دهد و از نیت پاک افرادی مثل طیب عزیز و دیگر عزیزان سو استفاده می شود. ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    ببخشید، ولی من اصلا توجیه نشدم!!
    اون زمانی که شما اعلام کردین سهم فروختم، حدود سه میلیون سهم معامله شده بود، این اتفاق روزهای قبل هم افتاده بود!!! دقیقا چه معامله عجیبی شما رو متحیر کرد!!؟؟از دیروز هم معلوم بود معاملات امروز بالا خواهد بود، چون برخی از دوستان مثل بنده ، میخاستند جلسه برگذار شه، ببینند با چه کسانی رو برو هستند، آیا قابل اعتماد هستند یا خیر ، که شکر خدا این اتفاق افتاد، مخصوصا با حضور رییس هیئت مدیره صدرا، پس اتفاق عجیبی نیفتاد
    در ضمن شما خیلی راحت میتونستید بگید این خبره یا آن خبر!!میتونسید بگید دارن فلان کار میکنند، یا آقای ... دارن خالی میکنن یا سهم چاق میکنند!!اون موقع کسی انگشت اتهام به سمت شما نمیگرفت....دلیل برای فروش سهم و این صحبت ها نبود!
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/05/31 در ساعت 15:23

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوستان عزیز از این دشمن دانا تشکر می کنم (جناب رضا مجیدی عزیز ) و توهین های او چندان نیش برای بنده ندارد به نسبت توهین های دوستان عزیز . پاسخ آقا رضا مشخص است .بنده در اولین قدم خارج شدم و با گرفتن سود و یا با عبور از فلان قیمت خارج نشدم که دلیل شما صحیح باشد .حتی زیانهای گذشته نیز جبران نشده است .
    و اما در مورد قیمت 166 تومان .همه بدانید و بپرسید از دکتر محمدی که دیروز در جلسه بودند .بنده در آن قیمت بسیار از دکتر خواهش کردم برای جلوگیری از افت روحی سهامداران صدرا هر مقدار که در توان دارد خریداری نماید و ایشان هم با کمال گشاده رویی در قیمت 180 تومان و بالاتر دستور خرید یک میلیون و هشتصد هزار سهم را دادند و خریداری هم کردند . و اما در مورد دلیل فروشم باید بگویم :هنوز هم به سهم ده دلاری صدرا اعتقاد دارم ولی این حرکت ناجوانمردانه چاق کردن سهم توسط عدده ای و اینکه معلوم نیست می خواهند در چه قیمتی خارج شوند و فردای روز خروج آنها سهم به چه قیمت نازلی معامله شود ! مانند یک تیشه است به ریشه صدرا و پیشنهاد بنده به دوستان حفظ سهام خودشان است و اینکه وارد بازی این افراد نشوند و در صف خرید تجمع ننمایند تا این افراد به هدف خود نرسند . واما بنده برای اثبات حرفم باید سهام خودم را فدا می کردم تا همه بدانند با حرکتهای اینچنینی مخالف هستم .منظورم افرادی است که سالها در سهم نبوده اند و مدت زیادی هم نخواهند بود ولی بیشترین سود را نسیب خود خواهند کرد. در آخر توجه شما را به یک نکته از قران مجید جلب می کنم .
    خداوند باری تعالی در قرآن به رسولش می فرمایند : عده ای (منافقین) پیش تو خواهند آمد و خواهند گفت که تو رسول خدا هستی ، من خودم می دانم که تو رسول من هستی اما آنان دروغ می گویند .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط رضا مجیدی نمایش پست ها
    رفتار به غایت ناشایست و غیر اخلاقی حمید خان ارزشی وادارم کرد تا سکوت خود رو بشکنم.

لذا گذاشتم تا شیرینی این ساعات معاملاتی تمام شود و بعد از اتمام بازار چند خطی به یادگاری بنویسم.

با عرض سلام و ادب

خدمت جناب طیب-و پارسا خان گرامی

طبق قولی که داده بودم و حتی بیشتر از آن -از نوشتن هرگونه مطلبی خودداری کردم.اما عرض کردم -حمید خان کاری کرد - ناکارستان-در باغ و بوستان تزویر و ریا و البته با چسب و سیریش ارزشی و زیر چتر حمایت از سهامداران

بگذریم

این اواخر وقتی دیدم که در تدارک یه گردهم آیی می باشید-حیفم آمد با نوشتن کامنتی جلسه زیبای تان -که نشانه ای از رشد فرهنگ سهامداری است رو به حاشیه به کشانم.

