صفحه 834 از 1970 نخست ... 33473478482483183283383483583683784488493413341834 ... آخرین
نمایش نتایج: از 8,331 به 8,340 از 19693

موضوع: صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

ستاره‌دار (87) وحید 20 آواتار ها
    تشکر شده 116,667 بار در 26,705 ارسال

پاسخ : صنعتي دريايي ايران ( خصدرا )

حرف‏های چوبدار درباره سکوهای جنجالی

با گذشت حدود یک ماه از اوج گیری جنجال‏ها و انتشار اخبار مختلف درباره انتقال سکوهای اقماری فازهای 17 و 18 پارس جنوبی از یارد صدرای بوشهر به امارات، رییس هیأت مدیره صدرا دراین‏باره سخن گفت.

به گزارش مارین نیوز، قباد چوبدار که از زمان احراز مسؤولیت ریاست هیأت مدیره صدرا صرفا با سایت رسمی وزارت نفت (شانا) گفت‏وگو می‏کند؛ امروز در تازه‏ترین مصاحبه‏اش از پیشرفت 65 درصدی ساخت سکوهای اقماری فازهای 17 و 18 میدان گازی پارس جنوبی خبر داده است.

وی بدون آنکه درباره تلاش‏هایش جهت انتقال این سکوها به امارات و نهایتا واگذاری ساخت آنها به کنسرسیومی با شرکت سپانیر (وابسته به قرارگاه خاتم) توضیح دهد؛ اعلام کرده که : بر اساس برنامه ریزی انجام شده دو سکوی اقماری فاز 17 و 18 پارس جنوبی باید تیرماه سال 94 به اتمام برسد.

چوبدار در این گفت‏وگو همچنین اعلام کرد: ساخت چهار سکوی فاز 13 میدان گازی پارس جنوبی با 70 درصد پیشرفت توسط شرکت صدرا در دست ساخت است.

رئیس هیأت مدیره شرکت صدرا با اشاره به دستور ویژه بیژن نامدار زنگنه، وزیر نفت، مبنی بر رفع مشکلات و موانع تأمین کالا در پارس جنوبی تصریح کرد: با استناد به این دستور تا کنون بسیاری از کالاها و تجهیزات این شرکت بدون بروکراسی اداری از گمرک خارج و در روند تزریق منابع مالی به پروژه ها شتاب ایجاد شده است.

قباد چوبدار با بیان اینکه «بسیاری از تجهیزات سکوهای فاز 13 پارس جنوبی در حال ورود به ایران است»، گفت: تلاش می‏شود این سکوها در سال 94 تحویل کارفرما شود.

با بهره برداری از فاز 13 روزانه 50 میلیون مترمکعب گاز طبیعی، 77 هزار بشکه میعانات گازی و 400 تن گوگرد تولید می‏شود.

چوبدار با تأکید بر اینکه «مشکلات و چالش‏های شرکت صدرا در زمینه واگذاری مالکیت این شرکت همچنان پا برجا است»، گفت: با تدبیر هیأت مدیره این شرکت تلاش می‏کند پروژه های ملی و حیاتی در دست اجرا همچون، فازهای در حال توسعه پارس جنوبی تحت تأثیر این مشکلات قرار نگیرد.
    درخت هرچه پربارتر افتاده تر

توصیه ای به خرید/فروش/نگهداری ندارم.

2. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید وحید 20 از ایشان تشکر کرده است:

عضو فعال hamid672003 آواتار ها
    تشکر شده 7,929 بار در 1,146 ارسال

باسلام:
    دوست عزیز و تمام دوستان عزیز دیگر . بنده خدمتتان عرض کردم تمام سهام صدرای خودم را فروخته ام !و فقط به شما هم یک تذکر دادم که مراقب باشید حکایتهای قبلی تکرار نشود ، حکایت بالا بردن و فروختن و دوباره .......... حالا شما مختارید بخرید یا بفروشید . سود و زیان شما با شما است و خودتان مسئول عملکرد خودتان هستید . بنده هم برای آینده تصمیم ندارم که چکار می کنم و فعلا تماشا می کنیم تا ببینیم این بار واقعا در صدرا اتفاقی افتاده یا باز هم کلاه عده ای برداشته خواهد شد . بنده هم با وجود تمام هزینه هایی که کردم با زیان فراوان از این سهم خارج شدم . البته در صورتیکه سهم به زیر قیمت فروش بنده بر گردد و در صورت امکان شاید دوباره سهم خودم را جایگزین کنم برای سالهای آینده و نه برای این چند روز و موج سواری.و من الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط MHMN نمایش پست ها
    با سلام و احترام
    جناب hamid672003
    بنده کاملا به شما اعتقاد دارم و از اینکه برای گرفتن حق سهامدارای صدرا زحمت میکشید سپاسگزارم . اجرتون با خدا

فقط یه سوال برام پیش اومد شما که تمامم سهامتونو فروختید ایا مجددا قصد ورود دارید؟؟ یعنی اعتقاد دارید مجددا قیمت سهم پایین میاد تا شما همون مقداری که داشتید رو بخرید یا بازم هم با ضرر حاضرید بخرید

در ضمن در مجموع 20 هزار سهم صدرا دارم که حالا حالا ها قصد فروش ندارم تا به قیمت 40 هزار تومن برسه....
    ممنونم اگه پاسخ بدید
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/06/02 در ساعت 08:37

4. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

با سلام:
    دوست عزیز از مطلب هوشمندانه شما بسیار سپاس گزار هستم . ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_metalic
    آنهائیکه صدها میلیون سهام صدرا را با مجموعه ای از کثیفترین نیرنگهای ممكن ، از دستتان سهامداران (اسیر شده ) درآوردند ، چون گذشته میکوشند این طلائیترین سهم را بیشتر وبیشتر جمع کنند و در تامین این هدف از ایجاد نوسان های صددرصدی هم باکی ندارند . شرافت همكاری حكم میکند ، نوسانگیران عزیز دراین بازی وارد نشوند تا دوستانی که قصددارند سهامداری کنند با تداوم مقاومت چند ساله خودشان ، اجازه ندهند اینگونه کفتارهای بی رحم در این بازار بی پناه ، جولان دهند .

6. 3 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی
    تشکر شده 127 بار در 28 ارسال

شکی نیست که چناب عالی یکی از عوامل بدبختی صدها سهامدار زیان دیده صدرا هستین.حتما آقای قنبری را فراموش نکردین که چطور در مقابل یاوه گو یی های شما ایستاد.درست زمانی که باعث فریب صذها و شاید هزاران نفر شدید.خدا از سر تقصیرات شما بگذره که با لباس تزویر دین مداری هم وارد گود شدید.واقعا چقدر مگه ابن دنیا ارزش داره که این قدر ریاکاری میکنین.مگه چند روز قراره عمر کنی که این طوری باعث بدبختی آدم ها میشی؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamid672003 نمایش پست ها
    باسلام:
    دوست عزیز و تمام دوستان عزیز دیگر . بنده خدمتتان عرض کردم تمام سهام صدرای خودم را فروخته ام !و فقط به شما هم یک تذکر دادم که مراقب باشید حکایتهای قبلی تکرار نشود ، حکایت بالا بردن و فروختن و دوباره .......... حالا شما مختارید بخرید یا بفروشید . سود و زیان شما با شما است و خودتان مسئول عملکرد خودتان هستید . بنده هم برای آینده تصمیم ندارم که چکار می کنم و فعلا تماشا می کنیم تا ببینیم این بار واقعا در صدرا اتفاقی افتاده یا باز هم کلاه عده ای برداشته خواهد شد . بنده هم با وجود تمام هزینه هایی که کردم با زیان فراوان از این سهم خارج شدم . البته در صورتیکه سهم به زیر قیمت فروش بنده بر گردد و در صورت امکان شاید دوباره سهم خودم را جایگزین کنم برای سالهای آینده و نه برای این چند روز و موج سواری.و من الله توفیق .