پس یه تبریک ویژه و خسته نباشید -حداقل از من بدون سهم- هم نصیب تان باد .

اما در مورد خود سهم:

این نوشته رو یادگاری از من داشته باشید -

فعلا هیچ چیز عوض نشده مگر اینکه عده ای با یاری جناب پارسا در صدد بالابردن قیمت سهم باشند.(به قول خود جناب پارسا با ماکزیمم با 3 میلیارد تومان میشده 3 شنبه هفته پیش تا 240 تومان سهم رو بالا ببرند -که البته در آن روز جناب طیب ایشون رو از انجام چنین کاری نهی کرده اند و صد البته -دستور امروز صادر شده-باز مشخصا عرض می کنم -جناب پارسا با اعتقاد راسخ به سهم در صدد بالابردن قیمت هستند و نه سفته بازی

البته به نظر من با توجه به آنچه از جناب پارسا نمایان است -اینست که مطمئن هستم که ایشان با افقی بلند مدت در صدد خرید سهم میباشند و مطمئن هستم که به هیچ عنوان به دنبال نوسان گیری کوتاه مدت نمی باشد و به درست یا غلط -آینده خوبی برای سهم متصورند.

اما به شما قول میدهم حقوقی یا با قول و قرار و تضمین به قصد -نوسان گیری -نوسان گیری-نوسان گیری- وارد سهم شده و یا عده ای افراد متمول این تاپیک خود شرکت حقوقی تاسیس کرده اند.!!!

اما در نهایت آنچه از جلسه دیروزتان به وضوح مشخص است - کل آنچه دوستان نوشته اند -تعارفات و همان جملات بدون پشتوانه ایست که بیشتر در جهت برآورده شدن -آرزوهای شان است تا تحقق عینی-

اما مهمترین نتیجه ای که دستگیر دوستان شده - همین مطلب ارائه شده توسط جناب طیب می باشد .

سود 92 منفی اندر منفی-بالای 200 تومان زیان (اجازه بدیم گزارش رو شود آنوقت عدد واقعی زیان این دوره نمایان خواهد شد- یعنی همان چیزیکه من از 8 ماه پیش می نوشتم و فقط دشنام افراد سفته باز نثارم می گشت.

قابل توجه افرادیکه تا سهم کوچکترین تکانی میخورد میگویند:فکر میکنیم سود مثبت 92 رو می خوان اعلام کنند!!!!!!!!

سود سال 93 هم که منفی اندر منفی.است

از افزایش سرمایه هم هیچ خبری نیست-و البته از نظر من از اول هم مشخص بود -افزایش سرمایه -یعنی ......

پس می بینید فقط یه جو توخالی برای سهم درست کرده اند و خود میدانند ته آن هیچ چی نیست!!!!

در آخر خدمت جناب پارسا صادقانه عرض می کنم دوستان سهم رو در 165 تومان نذری نمی دادند -بلکه به نظر این حقیر جناب عالی و سایر دوستان تان (که اگر به مانند شما به دنبال سهامداری باشند )دارید اشتباه می کنید - و این شما هستید که سهم رو گران دارید می خرید.

نوسان گیر ها به هیچ عنوان کار خطایی نمیکنند -اتفاقا این شمایید که با خرید هایتان سفره نذری رو برای نوسان گیران پهن کرده اید.(نمونه حی و حاضر آن جناب حمید خان ارزشی که امروز از این سفره پهن شده نهایت سوئ استفاده رو کردند(سوئ استفاده چون تا دیروز بر آتش گرم این سهم می دمیدند

پارسا جان میدانم از این نوشته من دلخور شده اید اما قضاوت رو به آینده واگذار نماییم.

باور بفرمایید که این نوشته من فقط یه هشدار دوستانه بود برای شما و سایرینی که ممکن است دچار جو زدگی مثبت ایجاد شده در سهم بشوند.

علاقه ای به ادامه دادن این مطلب حد اقل به صورت عمومی- در این روز های سبز-سبز -سبز سهم ندارم.(بنابراین دوستان لطفا رعایت ادب کنند) و از این روزهای گرم و مسرت بخش سود ساز- نهایت استفاده رو ببرند.

عرض کردم -قضاوت رو به آینده واگذار نماییم-

در آخر:

از صمیم دل خوش حال خواهم شد که در آینده بر من معلوم شود -که در مورد صدرا -قضاوتی به غایت اشتباه داشته ام و صد البته اونروز باقلوا و قطاب تدارک دیده شده رو من هم با مسرت فراوان طلب خواهم کرد.و شهامت پذیرش اشتباه رو نه تنها دارم که از اشتباهات درس نیز می آموزم.

پر سود باشید.
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/05/31 در ساعت 16:29

4. 4 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز شما هم لطفا به صفحات قبل تر بروید تا ببینید .بنده آنجا از خیلی زمان پیش می نوشتم .اما متاسفانه جناب قنبری از روی نا آگاهی و اعتباری که در تالار داشتن باعث خذف آیدی بنده شدند . بنده یک سوال دارم ؟ آیا واقعا این همه توهین را در آن تالار به بنده نمی بینید ؟ آنهم فقط به یک دلیل که گفتم مراقب باشید اسیر دست سفته بازان نشوید .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi.z نمایش پست ها
    دوست عزیز با احترام ، حداقل بدونید که ایشون در اینجا مطلب نمینوشته و گاهی از ایشون نقل قول میشده و کسی هم تا حالا اینجا باهاش کاری نداشته پس قضاوت نکنید .........
    دوما دیروز ایشون در جلسه حضور داشتند و تقریبا کلی از وقت جلسه رو گرفتند با حرفهایی که حتی برای 16 ساعت بهش پایبند نبود اینها چیزهایی است که جای سوال دارد ........
    وقتی ایشون میاد خودشو معرفی میکنه تو جلسه که همه بشناسند و امروز جا میزنه این قابل قبول نیست ...........

باسلام:
    دوست عزیز مطمئن هستید که اگر چهار شنبه می فروختم ! آن موقع دیگر این حرف و حدیث ها نبود ؟ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط creator_65 نمایش پست ها
    دوست عزيز و محترم، کسي شخص آقاي احمدي فر را مورد توهين قرار نداد، منظور همه حرکت ايشان بود!! ببينيد اگر ايشون سهم رو چهارشنبه ميفروختن، هيچ کس هيچ حرفي نميزد همه تحترام ميذاشتن ، چون مالک سهم و دارريي خودش هست، من هم الان ميگم نميفروشم، اما خدا رو چه ديدي شايد 6 ماه ديگه گرفتاري پيش اومد ناچار شدم بخشي از سهم بفروشم، اينکه جرم نيست! جرم اينجاست که در کمتر از 24 ساعت حرفي متناقض ميزني، رفتاري کاملا متناقض انجام ميدي!! من نميدونم شايد به قول دوستمون، يه عده اردر فروش رو قيمت بالا گذاشتن، يهو جا موندن...
    شما امروز مياي ميگي سهم ارزشمنده، آقاي پارسا کارشون درسته؛ من حامي هستم با تمام وجود ، اين سهم سرمايه ملي، نفروشيد... بعد يهو فردا ميفروشي
    ميشه خود شما قضاوت کني نتيجه رو به ما بگي؟؟؟(البته باز هم تکرار ميکنم،از نظر من متاسفانه فروشي صورت نگرفته)

آقاي پارسا بابت توضيحاتتون ممنون. :-)

عضو فعال
    تشکر شده 1,246 بار در 281 ارسال

بله قربان مطمئن هستم

کاربر فعال A-Mohammadi آواتار ها
    تشکر شده 1,414 بار در 307 ارسال

با توجه به نمودار در تایم روزانه هدف 450 تومان برای سهم در کوتاه مدت در دسترس خواهد بود (بر فرض شکست و تثبیت بالای مقاومت 218 تومان )با بررسی در تایم هفتگی و ماهیانه اهداف بالاتر را نیز در حدوده 600 تومان میشه برای سهم ترسیم کرد.
    در سرزمین من هر چه را نمی فهمند مسخره میکنند.

9. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید A-Mohammadi از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوست عزیز چون شما را دوست دارم پاسخ می دهم نه چیز دیگر !
    من با اینکه کسی یا کسانی بیاید چند روزه بعنوان مثال ده میلیارد خودشان را بکنند بیست میلیارد یا بیشتر و آنهم از جیب سهامداران خسته و رنج کشیده صدرا مخالف هستم ! ولی کی گفتم کسی سهمش را بفروشد .بلکه گفتم من از این گونه سود کردن خوشم نمی آید و سهام خودم را فروختم .و به هیچ کسی هم تهمت نزدم .ضمنا در آن جلسه خودت هم بودی و دیدی که با وجود اسرار خیلیها بنده به همه اعلام کردم که داوطلب نماینده شدن نیستم ولی هر کاری از دستم بر آید برای صدرا و سهامداران حقیقی و قدیمی آن انجام می دهم .و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط hooh نمایش پست ها
    بعضیها سهمشان را دو روز قبل فروختند حالا که رفته بالا ناراحتند نتونستند جایگزین کنند.ناراحت هستند

11. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوست عزیز بنده از شما تشکر می کنم که سوالاتی را با عنوان گپی با بنده مطرح نموده اید . اما دوست عزیز اگر برای هر سوال شما پاسخی عرض کنم مطمئنا هر بخش آن جای به چالش کشیدن را دارد !
    اما چند نکته و چند مثال می زنم تا شاید شما قانع شوید .
    1- در مورد فروش صدرا هایم و اینکه خدا شاهد است در این لحظه نه خودم و نه همسرم حتی یک سهم صدرا نداریم ولی روز جمعه هر دو داشتیم ! چه بگویم ؟
    2- در مورد اینکه همیشه گفته ام صدرا ده دلار بر هیچ کس پوشیده نیست ؟وحتی روز جمعه هم همین مطلب را تکرار کردم .
    3- حالا چرا فروختم چون تنها راهی بود که به همه بگویم با این روند نا جوانمردانه مخالفم و دلیل مخالفتم هم فروش صدرا هایم است .
    4- حالا چرا باید مخالفت می کردم ؟ دقیقا همه ما می دانیم روزی م.. ا...... ایرانیان چه بلایی بر سر سهامداران حقیقی آورد .بیش از ده درصد سهم صدرا را در زیر قیمت 1700 ريال خرید و در 4200 ريال در صفی طویل به حقیقی فروخت و این موضوع از موضوعات شکایت بوده است و با توجه به قانون بورس هیچ خلافی صورت نگرفته است ولی به نظر شما چه مقدار پول از جیب حقیقی ها در کمتر از دو ماه خارج شد . با یک حساب سر انگشتی به عدد مورد نظر می رسیم !
    روزی دیگر هم خود ما حقیقی ها از سهم می خواستیم حمایت کنیم و سهم از 680ريال به 3748ريال رفت ولی بنده متاسفانه سهم خودم را چند برابر دیدم با بدهی فراوان و در 2600ريال چاره ای جز تقدیم تمام سهمهای خودم نداشتم .و شد آنچه نباید می شد .
    5- واینکه بنده چه مقدار هزینه کردم و یا چقدر دوندگی کردم بماند که قصد منت گذاری ندارم چون برای اعتقادم کردم !
    6- درپایان تنی چند از سهامداران حقیقی صدرا تصمیم دارند فردا هر تعداد سهمی که بخواهید در 260 تومان به شما تقدیم کنند .
    7- حالا دلیل آنان چیست و یا چرا ؟ مهم نیست ! مهم اینست که بنده ایشان را متقاعد کردم سهم باارزش خودشان را به شما در نرخ مناسب تقدیم کنند .
    8- همه بدانید بنده شادی دروغین برای کسی نمی خواهم ولی شادی پایدار را برای همه شما آرزومند هستم .
    9- همه بدانید در روزهای صف خرید بودن هر سهمی که در روزهای بعد با فشار فروش به نرخ قبلی باز می گردد ! هیچ لطفی نیست بجز خروج بخشی از پول شما که به تاراج می رود .
    ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط سهم بی خطر نمایش پست ها
    گپی با اقای احمدی فر :

جناب اجمدی فر من حدود هفت ماه است که سهامدار صدرا شدم و بعضی ها میگفتند شما نماینده سهامداران حقیقی هستید ............ شخصا چه در زمانیکه سهامدار بودم و چه نبودم از شما تشکر می نمایم ....................

من چند تا سوال از شما دارم و خدا را گواه میگیرم نیت و یا قصد بدی ندارم ( بد برداشت نکنید )

1- اقای احمدی فر شما در این مدت که نماینده سهامداران حقیقی بودید ........... چه قدم هایی جهت رشد سهم صدرا برداشتید ؟ ( سهم صدرا هفت ماه فقط نزولی بود و حتی برای دلداری سهامدار هیچ پستی نزدید)............. و حتی اگر کسی در سایت همسایه یا بورکس از شما سوال خصوصی میکرد یا جواب نمیدادید یا جواب شما قانع کننده نبوده است و یا .........