8. کاربر زیر به خاطر ارسال مفید provo از ایشان تشکر کرده است:

باسلام:
    دوست عزیز وعده بنده و شما در درگاه متعال که همانطور که فرمودید خیلی هم دور نیست .اما در مورد صدرا بنده هنوز هم می گویم صدرا ده دلار می ارزد ولی حکایت امروز را اگر می خواهید بدانید ،باید یک مثال از قران برای شما بیاورم : خداوند در قرآن به رسولش می فرماید : افرادی (منافقین)پیش تو می آیند و می گویند تو رسول خدا هستی و خدا می داند که تو رسول او هستی ولی آنها دروغ می گویند .
    دوست عزیز اگر توضیح بیشتری می خواهی : افرادی آمده اند در سهم موج سواری کنند . در مدت کوتاه یکی دو ماهه مبالغ هنگفتی از جیب سهامداران خسته صدرا خارج کنند. حالا شما دوست داری با آنها هم داستان باشی پای خدا و پیغمبر را وسط نکشید .که البته بنده منتظر وعده ای که با هم گذاشتیم هستم . ضمنا دوستان عزیز با توجه به چنین واکنشهایی بنده از هرگونه فعالیت برای صدرا انصراف می دهم و دلیل انصراف بنده اینست که چنین اقداماتی ضربه جبران ناپذیر به اعتماد سهامداران خسته و قدیمی می زند و بازگشت شرکت به مدار رشد را با تاخیر های فراوان و بلند مدت دچار می نماید .انشالله خداوند همه ما را به راه راست هدایت نماید.ومن الله توفیق .

نقل قول نوشته اصلی توسط provo نمایش پست ها
    شکی نیست که چناب عالی یکی از عوامل بدبختی صدها سهامدار زیان دیده صدرا هستین.حتما آقای قنبری را فراموش نکردین که چطور در مقابل یاوه گو یی های شما ایستاد.درست زمانی که باعث فریب صذها و شاید هزاران نفر شدید.خدا از سر تقصیرات شما بگذره که با لباس تزویر دین مداری هم وارد گود شدید.واقعا چقدر مگه ابن دنیا ارزش داره که این قدر ریاکاری میکنین.مگه چند روز قراره عمر کنی که این طوری باعث بدبختی آدم ها میشی؟
    ویرایش توسط hamid672003 : 2014/06/03 در ساعت 08:07

10. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

باسلام:
    تماسهای شما دوستان عزیز باعث شد بصورت کاملا شفاف عرض کنم : بنده هنوز بر ده دلاری بودن صدرا معتقد هستم و امیدوارم با وجود آنکه من صدراهایم را فروخته ام شما تا همیشه تاریخ هر روز بیست درصد بالا بروید .و این روند هرگز متوقف نشود !و یا هرکجا که متوقف شد برگشتی نداشته باشد .بهر حالا در این صورت که عرض کردم .بخش قابل توجهی از سود به جیب شما عزیزان خواهد رفت .و من الله توفیق .

12. 2 کاربر به خاطر ارسال مفید hamid672003 از ایشان تشکر کرده اند:

عضو عادی

حضرت عالی اگه یک هزارم درصد به صدرای 10 دلاری و وعده های سرخرمن سال 94 خودتون اعتقاد داشتین یه سهم صدرا هم حاضر بفروش نبودین.من اصلا نمیگم این آدم هایی که تازه اومدن تو صدرا نوسان گیر نیستن یا هستن.اون چیزی که مشخصه سابقه آدم هاست که در مورد شما خیلی مشخصه.شما کسی بودین که صدها نفر را اغفال کردین.من 3 ساله تمومه تمامه پست های صدرا را زیر نظر دارم .فقط به خاطر این که شخصیت آدم ها را بشناسم.تو این همه کاربری که اومدن و رفتن کثیف تر از جنابعالی ندیدم که از در پیر و پیغمبر هم وارد میشه.درست مثل اربابات.
    اما خوشبختانه حداقل برای سهامدارای قدیمی صدرا دیگه حنات رنگی نداره.در واقع تو یه مهره سوخته اعتصامی که دیگه اون کارایی قبل هم نداره.
    من همیشه با تصمیم خودم خرید و فروش کردم اما در مورد صدرا نتیجه ای که گرفتم این که هر موقع حضرت عالی گفتین باید صدرا بخریم یا نگه داریم درست موقع فروشه و هرموقع هم گفتیم فروختم موقع خریده.
    از همه کاربرای جدیدی که پست های شیخ حمید!!!را میخونن خواهش میکنم سابقه زمستان 90تا حالای ایشون را با خوندن پست هاش در نظر بگیرن.
    باسلام:
    دوست عزیز وعده بنده و شما در درگاه متعال که همانطور که فرمودید خیلی هم دور نیست .اما در مورد صدرا بنده هنوز هم می گویم صدرا ده دلار می ارزد ولی حکایت امروز را اگر می خواهید بدانید ،باید یک مثال از قران برای شما بیاورم : خداوند در قرآن به رسولش می فرماید : افرادی (منافقین)پیش تو می آیند و می گویند تو رسول خدا هستی و خدا می داند که تو رسول او هستی ولی آنها دروغ می گویند .
    دوست عزیز اگر توضیح بیشتری می خواهی : افرادی آمده اند در سهم موج سواری کنند . در مدت کوتاه یکی دو ماهه مبالغ هنگفتی از جیب سهامداران خسته صدرا خارج کنند. حالا شما دوست داری با آنها هم داستان باشی پای خدا و پیغمبر را وسط نکشید .که البته بنده منتظر وعده ای که با هم گذاشتیم هستم . ضمنا دوستان عزیز با توجه به چنین واکنشهایی بنده از هرگونه فعالیت برای صدرا انصراف می دهم و دلیل انصراف بنده اینست که چنین اقداماتی ضربه جبران ناپذیر به اعتماد سهامداران خسته و قدیمی می زند و بازگشت شرکت به مدار رشد را با تاخیر های فراوان و بلند مدت دچار می نماید .انشالله خداوند همه ما را به راه راست هدایت نماید.ومن الله توفیق .

عضو عادی

دوستان سهم صدرا سهم پر ریسکیه.با مطالعه کامل اقدام به خرید یا فروش کنین.نه به خاطر حرف یکی بخرین و نه به خاطر حرف دیگه ای بفروشین.نه تنها در مورد صدرا تحقیق کنین که در مورد اکثر کاربرایی که بصورت افراطی هم از هر نوعش صحبت میکنن تحقیق کنین.فراموش نکنین که بعضا با لباس ریای دینداری هم برای فریب شما وارد میشن.

عضو عادی

چون پرده در افتد...............
    باسلام:
    تماسهای شما دوستان عزیز باعث شد بصورت کاملا شفاف عرض کنم : بنده هنوز بر ده دلاری بودن صدرا معتقد هستم و امیدوارم با وجود آنکه من صدراهایم را فروخته ام شما تا همیشه تاریخ هر روز بیست درصد بالا بروید .و این روند هرگز متوقف نشود !و یا هرکجا که متوقف شد برگشتی نداشته باشد .بهر حالا در این صورت که عرض کردم .بخش قابل توجهی از سود به جیب شما عزیزان خواهد رفت .و من الله توفیق .

ستاره دار(1) mohsen ho آواتار ها
    تشکر شده 51,792 بار در 9,352 ارسال

هدف میان مدت صدرا600می باشد
    ولیکن حیف که اسم سهم اجازه خرید را نمی دهد!!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 22 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 22 مهمان ها)