2- میدانید برای سهامدار صبور چی مهم است ............. ؟ اگر سهمی هفت ماه سیر نزولی داشته ..............حداقل نماینده سهامداران ( شما ) با مدیران شرکت باید صحبت میکرد و دلیل ان را برای دیگران توضیح میداد ( در تاپیک ها )

3- میدانید برای سهامدار صبور چه چیزی مهم است ؟ رشد فی سهم اش است زیزا کسی که انتظار میکشد و همه اش داره به کامپیوتر نگاه میکند با خود بگوید خذا را شکر صبرم نتیجه داد .

4- ایا واقعا صرف یک نوشتن طومار و حمع کردن امضا و ارایه ان به سازمان بورس کافی است و شما حق نمایندگی خود را بجا اورده اید ؟

واقعا اگر بخواهم از شما سوال کنم حداقل بالای یازده مورد میشود و ترجیح میدهم جو تاپیک متشنج نشود .

شما یک نگاهی بی اندازید ............. از زمانی که جناب طیب و جنایپارسا سکان هدایت سهمداران حقیقی را بدست گرفتند چه تغییر و تحویلی در دل سهامدار ایجاد شده است ......

چه امید های از دست رفته .............. بازگشت ...... چه نشاطی در سهامداران ایجاد شده است . دیگر همه برای فروش سبقت نمیگیرند و فقط برای خرید سهم و نگه داری انچه دارند ........ اهتمام می ورزند ..................

این دو فرد عزیز با چند نفر دیگه که از ته دل حامی سهامداران هستند و دلشان میسوزد تا سهامدار سهم خودش را به اتش بکشد ................... مرتب اطلاع رسانی میکنند و فقط یکبار باز تاکیدا میکنم فقط یکبار نشده که حرف انها به حقیقت واصل نگردد .

یا حرفی بزنند که سهامدار سهم خود را مفت بفروشد .............. برای انها کاری نداشت میتوانستند جلسه تشکیل ندهند و خیلی بی اهمیت از اخبار صعود سهم بگذرند ........ هدفشان هر چه باشد به خودشان مربوط مثلا سهم چاق کنی باشد و یا هر چه که باشد ( اگرچه میدانم و میدانیم که نیست )

............... مهم این است که من سهامدار دیگر به این صدرا مثل چند سال پیش نگاه نکنم ......................... همین صعود باعث میشود تا هر یک نفر به چند نفر بگوید و انها هم به دیگران تا تصاعدی سهامدار واقعی و صبور وارد شود .................بعد از خدا ............. دلم به اخبار دقیق انها و حمایت انها ( اعم از حقوقی و حقیقی ) خوش است .

دوست گرامی ما از شما هم ممنون هستیم و زحمت کشیدید ............ ولی واقعا این تیم خوب با رهبری طیب عزیز و توجه خاص اقای پارسا ................. سهم را از این ور به ان ور کرده است یا بهتر بگویم از این رو به ان رو کرده است و تازه فرمان را حدود یکماه است در دست گرفتند محال است حرفی بزنند و بوقوع نپیونند .................... من بر اساس پست های ایشان میگویم و فی روزانه را که اقای طیب میگوید همان میشود .................... اگر اقای پارسا گفت مثلا یک میل سهم میخرم واقعا در ان روز میخرد ............ یعنی حرف انها حجت را همه تمام کرده و سندیت دارد

خب معلوم است که من همچین نماینده ای را انتخاب میکنم ............. صداقت .... درستی ..... جواب دادن به سهامدار خرد و درشت (((((( برایشان فرقی ندارد که ده هزار سهم داری یا ده میلیون سهم داری )))))

نکته مهم دیگر که واقعا مهم است و شاید کسی به ان توجه ندارد ........... قبول کردن نماینده سهامداران حقیقی توسط شرکت صدرا است که واقعا و به حق نقش بسیار مهم دارد.......................... زیزا اگر شرکت نماینده را نپذیرد به طبع ان نماینده نمیتواند اخبار مهم شرکت را اطلاع رسانی کند ............ لذا نماینده سهامداران ناکام نمی ماند .

واقعا در قدرت کدام سهامدار خرد و یا سهامدار حقوقی بود که این جلسه ( دیروز جمعه ) تشکیل دهد و همه بی ایند .................... اری اینها تمام اعتبار است که به اسانی بدست نمی اید .

جناب احمدی فر اگر بخواهم خصوصیات خوب نماینده جدید را بگویم باید حالا حالا ها بنویسم .

من وقتی الان امدم و یک مرور کوچک بر تاپیک نمودم ............. داغ کردم و از شما چنین انتظاری نداشتم .

من در پایان از شما هم ( اقای احمدی فر ) ممنون هستم بخاطر زحمت هایی که کشیدید ولی به درد سهامدار جز نخورد ............... انشاالله در موقیعت های یعدی همیشه سربلند و وجدان باشید و بدانید اگر نماینده هر شرکتی شدید و پست انرا قبول کردید اگر همه سهامداران هم از شما سوال کنند شما باید جواب انها را بدهید و یک احترامی برای انها قایل باشید .

دوستان ببخشد سر همه را درد اوردم ................. شاید کسانی باشند به من خورده بگیرند ولی من حرف دلم را زدم ............ همه دوست دارند سهم شان چاق شود و انشالله صدرا هم میشود چون واقعا لاغر شده بود و حالا حالا ها کمبود پروتین و کالری و............. دارد . تازه وقتی 370 تومن رسید یک کم وزن ان طبیعی میشود و تا چاق شدن هنوز کووووووووووو

سهامدارانی را سراغ دارم که 360 . 370 . 350 خرید داشتند . پس تا چاقی هنوز فاصله است .
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/05/31 در ساعت 23:36

13. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    دوست عزیز اگر منظور شما بنده هستم ! نیازی به اجازه از جناب طیب عزیز(آقای اص .. - فر....) نیست !در مورد بنده هر افشاگری که می دانید انجام دهید .و هیچ ملاحظه ای نفرمایید .در مورد تعداد سهام موجود یا هر اطلاعاتی در باره صدرا و اقدامات بنده ! و صد البته در آنصورت خیلیها خواهند فهمید که الان باید صدرا 200ريال می بود(قمتی که خواجه علی فرمودند و حتی حاضر به خرید هم نبودند) نه این قیمت امروز . و همچنین افرادیکه قصد دارند سهم را از قیمتهای پایین تا قیمتهای بالایی ببرند که هیچ کسی جز خودشان نمی داند و روزیکه از سهم خارج شدند هم دوباره صدرا حال و روزی بهتر از امروز نخواهد داشت .ضمنا اگر امروز صدرا در حال خصوصی شدن است از همان کارهای بدی است که بنده مرتکب آن شده ام .شما خوب می دانید سود بورس در کار بنیادی نیست در سهم چاق کنی و بنداز در رویی است و متاسفانه و به احتمال زیاد نا آگاهانه به آن دامن می زنید .ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط parsa acc نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان و عرض ادب و صبح بخیر ...................
    جناب اسی عزیز و سرافراز متاسفانه من نمیتونم برای شما پیام ارسال کنم لطفا با من تماس بگیرید. امیدوارم همه دوستان تو این روز عزیز کامشون شیرین باشه
    جناب طیب با عرض سلام و ادب کاش اجازه میدادید همه کارهای که با این سهم و سهامداران کردند رو افشا کنم

15. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی MHMN آواتار ها
    تشکر شده 809 بار در 161 ارسال

با سلام و احترام
    جناب hamid672003
    بنده کاملا به شما اعتقاد دارم و از اینکه برای گرفتن حق سهامدارای صدرا زحمت میکشید سپاسگزارم . اجرتون با خدا

فقط یه سوال برام پیش اومد شما که تمامم سهامتونو فروختید ایا مجددا قصد ورود دارید؟؟ یعنی اعتقاد دارید مجددا قیمت سهم پایین میاد تا شما همون مقداری که داشتید رو بخرید یا بازم هم با ضرر حاضرید بخرید

در ضمن در مجموع 20 هزار سهم صدرا دارم که حالا حالا ها قصد فروش ندارم تا به قیمت 40 هزار تومن برسه....
    ممنونم اگه پاسخ بدید
    الحمد لله الذی جَعَلَ رِزقی فی یَدِهِ وَ لَم یَجعَلهُ فیِ اَیدِی الناسِ

17. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید MHMN از ایشان تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 16 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (2 کاربران و 14 مهمان ها)

1. ali1230،
  2. علیرضا حقی